Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - ПТ: 9:00 - 17:00 (по запису)

Статті

Кілька способів зробити ваші зуби рівними

Кожен хоче, щоб його посмішка притягувала погляди, але не кожному дано красиві й рівні зуби. Викривлення прикусу з'являється ще в дитинстві, але багато батьків вважають, що з віком це пройде. Це помилка, причому, поширена. Насправді необхідно своєчасне вирівнювання зубів. Сьогодні це одна з найпоширеніших ортодонтичних процедур, але в той же час досить непроста.

Різноманіття стоматологічних клінік

В Одесі, як і в будь-якому іншому місті, можна зустріти безліч стоматологічних клінік: це може бути і міська поліклініка, і приватна стоматологічна клініка. Природно, вибирати, в який саме клініці лікувати зуби, тільки вам - деякі вважають за краще міські установи, інші люблять, коли їх обслуговують по вищому розряду. Але сучасна стоматологія Одеса - це те, що допоможе вам вирішити будь-які зубні проблеми.

Красиві й рівні зуби

Кожен хоче, щоб його посмішка притягувала погляди, але не кожному дано красиві й рівні зуби. Викривлення прикусу з'являється ще в дитинстві, але багато батьків вважають, що з віком це пройде. Це помилка, причому, поширена. Насправді необхідно своєчасне виправлення прикусу Одеса. Сьогодні це одна з найпоширеніших ортодонтичних процедур, але в той же час досить непроста.

Як добитися білосніжної усмішки

Не у кожного з нас від природи голлівудська посмішка, і навіть якщо у вас дійсно красиві зуби, з часом вони можуть потемніти, і посмішка стає не такою вже чарівною. Крім того, в вас можуть перестати бачити успішної людини. Вся справа в тому, що білосніжні зуби можуть багато чого сказати про спосіб життя людини, здоров'я, генетиці, харчування та догляд за собою.

Особливості імплантації зубів

Про важливість здорових зубів годі й казати, це зрозуміло і так - вони є невід'ємною частиною якості життя і соціальної активності людини, його здоров'я. За зубами треба стежити, правильно вести гігієну порожнини рота, бути обережним у виборі харчування. Але іноді як би ми не старалися стежити за здоров'ям зубів, деякі все ж «примудряються» випадати. І втрата зубів - це серйозна медична і соціальна проблема. При адентії порушується функція жування, що сприяє розвитку захв

Особливості протезування зубів

Відновлення структури і функцій частково або повністю втрачених зубів - це лікування і протезування зубів. Існує кілька способів протезування: установка коронок, штифтових конструкцій, повне відновлення втраченого зуба за допомогою різних технологій протезування. Також існує так зване мікропротезування - відновлення часткової втрати коронки зуба або захист поверхні зуба від руйнування, свого роду реставрація зуба.

Записатись на прийом