Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - ПТ: 9:00 - 17:00 (по запису)

Невідкладна допомога в стоматології в Одесі

Нестерпний зубний біль, набряк або травма ротової порожнини, втрата зуба та інші невідкладні стани потребують термінового звернення до екстреної стоматології. У разі виникнення подібної проблеми звертайтеся до клініки Phil Dent. Наші висококваліфіковані фахівці швидко проведуть безболісне та якісне лікування, зможуть запобігти поширенню інфекції та нададуть іншу невідкладну допомогу в стоматології в Одесі. 

Ціна на швидку стоматологічну допомогу в Одесі

Код Наименування Вартість
Загальна стоматологія
1кт. Консультація (огляд) 300.0 грн.
93кт. Надання невідкладної допомоги 1000.0 грн.

Варто зазначити, що ціни на стоматологічні послуги в разі екстрених і термінових звернень не відрізняються від стандартного прайсу.


Коли людина потребує невідкладної стоматологічної допомоги в Одесі?


Різкий та гострий зубний біль — сигнал, що потрібно терміново звертатися до лікаря. Іноді больові відчуття бувають настільки нестерпними, що людина не може їсти, пити, спати та навіть поворухнути головою або щелепою.

Біль у зубі може бути спричинений різноманітними станами та захворюваннями, тому лише фахівець здатний правильно встановити діагноз.
Найпоширеніші причини зубного болю:

 • періодонтит;
 • запущений карієс;
 • невралгія або неврит;
 • пульпіт;
 • розколотий або зламаний зуб;
 • абсцес;
 • непрофесійне стоматологічне лікування в минулому.

Як відбувається надання швидкої стоматологічної допомоги в Одесі в клініці Phil Dent


Першою чергою стоматолог з’ясовує причини виникнення гострого болю. Процедура складається з наступних етапів:

 • опитування пацієнта;
 • візуальний огляд;
 • інструментальна діагностика (рентген щелепи, ортопантомограма або інші види досліджень).

Лише після проведення діагностики лікар може зрозуміти, якої допомоги потребує пацієнт. Залежно від патології може знадобитися лікування, пломбування або видалення зуба, розтин флюсу тощо. Щоб процедура проходила безболісно і максимально комфортно, ​​застосовується анестезія.

Зазвичай використовуються ін'єкційні знеболювальні препарати, але за необхідності втручання здійснюється під седацією. Ця анестезія абсолютно безпечна: пацієнт занурюється в медикаментозний сон зі збереженням дихання та інших важливих функцій організму.

Записатись на прийом

Заповніть форму онлайн запису і очікуйте на дзвінок адміністратора

Види станів, що потребують невідкладної допомоги в стоматології


Невідкладна стоматологічна допомога в Одесі потрібна у таких випадках:

 • Гострий зубний біль

Має сильний спонтанний характер. Нерідко біль пульсує, супроводжується підвищеною температурою, спричиняє дискомфорт у горлі, вусі або щелепі.

 • Вибитий зуб

У разі втрати зуба не панікуйте та за можливості дійте швидко:

 1. Знайдіть зуб. Тримати його можна лише за верхню частину. 
 2. Якщо зуб забруднився, акуратно промийте його в розчині для контактних лінз або молоці.
 3. Спробуйте повернути зуб на місце і злегка прикусити. Якщо зробити це не вдається, покладіть його в місткість з розчином для контактних лінз або молоком. Це не дозволить зубу висохнути.
 4. Терміново прямуйте до стоматолога — лікар надасть кваліфіковану допомогу при пошкодженні зубів. Найкращого результату — приживання зуба — можна досягти, якщо відвідати спеціаліста протягом години.
 • Абсцеси та набряки

Абсцес — це гнійний набряк у ротовій порожнині. Найчастіше стан супроводжує біль, підвищена температура, почервоніння ясен, надмірна чутливість зубів.

Якщо абсцес терміново не пролікувати, він може розповсюдитись на щелепу, шию чи лімфатичні вузли. Тому потрібно негайно звернутися до стоматолога в Одесі.

 • Травми м’яких тканин

Такі стани можуть супроводжуватися кровотечею. Для її зупинення на 10 хвилин притисніть до рани чисту носову хустку, після чого прополощіть рот солонуватою теплою водою.

У разі неможливості припинити кровотечу зверніться по невідкладну допомогу в стоматологію.

Навіть якщо усунення зубного болю відбулося успішно, але на місці травмування залишається набряк, варто терміново звернутися до стоматолога з метою проведення діагностики.


швидка стоматологічна допомога Одесаневідкладна стоматологічна допомога Одеса


Якісна невідкладна стоматологічна допомога в Одесі в клініці Phil Dent


Потрібна швидка стоматологічна допомога в Одесі? Звертайтеся в стоматологічну клініку Phil Dent. Зателефонуйте за вказаними на сайті номерами та отримайте відповіді на всі питання. За наявності показань фахівці нададуть екстрену професійну допомогу за найвищими стандартами. Ми подбаємо про ваше здоров’я та красиву посмішку.

Відгуки наших улюблених клієнтів

Сергей К.
Я и моя жена уже несколько лет пользуемся услугами данной стоматологии. Чистое помещение, вежливый персонал. Лечение прошло легко и безболезненно. Рекомендуем.
18.06.2020
Дьякова Татьяна Николаевна
Передерко Андрей Васильевич - замечательный доктор Мастер своего дела Очень рекомендую !!!
28.11.2023

Всі відгуки

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом