Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - ПТ: 9:00 - 17:00 (по запису)

Лікування чутливості зубів в Одесі.

Існує кілька способів лікування чутливості зубів у Одесі. Найпопулярніші та найефективніші варіанти - це ремінералізація та запечатування дентинних каналів. Розглянемо кожен спосіб докладніше.

Ремінералізація спрямована на відновлення зубної емалі та покращення її бар'єрних властивостей. Для цього застосовуються склади з високим вмістом іонів кальцію та фторів. В результаті такої маніпуляції емаль стає менш проникною для подразників.
Для запечатування каналів використовується спеціальний дентинний герметик. Спочатку цей герметик використовувався тільки для того, щоб унеможливити шкідливий вплив пломбувального матеріалу на дентин. Але незабаром виявили, що склад допомагає зменшити чутливість емалі.


Код Найменування Вартість
Терапія
10кт. Фотополімерна пломба 1 пов (Естелайт/Філтек/Олідент) 1700.0 грн.
11кт. Фотополімерна пломба 2 пов (Естелайт/Філтек/Олідент) 2200.0 грн.
12кт. Фотополімерна пломба 3 пов (Естелайт/Філтек/Олідент) 2800.0 грн.
13кт. Фотореставрація (наращування) 1 зуба Естелайт/Філтек/Олідент 3500.0 грн.
14кт. Постійне пломбування 1-го каналу 1400.0 грн.
15кт. Постійне пломбування 2-х каналів 1800.0 грн.
16кт. Постійне пломбування 3-х каналів 2300.0 грн.
17кт. Постійне пломбування 4-х каналів 2500.0 грн.
18кт. Переліковування (розпломбування), за 1 канал 800.0 грн.
19кт. Тимчасове пломбування каналів, за 1 канал 400.0 грн.
20кт. Тимчасова пломба 350.0 грн.
21кт. Фотополімерна пломба "Харизма" 1000.0 грн.
22кт. Анкерний штифт 800.0 грн.
23кт. Скловолоконний штифт+фіксація 2000.0 грн.
24кт. Вітремер 1 порція 800.0 грн.
25кт. Видалення чужерідного тіла з 1 каналу 700.0 грн.
26кт. Безінвазивне лікування карієсу, за 1 зуб 2000.0 грн.
27кт. Пломба склоімовірна 800.0 грн.
28кт. Корекція пломби 300.0 грн.
29кт. Закриття перф. дна пульпової камери 700.0 грн.
94кт. Відновлення кукси 2000.0 грн.
95кт. Герметизація фісур 1-го зуба 800.0 грн.

Підготовка до лікування гіперестезії зубів, чи є протипоказання


Жодної особливої підготовки до лікування гіперестезії не існує. Достатньо прийти на прийом до стоматолога, який огляне ротову порожнину та визначить спосіб лікування та його тривалість.

До протипоказань відноситься лише індивідуальна непереносимість використаних матеріалів. В інших випадках терапію можна проводити після консультації зі стоматологом.


Етапи лікування чутливості зубів у клініці PhilDent


У нашій клініці чутливість зубів можна вилікувати за кілька відвідувань фахівця. Однак для початку потрібно буде вилікувати інші стоматологічні захворювання за наявності: карієс, пульпіт, пародонтит, пародонтоз та інші.

Вартість лікування гіперестезії в клініці PhilDent залежить від початкового стану зубів, тривалості терапії, а також обраного способу терапії. Ціна послуг коливається у межах 1000-2500 гривень.


Профілактика гіперчутливості зубів


Щоб запобігти розвитку гіперчутливості зубів, рекомендується виконувати наступні прості заходи:

  • Систематично проводити гігієнічні процедури ротової порожнини, при цьому краще використовувати зубні пасти з мінімальним вмістом абразивних частинок, оскільки вони поступово руйнують зубну оболонку.
  • Дотримуватися техніки чистки зубів. Для початку придбати зубну щітку середньої твердості, щоб не травмувати емаль зубів.
  • Регулярно вживати продукти, що містять фосфор та кальцій. При нестачі цих елементів приймати в вигляді вітамінних комплексів.
  • Відвідувати стоматолога для профілактичного огляду щонайменше двічі на рік.

 

Записатись на прийом

Заповніть форму онлайн запису і очікуйте на дзвінок адміністратора

МИ НАДАЄМО ПОВНИЙ ДІАПАЗОН СТОМАТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Кваліфіковані фахівці
Гарантія на послуги
Індивідуальний підхід
Сучасне оснащення

Гіперестезія – що це та які її причини?


Гіперестезією називають підвищену чутливість до різноманітних подразників, які бувають трьох видів:

  • механічні – реакція на жорстку їжу, зубні щітки;
  • хімічні - у відповідь кислу чи солодку їжу;
  • температурні - реакція у відповідь на холодне або гаряче.

При гіперестезії зуби реагують на звичні процедури інтенсивніше, ніж зазвичай. На чутливість зубів нарікає до 65% дорослого населення. Найчастіше це починається ще у підлітковому віці.

Причини гіперестезії:

  • Надмірне натискання зубною щіткою або різкі рухи нею, особливо якщо рухати в неправильному напрямку. За таких маніпуляцій страждає тверда зубна тканина - дентин.
  • Застосування пасти з великими абразивними частинками або щітки із твердими щетинками.
  • Вживання концентрованих соків, кислих продуктів та газованих напоїв, що призводять до пошкодження дентину.
  • Стоматологічні хвороби, що характеризуються ушкодженням чи повною відсутністю емалі.
  • Оголення зубних коренів через гінгівіт, пародонтоз, неправильний прикус, пародонтит, підвищене навантаження на зуби, скупчення каменю або ортодонтичну терапію зубів.
  • Вплив іонів (зазвичай такий відбувається під час роботи на шкідливому підприємстві).

Відгуки наших улюблених клієнтів

Светлана
Единственный врач, который мне помог после полгода безуспешного лечения. До нее обращалась к 4-м специалистам, но лечение не давало позитивных результатов либо они были кратковременными. Очень хороший специалист, всем рекомендую.
18.05.2021
Головатюк Юлия
Хочу выразить свою благодарность Филиппову Александру. Очень приятный, внимательный, добрый врач-стоматолог. Поддерживал, подбодрял. Спасибо!
21.12.2018

Всі відгуки

FAQ

Існує кілька способів лікування гіперестезії зубів в Одесі. Найпопулярніші та найефективніші варіанти - це ремінералізація та запечатування дентинних каналів.
Жодної особливої підготовки до лікування гіперестезії не існує. Достатньо прийти на прийом до стоматолога, який огляне ротову порожнину та визначить спосіб лікування та його тривалість.
Гіперестезія – це підвищена чутливість твердих тканин зубів. Гіперестезія проявляється у вигляді больових відчуттів короткочасного характеру, що виникають у відповідь на дію різних подразників (хімічних, температурних чи тактильних).
Дискомфорт виникає при холодовому чи тепловому впливі; Зуби реагують не тільки на тепло та холод, але також на хімічні агенти (солодке, кисле, солоне); Болючу реакцію провокують будь-які подразники, включаючи звичайний дотик до зуба; При підвищеній чутливості пацієнт відчуває значні труднощі у догляді за порожниною рота, тому що нормальне чищення зубів стає неможливим. На емалі та в міжзубних проміжках накопичуються відкладення, що створює передумови розвитку карієсу, гінгівіту, пародонтиту.
Грамотне лікування гіперестезії зубів здійснюється в комплексному порядку, передбачає клінічні процедури та домашній догляд. Обов'язково слід усунути першопричину підвищення чутливості – зайнятися лікуванням пародонтиту та пародонтозу, замінити неякісні пломби та ортопедичні конструкції, усунути пришийкові дефекти зубів. За показаннями призначається мікропластична корекція ясен, спрямовану закриття оголеного коріння.
Намагатися не допускати різких температурних перепадів, приймати їжу трохи підігрітою, не дихати ротом на морозі; тимчасово відмовитися від кислих та інших страв, які провокують больовий напад; Чистити зуби зі щадним натиском, використовуючи щітку мінімальної жорсткості із закругленими кінчиками та пасту для чутливих зубів; Придбати десенсибілізуючий ополіскувач або еліксир для обробки ротової порожнини кілька разів на день.
Вартість лікування чутливості зубів в Одесі варіюється в межах від 200 гривень. Ціни на лікування гіперстензії в стоматолонічній клініці PhilDent можна переглянути в розділі Ціни.

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом