Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - ПТ: 9:00 - 17:00 (по запису)

Лікування чутливості зубів в Одесі.

Існує кілька способів лікування чутливості зубів у Одесі. Найпопулярніші та найефективніші варіанти - це ремінералізація та запечатування дентинних каналів. Розглянемо кожен спосіб докладніше.

Ремінералізація спрямована на відновлення зубної емалі та покращення її бар'єрних властивостей. Для цього застосовуються склади з високим вмістом іонів кальцію та фторів. В результаті такої маніпуляції емаль стає менш проникною для подразників.
Для запечатування каналів використовується спеціальний дентинний герметик. Спочатку цей герметик використовувався тільки для того, щоб унеможливити шкідливий вплив пломбувального матеріалу на дентин. Але незабаром виявили, що склад допомагає зменшити чутливість емалі.


Код Найменування Вартість
Терапія
10кт. Фотополімерна пломба 1 пов (Естелайт/Філтек/Олідент) 1400.0 грн.
11кт. Фотополімерна пломба 2 пов (Естелайт/Філтек/Олідент) 1700.0 грн.
12кт. Фотополімерна пломба 3 пов (Естелайт/Філтек/Олідент) 1800.0 грн.
13кт. Фотореставрація (наращування) 1 зуба Естелайт/Філтек/Олідент 2200.0 грн.
14кт. Постійне пломбування 1-го каналу 1400.0 грн.
15кт. Постійне пломбування 2-х каналів 1800.0 грн.
16кт. Постійне пломбування 3-х каналів 2300.0 грн.
17кт. Постійне пломбування 4-х каналів 2500.0 грн.
18кт. Переліковування (розпломбування), за 1 канал 800.0 грн.
19кт. Тимчасове пломбування каналів, за 1 канал 400.0 грн.
20кт. Тимчасова пломба 350.0 грн.
21кт. Фотополімерна пломба "Харизма" 1000.0 грн.
22кт. Анкерний штифт 800.0 грн.
23кт. Скловолоконний штифт+фіксація 2000.0 грн.
24кт. Вітремер 1 порція 800.0 грн.
25кт. Видалення чужерідного тіла з 1 каналу 700.0 грн.
26кт. Безінвазівне лікування карієсу, за 1 зуб 2500.0 грн.
27кт. Пломба склоімовірна 800.0 грн.
28кт. Корекція пломби 300.0 грн.
29кт. Закриття перф. дна пульпової камери 700.0 грн.
94кт. Відновлення кукси 2000.0 грн.
95кт. Герметизація фісур 1-го зуба 800.0 грн.

Підготовка до лікування гіперестезії зубів, чи є протипоказання


Жодної особливої підготовки до лікування гіперестезії не існує. Достатньо прийти на прийом до стоматолога, який огляне ротову порожнину та визначить спосіб лікування та його тривалість.

До протипоказань відноситься лише індивідуальна непереносимість використаних матеріалів. В інших випадках терапію можна проводити після консультації зі стоматологом.


Етапи лікування чутливості зубів у клініці PhilDent


У нашій клініці чутливість зубів можна вилікувати за кілька відвідувань фахівця. Однак для початку потрібно буде вилікувати інші стоматологічні захворювання за наявності: карієс, пульпіт, пародонтит, пародонтоз та інші.

Вартість лікування гіперестезії в клініці PhilDent залежить від початкового стану зубів, тривалості терапії, а також обраного способу терапії. Ціна послуг коливається у межах 1000-2500 гривень.


Профілактика гіперчутливості зубів


Щоб запобігти розвитку гіперчутливості зубів, рекомендується виконувати наступні прості заходи:

 • Систематично проводити гігієнічні процедури ротової порожнини, при цьому краще використовувати зубні пасти з мінімальним вмістом абразивних частинок, оскільки вони поступово руйнують зубну оболонку.
 • Дотримуватися техніки чистки зубів. Для початку придбати зубну щітку середньої твердості, щоб не травмувати емаль зубів.
 • Регулярно вживати продукти, що містять фосфор та кальцій. При нестачі цих елементів приймати в вигляді вітамінних комплексів.
 • Відвідувати стоматолога для профілактичного огляду щонайменше двічі на рік.

 

Записатись на прийом

Заповніть форму онлайн запису і очікуйте на дзвінок адміністратора

МИ НАДАЄМО ПОВНИЙ ДІАПАЗОН СТОМАТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Кваліфіковані фахівці
Гарантія на послуги
Індивідуальний підхід
Сучасне оснащення

Гіперестезія – що це та які її причини?


Гіперестезією називають підвищену чутливість до різноманітних подразників, які бувають трьох видів:

 • механічні – реакція на жорстку їжу, зубні щітки;
 • хімічні - у відповідь кислу чи солодку їжу;
 • температурні - реакція у відповідь на холодне або гаряче.

При гіперестезії зуби реагують на звичні процедури інтенсивніше, ніж зазвичай. На чутливість зубів нарікає до 65% дорослого населення. Найчастіше це починається ще у підлітковому віці.

Причини гіперестезії:

 • Надмірне натискання зубною щіткою або різкі рухи нею, особливо якщо рухати в неправильному напрямку. За таких маніпуляцій страждає тверда зубна тканина - дентин.
 • Застосування пасти з великими абразивними частинками або щітки із твердими щетинками.
 • Вживання концентрованих соків, кислих продуктів та газованих напоїв, що призводять до пошкодження дентину.
 • Стоматологічні хвороби, що характеризуються ушкодженням чи повною відсутністю емалі.
 • Оголення зубних коренів через гінгівіт, пародонтоз, неправильний прикус, пародонтит, підвищене навантаження на зуби, скупчення каменю або ортодонтичну терапію зубів.
 • Вплив іонів (зазвичай такий відбувається під час роботи на шкідливому підприємстві).

Відгуки наших улюблених клієнтів

Лучшая клиника в Одессе! Спасибо доктору Александру Георгиевичу за здоровую улыбку и дружеский подход. Теперь я не боюсь стоматологов :)
Margarita Sorokina13.12.2018
Лечила прогрессирующий парадонтит. После самой процедуры подробно обьяснили, как нужно ухаживать за зубами, помимо ежедневной чистки. Все сдалано аккуратно и с заботой.
Марьяна16.06.2020
Очень порадовала приятная и дружественная атмосфера, все врачи большие профессионалы. Рекомендую!
Анатолий28.08.2018
Очень довольна обслуживанием, внимательный и добрый персонал. Здоровья и успехов! Спасибо.
Анастасия09.08.2019

Всі відгуки

Поради наших спеціалістів

Вініри - це пластинки, які заміщають собою зовнішній шар зубів і, отже, покращують його вид. Вініри бувають або керамічні, або композитні. Вони коректують колір і форму зубів. Наприклад, особливо часто вініри використовуються тими, хто грає на духових музичних інструментах на зразок флейти, кларнета, труби і так далі.

Таке ортодонтичне лікування, як носіння брекетів, має на увазі розвиток різних стоматологічних захворювань, таких як карієс. Чужорідний предмет у роті, в даному випадку скоби, сприяє розмноженню бактерій в ротовій порожнині, і часто це відбувається через недотримання правил особистої гігієни.

Чистити зубки у дітей треба вже тоді, коли вони прорізалися. Спочатку для цього можна використовувати просто шматочок марлі, змочений в кип'яченій воді, а також спеціальну щітку, яка дозволить очистити зубки дитини. Але коли дитина підросте, він повинен навчитися правильно чистити зуби, і допомогти йому повинні в цьому батьки.

Коронка - це можливість зберегти зламаний або зміцнити пошкоджений карієсом зуб у кращих стоматологів Одеси. Цей вид реставрації вельми популярний, так як дозволяє поліпшити зовнішній вигляд зуба, а також повністю відновити його форму, розмір і функціональність.

Багато людей мріють про ідеальну білосніжною посмішці і у них виникає закономірне питання: «Що призводить до плям на зубах і їх пожовтіння». Знаючи причину, простіше боротися зі слідством, а в ідеалі навіть не дозволити цій проблемі з'явитися. Особливо це важливо по відношенню до дітей, у випадку з дітьми краще відразу звернутися до дитячого стоматолога в Одесі.

Ніщо так не зачаровує, як широка, щира посмішка, що відкриває ряд красивих, доглянутих зубів. Стоматологічні клініки Одеса і серед них - оснащена новітнім обладнанням клініка Phil Dent - пропонують широкий діапазон зуболікарській допомоги, заснованої на використанні сучасних технологій, що дозволяють зробити процедури максимально безболісними.

FAQ

Існує кілька способів лікування гіперестезії зубів в Одесі. Найпопулярніші та найефективніші варіанти - це ремінералізація та запечатування дентинних каналів.
Жодної особливої підготовки до лікування гіперестезії не існує. Достатньо прийти на прийом до стоматолога, який огляне ротову порожнину та визначить спосіб лікування та його тривалість.
Гіперестезія – це підвищена чутливість твердих тканин зубів. Гіперестезія проявляється у вигляді больових відчуттів короткочасного характеру, що виникають у відповідь на дію різних подразників (хімічних, температурних чи тактильних).
Дискомфорт виникає при холодовому чи тепловому впливі; Зуби реагують не тільки на тепло та холод, але також на хімічні агенти (солодке, кисле, солоне); Болючу реакцію провокують будь-які подразники, включаючи звичайний дотик до зуба; При підвищеній чутливості пацієнт відчуває значні труднощі у догляді за порожниною рота, тому що нормальне чищення зубів стає неможливим. На емалі та в міжзубних проміжках накопичуються відкладення, що створює передумови розвитку карієсу, гінгівіту, пародонтиту.
Грамотне лікування гіперестезії зубів здійснюється в комплексному порядку, передбачає клінічні процедури та домашній догляд. Обов'язково слід усунути першопричину підвищення чутливості – зайнятися лікуванням пародонтиту та пародонтозу, замінити неякісні пломби та ортопедичні конструкції, усунути пришийкові дефекти зубів. За показаннями призначається мікропластична корекція ясен, спрямовану закриття оголеного коріння.
Намагатися не допускати різких температурних перепадів, приймати їжу трохи підігрітою, не дихати ротом на морозі; тимчасово відмовитися від кислих та інших страв, які провокують больовий напад; Чистити зуби зі щадним натиском, використовуючи щітку мінімальної жорсткості із закругленими кінчиками та пасту для чутливих зубів; Придбати десенсибілізуючий ополіскувач або еліксир для обробки ротової порожнини кілька разів на день.
Вартість лікування чутливості зубів в Одесі варіюється в межах від 200 гривень. Ціни на лікування гіперстензії в стоматолонічній клініці PhilDent можна переглянути в розділі Ціни.

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом