Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - СБ: 9.00 - 20.00, СБ - ВС: 9.00 - 14.00 (по запису)

Лікування зубів в Одесі

Лікування зубів в ОдесіВажливим етапом в будь-якому стоматологічному лікуванні є терапія. Заснована її мета - правильно визначити проблему і скласти чіткий план лікування, що виключає рецидиви. Терапія - це вузькопрофільна основа будь-якої стоматологічної дисципліни, наприклад, протезування, ортодонтії, імплантації, хірургії і так далі. 

При своєчасному зверненні пацієнт направляється до терапевта для подальшого лікування. Своєчасний діагноз допоможе захистити і вилікувати хворі зуби, а також попередити розвиток хвороби на всю порожнину рота.

Лікування зубів в Одесі в клініці Phil Dent включає в себе:

 • діагностику,
 • процедури і профілактику захворювання,
 • а також в разі потреби естетику зубів і порожнини рота.

Яка ціна на лікування карієсу в Одесі в клініці Phil Dent?


(110КТ) Корекція пломби 200 грн
(11КТ) Дентин-герметизуючий ліквід -1 зуб 300 грн
(12КТ) Закриття перфоров. дна пульпової камери 700 грн
(150КТ) Вітремер 1 порція 600 грн
(152КТ) Вітремер пломба 200 грн
(15КТ) Переліковування (Розпломбування) за 1 канал 500 грн
(166КТ) Ендовідбілювання 700 грн
(17КТ) Пломба склоіномірна 600 грн
(18КТ) Пломбування каналів з використанням ручних інструментів, за 1 канал 500 грн
(190КТ) Пломбування 1-го каналу із застосуванням нікель-титанових інструментів / методом гарячої гутаперчі  1000 грн
(191КТ) Пломбування 2-х каналів із застосуванням нікель-титанових інструментів / методом гарячої гутаперчі  1000 грн
(192КТ) Пломбування 3-х каналів із застосуванням нікель-титанових інструментів / методом гарячої гутаперчі 1200 грн
(193КТ) Пломбування 4-х каналів із застосуванням нікель-титанових інструментів / методом гарячої гутаперчі 1500 грн
(195КТ) Фотополімерна пломба 1 поверхню (Естелайт) / Філтек / Олідент 1000 грн
(196КТ) Фотополімерна пломба 2 поверхні (Естелайт) / Філтек / Олідент 1200 грн
(197КТ) Фотополімерна пломба 3 поверхні (Естелайт) / Філтек / Олідент 1300 грн
(198КТ) Фотореставрація (нарощування) 1 зуба Естелайт / Філтек / Олідент 1700 грн
(1КТ) Анкерний штифт 400 грн
(200КТ) Фотополімерна пломба "Харизма" 800 грн
(24КТ) Скловолоконний штифт + фіксація 1400 грн
(25КТ) Видалення чужорідного тіла з одного каналу 500 грн
(2КТ) Безінвазівне лікування карієсу за 1 зуб 2500 грн
(4КТ) Відновлення кукси 1200 грн
(5КТ) Тимчасове пломбування 1-го каналу (за 1 канал) 300 грн
(9КТ) Герметизація фісур 1-го зуба 600 грн

МИ НАДАЄМО ПОВНИЙ ДІАПАЗОН СТОМАТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Кваліфіковані фахівці
Гарантія на послуги
Індивідуальний підхід
Сучасне оснащення

Які види карієсу лікують в Одесі в клініці Phil Dent?


Найбільш поширена послуга кожної стоматології - лікування карієсу в Одесі. Саме це захворювання здатне зруйнувати зубний ряд. Все починається з маленьких і практично непомітних точок, які часто навіть не турбують. Але після, карієс розвивається вглиб зуба, пошкоджуючи емаль і кісткову тканину. При цьому захворювання дає про себе знати болючими відчуттями.

Лечение кариеса в Одессе


Лікування карієсу може бути консервативним і радикальним:

 1. Можна пройти терапевтичні процедури, спрямовані на збереження зуба.
 2. А можна просто видалити причинний зуб, який не можна відновити.

Важливо пам'ятати, що будь-який консервативне лікування може перерости в радикальне, якщо своєчасно не звертатися до лікаря.

Карієс може бути декількох стадій:

 • поверхневий,
 • середній,
 • глибокий.

Лікування поверхневого карієсу в Одесі на першій стадії становить одну-дві процедури і абсолютно безболісно. Лікар видаляє точку що утворилася і пломбує зуб. До того ж на таке лікування карієсу ціни відрізняються доступністю навіть в дорогих клініках.

Лікування глибокого карієсу проходить набагато складніше. Із середнім і глибоким карієсом все набагато складніше, тому що лікування може включати в себе не тільки терапевтичні або хірургічні методи, а й реставрацію. Це відновлення параметрів зуба - його анатомічної форми, структури та кольору. 

Запальний процес може зачепити не тільки емаль, але нервово-судинний пучок. При такій ускладненій формі необхідно комплексне лікування глибокого карієсу в Одесі. Пломбувати зуб можна буде тоді, коли буде видалений запальний процес.


Чому варто лікувати карієс в Одесі в клініці Phil Dent?


Клініка Phil Dent пропонує комплексне лікування карієсу в Одесі. Фахівці нашої стоматології допоможуть вам позбавитися від захворювання як на ранній стадії, так і на більш глибокою.

Терапевтичні послуги нашої клініки включають в себе:

 1. діагностику,
 2. лікування карієсу,
 3. пломбування,
 4. лікування ускладнень, наприклад, пульпіту або періодонтиту,
 5. косметичну реставрацію і допомогу в гігієні порожнини рота.

Звичайно ж, це можливість повернути функції зуба, не вдаючись до імплантатів або протезування. При цьому вартість лікування карієсу і відновлення зуба збільшується.

Відгуки наших улюблених клієнтів

Отличная клиника. Лечил здесь свои зубы на протяжении месяца в. Впечатления отличные, грамотный подход к лечению и быстрый результат!
Михаил13.01.2020
Была в клинике, делала чистку зубов и договорилась о переделке пломб после предыдущей некачественной работы в другой клинике. Осталась очень довольна после чистки. Видно что стомат
Мария Кихая13.12.2018
Лечила прогрессирующий парадонтит. После самой процедуры подробно обьяснили, как нужно ухаживать за зубами, помимо ежедневной чистки. Все сдалано аккуратно и с заботой.
Марьяна16.06.2020
Спасибо, делала в октябре 2013 передние зубы, осталась очень довольна.
Инна Хабуктанова28.08.2018

Всі відгуки

Поради наших спеціалістів

Вініри - це пластинки, які заміщають собою зовнішній шар зубів і, отже, покращують його вид. Вініри бувають або керамічні, або композитні. Вони коректують колір і форму зубів. Наприклад, особливо часто вініри використовуються тими, хто грає на духових музичних інструментах на зразок флейти, кларнета, труби і так далі.

Таке ортодонтичне лікування, як носіння брекетів, має на увазі розвиток різних стоматологічних захворювань, таких як карієс. Чужорідний предмет у роті, в даному випадку скоби, сприяє розмноженню бактерій в ротовій порожнині, і часто це відбувається через недотримання правил особистої гігієни.

Чистити зубки у дітей треба вже тоді, коли вони прорізалися. Спочатку для цього можна використовувати просто шматочок марлі, змочений в кип'яченій воді, а також спеціальну щітку, яка дозволить очистити зубки дитини. Але коли дитина підросте, він повинен навчитися правильно чистити зуби, і допомогти йому повинні в цьому батьки.

Коронка - це можливість зберегти зламаний або зміцнити пошкоджений карієсом зуб у кращих стоматологів Одеси. Цей вид реставрації вельми популярний, так як дозволяє поліпшити зовнішній вигляд зуба, а також повністю відновити його форму, розмір і функціональність.

Багато людей мріють про ідеальну білосніжною посмішці і у них виникає закономірне питання: «Що призводить до плям на зубах і їх пожовтіння». Знаючи причину, простіше боротися зі слідством, а в ідеалі навіть не дозволити цій проблемі з'явитися. Особливо це важливо по відношенню до дітей, у випадку з дітьми краще відразу звернутися до дитячого стоматолога в Одесі.

Ніщо так не зачаровує, як широка, щира посмішка, що відкриває ряд красивих, доглянутих зубів. Стоматологічні клініки Одеса і серед них - оснащена новітнім обладнанням клініка Phil Dent - пропонують широкий діапазон зуболікарській допомоги, заснованої на використанні сучасних технологій, що дозволяють зробити процедури максимально безболісними.

FAQ

Час засвічування пломбувального матеріалу відбувається лише на 50-60%, в наступні 24 години - ще на 35-40%, і на 5-10% - протягом 7 днів. Тому необхідно утриматися від їжі протягом 2-х годин після лікування і протягом найближчих 7 днів уникати вживання дуже твердої їжі. Крім того, остаточно колір пломби сформується через тиждень.
Причиною зубного болю безпосередньо після установки пломби може бути реактивна реакція організму. Зазвичай вона проходить протягом 2 тижнів. Якщо ж лікування виявлялося давно, то найбільш імовірною причиною вашого дискомфорту є розвиток карієсу під пломбою. Потрібно обов'язково відвідати лікаря для повторного препарування і пломбування.
Найкраще - відразу ж записатися на прийом до стоматолога. Якщо такої можливості немає, докладіть зусиль до захисту зуба від інфекції: пережовувати їжу строго на протилежній від нього боці; перед їжею закладайте в порожнину ватяну кульку; ретельно полощіть рот після кожного прийому їжі.
Корекція пломби - 100 грн; Тимчасова пломба - 100 грн >>>>> Всі ціни дивіться у нас на сайті >>>>>>
Клініка "Філдент" знаходиться за адресою: м Одеса, вул. Тополева, 22 Для запису можна записатися через сайт або зателефонувати за телефонами +38 066 288 88 08, +38 063 355 38 88
Час лікування карієсу залежить від стану зуба і того, яка стадія карієсу. Якщо поверхнева - можна обійтися 1-2 процедурами. У більш складних випадках - оцінку дає лікар-стоматолог.
Ви записуєтеся на прийом до свого лікаря за телефоном +38 (063) 355 38 88, лікар оглядає, можливо призначає рентген. Після чого розповідає проблеми і можливі варіанти лікування, а також говорить про вартість і терміни. І ви разом складаєте план лікування і записуєтеся на наступний візит в зручний для вас час і день.

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом