Одеса, вул. Тополева, 22

Лікування зубів в Одесі

лікування зубів в ОдесіВажливим етапом в будь-якому стоматологічному лікуванні є терапія. Заснована її мета - правильно визначити проблему і скласти чіткий план лікування, що виключає рецидиви. Терапія - це вузькопрофільна основа будь-якої стоматологічної дисципліни, наприклад, протезування, ортодонтії, імплантації, хірургії і так далі. Лікування зубів в Одесі в клініці Phil Dent включає в себе діагностику, процедури і профілактику захворювання, а також в разі потреби естетику зубів і порожнини рота. При своєчасному зверненні пацієнт направляється до терапевта для подальшого лікування. Своєчасний діагноз допоможе захистити і вилікувати хворі зуби, а також попередити розвиток хвороби на всю порожнину рота.

Ціни на лікування зубів в клініці Phil Dent

Назва послуги Ціна
(110КТ) Коррекция пломбы 100 грн
(11КТ) Дентин-гермитизирующий ликвид -1 зуб 200 грн
(12КТ) Закрытие перф. дна пульповой камеры 400 грн
(151КТ) Витремер  наложение прокладки 300 грн
(149КТ) Витремер  0,5 порции 250 грн
(14КТ) Оказание неотложной помощи 350 грн
(150КТ) Витремер  1 порция 400 грн
(152КТ) Временная пломба 100 грн
(15КТ) Перелечивание (распломбировка) каналов 500 грн
(166КТ) Эндоотбеливание 500 грн
(17КТ) Пломба стеклоиномерная 400 грн
(18КТ) Пломбирование каналов с использованием ручных инструментов за 1 канал  300 грн
(190КТ) Пломбирование 1-го канала с применением никель-титановых инструментов/методом горячей гуттаперчи  800 грн
(191КТ) Пломбирование 2-х каналов с применением никель-титановых инструментов/методом горячей гуттаперчи  1000 грн
(192КТ) Пломбирование 3-х каналов с применением никель-титановых инструментов/методом горячей гуттаперчи 1200 грн
(193КТ) Пломбирование 4-х каналов с применением никель-титановых инструментов/методом горячей гуттаперчи 1400 грн
(195КТ) Фотополимерная пломба 1 поверхность (Естелайт)/Филтек/Олидент 700 грн
(196КТ) Фотополимерная пломба 2 поверхности (Естелайт)/Филтек/Олидент 850 грн
(197КТ) Фотополимерная пломба 3 поверхности (Естелайт)/Филтек/Олидент 1000 грн
(198КТ) Фотореставрация (наращивание) 1 зуба Естелайт/Филтек/Олидент 1400 грн
(1КТ)Анкерный штифт 200 грн
(24КТ) Стекловолоконный штифт + фиксация 800 грн
(25КТ) Удаление инородного тела с одного канала 400 грн
(26КТ) Установка кофердама 80 грн
(27КТ) Фотополимерная пломба "Лателюкс" 300 грн
(2КТ) Безинвазивное лечение кариеса за 1 зуб 1500 грн
(4КТ) Востановление культи 700 грн
(5КТ) Временная пломбировка 1-го  канала (за 1 канал)  200 грн
(9КТ) Герметизация фисур 1-го зуба 350 грн

 

МИ НАДАЄМО ПОВНИЙ ДІАПАЗОН СТОМАТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Кваліфіковані фахівці

Гарантія на послуги

Індивідуальний підхід

Сучасне оснащення

Лікування карієсу в стоматології Phil Dent

Найбільш поширена послуга кожної стоматології - лікування зубів і карієсу. Саме це захворювання здатне зруйнувати зубний ряд. Все починається з маленьких і практично непомітних точок, які часто навіть не турбують. Але після, карієс розвивається вглиб зуба, пошкоджуючи емаль і кісткову тканину. При цьому захворювання дає про себе знати болючими відчуттями.

Як проходить лікування глибокого карієсу

Лікування глибокого карієсу проходить набагато складніше. Запальний процес може зачепити не тільки емаль, але нервово-судинний пучок. При такій ускладненій формі необхідно комплексне лікування пошкоджених ділянок. Пломбувати зуб можна буде тоді, коли буде видалений запальний процес.

Лікування карієсу в Одесі

Види лікування карієсу зубів

Лікування карієсу зубів у Одесі може бути консервативним і радикальним. Можна пройти терапевтичні процедури, спрямовані на збереження зуба. А можна просто видалити причинний зуб, який не можна відновити. Важливо пам'ятати, що будь-який консервативне лікування може перерости в радикальне, якщо своєчасно не звертатися до лікаря.

Карієс може бути декількох стадій:

  • поверхневий,
  • середній,
  • глибокий.

Лікування захворювання на першій стадії становить одну-дві процедури і абсолютно безболісно. Лікар видаляє точку що утворилася і пломбує зуб. До того ж на таке лікування карієсу ціни відрізняються доступністю навіть в дорогих клініках.

Із середнім і глибоким карієсом все набагато складніше, тому що лікування може включати в себе не тільки терапевтичні або хірургічні методи, а й реставрацію. Це відновлення параметрів зуба - його анатомічної форми, структури та кольору. Звичайно ж, це можливість повернути функції зуба, не вдаючись до імплантатів або протезування. При цьому вартість лікування карієсу і відновлення зуба збільшується.

Лікування карієсу в Одесі в клініці Phil Dent

Клініка Phil Dent пропонує комплексне лікування карієсу в Одесі. Фахівці нашої стоматології допоможуть вам позбавитися від захворювання як на ранній стадії, так і на більш глибокою. Терапевтичні послуги нашої клініки включають в себе діагностику, лікування карієсу, пломбування, лікування ускладнень, наприклад, пульпіту або періодонтиту, а також косметичну реставрацію і допомогу в гігієні порожнини рота.

Відгуки наших улюблених клієнтів

Очень довольна обслуживанием, внимательный и добрый персонал. Здоровья и успехов! Спасибо.
Анастасия09.08.2019
Прекрасные специалисты. Доктора от Бога. Рекомендую всем.
Наталья25.04.2018
Я и моя жена уже несколько лет пользуемся услугами данной стоматологии. Чистое помещение, вежливый персонал. Лечение прошло легко и безболезненно. Рекомендуем.
Сергей К.18.06.2020
Очень порадовала приятная и дружественная атмосфера, все врачи большие профессионалы. Рекомендую!
Анатолий28.08.2018

Всі відгуки

Поради наших спеціалістів

Вініри - це пластинки, які заміщають собою зовнішній шар зубів і, отже, покращують його вид. Вініри бувають або керамічні, або композитні. Вони коректують колір і форму зубів. Наприклад, особливо часто вініри використовуються тими, хто грає на духових музичних інструментах на зразок флейти, кларнета, труби і так далі.

Таке ортодонтичне лікування, як носіння брекетів, має на увазі розвиток різних стоматологічних захворювань, таких як карієс. Чужорідний предмет у роті, в даному випадку скоби, сприяє розмноженню бактерій в ротовій порожнині, і часто це відбувається через недотримання правил особистої гігієни.

Чистити зубки у дітей треба вже тоді, коли вони прорізалися. Спочатку для цього можна використовувати просто шматочок марлі, змочений в кип'яченій воді, а також спеціальну щітку, яка дозволить очистити зубки дитини. Але коли дитина підросте, він повинен навчитися правильно чистити зуби, і допомогти йому повинні в цьому батьки.

Коронка - це можливість зберегти зламаний або зміцнити пошкоджений карієсом зуб у кращих стоматологів Одеси. Цей вид реставрації вельми популярний, так як дозволяє поліпшити зовнішній вигляд зуба, а також повністю відновити його форму, розмір і функціональність.

Багато людей мріють про ідеальну білосніжною посмішці і у них виникає закономірне питання: «Що призводить до плям на зубах і їх пожовтіння». Знаючи причину, простіше боротися зі слідством, а в ідеалі навіть не дозволити цій проблемі з'явитися. Особливо це важливо по відношенню до дітей, у випадку з дітьми краще відразу звернутися до дитячого стоматолога в Одесі.

Ніщо так не зачаровує, як широка, щира посмішка, що відкриває ряд красивих, доглянутих зубів. Стоматологічні клініки Одеса і серед них - оснащена новітнім обладнанням клініка Phil Dent - пропонують широкий діапазон зуболікарській допомоги, заснованої на використанні сучасних технологій, що дозволяють зробити процедури максимально безболісними.

FAQ

Час засвічування пломбувального матеріалу відбувається лише на 50-60%, в наступні 24 години - ще на 35-40%, і на 5-10% - протягом 7 днів. Тому необхідно утриматися від їжі протягом 2-х годин після лікування і протягом найближчих 7 днів уникати вживання дуже твердої їжі. Крім того, остаточно колір пломби сформується через тиждень.
Причиною зубного болю безпосередньо після установки пломби може бути реактивна реакція організму. Зазвичай вона проходить протягом 2 тижнів. Якщо ж лікування виявлялося давно, то найбільш імовірною причиною вашого дискомфорту є розвиток карієсу під пломбою. Потрібно обов'язково відвідати лікаря для повторного препарування і пломбування.
Найкраще - відразу ж записатися на прийом до стоматолога. Якщо такої можливості немає, докладіть зусиль до захисту зуба від інфекції: пережовувати їжу строго на протилежній від нього боці; перед їжею закладайте в порожнину ватяну кульку; ретельно полощіть рот після кожного прийому їжі.

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом

Отменить