Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - СБ: 9.00 - 20.00, СБ - ВС: 9.00 - 14.00 (по запису)
ПН - СБ: 9.00 - 20.00,
СБ - ВС: 9.00 - 14.00 (по запису)

Лікування зубів в Одесі

Лікування зубів в ОдесіВажливим етапом в будь-якому стоматологічному лікуванні є терапія. Заснована її мета - правильно визначити проблему і скласти чіткий план лікування, що виключає рецидиви. Терапія - це вузькопрофільна основа будь-якої стоматологічної дисципліни, наприклад, протезування, ортодонтії, імплантації, хірургії і так далі. 

При своєчасному зверненні пацієнт направляється до терапевта для подальшого лікування. Своєчасний діагноз допоможе захистити і вилікувати хворі зуби, а також попередити розвиток хвороби на всю порожнину рота.

Лікування зубів в Одесі в клініці Phil Dent включає в себе:

 • діагностику,
 • процедури і профілактику захворювання,
 • а також в разі потреби естетику зубів і порожнини рота.

Яка ціна на лікування карієсу в Одесі в клініці Phil Dent?


(110КТ) Корекція пломби 200 грн
(11КТ) Дентин-герметизуючий ліквід -1 зуб 300 грн
(12КТ) Закриття перфоров. дна пульпової камери 700 грн
(150КТ) Вітремер 1 порція 600 грн
(152КТ) Вітремер пломба 200 грн
(15КТ) Переліковування (Розпломбування) за 1 канал 500 грн
(166КТ) Ендовідбілювання 700 грн
(17КТ) Пломба склоіномірна 600 грн
(18КТ) Пломбування каналів з використанням ручних інструментів, за 1 канал 500 грн
(190КТ) Пломбування 1-го каналу із застосуванням нікель-титанових інструментів / методом гарячої гутаперчі  1000 грн
(191КТ) Пломбування 2-х каналів із застосуванням нікель-титанових інструментів / методом гарячої гутаперчі  1000 грн
(192КТ) Пломбування 3-х каналів із застосуванням нікель-титанових інструментів / методом гарячої гутаперчі 1200 грн
(193КТ) Пломбування 4-х каналів із застосуванням нікель-титанових інструментів / методом гарячої гутаперчі 1500 грн
(195КТ) Фотополімерна пломба 1 поверхню (Естелайт) / Філтек / Олідент 1000 грн
(196КТ) Фотополімерна пломба 2 поверхні (Естелайт) / Філтек / Олідент 1200 грн
(197КТ) Фотополімерна пломба 3 поверхні (Естелайт) / Філтек / Олідент 1300 грн
(198КТ) Фотореставрація (нарощування) 1 зуба Естелайт / Філтек / Олідент 1700 грн
(1КТ) Анкерний штифт 400 грн
(200КТ) Фотополімерна пломба "Харизма" 800 грн
(24КТ) Скловолоконний штифт + фіксація 1400 грн
(25КТ) Видалення чужорідного тіла з одного каналу 500 грн
(2КТ) Безінвазівне лікування карієсу за 1 зуб 2500 грн
(4КТ) Відновлення кукси 1200 грн
(5КТ) Тимчасове пломбування 1-го каналу (за 1 канал) 300 грн
(9КТ) Герметизація фісур 1-го зуба 600 грн

МИ НАДАЄМО ПОВНИЙ ДІАПАЗОН СТОМАТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Кваліфіковані фахівці
Гарантія на послуги
Індивідуальний підхід
Сучасне оснащення

Які види карієсу лікують в Одесі в клініці Phil Dent?


Найбільш поширена послуга кожної стоматології - лікування карієсу в Одесі. Саме це захворювання здатне зруйнувати зубний ряд. Все починається з маленьких і практично непомітних точок, які часто навіть не турбують. Але після, карієс розвивається вглиб зуба, пошкоджуючи емаль і кісткову тканину. При цьому захворювання дає про себе знати болючими відчуттями.

Лікування карієсу в Одессе


Лікування карієсу може бути консервативним і радикальним:

 1. Можна пройти терапевтичні процедури, спрямовані на збереження зуба.
 2. А можна просто видалити причинний зуб, який не можна відновити.

Важливо пам'ятати, що будь-який консервативне лікування може перерости в радикальне, якщо своєчасно не звертатися до лікаря.

Карієс може бути декількох стадій:

 • поверхневий,
 • середній,
 • глибокий.

Лікування поверхневого карієсу в Одесі на першій стадії становить одну-дві процедури і абсолютно безболісно. Лікар видаляє точку що утворилася і пломбує зуб. До того ж на таке лікування карієсу ціни відрізняються доступністю навіть в дорогих клініках.

Лікування глибокого карієсу проходить набагато складніше. Із середнім і глибоким карієсом все набагато складніше, тому що лікування може включати в себе не тільки терапевтичні або хірургічні методи, а й реставрацію. Це відновлення параметрів зуба - його анатомічної форми, структури та кольору. 

Запальний процес може зачепити не тільки емаль, але нервово-судинний пучок. При такій ускладненій формі необхідно комплексне лікування глибокого карієсу в Одесі. Пломбувати зуб можна буде тоді, коли буде видалений запальний процес.


Чому варто лікувати карієс в Одесі в клініці Phil Dent?


Клініка Phil Dent пропонує комплексне лікування карієсу в Одесі. Фахівці нашої стоматології допоможуть вам позбавитися від захворювання як на ранній стадії, так і на більш глибокою.

Терапевтичні послуги нашої клініки включають в себе:

 1. діагностику,
 2. лікування карієсу,
 3. пломбування,
 4. лікування ускладнень, наприклад, пульпіту або періодонтиту,
 5. косметичну реставрацію і допомогу в гігієні порожнини рота.

Звичайно ж, це можливість повернути функції зуба, не вдаючись до імплантатів або протезування. При цьому вартість лікування карієсу і відновлення зуба збільшується.

Відгуки наших улюблених клієнтів

Прекрасные специалисты. Доктора от Бога. Рекомендую всем.
Наталья25.04.2018
Спасибо большое клинике Phildent, доктору Александру, ассистенту Светлане и всему персоналу за качественную помощь и отличный сервис. 
Андрей Корнилов31.05.2022
Очень довольна обслуживанием, внимательный и добрый персонал. Здоровья и успехов! Спасибо.
Анастасия09.08.2019
Дуже хороша клініка. Ідеальне поєднання професіоналізму і адекватних цін, та ще й ставлення лікарів до клієнтів позитивне.
Віра28.04.2021

Всі відгуки

Поради наших спеціалістів

Вініри - це пластинки, які заміщають собою зовнішній шар зубів і, отже, покращують його вид. Вініри бувають або керамічні, або композитні. Вони коректують колір і форму зубів. Наприклад, особливо часто вініри використовуються тими, хто грає на духових музичних інструментах на зразок флейти, кларнета, труби і так далі.

Таке ортодонтичне лікування, як носіння брекетів, має на увазі розвиток різних стоматологічних захворювань, таких як карієс. Чужорідний предмет у роті, в даному випадку скоби, сприяє розмноженню бактерій в ротовій порожнині, і часто це відбувається через недотримання правил особистої гігієни.

Чистити зубки у дітей треба вже тоді, коли вони прорізалися. Спочатку для цього можна використовувати просто шматочок марлі, змочений в кип'яченій воді, а також спеціальну щітку, яка дозволить очистити зубки дитини. Але коли дитина підросте, він повинен навчитися правильно чистити зуби, і допомогти йому повинні в цьому батьки.

Коронка - це можливість зберегти зламаний або зміцнити пошкоджений карієсом зуб у кращих стоматологів Одеси. Цей вид реставрації вельми популярний, так як дозволяє поліпшити зовнішній вигляд зуба, а також повністю відновити його форму, розмір і функціональність.

Багато людей мріють про ідеальну білосніжною посмішці і у них виникає закономірне питання: «Що призводить до плям на зубах і їх пожовтіння». Знаючи причину, простіше боротися зі слідством, а в ідеалі навіть не дозволити цій проблемі з'явитися. Особливо це важливо по відношенню до дітей, у випадку з дітьми краще відразу звернутися до дитячого стоматолога в Одесі.

Ніщо так не зачаровує, як широка, щира посмішка, що відкриває ряд красивих, доглянутих зубів. Стоматологічні клініки Одеса і серед них - оснащена новітнім обладнанням клініка Phil Dent - пропонують широкий діапазон зуболікарській допомоги, заснованої на використанні сучасних технологій, що дозволяють зробити процедури максимально безболісними.

FAQ

Час засвічування пломбувального матеріалу відбувається лише на 50-60%, в наступні 24 години - ще на 35-40%, і на 5-10% - протягом 7 днів. Тому необхідно утриматися від їжі протягом 2-х годин після лікування і протягом найближчих 7 днів уникати вживання дуже твердої їжі. Крім того, остаточно колір пломби сформується через тиждень.
Причиною зубного болю безпосередньо після установки пломби може бути реактивна реакція організму. Зазвичай вона проходить протягом 2 тижнів. Якщо ж лікування виявлялося давно, то найбільш імовірною причиною вашого дискомфорту є розвиток карієсу під пломбою. Потрібно обов'язково відвідати лікаря для повторного препарування і пломбування.
Найкраще - відразу ж записатися на прийом до стоматолога. Якщо такої можливості немає, докладіть зусиль до захисту зуба від інфекції: пережовувати їжу строго на протилежній від нього боці; перед їжею закладайте в порожнину ватяну кульку; ретельно полощіть рот після кожного прийому їжі.
Корекція пломби - 100 грн; Тимчасова пломба - 100 грн >>>>> Всі ціни дивіться у нас на сайті >>>>>>
Клініка "Філдент" знаходиться за адресою: м Одеса, вул. Тополева, 22 Для запису можна записатися через сайт або зателефонувати за телефонами +38 066 288 88 08, +38 063 355 38 88
Час лікування карієсу залежить від стану зуба і того, яка стадія карієсу. Якщо поверхнева - можна обійтися 1-2 процедурами. У більш складних випадках - оцінку дає лікар-стоматолог.
Ви записуєтеся на прийом до свого лікаря за телефоном +38 (063) 355 38 88, лікар оглядає, можливо призначає рентген. Після чого розповідає проблеми і можливі варіанти лікування, а також говорить про вартість і терміни. І ви разом складаєте план лікування і записуєтеся на наступний візит в зручний для вас час і день.

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом