Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - ПТ: 9:00 - 17:00 (по запису)

Лікування зубів в Одесі

Лікування зубів в Одесі в клініці Phil Dent включає в себе:

 • діагностику,
 • процедури і профілактику захворювання,
 • а також в разі потреби естетику зубів і порожнини рота.

Яка ціна на лікування карієсу в Одесі в клініці Phil Dent?


Код Найменування Вартість
Терапія
10кт. Фотополімерна пломба 1 пов (Естелайт/Філтек/Олідент) 1400.0 грн.
11кт. Фотополімерна пломба 2 пов (Естелайт/Філтек/Олідент) 1700.0 грн.
12кт. Фотополімерна пломба 3 пов (Естелайт/Філтек/Олідент) 1800.0 грн.
13кт. Фотореставрація (наращування) 1 зуба Естелайт/Філтек/Олідент 2200.0 грн.
14кт. Постійне пломбування 1-го каналу 1400.0 грн.
15кт. Постійне пломбування 2-х каналів 1800.0 грн.
16кт. Постійне пломбування 3-х каналів 2300.0 грн.
17кт. Постійне пломбування 4-х каналів 2500.0 грн.
18кт. Переліковування (розпломбування), за 1 канал 800.0 грн.
19кт. Тимчасове пломбування каналів, за 1 канал 400.0 грн.
20кт. Тимчасова пломба 350.0 грн.
21кт. Фотополімерна пломба "Харизма" 1000.0 грн.
22кт. Анкерний штифт 800.0 грн.
23кт. Скловолоконний штифт+фіксація 2000.0 грн.
24кт. Вітремер 1 порція 800.0 грн.
25кт. Видалення чужерідного тіла з 1 каналу 700.0 грн.
26кт. Безінвазівне лікування карієсу, за 1 зуб 2500.0 грн.
27кт. Пломба склоімовірна 800.0 грн.
28кт. Корекція пломби 300.0 грн.
29кт. Закриття перф. дна пульпової камери 700.0 грн.
94кт. Відновлення кукси 2000.0 грн.
95кт. Герметизація фісур 1-го зуба 800.0 грн.

Важливим етапом в будь-якому стоматологічному лікуванні є терапія. Заснована її мета - правильно визначити проблему і скласти чіткий план лікування, що виключає рецидиви. Терапія - це вузькопрофільна основа будь-якої стоматологічної дисципліни, наприклад, протезування, ортодонтії, імплантації, хірургії і так далі. 

При своєчасному зверненні пацієнт направляється до терапевта для подальшого лікування. Своєчасний діагноз допоможе захистити і вилікувати хворі зуби, а також попередити розвиток хвороби на всю порожнину рота.

Записатись на прийом

Заповніть форму онлайн запису і очікуйте на дзвінок адміністратора

МИ НАДАЄМО ПОВНИЙ ДІАПАЗОН СТОМАТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Кваліфіковані фахівці
Гарантія на послуги
Індивідуальний підхід
Сучасне оснащення

Які види карієсу лікують в Одесі в клініці Phil Dent?


Найбільш поширена послуга кожної стоматології - лікування карієсу в Одесі. Саме це захворювання здатне зруйнувати зубний ряд. Все починається з маленьких і практично непомітних точок, які часто навіть не турбують. Але після, карієс розвивається вглиб зуба, пошкоджуючи емаль і кісткову тканину. При цьому захворювання дає про себе знати болючими відчуттями.

Лікування карієсу в Одессе


Лікування карієсу може бути консервативним і радикальним:

 1. Можна пройти терапевтичні процедури, спрямовані на збереження зуба.
 2. А можна просто видалити причинний зуб, який не можна відновити.

Важливо пам'ятати, що будь-який консервативне лікування може перерости в радикальне, якщо своєчасно не звертатися до лікаря.

Карієс може бути декількох стадій:

 • поверхневий,
 • середній,
 • глибокий.

Лікування поверхневого карієсу в Одесі на першій стадії становить одну-дві процедури і абсолютно безболісно. Лікар видаляє точку що утворилася і пломбує зуб. До того ж на таке лікування карієсу ціни відрізняються доступністю навіть в дорогих клініках.

Лікування глибокого карієсу проходить набагато складніше. Із середнім і глибоким карієсом все набагато складніше, тому що лікування може включати в себе не тільки терапевтичні або хірургічні методи, а й реставрацію. Це відновлення параметрів зуба - його анатомічної форми, структури та кольору. 

Запальний процес може зачепити не тільки емаль, але нервово-судинний пучок. При такій ускладненій формі необхідно комплексне лікування глибокого карієсу в Одесі. Пломбувати зуб можна буде тоді, коли буде видалений запальний процес.


Чому варто лікувати карієс в Одесі в клініці Phil Dent?


Лікування зубів в ОдесіКлініка Phil Dent пропонує комплексне лікування карієсу в Одесі. Фахівці нашої стоматології допоможуть вам позбавитися від захворювання як на ранній стадії, так і на більш глибокою.

Терапевтичні послуги нашої клініки включають в себе:

 1. діагностику,
 2. лікування карієсу,
 3. пломбування,
 4. лікування ускладнень, наприклад, пульпіту або періодонтиту,
 5. косметичну реставрацію і допомогу в гігієні порожнини рота.

Звичайно ж, це можливість повернути функції зуба, не вдаючись до імплантатів або протезування. При цьому вартість лікування карієсу і відновлення зуба збільшується.

 

Відгуки наших улюблених клієнтів

Лучшая клиника в Одессе! Спасибо доктору Александру Георгиевичу за здоровую улыбку и дружеский подход. Теперь я не боюсь стоматологов :)
Margarita Sorokina13.12.2018
Спасибо большое клинике Phildent, доктору Александру, ассистенту Светлане и всему персоналу за качественную помощь и отличный сервис. 
Андрей Корнилов31.05.2022
Прекрасные специалисты. Доктора от Бога. Рекомендую всем.
Наталья25.04.2018
Единственный врач, который мне помог после полгода безуспешного лечения. До нее обращалась к 4-м специалистам, но лечение не давало позитивных результатов либо они были кратковреме
Светлана18.05.2021

Всі відгуки

Поради наших спеціалістів

Відновити красу посмішки та функціональність зубного ряду допоможе встановлення імплантів. З нашої статті ви дізнаєтеся про переваги та етапи імплантації зубів.

Сьогодні кожен охочий може стати власником рівних і білих зубів завдяки вінірам, що дозволяють дуже швидко отримати блискучу посмішку. З нашої статті ви дізнаєтесь, які накладки краще обрати: керамічні вініри чи композитні. 

Вініри - це пластинки, які заміщають собою зовнішній шар зубів і, отже, покращують його вид. Вініри бувають або керамічні, або композитні. Вони коректують колір і форму зубів. Наприклад, особливо часто вініри використовуються тими, хто грає на духових музичних інструментах на зразок флейти, кларнета, труби і так далі.

Таке ортодонтичне лікування, як носіння брекетів, має на увазі розвиток різних стоматологічних захворювань, таких як карієс. Чужорідний предмет у роті, в даному випадку скоби, сприяє розмноженню бактерій в ротовій порожнині, і часто це відбувається через недотримання правил особистої гігієни.

Чистити зубки у дітей треба вже тоді, коли вони прорізалися. Спочатку для цього можна використовувати просто шматочок марлі, змочений в кип'яченій воді, а також спеціальну щітку, яка дозволить очистити зубки дитини. Але коли дитина підросте, він повинен навчитися правильно чистити зуби, і допомогти йому повинні в цьому батьки.

FAQ

Час засвічування пломбувального матеріалу відбувається лише на 50-60%, в наступні 24 години - ще на 35-40%, і на 5-10% - протягом 7 днів. Тому необхідно утриматися від їжі протягом 2-х годин після лікування і протягом найближчих 7 днів уникати вживання дуже твердої їжі. Крім того, остаточно колір пломби сформується через тиждень.
Причиною зубного болю безпосередньо після установки пломби може бути реактивна реакція організму. Зазвичай вона проходить протягом 2 тижнів. Якщо ж лікування виявлялося давно, то найбільш імовірною причиною вашого дискомфорту є розвиток карієсу під пломбою. Потрібно обов'язково відвідати лікаря для повторного препарування і пломбування.
Найкраще - відразу ж записатися на прийом до стоматолога. Якщо такої можливості немає, докладіть зусиль до захисту зуба від інфекції: пережовувати їжу строго на протилежній від нього боці; перед їжею закладайте в порожнину ватяну кульку; ретельно полощіть рот після кожного прийому їжі.
Корекція пломби - 100 грн; Тимчасова пломба - 100 грн >>>>> Всі ціни дивіться у нас на сайті >>>>>>
Клініка "Філдент" знаходиться за адресою: м Одеса, вул. Тополева, 22 Для запису можна записатися через сайт або зателефонувати за телефонами +38 066 288 88 08, +38 063 355 38 88
Час лікування карієсу залежить від стану зуба і того, яка стадія карієсу. Якщо поверхнева - можна обійтися 1-2 процедурами. У більш складних випадках - оцінку дає лікар-стоматолог.
Ви записуєтеся на прийом до свого лікаря за телефоном +38 (063) 355 38 88, лікар оглядає, можливо призначає рентген. Після чого розповідає проблеми і можливі варіанти лікування, а також говорить про вартість і терміни. І ви разом складаєте план лікування і записуєтеся на наступний візит в зручний для вас час і день.

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом