Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - ПТ: 9:00 - 17:00 (по запису)

Лікування зубів в Одесі

Лікування зубів в Одесі в клініці Phil Dent включає в себе:

 • діагностику,
 • процедури і профілактику захворювання,
 • а також в разі потреби естетику зубів і порожнини рота.

Яка ціна на лікування карієсу в Одесі в клініці Phil Dent?


Код Найменування Вартість
Терапія
10кт. Фотополімерна пломба 1 пов (Естелайт/Філтек/Олідент) 1700.0 грн.
11кт. Фотополімерна пломба 2 пов (Естелайт/Філтек/Олідент) 2200.0 грн.
12кт. Фотополімерна пломба 3 пов (Естелайт/Філтек/Олідент) 2800.0 грн.
13кт. Фотореставрація (наращування) 1 зуба Естелайт/Філтек/Олідент 3500.0 грн.
14кт. Постійне пломбування 1-го каналу 1400.0 грн.
15кт. Постійне пломбування 2-х каналів 1800.0 грн.
16кт. Постійне пломбування 3-х каналів 2300.0 грн.
17кт. Постійне пломбування 4-х каналів 2500.0 грн.
18кт. Переліковування (розпломбування), за 1 канал 800.0 грн.
19кт. Тимчасове пломбування каналів, за 1 канал 400.0 грн.
20кт. Тимчасова пломба 350.0 грн.
21кт. Фотополімерна пломба "Харизма" 1000.0 грн.
22кт. Анкерний штифт 800.0 грн.
23кт. Скловолоконний штифт+фіксація 2000.0 грн.
24кт. Вітремер 1 порція 800.0 грн.
25кт. Видалення чужерідного тіла з 1 каналу 700.0 грн.
26кт. Безінвазивне лікування карієсу, за 1 зуб 2000.0 грн.
27кт. Пломба склоімовірна 800.0 грн.
28кт. Корекція пломби 300.0 грн.
29кт. Закриття перф. дна пульпової камери 700.0 грн.
94кт. Відновлення кукси 2000.0 грн.
95кт. Герметизація фісур 1-го зуба 800.0 грн.

Важливим етапом в будь-якому стоматологічному лікуванні є терапія. Заснована її мета - правильно визначити проблему і скласти чіткий план лікування, що виключає рецидиви. Терапія - це вузькопрофільна основа будь-якої стоматологічної дисципліни, наприклад, протезування, ортодонтії, імплантації, хірургії і так далі. 

При своєчасному зверненні пацієнт направляється до терапевта для подальшого лікування. Своєчасний діагноз допоможе захистити і вилікувати хворі зуби, а також попередити розвиток хвороби на всю порожнину рота.

Записатись на прийом

Заповніть форму онлайн запису і очікуйте на дзвінок адміністратора

МИ НАДАЄМО ПОВНИЙ ДІАПАЗОН СТОМАТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Кваліфіковані фахівці
Гарантія на послуги
Індивідуальний підхід
Сучасне оснащення

Які види карієсу лікують в Одесі в клініці Phil Dent?


Найбільш поширена послуга кожної стоматології - лікування карієсу в Одесі. Саме це захворювання здатне зруйнувати зубний ряд. Все починається з маленьких і практично непомітних точок, які часто навіть не турбують. Але після, карієс розвивається вглиб зуба, пошкоджуючи емаль і кісткову тканину. При цьому захворювання дає про себе знати болючими відчуттями.

Лікування карієсу в Одессе


Лікування карієсу може бути консервативним і радикальним:

 1. Можна пройти терапевтичні процедури, спрямовані на збереження зуба.
 2. А можна просто видалити причинний зуб, який не можна відновити.

Важливо пам'ятати, що будь-який консервативне лікування може перерости в радикальне, якщо своєчасно не звертатися до лікаря.

Карієс може бути декількох стадій:

 • поверхневий,
 • середній,
 • глибокий.

Лікування поверхневого карієсу в Одесі на першій стадії становить одну-дві процедури і абсолютно безболісно. Лікар видаляє точку що утворилася і пломбує зуб. До того ж на таке лікування карієсу ціни відрізняються доступністю навіть в дорогих клініках.

Лікування глибокого карієсу проходить набагато складніше. Із середнім і глибоким карієсом все набагато складніше, тому що лікування може включати в себе не тільки терапевтичні або хірургічні методи, а й реставрацію. Це відновлення параметрів зуба - його анатомічної форми, структури та кольору. 

Запальний процес може зачепити не тільки емаль, але нервово-судинний пучок. При такій ускладненій формі необхідно комплексне лікування глибокого карієсу в Одесі. Пломбувати зуб можна буде тоді, коли буде видалений запальний процес.


Чому варто лікувати карієс в Одесі в клініці Phil Dent?


Лікування зубів в ОдесіКлініка Phil Dent пропонує комплексне лікування карієсу в Одесі. Фахівці нашої стоматології допоможуть вам позбавитися від захворювання як на ранній стадії, так і на більш глибокою.

Терапевтичні послуги нашої клініки включають в себе:

 1. діагностику,
 2. лікування карієсу,
 3. пломбування,
 4. лікування ускладнень, наприклад, пульпіту або періодонтиту,
 5. косметичну реставрацію і допомогу в гігієні порожнини рота.

Звичайно ж, це можливість повернути функції зуба, не вдаючись до імплантатів або протезування. При цьому вартість лікування карієсу і відновлення зуба збільшується.

 

Відгуки наших улюблених клієнтів

Спасибо большое клинике Phildent, доктору Александру, ассистенту Светлане и всему персоналу за качественную помощь и отличный сервис. 
Андрей Корнилов31.05.2022
Отличная клиника. Лечил здесь свои зубы на протяжении месяца в. Впечатления отличные, грамотный подход к лечению и быстрый результат!
Михаил13.01.2020
Я и моя жена уже несколько лет пользуемся услугами данной стоматологии. Чистое помещение, вежливый персонал. Лечение прошло легко и безболезненно. Рекомендуем.
Сергей К.18.06.2020
Отличная клиника, врачи профессиналы своего дела, обслуживание на высоком уровне!
Юлия Линник13.12.2018

Всі відгуки

Поради наших спеціалістів

За відсутності протипоказань імплантація вважається максимально ефективним, довговічним і естетичним способом відновлення цілісності зубного ряду. Однак деякі люди досі побоюються встановлення імплантів через невірне уявлення про цю методику відновлення втрачених зубів. Лікарям-стоматологам досить часто доводиться розвінчувати міфи про зубні імпланти, пов'язані з неперевіреними страхами та чутками, що не мають жодного наукового обґрунтування. Розглянувши найпоширеніші з них, ви зможете прийн

Нарощуванням називають естетичну реконструкцію, косметичну або художню реставрацію зубного ряду. Процедура спрямована на відновлення анатомічно правильної форми та кольору зубів, що постраждали внаслідок набутих патологій або травм.

Повернути пацієнтам красиву посмішку допоможе естетична, косметична або художня реставрація — відновлення форми зубної одиниці за допомогою сучасних методів. У цьому матеріалі ми розкажемо, що таке нарощування зубів, і які проблеми допоможе розв'язати ця процедура.

Імплантація — серйозна процедура, що потребує від лікаря-стоматолога досвіду, знань і сумлінності. Перед початком роботи фахівець має ретельно вивчити особливості стану здоров'я пацієнта. Про те, які протипоказання до імплантації зубів можуть стати перешкодою для отримання успішного результату, поговоримо у цій статті.

Реставрація у стоматологічній клініці дозволяє без протезування повернути зубам природні функціональні можливості та привабливий зовнішній вигляд. Застосування сучасних матеріалів і технологій дає змогу приховати ушкодження, відновити нормальну анатомічну форму, довжину, колір і блиск зубних одиниць.

Якщо постійно відкладати візит до стоматолога, каріозні процеси в емалі чи інші патології можуть призвести до повного руйнування зуба. В цьому разі відновити його за допомогою пломби вже не вийде. Сучасні методи розв'язання проблеми — встановлення коронки або дентального імпланту. Чим відрізняються ці варіанти, та який з них краще — розберемося детально у статті.

FAQ

Час засвічування пломбувального матеріалу відбувається лише на 50-60%, в наступні 24 години - ще на 35-40%, і на 5-10% - протягом 7 днів. Тому необхідно утриматися від їжі протягом 2-х годин після лікування і протягом найближчих 7 днів уникати вживання дуже твердої їжі. Крім того, остаточно колір пломби сформується через тиждень.
Причиною зубного болю безпосередньо після установки пломби може бути реактивна реакція організму. Зазвичай вона проходить протягом 2 тижнів. Якщо ж лікування виявлялося давно, то найбільш імовірною причиною вашого дискомфорту є розвиток карієсу під пломбою. Потрібно обов'язково відвідати лікаря для повторного препарування і пломбування.
Найкраще - відразу ж записатися на прийом до стоматолога. Якщо такої можливості немає, докладіть зусиль до захисту зуба від інфекції: пережовувати їжу строго на протилежній від нього боці; перед їжею закладайте в порожнину ватяну кульку; ретельно полощіть рот після кожного прийому їжі.
Корекція пломби - 100 грн; Тимчасова пломба - 100 грн >>>>> Всі ціни дивіться у нас на сайті >>>>>>
Клініка "Філдент" знаходиться за адресою: м Одеса, вул. Тополева, 22 Для запису можна записатися через сайт або зателефонувати за телефонами +38 066 288 88 08, +38 063 355 38 88
Час лікування карієсу залежить від стану зуба і того, яка стадія карієсу. Якщо поверхнева - можна обійтися 1-2 процедурами. У більш складних випадках - оцінку дає лікар-стоматолог.
Ви записуєтеся на прийом до свого лікаря за телефоном +38 (063) 355 38 88, лікар оглядає, можливо призначає рентген. Після чого розповідає проблеми і можливі варіанти лікування, а також говорить про вартість і терміни. І ви разом складаєте план лікування і записуєтеся на наступний візит в зручний для вас час і день.

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом