Одеса, вул. Тополева, 22

Металокераміка в Одесі

Використання металокерамічних коронок при протезуванні зубів - поширена практика. Металокераміка в Одесі надійна, зручна і довговічна. До того ж вартість їі установки відносно невелика. Послуги протезування зубів металокерамікою в Одесі надають в стоматологічній клініці «Phil Dent».

Вартість металокерамічної коронки в Одесі

Ціни на металокераміку в Одесі приведені в таблиці, що нижче

(140КТ) Штампованная коронка 500 грн
(155КТ) Металлокерамическая коронка (Премиум) 3150 грн
(156КТ) Снятие коронки 350 грн

(157КТ) Фиксация  коронок (Фуджи +) за 1 ед

600 грн
(206КТ) Цельноциркониевая коронка 5600 грн

Металокерамічні коронки: переваги та особливості

металокераміка в ОдесіМеталокерамічна коронка - це металева основа з керамічним покриттям. Матеріал основи може бути сплавом:

  • дорогоцінних металів - як правило, на основі золота. Такі коронки довговічні і не викликають алергії;
  • недорогоцінних - нікель, кобальт і хром. Цей варіант довговічний і надійний, ціни на металокераміку з таких сплавів в Одесі нижче, ніж на сплави з дорогоцінних металів. Однак нікель може викликати алергію і потемніння ясен в місцях контакту з коронкою.

Металокерамічні коронки будь-якого виду не використовують для протезування:

  • зубів з живою пульпою (пухка тканина, що заповнює порожнину зуба) у пацієнтів до 18-20 років;
  • при пародонтиті. Коронки можуть викликати травматичну перевантаження пародонта і тим самим ще більше погіршити хворобу.

Середній термін носіння коронок становить не менше 15 років. Вибір матеріалу залежить від наявності алергії і місця розташування зіпсованого зуба.

Етапи установки металокерамічної коронки в Одесі

Підготовка, виготовлення та установка металокерамічної коронки в Одесі може зайняти кілька тижнів.

Встановлення металокерамічних коронок на зуб в Одесі

МИ НАДАЄМО ПОВНИЙ ДІАПАЗОН СТОМАТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Кваліфіковані фахівці

Гарантія на послуги

Індивідуальний підхід

Сучасне оснащення

Підготовка до встановлення металокерамічної коронки

Під час першого прийому лікар оглядає порожнину рота. Його завдання на даному етапі - виробити план лікування і визначитися з типом коронки. Для цього, крім візуального огляду, робиться рентгенівський знімок.

Щоб коронка "сіла" максимально щільно, рекомендують провести професійну чистку зубів.

Робота з проблемним зубом

Після того як підготовлена ​​порожнину рота, настає черга зуба, який підлягає протезуванню. стоматолог:

  • при необхідності видаляє нерв і пломбує канал;
  • обточує зуб під коронку.

Металокерамічні коронки досить «товсті», тому під них зуб обточується більше, ніж коли встановлюються, наприклад, повністю керамічних.

Після обточування лікар формує зліпок, по якому техніки зроблять коронку. На час її виготовлення пацієнтові ставиться пластмасова.

Виготовлення та встановлення металлокерамічної коронки

Зліпки надходять в зуботехнічну лабораторію. Там на їх підставі виготовляється металевий каркас, на який потім вручну наноситься шар емалі. У техніка є спеціальна колірна шкала, за допомогою якої він підбирає потрібний відтінок, щоб коронка виглядала максимально природно.

Готовий виріб передається в клініку, лікар надягає коронку на підготовлений зуб. Іноді пацієнтові пропонують походити з тимчасово закріпленим протезом деякий час. Якщо все добре - виріб фіксують на спеціальний цемент. На цьому процес встановлення металокерамічної коронки в Одесі закінчується.

 

Особливості догляду за металокерамічною коронкою на зуб

Думати, що штучний зуб не вимагає догляду - неправильно. Так само як і на «рідному», на ньому накопичується наліт і камінь, а це може спричинити проблеми для оточуючих зубів і скороченням терміну служби коронки.

Ось декілька нескладних правил догляду, які потребують металокерамічні коронки на зуб в Одесі:

  • Уникати перепаду температур. Наприклад, гарячу каву вприкуску з морозивом варто з меню виключити.
  • Не випробовувати протез на міцність. Як і зі своїми зубами, з коронками потрібно поводитися дбайливо. Зокрема, не гризти горіхи.
  • Відвідувати стоматолога для огляду кожні півроку.

Як не банально це звучить, але дотримання правил гігієни є запорукою довговічності і безпеки носіння коронки.

Потребуєте протезуванні зубів? Професійна допомога чекає вас в приватній стоматології «Phil Dent». Сумніваєтеся? Почитайте відгуки реальних пацієнтів, подивіться фото «до-після». Співробітники стоматологічного центру дадуть відповідь на всі ваші питання, проконсультують з приводу вартості металокерамічної коронки в Одесі, інших видів протезування (в тому числі імплантації).

Чим довше відкладати візит до стоматолога, тим більшу суму доведеться викласти. Але ж спочатку мова може йти про пару тисяч грн за вирішення проблеми на найближчі 10-15 років.

Відгуки наших улюблених клієнтів

Прекрасные специалисты. Доктора от Бога. Рекомендую всем.
Наталья25.04.2018
Отличная клиника. Лечил здесь свои зубы на протяжении месяца в. Впечатления отличные, грамотный подход к лечению и быстрый результат!
Михаил13.01.2020
Лечила прогрессирующий парадонтит. После самой процедуры подробно обьяснили, как нужно ухаживать за зубами, помимо ежедневной чистки. Все сдалано аккуратно и с заботой.
Марьяна16.06.2020
Спасибо, делала в октябре 2013 передние зубы, осталась очень довольна.
Инна Хабуктанова28.08.2018

Всі відгуки

Поради наших спеціалістів

Вініри - це пластинки, які заміщають собою зовнішній шар зубів і, отже, покращують його вид. Вініри бувають або керамічні, або композитні. Вони коректують колір і форму зубів. Наприклад, особливо часто вініри використовуються тими, хто грає на духових музичних інструментах на зразок флейти, кларнета, труби і так далі.

Таке ортодонтичне лікування, як носіння брекетів, має на увазі розвиток різних стоматологічних захворювань, таких як карієс. Чужорідний предмет у роті, в даному випадку скоби, сприяє розмноженню бактерій в ротовій порожнині, і часто це відбувається через недотримання правил особистої гігієни.

Чистити зубки у дітей треба вже тоді, коли вони прорізалися. Спочатку для цього можна використовувати просто шматочок марлі, змочений в кип'яченій воді, а також спеціальну щітку, яка дозволить очистити зубки дитини. Але коли дитина підросте, він повинен навчитися правильно чистити зуби, і допомогти йому повинні в цьому батьки.

Коронка - це можливість зберегти зламаний або зміцнити пошкоджений карієсом зуб у кращих стоматологів Одеси. Цей вид реставрації вельми популярний, так як дозволяє поліпшити зовнішній вигляд зуба, а також повністю відновити його форму, розмір і функціональність.

Багато людей мріють про ідеальну білосніжною посмішці і у них виникає закономірне питання: «Що призводить до плям на зубах і їх пожовтіння». Знаючи причину, простіше боротися зі слідством, а в ідеалі навіть не дозволити цій проблемі з'явитися. Особливо це важливо по відношенню до дітей, у випадку з дітьми краще відразу звернутися до дитячого стоматолога в Одесі.

Ніщо так не зачаровує, як широка, щира посмішка, що відкриває ряд красивих, доглянутих зубів. Стоматологічні клініки Одеса і серед них - оснащена новітнім обладнанням клініка Phil Dent - пропонують широкий діапазон зуболікарській допомоги, заснованої на використанні сучасних технологій, що дозволяють зробити процедури максимально безболісними.

FAQ

За допомогою коронок виконують реставрацію зношених, зламаних, які постраждали від карієсу або інших захворювань зубів. Їх виготовляють з порцеляни, золота, металевих сплавів. Вони встановлюються легко і швидко, допомагають відновити зовнішній вигляд і функціональність зубного ряду.
Її термін служби обмежений кількома днями. Зазвичай вони використовуються, поки виготовляються постійні коронки.
Це залежить від того, на які зуби вони встановлюються. Для різців рекомендується використовувати керамічні коронки. Вони дуже міцні, виглядають, як натуральні зуби і навіть відбивають світло так само. Для інших зубів можна використовувати металокераміку. Це - міцний, але естетичний матеріал.
Не рекомендують приймати їжу в період застигання стоматологічного цементу - близько двох годин після фіксації. Рідина краще вживати за допомогою трубочки. Чи не рекомендовано надмірно холодні або гарячі продукти харчування. Під час використання пластмасових коронок не рекомендують вживати фарбувальні продукти харчування, які можуть спровокувати зміну кольору зубів (червоне вино, свіжі ягоди, соки)

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом

Отменить