Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - ПТ: 9:00 - 17:00 (по запису)

Металокераміка в Одесі

Металокераміка в Одесі - надійна, зручна і довговічна. До того ж вартість їі установки відносно невелика. Використання металокерамічних коронок при протезуванні зубів - поширена практика. Якісні послуги протезування зубів металокерамікою надають в стоматологічній клініці «Phil Dent».


Яка ціна на металокерамічні коронки в Одесі?


Ціни на коронки з металокераміки в Одесі приведені в таблиці, що нижче

Код Найменування Вартість
Ортопедія
Ортопедія. Діагностика
96кт. Діагностична модель за 1од. (Wax-up) 400.0 грн.
97кт. Виготовлення індивидуальної ложки 400.0 грн.
98кт. Відбиток 400.0 грн.
99кт. Капа 2000.0 грн.
Ортопедія. Постійне протезування
110кт. Металокерамічна коронка 125.0 долл.
111кт. Цільноцирконева коронка 180.0 долл.
112кт. Безметалева коронка/накладка 250.0 долл.
113кт. Вінір 300.0 долл.
114кт. Тимчасова коронка 25.0 долл.
115кт. Штампована коронка 50.0 долл.
116кт. Металопластмасова коронка 65.0 долл.
117кт. Суцільнолита коронка (Co.Cr) 70.0 долл.
118кт. Зняття коронки, за од 400.0 грн.
119кт. Фіксація коронок, за од 600.0 грн.
140кт. Вкладка лабораторний метод 1300.0 грн.
141кт. Цирконева вкладка 35.0 долл.
142кт. Вкладка Inlay/Onlay 250.0 долл.
143кт. Встановлення формувача десни + абатмент 100.0 долл.

Металокерамічні коронки: переваги та особливості


Металокераміка в ОдесіМеталокерамічні коронки в Одесі - це металева основа з керамічним покриттям.

Матеріал основи може бути сплавом:

  • дорогоцінних металів - як правило, на основі золота. Такі коронки довговічні і не викликають алергії;
  • недорогоцінних - нікель, кобальт і хром. Цей варіант довговічний і надійний, ціни на металокераміку з таких сплавів в Одесі нижче, ніж на сплави з дорогоцінних металів. Однак нікель може викликати алергію і потемніння ясен в місцях контакту з коронкою.

Металокерамічні коронки будь-якого виду не використовують для протезування:

  • зубів з живою пульпою (пухка тканина, що заповнює порожнину зуба) у пацієнтів до 18-20 років;
  • при пародонтиті. Коронки можуть викликати травматичну перевантаження пародонта і тим самим ще більше погіршити хворобу.

Середній термін носіння коронок становить не менше 15 років. Вибір матеріалу залежить від наявності алергії і місця розташування зіпсованого зуба.

Записатись на прийом

Заповніть форму онлайн запису і очікуйте на дзвінок адміністратора

МИ НАДАЄМО ПОВНИЙ ДІАПАЗОН СТОМАТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Кваліфіковані фахівці
Гарантія на послуги
Індивідуальний підхід
Сучасне оснащення

Етапи установки металокерамічної коронки в Одесі


Підготовка, виготовлення та установка металокерамічної коронки в Одесі може зайняти кілька тижнів.

Встановлення металокерамічних коронок на зуб в Одесі


Підготовка до встановлення металокерамічної коронки

Під час першого прийому лікар оглядає порожнину рота. Його завдання на даному етапі - виробити план лікування і визначитися з типом коронки. Для цього, крім візуального огляду, робиться рентгенівський знімок.

Щоб коронка "сіла" максимально щільно, рекомендують провести професійну чистку зубів.


Робота з проблемним зубом

Після того як підготовлена ​​порожнину рота, настає черга зуба, який підлягає протезуванню. стоматолог:

  • при необхідності видаляє нерв і пломбує канал;
  • обточує зуб під коронку.

Металокерамічні коронки досить «товсті», тому під них зуб обточується більше, ніж коли встановлюються, наприклад, повністю керамічних.

Після обточування лікар формує зліпок, по якому техніки зроблять коронку. На час її виготовлення пацієнтові ставиться пластмасова.


Виготовлення та встановлення металлокерамічної коронки

Зліпки надходять в зуботехнічну лабораторію. Там на їх підставі виготовляється металевий каркас, на який потім вручну наноситься шар емалі. У техніка є спеціальна колірна шкала, за допомогою якої він підбирає потрібний відтінок, щоб коронка виглядала максимально природно.

Готовий виріб передається в клініку, лікар надягає коронку на підготовлений зуб. Іноді пацієнтові пропонують походити з тимчасово закріпленим протезом деякий час. Якщо все добре - виріб фіксують на спеціальний цемент. На цьому процес встановлення металокерамічної коронки в Одесі закінчується.


Особливості догляду за металокерамічною коронкою на зуб


Думати, що штучний зуб не вимагає догляду - неправильно. Так само як і на «рідному», на ньому накопичується наліт і камінь, а це може спричинити проблеми для оточуючих зубів і скороченням терміну служби коронки.

Ось декілька нескладних правил догляду, які потребують металокерамічні коронки на зуб в Одесі:

  • Уникати перепаду температур. Наприклад, гарячу каву вприкуску з морозивом варто з меню виключити.
  • Не випробовувати протез на міцність. Як і зі своїми зубами, з коронками потрібно поводитися дбайливо. Зокрема, не гризти горіхи.
  • Відвідувати стоматолога для огляду кожні півроку.

Як не банально це звучить, але дотримання правил гігієни є запорукою довговічності і безпеки носіння коронки.

Потребуєте протезуванні зубів? Професійна допомога чекає вас в приватній стоматології «Phil Dent». Сумніваєтеся? Почитайте відгуки реальних пацієнтів, подивіться фото «до-після». Співробітники стоматологічного центру дадуть відповідь на всі ваші питання, проконсультують з приводу вартості металокерамічної коронки в Одесі, інших видів протезування (в тому числі імплантації).

Чим довше відкладати візит до стоматолога, тим більшу суму доведеться викласти. Але ж спочатку мова може йти про пару тисяч грн за вирішення проблеми на найближчі 10-15 років.

Відгуки наших улюблених клієнтів

Была в клинике, делала чистку зубов и договорилась о переделке пломб после предыдущей некачественной работы в другой клинике. Осталась очень довольна после чистки. Видно что стомат
Мария Кихая13.12.2018
Прекрасные специалисты. Доктора от Бога. Рекомендую всем.
Наталья25.04.2018
Единственный врач, который мне помог после полгода безуспешного лечения. До нее обращалась к 4-м специалистам, но лечение не давало позитивных результатов либо они были кратковреме
Светлана18.05.2021
При всем моем страхе перед стоматологами, я осталась в восторге от лечения у Александра Георгиевича. Понравился его подход к делу, подробно все объяснил и показал наглядно на снимк
Катерина28.06.2022

Всі відгуки

Поради наших спеціалістів

Відновити красу посмішки та функціональність зубного ряду допоможе встановлення імплантів. З нашої статті ви дізнаєтеся про переваги та етапи імплантації зубів.

Сьогодні кожен охочий може стати власником рівних і білих зубів завдяки вінірам, що дозволяють дуже швидко отримати блискучу посмішку. З нашої статті ви дізнаєтесь, які накладки краще обрати: керамічні вініри чи композитні. 

Вініри - це пластинки, які заміщають собою зовнішній шар зубів і, отже, покращують його вид. Вініри бувають або керамічні, або композитні. Вони коректують колір і форму зубів. Наприклад, особливо часто вініри використовуються тими, хто грає на духових музичних інструментах на зразок флейти, кларнета, труби і так далі.

Таке ортодонтичне лікування, як носіння брекетів, має на увазі розвиток різних стоматологічних захворювань, таких як карієс. Чужорідний предмет у роті, в даному випадку скоби, сприяє розмноженню бактерій в ротовій порожнині, і часто це відбувається через недотримання правил особистої гігієни.

Чистити зубки у дітей треба вже тоді, коли вони прорізалися. Спочатку для цього можна використовувати просто шматочок марлі, змочений в кип'яченій воді, а також спеціальну щітку, яка дозволить очистити зубки дитини. Але коли дитина підросте, він повинен навчитися правильно чистити зуби, і допомогти йому повинні в цьому батьки.

FAQ

За допомогою коронок виконують реставрацію зношених, зламаних, які постраждали від карієсу або інших захворювань зубів. Їх виготовляють з порцеляни, золота, металевих сплавів. Вони встановлюються легко і швидко, допомагають відновити зовнішній вигляд і функціональність зубного ряду.
Її термін служби обмежений кількома днями. Зазвичай вони використовуються, поки виготовляються постійні коронки.
Це залежить від того, на які зуби вони встановлюються. Для різців рекомендується використовувати керамічні коронки. Вони дуже міцні, виглядають, як натуральні зуби і навіть відбивають світло так само. Для інших зубів можна використовувати металокераміку. Це - міцний, але естетичний матеріал.
Не рекомендують приймати їжу в період застигання стоматологічного цементу - близько двох годин після фіксації. Рідина краще вживати за допомогою трубочки. Чи не рекомендовано надмірно холодні або гарячі продукти харчування. Під час використання пластмасових коронок не рекомендують вживати фарбувальні продукти харчування, які можуть спровокувати зміну кольору зубів (червоне вино, свіжі ягоди, соки).
Металокерамічна коронка   - 3150 грн >>>>> Всі ціни дивіться у нас на сайті >>>>>>

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом