Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - ПТ: 9:00 - 17:00 (по запису)

Партнери

Лікування зубів по страховому полісу Добровільного медичного страхування

Стоматологічна клініка "ФИЛ ДЕНТ" співпрацює зі страховими компаніями і ассістенскімі компаніями з надання медичних послуг застрахованим в рамкам програм добровільного медичного страхування (ДМС).

Надати стоматологічну допомогу своїм клієнтам страхова компанія може довірити тільки вже добре зарекомендувала себе клініці. При цьому важливим є не тільки професіоналізм медичного персоналу та наявність сучасного обладнання, а й досвід роботи клініки в області страхової медицини. Адже кожна страхова компанія має власну програму і обмеження в наданні стоматологічної допомоги.

Співпраця «ФИЛ ДЕНТ» зі страховими компаніями підтверджує повну відповідність нашого рівня жорстким вимогам страхової медицини.

При наявності страхового випадку і поліса ДМС однієї з нижче перерахованих страхових і ассістенскіх компаній, Ви зможете отримати кваліфіковану стоматологічну допомогу в нашій клініці в рамках програми, передбаченої вашою страховою компанією. Для цього Вам необхідно звернутися в страхову компанію і повідомити їм про свою проблему і бажанні пройти лікування в стоматологічній клініці "ФИЛ ДЕНТ" Страхова компанія направить в нашу адресу гарантійний лист або направлення із зазначенням ліміту на лікування. Вам залишиться тільки записатися на прийом до лікаря в зручний для вас час. Пам'ятайте, що вибір стоматологічної клініки належить тільки застрахованій особі, тобто Вам, а не страховий організації! Якщо Ви застраховані в страховій компанії, яка відсутня в списку нижче, і бажаєте пройти у нас лікування, стоматологічна клініка "ФИЛ ДЕНТ" укладе з нею договір. Для цього необхідно нам повідомити назву страхової організації, в якій Ви застраховані.

  

 

 

Для того, щоб отримати більш повну інформацію Ви можете звернутися в клініку "ФИЛ ДЕНТ" по телефону +38 (048) 714-09-74 або +38 (066) 288-88-08 в робочий час по буднях з 8.00 до 20.00, в суботу та неділю з 9.00 до 14.00 (за попереднім записом).

Інформація для страхової компанії. Якщо між нашими організаціями немає договору про співпрацю, то ми пропонуємо його укласти, знайшовши взаємовигідні принципи співпраці.

Записатись на прийом

Заповніть форму онлайн запису і очікуйте на дзвінок адміністратора

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом