Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - ПТ: 9:00 - 17:00 (по запису)

Партнери

Лікування зубів по страховому полісу Добровільного медичного страхування

Стоматологічна клініка "ФИЛ ДЕНТ" співпрацює зі страховими компаніями і ассістенскімі компаніями з надання медичних послуг застрахованим в рамкам програм добровільного медичного страхування (ДМС).

Надати стоматологічну допомогу своїм клієнтам страхова компанія може довірити тільки вже добре зарекомендувала себе клініці. При цьому важливим є не тільки професіоналізм медичного персоналу та наявність сучасного обладнання, а й досвід роботи клініки в області страхової медицини. Адже кожна страхова компанія має власну програму і обмеження в наданні стоматологічної допомоги.

Співпраця «ФИЛ ДЕНТ» зі страховими компаніями підтверджує повну відповідність нашого рівня жорстким вимогам страхової медицини.

При наявності страхового випадку і поліса ДМС однієї з нижче перерахованих страхових і ассістенскіх компаній, Ви зможете отримати кваліфіковану стоматологічну допомогу в нашій клініці в рамках програми, передбаченої вашою страховою компанією. Для цього Вам необхідно звернутися в страхову компанію і повідомити їм про свою проблему і бажанні пройти лікування в стоматологічній клініці "ФИЛ ДЕНТ" Страхова компанія направить в нашу адресу гарантійний лист або направлення із зазначенням ліміту на лікування. Вам залишиться тільки записатися на прийом до лікаря в зручний для вас час. Пам'ятайте, що вибір стоматологічної клініки належить тільки застрахованій особі, тобто Вам, а не страховий організації! Якщо Ви застраховані в страховій компанії, яка відсутня в списку нижче, і бажаєте пройти у нас лікування, стоматологічна клініка "ФИЛ ДЕНТ" укладе з нею договір. Для цього необхідно нам повідомити назву страхової організації, в якій Ви застраховані.

  

 

 

Для того, щоб отримати більш повну інформацію Ви можете звернутися в клініку "ФИЛ ДЕНТ" по телефону +38 (048) 714-09-74 або +38 (066) 288-88-08 в робочий час по буднях з 8.00 до 20.00, в суботу та неділю з 9.00 до 14.00 (за попереднім записом).

Інформація для страхової компанії. Якщо між нашими організаціями немає договору про співпрацю, то ми пропонуємо його укласти, знайшовши взаємовигідні принципи співпраці.

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом