Одеса, вул. Тополева, 22

Лікування ясен

Пародонтологія - це галузь в стоматології, яка включає в себе вивчення різних методів діагностики, профілактики та лікування даного захворювання. Головне завдання даного напрямку - лікування таких проблем, як пародонтоз, пародонтит, гінгівіт і так далі. Детальніше про симптоми і лікування пародонтозу ми вам зараз розповімо.

Ціни на лікування ясен в Одесі

Звичайно ж, ціни лікування ясен в Одесі залежать від ступеня тяжкості захворювання. Якщо це рання стадії, набагато легше запобігти поширенню і розвиток проблеми, будь то лікування пародонтиту, пародонтозу або гінгівіту. Але і при важкій формі захворювання профілактика дає позитивні результати.

Наименование услуги Цена
(154КТ) Аппликация: салкосерил, метрогил-дента 85 грн
(158КТ) Vector-терапия (первичная) 5000 грн
(159КТ) Vector-терапия (повторная) 2500 грн
(162КТ) Чистка зубодесневых карманов кюретами Грейси (1 зуб)
200 грн  
(163КТ) Чистка зубодесневых карманов кюретами Грейси (1челюсть) 1200 грн
(164КТ) Чистка зубодесневых карманов кюретами Грейси (2челюсти) 2000 грн
(92КТ) Иньекция линкомицин 85 грн
(93КТ) Обработка слизистой при стоматите 100 грн
(94КТ) Пародонтальная повязка 200 грн
(95КТ) Плёнка "Диплен" 1шт.  100 грн
(96КТ) Повторная чистка 500 грн
(97КТ) Шинирование от 1-3ед.(за единицу) 410 грн
(98КТ) Шинирование от 4-х ед.(за единицу) 325 грн

Лікування ясен у дорослих в Одесі: причини заболіваній

Лечение пародонтозаЛікування пародонтозаНазвать точні причини розвитку захворювання ясен, але деякі з них відомі. На точної діагностики та будується лікування ясен в Одесі в кращій стоматологічній клініці PhilDent. Перш за все, це порушення діяльності внутрішньої секреції, ураження кісток і деякі інші моменти. Причиною атрофії тканин ясен також може бути спадковість, особливості кровообігу в тканинах, цукровий діабет, системні захворювання і так далі. У деяких випадках хвороба розвивається через атеросклероз, дефіциту вітамінів або мікроелементів.

МИ НАДАЄМО ПОВНИЙ ДІАПАЗОН СТОМАТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Кваліфіковані фахівці

Гарантія на послуги

Індивідуальний підхід

Сучасне оснащення

Симптоми при захворюванні ясен

Найбільш поширені симптоми захворювань ясен, пародонтозу - хворобливі відчуття при вживанні гарячої або холодної їжі, солодких або кислих продуктів. Така висока чутливість пояснюється оголенням шийки зуба, яке призводить не тільки до підвищеної чутливості, а й розхитування зуба. Без своєчасного лікування ясен, ціни якого часто залежать від симптомів, можлива втрата зуба, тому краще відразу звернутися в стоматологічну клініку.

 

Своєчасне лікування ясен в Одесі

Лікування пародонтиту в ОдессеПрі виявленні порушення кровотоку в ясенних тканинах, при високій чутливості і при нездоровому блідо-рожевому кольорі ясен необхідно відразу ж звертатися за консультацією до пародонтологу. Деструктивні захворювання пародонту розрізняються між собою ступенями тяжкості. І в залежності від ступеня пародонтозу, симптомів, лікування призначається в індивідуальному порядку. Сучасні послуги стоматологічних клінік поліпшать стан ваших зубів і ясен.

Лечение пародонтита в ОдессеЛікування симптомів пародонтозу повинно бути комплексним і складатися з терапії та медикаментозного втручання. Терапія включає в себе спеціальні методи для поліпшення місцевого кровообігу. Медикаментозне лікування передбачає використання вітамінних, а іноді і гормональних препаратів. Можливий також масаж ясен для поліпшення кровотоку.

 
За лікуванням пародонтиту, пародонтозу та гінгівіту в Одесі звертайтеся в клініку Phil Dent!
 
 

Відгуки наших улюблених клієнтів

Отличная клиника, врачи профессиналы своего дела, обслуживание на высоком уровне!
Юлия Линник13.12.2018
Просто супер, замечательные и грамотные врачи, люди, знающие и любящие, свое дело. Спасибо, за работу и внимание.
Анна Корнийчук28.08.2018
Дуже хороша клініка. Ідеальне поєднання професіоналізму і адекватних цін, та ще й ставлення лікарів до клієнтів позитивне.
Віра07.06.2019
Я и моя жена уже несколько лет пользуемся услугами данной стоматологии. Чистое помещение, вежливый персонал. Лечение прошло легко и безболезненно. Рекомендуем.
Сергей К.18.06.2020

Всі відгуки

Поради наших спеціалістів

Вініри - це пластинки, які заміщають собою зовнішній шар зубів і, отже, покращують його вид. Вініри бувають або керамічні, або композитні. Вони коректують колір і форму зубів. Наприклад, особливо часто вініри використовуються тими, хто грає на духових музичних інструментах на зразок флейти, кларнета, труби і так далі.

Таке ортодонтичне лікування, як носіння брекетів, має на увазі розвиток різних стоматологічних захворювань, таких як карієс. Чужорідний предмет у роті, в даному випадку скоби, сприяє розмноженню бактерій в ротовій порожнині, і часто це відбувається через недотримання правил особистої гігієни.

Чистити зубки у дітей треба вже тоді, коли вони прорізалися. Спочатку для цього можна використовувати просто шматочок марлі, змочений в кип'яченій воді, а також спеціальну щітку, яка дозволить очистити зубки дитини. Але коли дитина підросте, він повинен навчитися правильно чистити зуби, і допомогти йому повинні в цьому батьки.

Коронка - це можливість зберегти зламаний або зміцнити пошкоджений карієсом зуб у кращих стоматологів Одеси. Цей вид реставрації вельми популярний, так як дозволяє поліпшити зовнішній вигляд зуба, а також повністю відновити його форму, розмір і функціональність.

Багато людей мріють про ідеальну білосніжною посмішці і у них виникає закономірне питання: «Що призводить до плям на зубах і їх пожовтіння». Знаючи причину, простіше боротися зі слідством, а в ідеалі навіть не дозволити цій проблемі з'явитися. Особливо це важливо по відношенню до дітей, у випадку з дітьми краще відразу звернутися до дитячого стоматолога в Одесі.

Ніщо так не зачаровує, як широка, щира посмішка, що відкриває ряд красивих, доглянутих зубів. Стоматологічні клініки Одеса і серед них - оснащена новітнім обладнанням клініка Phil Dent - пропонують широкий діапазон зуболікарській допомоги, заснованої на використанні сучасних технологій, що дозволяють зробити процедури максимально безболісними.

FAQ

Вам терміново потрібно звернутися до стоматолога.
Якщо при запаленні ясен біля основи зуба біль не пульсуюча, набрякання пов'язано із захворюванням пародонту (гінгівіт, пародонтит). Треба відвідати стоматолога для зняття зубного каменю, гігієнічної чистки, призначення лікування інакше зуб розхитатися, випасти. Якщо ясна сильно болить, це пов'язано з періодонтитом (запалення верхівки зубного кореня). Потрібно огляд у стоматолога.
Десни можуть кровоточити з різних причин, на початкових етапах гінгівіту, пародонтиту та т.п. Якщо кровоточивість виникає регулярно, це симптом захворювання пародонту. На час його можна усунути за допомогою іригатора, але основну проблему це не вирішить. Треба якомога швидше звернутися до пародонтолога за оглядом і консультацією.

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом

Отменить