Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - СБ: 9.00 - 20.00, СБ - ВС: 9.00 - 14.00 (по запису)

Лікування ясен в Одесі

Лікування ясен в Одесі (Пародонтологія) - це галузь в стоматології, яка включає в себе вивчення різних методів діагностики, профілактики та лікування даного захворювання.

Головне завдання даного напрямку - лікування таких проблем, як:

 • пародонтоз,
 • пародонтит,
 • гінгівіт,
 • і так далі.

Детальніше про симптоми і лікування пародонтозу ми вам зараз розповімо.


Які ціни на лікування ясен в Одесі?


(154КТ) Аплікація: солкосерил, метрогил-дента 100 грн
(158КТ) Vector-терапія (первинна) 5600 грн
(159КТ) Vector-терапія (повторна) 2800 грн
(162КТ) Чистка зубодесневих кишень кюрет Грейсі (1 зуб)
300 грн  
(163КТ) Чистка зубодесневих кишень кюрет Грейсі (1челюсть) 1500 грн
(164КТ) Чистка зубодесневих кишень кюрет Грейсі (2челюсті) 2500 грн
(92КТ) Ін'єкція линкомицин 100 грн
(93КТ) Обробка слизової при стоматиті 200 грн
(94КТ) пародонтальна пов'язка 300 грн
(95КТ) Плівка "Диплен" 1шт. 200 грн
(96КТ) Повторна чистка 700 грн
(97КТ) Шинування  (за 1 одиницю) 400 грн

 

Звичайно ж, ціни лікування ясен в Одесі залежать від ступеня тяжкості захворювання. Якщо це рання стадії, набагато легше запобігти поширенню і розвиток проблеми, будь то лікування пародонтиту, пародонтозу або гінгівіту. Але і при важкій формі захворювання профілактика дає позитивні результати.


Як відбувається лікування запалення ясен в нашій клініці Phil Dent?


Лікування запалення ясен в Одесі необхідно почати терміново при:

 • виявленні порушення кровотоку в ясенних тканинах,
 • високій чутливості,
 • нездоровому блідо-рожевому кольорі ясен.

Деструктивні захворювання пародонту розрізняються між собою ступенями тяжкості. І в залежності від ступеня пародонтозу, симптомів, лікування призначається в індивідуальному порядку. Сучасні послуги стоматологічних клінік поліпшать стан ваших зубів і ясен.

Лікування запалення ясенЛікування симптомів пародонтозу повинно бути комплексним і складатися з терапії та медикаментозного втручання.

 1. Терапія включає в себе спеціальні методи для поліпшення місцевого кровообігу.
 2. Медикаментозне лікування передбачає використання вітамінних, а іноді і гормональних препаратів.

Можливий також масаж ясен для поліпшення кровотоку.

За лікуванням пародонтиту, пародонтозу та гінгівіту в Одесі звертайтеся в клініку Phil Dent!

МИ НАДАЄМО ПОВНИЙ ДІАПАЗОН СТОМАТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Кваліфіковані фахівці
Гарантія на послуги
Індивідуальний підхід
Сучасне оснащення

Лікування ясен у дорослих в Одесі: Причини та симптоми захворювання


Результат лікування ясенПісля точної діагностики складається план лікування ясен в Одесі в кращій стоматологічній клініці PhilDent.

Перш за все, це порушення діяльності внутрішньої секреції, ураження кісток і деякі інші моменти.

Причиною атрофії тканин ясен також може бути:

 • спадковість,
 • особливості кровообігу в тканинах,
 • цукровий діабет,
 • системні захворювання і так далі.

У деяких випадках хвороба розвивається через атеросклероз, дефіциту вітамінів або мікроелементів.

Найбільш поширені симптоми захворювань ясен:

 • хворобливі відчуття при вживанні гарячої або холодної їжі,
 • солодких або кислих продуктів.

Така висока чутливість пояснюється оголенням шийки зуба, яке призводить не тільки до підвищеної чутливості, а й розхитування зуба. Без своєчасного лікування ясен, ціни якого часто залежать від симптомів, можлива втрата зуба, тому краще відразу звернутися в стоматологічну клініку.

 

Відгуки наших улюблених клієнтів

Я и моя жена уже несколько лет пользуемся услугами данной стоматологии. Чистое помещение, вежливый персонал. Лечение прошло легко и безболезненно. Рекомендуем.
Сергей К.18.06.2020
Прекрасные специалисты. Доктора от Бога. Рекомендую всем.
Наталья25.04.2018
Очень довольна обслуживанием, внимательный и добрый персонал. Здоровья и успехов! Спасибо.
Анастасия09.08.2019
Дуже хороша клініка. Ідеальне поєднання професіоналізму і адекватних цін, та ще й ставлення лікарів до клієнтів позитивне.
Віра28.04.2021

Всі відгуки

Поради наших спеціалістів

Вініри - це пластинки, які заміщають собою зовнішній шар зубів і, отже, покращують його вид. Вініри бувають або керамічні, або композитні. Вони коректують колір і форму зубів. Наприклад, особливо часто вініри використовуються тими, хто грає на духових музичних інструментах на зразок флейти, кларнета, труби і так далі.

Таке ортодонтичне лікування, як носіння брекетів, має на увазі розвиток різних стоматологічних захворювань, таких як карієс. Чужорідний предмет у роті, в даному випадку скоби, сприяє розмноженню бактерій в ротовій порожнині, і часто це відбувається через недотримання правил особистої гігієни.

Чистити зубки у дітей треба вже тоді, коли вони прорізалися. Спочатку для цього можна використовувати просто шматочок марлі, змочений в кип'яченій воді, а також спеціальну щітку, яка дозволить очистити зубки дитини. Але коли дитина підросте, він повинен навчитися правильно чистити зуби, і допомогти йому повинні в цьому батьки.

Коронка - це можливість зберегти зламаний або зміцнити пошкоджений карієсом зуб у кращих стоматологів Одеси. Цей вид реставрації вельми популярний, так як дозволяє поліпшити зовнішній вигляд зуба, а також повністю відновити його форму, розмір і функціональність.

Багато людей мріють про ідеальну білосніжною посмішці і у них виникає закономірне питання: «Що призводить до плям на зубах і їх пожовтіння». Знаючи причину, простіше боротися зі слідством, а в ідеалі навіть не дозволити цій проблемі з'явитися. Особливо це важливо по відношенню до дітей, у випадку з дітьми краще відразу звернутися до дитячого стоматолога в Одесі.

Ніщо так не зачаровує, як широка, щира посмішка, що відкриває ряд красивих, доглянутих зубів. Стоматологічні клініки Одеса і серед них - оснащена новітнім обладнанням клініка Phil Dent - пропонують широкий діапазон зуболікарській допомоги, заснованої на використанні сучасних технологій, що дозволяють зробити процедури максимально безболісними.

FAQ

Вам терміново потрібно звернутися до стоматолога!
Якщо при запаленні ясен біля основи зуба біль не пульсуюча, набрякання пов'язано із захворюванням пародонту (гінгівіт, пародонтит). Треба відвідати стоматолога для зняття зубного каменю, гігієнічної чистки, призначення лікування інакше зуб розхитатися, випасти. Якщо ясна сильно болить, це пов'язано з періодонтитом (запалення верхівки зубного кореня). Потрібно огляд у стоматолога, в Од
Десни можуть кровоточити з різних причин, на початкових етапах гінгівіту, пародонтиту та т.п. Якщо кровоточивість виникає регулярно, це симптом захворювання пародонту. На час його можна усунути за допомогою іригатора, але основну проблему це не вирішить. Треба якомога швидше звернутися до пародонтолога за оглядом і консультацією.
Апплікація: салкосерил, метрогіл-дента - 85 грн; Чистка зубоясневих карманів кюретами Грейсі (1 зуб) - 200 грн; Чистка зубоясневих карманів кюретами Грейсі (1челюсть) - 1200 грн; Пародонтальна пов'язка - 200 грн =>>>>>> Всі ціни дивіться у нас на сайті =>>>>>>

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом