Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - ПТ: 9:00 - 17:00 (по запису)

Лікування ясен в Одесі

Лікування ясен в Одесі (Пародонтологія) - це галузь в стоматології, яка включає в себе вивчення різних методів діагностики, профілактики та лікування даного захворювання.

Головне завдання даного напрямку - лікування таких проблем, як:

 • пародонтоз,
 • пародонтит,
 • гінгівіт,
 • і так далі.

Детальніше про симптоми і лікування пародонтозу ми вам зараз розповімо.


Які ціни на лікування ясен в Одесі?


Код Найменування Вартість
Парадонтологія
150кт. Vector-терапія (первинна) 200.0 долл.
151кт. Vector-терапія (повторна) 100.0 долл.
152кт. Чистка зубодесневих карманів кюретами Грейсі, 1 щелепа 2600.0 грн.
153кт. Чистка зубодесневих карманів кюретами Грейсі, 2 щелепи 4000.0 грн.
154кт. Чистка зубодесневих карманів кюретами Грейсі (1 зуб) 500.0 грн.
155кт. Повторна чистка 1500.0 грн.
156кт. Плінка "Диплен" 1шт. 500.0 грн.
157кт. Пародонтальна пов'язка 500.0 грн.
158кт. Аплікація: салкосерил, метрогил-дента 200.0 грн.
159кт. Шинування, за од 1000.0 грн.
170кт. Обробка слизової при стоматиті 500.0 грн.

 

Звичайно ж, ціни лікування ясен в Одесі залежать від ступеня тяжкості захворювання. Якщо це рання стадії, набагато легше запобігти поширенню і розвиток проблеми, будь то лікування пародонтиту, пародонтозу або гінгівіту. Але і при важкій формі захворювання профілактика дає позитивні результати.


Як відбувається лікування запалення ясен в нашій клініці Phil Dent?


Лікування запалення ясен в Одесі необхідно почати терміново при:

 • виявленні порушення кровотоку в ясенних тканинах,
 • високій чутливості,
 • нездоровому блідо-рожевому кольорі ясен.

Деструктивні захворювання пародонту розрізняються між собою ступенями тяжкості. І в залежності від ступеня пародонтозу, симптомів, лікування призначається в індивідуальному порядку. Сучасні послуги стоматологічних клінік поліпшать стан ваших зубів і ясен.

Лікування запалення ясенЛікування симптомів пародонтозу повинно бути комплексним і складатися з терапії та медикаментозного втручання.

 1. Терапія включає в себе спеціальні методи для поліпшення місцевого кровообігу.
 2. Медикаментозне лікування передбачає використання вітамінних, а іноді і гормональних препаратів.

Можливий також масаж ясен для поліпшення кровотоку.

За лікуванням пародонтиту, пародонтозу та гінгівіту в Одесі звертайтеся в клініку Phil Dent!

Записатись на прийом

Заповніть форму онлайн запису і очікуйте на дзвінок адміністратора

МИ НАДАЄМО ПОВНИЙ ДІАПАЗОН СТОМАТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Кваліфіковані фахівці
Гарантія на послуги
Індивідуальний підхід
Сучасне оснащення

Лікування ясен у дорослих в Одесі: Причини та симптоми захворювання


Результат лікування ясен у кваліфікованого пародонтологаПісля точної діагностики лікарем пародонтологом складається план лікування ясен в Одесі в кращій стоматологічній клініці PhilDent.

Перш за все, це порушення діяльності внутрішньої секреції, ураження кісток і деякі інші моменти.

Причиною атрофії тканин ясен також може бути:

 • спадковість,
 • особливості кровообігу в тканинах,
 • цукровий діабет,
 • системні захворювання і так далі.

У деяких випадках хвороба розвивається через атеросклероз, дефіциту вітамінів або мікроелементів.

Найбільш поширені симптоми захворювань ясен:

 • хворобливі відчуття при вживанні гарячої або холодної їжі,
 • солодких або кислих продуктів.

Така висока чутливість пояснюється оголенням шийки зуба, яке призводить не тільки до підвищеної чутливості, а й розхитування зуба. Без своєчасного лікування ясен, ціни якого часто залежать від симптомів, можлива втрата зуба, тому краще відразу звернутися в стоматологічну клініку.

 

Відгуки наших улюблених клієнтів

Единственный врач, который мне помог после полгода безуспешного лечения. До нее обращалась к 4-м специалистам, но лечение не давало позитивных результатов либо они были кратковреме
Светлана18.05.2021
Прекрасные специалисты. Доктора от Бога. Рекомендую всем.
Наталья25.04.2018
Хочу выразить свою благодарность Филиппову Александру. Очень приятный, внимательный, добрый врач-стоматолог. Поддерживал, подбодрял. Спасибо!
Головатюк Юлия21.12.2018
Рекомендую данную клинику. Записался на осмотр, где врач Александр ясно и четко рассказал о моих проблемах и помог составить план лечения, все процедуры проходят безболезненно и ко
Павел Коваленко28.11.2023

Всі відгуки

Поради наших спеціалістів

За відсутності протипоказань імплантація вважається максимально ефективним, довговічним і естетичним способом відновлення цілісності зубного ряду. Однак деякі люди досі побоюються встановлення імплантів через невірне уявлення про цю методику відновлення втрачених зубів. Лікарям-стоматологам досить часто доводиться розвінчувати міфи про зубні імпланти, пов'язані з неперевіреними страхами та чутками, що не мають жодного наукового обґрунтування. Розглянувши найпоширеніші з них, ви зможете прийн

Нарощуванням називають естетичну реконструкцію, косметичну або художню реставрацію зубного ряду. Процедура спрямована на відновлення анатомічно правильної форми та кольору зубів, що постраждали внаслідок набутих патологій або травм.

Повернути пацієнтам красиву посмішку допоможе естетична, косметична або художня реставрація — відновлення форми зубної одиниці за допомогою сучасних методів. У цьому матеріалі ми розкажемо, що таке нарощування зубів, і які проблеми допоможе розв'язати ця процедура.

Імплантація — серйозна процедура, що потребує від лікаря-стоматолога досвіду, знань і сумлінності. Перед початком роботи фахівець має ретельно вивчити особливості стану здоров'я пацієнта. Про те, які протипоказання до імплантації зубів можуть стати перешкодою для отримання успішного результату, поговоримо у цій статті.

Реставрація у стоматологічній клініці дозволяє без протезування повернути зубам природні функціональні можливості та привабливий зовнішній вигляд. Застосування сучасних матеріалів і технологій дає змогу приховати ушкодження, відновити нормальну анатомічну форму, довжину, колір і блиск зубних одиниць.

Якщо постійно відкладати візит до стоматолога, каріозні процеси в емалі чи інші патології можуть призвести до повного руйнування зуба. В цьому разі відновити його за допомогою пломби вже не вийде. Сучасні методи розв'язання проблеми — встановлення коронки або дентального імпланту. Чим відрізняються ці варіанти, та який з них краще — розберемося детально у статті.

FAQ

Вам терміново потрібно звернутися до стоматолога!
Якщо при запаленні ясен біля основи зуба біль не пульсуюча, набрякання пов'язано із захворюванням пародонту (гінгівіт, пародонтит). Треба відвідати стоматолога для зняття зубного каменю, гігієнічної чистки, призначення лікування інакше зуб розхитатися, випасти. Якщо ясна сильно болить, це пов'язано з періодонтитом (запалення верхівки зубного кореня). Потрібно огляд у стоматолога, в Одесі це можна зробити в клініці Phil Dent.
Десни можуть кровоточити з різних причин, на початкових етапах гінгівіту, пародонтиту та т.п. Якщо кровоточивість виникає регулярно, це симптом захворювання пародонту. На час його можна усунути за допомогою іригатора, але основну проблему це не вирішить. Треба якомога швидше звернутися до пародонтолога за оглядом і консультацією.
Апплікація: салкосерил, метрогіл-дента - 85 грн; Чистка зубоясневих карманів кюретами Грейсі (1 зуб) - 200 грн; Чистка зубоясневих карманів кюретами Грейсі (1челюсть) - 1200 грн; Пародонтальна пов'язка - 200 грн =>>>>>> Всі ціни дивіться у нас на сайті =>>>>>>

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом