Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - ПТ: 9:00 - 17:00 (по запису)

Імплантація зубів в Одесі

Імплантація зубів в Одесі - вже звичні будні нинішніх стоматологів. На сьогоднішній день імплантологія переживає бурхливий період розвитку. Досвідчені та кваліфіковані стоматологи застосовують імплантати, оскільки завдяки цьому досягається прекрасний лікувальний результат. Про це говорить і задоволення пацієнтів, що насолоджуються не тільки відновленої жувальної функцією, але і поліпшеною естетикою. Такі сьогоднішні результати ще вчора здавалися б неймовірними і абсолютно фантастичними. 


Скільки коштує імплант зуба в Одесі?


Ціна на імплантацію зубів в Одесі в клініці Phil Dent вказана в таблиці

Код Найменування Вартість
Хірургія
121кт. Імплантація "Straumann" 750.0 долл.
122кт. Імплантація "Biogorizont" 600.0 долл.
123кт. Імплантація"Mega Gen" 500.0 долл.
124кт. Кісткова пластика в області 1-2 зубів 3000.0 грн.
125кт. Кісткова пластика в області 3 і більше зубів 5000.0 грн.
126кт. Лоскутна операція (без вартості материалів) в обл 1-3 зубів 3000.0 грн.
127кт. Лоскутна операція (без вартості материалів) в обл 4-6 зубів 5000.0 грн.
128кт. Невідкладна хірургічна допомога 1000.0 грн.
129кт. Лікування альвеоліту 600.0 грн.
130кт. Сінусліфтинг закритий (в обл. 1 імпланта) 2000.0 грн.
131кт. Сінусліфтинг відкритий (без вартості матеріалу) 5000.0 грн.
132кт. Резекція верхівки кореня зуба с ретроградним пломбуванням та підсадкою 7000.0 грн.
133кт. Ексцизія капюшона при перикоронариті 1000.0 грн.
134кт. Видалення молочного\рухливого зуба 800.0 грн.
135кт. Видалення зуба, просте 1000.0 грн.
136кт. Видалення зуба, складне 2000.0 грн.
137кт. Видалення зуба, атипове 3500.0 грн.
138кт. Кюретаж лунки 300.0 грн.
139кт. Ушивання лунки, 1 зуба 300.0 грн.
Записатись на прийом

Заповніть форму онлайн запису і очікуйте на дзвінок адміністратора

МИ НАДАЄМО ПОВНИЙ ДІАПАЗОН СТОМАТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Кваліфіковані фахівці
Гарантія на послуги
Індивідуальний підхід
Сучасне оснащення

Зубні імпланти в Одесі дозволяють взагалі відмовитися від знімних протезів!


Імплантація зубів в ОдесіСьогодні в клініці є всі умови, які дозволяють якісно встановити зубні імпланти в Одесі під ключ. Досвід фахівців багаторічний і незмінно успішний, а спеціальна операційна обладнана кращими професіоналами.

Що стосується самого зубного імплантату, то їм називається штучний корінь, створений з титану бо іншого матеріалу, дозволеного для подібних цілей.

Імплантація зубів - це коли матеріал імплантують в кісткову тканину людської щелепи. Установка такого матеріалу дозволяє взагалі відмовитися від знімних протезів або ж добитися їх надійної стабілізації.


Як відбувається експрес встановлення імплантів для зубів в Одесі? 


Імпланти зубів в Одесі  можуть бути встановлені, при потребі, в максимально короткий термін. -  експрес імплантація зубів.

  1. Це можливість в мінімальний термін, максимум до тижня, відновити жувальну функцію.
  2. Можна майже відразу жувати м'яку їжу, а після приживлення імплантату - тверду.
  3. При цьому дуже мала травматичність, адже проводиться лише одне хірургічне втручання.
  4. Регенерація тканини завдяки відновлюваної функції жування відбувається швидше, ніж звичайно завдяки природним обмінним процесам, яких стимулює пережовування їжі.

Ось чому протезування зубів Одеса гірше, ніж імплантація.


Від чого залежить ціна імпланта зуба в Одесі?


Ціна імпланта зуба в Одесі досить помірна і доступну для широких верств населення. А операційні наслідки мінімальні. На пару днів може з'явитися невеликий набряк, але потім він зникає, а біль не виникає взагалі. Тому можна спокійно звернути увагу на такий метод відновлення ідеальної посмішки. 

Найсучасніші імплантати виготовляються з титану. Одне з його прекрасних якостей - відмінна біологічна сумісність з тканинами в порожнині рота і кісткою. Титан застосовують також, коли необхідно з'єднати зламані кістки і т. д. 


Яка відмінність між протезуванням та імплантацією зубів?


Використання імплантації зубів на відміну від протезування, є метою відтворення зубного ряду і дає можливість на місце втраченого зуба зробити установку імпланта, який за естетичними і функціональними характеристиками буде повністю ідентичний справжньому зубу.

  1. Надійність і тривалість терміну служби імпланта істотно перевищує рекомендований період експлуатації мостовидного протеза.
  2. До того ж, сама процедура імплантації може проводитися при повній відсутності зубів, тоді як протезування в даному випадку є неможливим.
  3. Головна умова для установки імплантів - наявність в необхідній кількості кістки щелепи.

Відгуки наших улюблених клієнтів

Очень приятный персонал,отдельное спасибо Татьяне и её ассистенту за прекрасную работу.
Анна К.22.02.2023
Единственный врач, который мне помог после полгода безуспешного лечения. До нее обращалась к 4-м специалистам, но лечение не давало позитивных результатов либо они были кратковреме
Светлана18.05.2021
Дуже хороша клініка. Ідеальне поєднання професіоналізму і адекватних цін, та ще й ставлення лікарів до клієнтів позитивне.
Віра28.04.2021
Спасибо, делала в октябре 2013 передние зубы, осталась очень довольна.
Инна Хабуктанова28.08.2018

Всі відгуки

Поради наших спеціалістів

Вініри - це пластинки, які заміщають собою зовнішній шар зубів і, отже, покращують його вид. Вініри бувають або керамічні, або композитні. Вони коректують колір і форму зубів. Наприклад, особливо часто вініри використовуються тими, хто грає на духових музичних інструментах на зразок флейти, кларнета, труби і так далі.

Таке ортодонтичне лікування, як носіння брекетів, має на увазі розвиток різних стоматологічних захворювань, таких як карієс. Чужорідний предмет у роті, в даному випадку скоби, сприяє розмноженню бактерій в ротовій порожнині, і часто це відбувається через недотримання правил особистої гігієни.

Чистити зубки у дітей треба вже тоді, коли вони прорізалися. Спочатку для цього можна використовувати просто шматочок марлі, змочений в кип'яченій воді, а також спеціальну щітку, яка дозволить очистити зубки дитини. Але коли дитина підросте, він повинен навчитися правильно чистити зуби, і допомогти йому повинні в цьому батьки.

Коронка - це можливість зберегти зламаний або зміцнити пошкоджений карієсом зуб у кращих стоматологів Одеси. Цей вид реставрації вельми популярний, так як дозволяє поліпшити зовнішній вигляд зуба, а також повністю відновити його форму, розмір і функціональність.

Багато людей мріють про ідеальну білосніжною посмішці і у них виникає закономірне питання: «Що призводить до плям на зубах і їх пожовтіння». Знаючи причину, простіше боротися зі слідством, а в ідеалі навіть не дозволити цій проблемі з'явитися. Особливо це важливо по відношенню до дітей, у випадку з дітьми краще відразу звернутися до дитячого стоматолога в Одесі.

Ніщо так не зачаровує, як широка, щира посмішка, що відкриває ряд красивих, доглянутих зубів. Стоматологічні клініки Одеса і серед них - оснащена новітнім обладнанням клініка Phil Dent - пропонують широкий діапазон зуболікарській допомоги, заснованої на використанні сучасних технологій, що дозволяють зробити процедури максимально безболісними.

FAQ

Абсолютно безболісна. Установка імплантатів проводитися, як під місцевою анестезією, так і з застосуванням загального знеболювання, в залежності від кількості імплантатів або побажань пацієнта, що дозволяє виключити будь-яку чутливість при проведенні даної маніпуляції.
При дотриманні належної, адекватної гігієни імплантатів і порожнини рота, відсутності форс-мажорних ситуацій, травм, різкого зниження або погіршення здоров'я і виключення перевантаження ортопедичної конструкції, що спирається на імплантати, термін їх служби не обмежений. Але в середньому термін складає близько 30 років.
Час лікування підбирається кожному індивідуально. Ідеальний пацієнт може розраховувати встановлення імплантатів та за один візит. Якщо ж обсягу кістки недостатньо для установки імплантату, то кінцевий результат займе більше часу. У будь-якому випадку ваш доктор підкаже вам, як буде краще.
Абсолютних протипоказань до імплантації немає. Відносні протипоказання імплантації: недавно перенесений інфаркт; важкий ступінь цукрового діабету; онкологія в області голови та шиї; психічні розлади.
Зйомний протез - 3000 грн  Бюгельний протез - 9500 грн  >>>>> Всі ціни дивіться у нас на сайті >>>>>>

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом