Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - ПТ: 9:00 - 17:00 (по запису)

Імплантація зубів в Одесі

Імплантація зубів в Одесі - вже звичні будні нинішніх стоматологів. На сьогоднішній день імплантологія переживає бурхливий період розвитку. Досвідчені та кваліфіковані стоматологи застосовують імплантати, оскільки завдяки цьому досягається прекрасний лікувальний результат. Про це говорить і задоволення пацієнтів, що насолоджуються не тільки відновленої жувальної функцією, але і поліпшеною естетикою. Такі сьогоднішні результати ще вчора здавалися б неймовірними і абсолютно фантастичними. 


Скільки коштує імплант зуба в Одесі?


Ціна на імплантацію зубів в Одесі в клініці Phil Dent вказана в таблиці

Код Найменування Вартість
121кт. Імплантація "Straumann" 750.0 долл.
122кт. Імплантація "Biogorizont" 600.0 долл.
123кт. Імплантація"Mega Gen" 500.0 долл.

Зубні імпланти в Одесі дозволяють взагалі відмовитися від знімних протезів!


Імплантація зубів в ОдесіСьогодні в клініці є всі умови, які дозволяють якісно встановити зубні імпланти в Одесі під ключ. Досвід фахівців багаторічний і незмінно успішний, а спеціальна операційна обладнана кращими професіоналами.

Що стосується самого зубного імплантату, то їм називається штучний корінь, створений з титану бо іншого матеріалу, дозволеного для подібних цілей.

Імплантація зубів - це коли матеріал імплантують в кісткову тканину людської щелепи. Установка такого матеріалу дозволяє взагалі відмовитися від знімних протезів або ж добитися їх надійної стабілізації.


Як відбувається експрес встановлення імплантів для зубів в Одесі? 


Імпланти зубів в Одесі  можуть бути встановлені, при потребі, в максимально короткий термін. -  експрес імплантація зубів.

  1. Це можливість в мінімальний термін, максимум до тижня, відновити жувальну функцію.
  2. Можна майже відразу жувати м'яку їжу, а після приживлення імплантату - тверду.
  3. При цьому дуже мала травматичність, адже проводиться лише одне хірургічне втручання.
  4. Регенерація тканини завдяки відновлюваної функції жування відбувається швидше, ніж звичайно завдяки природним обмінним процесам, яких стимулює пережовування їжі.

Ось чому протезування зубів Одеса гірше, ніж імплантація.

Записатись на прийом

Заповніть форму онлайн запису і очікуйте на дзвінок адміністратора


Від чого залежить ціна імпланта зуба в Одесі?


Ціна імпланта зуба в Одесі досить помірна і доступну для широких верств населення. А операційні наслідки мінімальні. На пару днів може з'явитися невеликий набряк, але потім він зникає, а біль не виникає взагалі. Тому можна спокійно звернути увагу на такий метод відновлення ідеальної посмішки. 

Найсучасніші імплантати виготовляються з титану. Одне з його прекрасних якостей - відмінна біологічна сумісність з тканинами в порожнині рота і кісткою. Титан застосовують також, коли необхідно з'єднати зламані кістки і т. д. 


Яка відмінність між протезуванням та імплантацією зубів?


Використання імплантації зубів на відміну від протезування, є метою відтворення зубного ряду і дає можливість на місце втраченого зуба зробити установку імпланта, який за естетичними і функціональними характеристиками буде повністю ідентичний справжньому зубу.

  1. Надійність і тривалість терміну служби імпланта істотно перевищує рекомендований період експлуатації мостовидного протеза.
  2. До того ж, сама процедура імплантації може проводитися при повній відсутності зубів, тоді як протезування в даному випадку є неможливим.
  3. Головна умова для установки імплантів - наявність в необхідній кількості кістки щелепи.

Відгуки наших улюблених клієнтів

Анастасия
Очень довольна обслуживанием, внимательный и добрый персонал. Здоровья и успехов! Спасибо.
09.08.2019
Анна К.
Очень приятный персонал,отдельное спасибо Татьяне и её ассистенту за прекрасную работу.
22.02.2023

Всі відгуки

FAQ

Імплантація зубів - вживлення в кісткову тканину щелепи в ході хірургічної процедури імпланту, на який встановлюється зубний протез. Імплантація – передовий метод, що дозволяє забезпечити відновлення пошкоджених або відсутніх зубів.
Абсолютних протипоказань до імплантації немає. Відносні протипоказання імплантації: недавно перенесений інфаркт; важкий ступінь цукрового діабету; онкологія в області голови та шиї; психічні розлади.
Починаючи з 18 років (коли скелет вже сформований). Обмежень «до» не існує.
Абсолютно безболісна. Установка імплантатів проводитися, як під місцевою анестезією, так і з застосуванням загального знеболювання, в залежності від кількості імплантатів або побажань пацієнта, що дозволяє виключити будь-яку чутливість при проведенні даної маніпуляції.
Час лікування підбирається кожному індивідуально. Ідеальний пацієнт може розраховувати встановлення імплантатів та за один візит. Якщо ж обсягу кістки недостатньо для установки імплантату, то кінцевий результат займе більше часу. У будь-якому випадку ваш доктор підкаже вам, як буде краще.
Вибір імплантату – це не дуже звичайна справа, не кожна людина може зробити коректний вибір спираючись на свої знання та відчуття. Крім того, деякі стоматологічні центри часто спеціалізуються виключно на декількох різновидах імплантатів. Варто приділити цьому питанню більше часу і встановити: яким нюансам варто приділити час насамперед, якщо ви наважилися здійснити процедуру імплантації зубів. Плюси Тривалий термін служби Естетичний вигляд Поступово навантажує кісткову тканину
Спочатку до проведення імплантації лікар розрізає ясна, щоб відкрити кістку. Так само, як і під час лікування звичайного карієсу, стандартних знеболюючих препаратів в цілому вистачає, і все ж певні стоматологічні центри віддають перевагу загальному наркозу, у певних випадках даний варіант більш комфортний і кращий як для пацієнта, так і для лікаря, якщо, Наприклад, пацієнт дуже боїться больових відчуттів, а імплантолог – не хоче возитися з нервовим пацієнтом під час оперативного втручання. Як правило, така операція може зайняти максимум одну годину.
Імплантація та протезування зубів – високоспеціалізований метод професійної допомоги, може також пропонуватися експрес імплантація зубів. Це можливість у мінімальний термін, максимум до тижня відновити жувальну функцію. Можна майже одразу жувати м'яку їжу, а після приживлення імплантату – тверду. При цьому дуже мала травматичність, адже проводиться лише одне хірургічне втручання. Регенерація тканини завдяки функції жування, що відновлюється, відбувається швидше звичайного завдяки природним обмінним процесам, яких стимулює пережовування їжі.
Час встановлення одного зубного імплантату займає від 15 до 60 хвилин, залежно від навичок лікаря та місця розташування зуба. Цей час займає підготовка кісткового ложа та використання імпланту. Термін реабілітації триває від 7 до 14 днів. В цей час не рекомендується перевантажувати організм.
Зйомний протез - 3000 грн  Бюгельний протез - 9500 грн  >>>>> Всі ціни дивіться у нас на сайті >>>>>>
Зубний імплант - це не просто "гвинт, який вкручують у ясна". Сплав титану, з якого виготовляють імплант, сам по собі коштує не дешево, оскільки має ряд стандартів і вимог, адже все-таки цей матеріал перебуватиме в людському організмі.
Установка 1-го імплантату STRAUMANN SLA (Швейцарія) — весь комплекс хірургічної операції «під ключ» у клініці Phil Dent в Одесі коштує 750.0 дол. Більше інформації на сайті >>>

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом