Одеса, вул. Тополева, 22

Імплантація зубів в Одесі

На сьогоднішній день імплантологія переживає бурхливий період розвитку. Досвідчені та кваліфіковані стоматологи застосовують імплантати, оскільки завдяки цьому досягається прекрасний лікувальний результат. Про це говорить і задоволення пацієнтів, що насолоджуються не тільки відновленої жувальної функцією, але і поліпшеною естетикою. Такі сьогоднішні результати ще вчора здавалися б неймовірними і абсолютно фантастичними. Але тепер імплантація зубів Одеса - вже звичні будні нинішніх стоматологів.

(153КТ) Съемный протез Премиум  3000 грн 
(49КТ) Бюгельный протез  9500 грн 
(51КТ) Каппа  600 грн 
(52КТ) Кламера из Ацеталия ( в базис ч.с.п., бюгеля) за ед  295 грн 
53КТ) Микропротез до 3 зубов (зубы-Япония)  845 грн 
(54КТ) Нейлоновый микропротез до 3 зубов (зубы-Япония)  3000 грн 
(55КТ) Нейлоновый съемный протез (зубы-Япония)  5525 грн 
(57КТ) Перебазировка съёмного протеза  500 грн 
(59КТ) Починка протеза  500 грн 
(60КТ) Приварка зуба
 325 грн 
(61КТ) Приварка кламера  325 грн 
(120КТ) Безметалловая коронка   7000 грн 
(121КТ) Винир   7000 грн 
(123КТ) Вкладка лабораторный метод   550 грн 
(132КТ) Металлопластмассовая единица  1000 грн 
(133КТ) Пластмассовая коронка (Эстетическая)  500 грн 
(137КТ) Фиксация  коронок за 1 ед.  200 грн 
(139КТ) Цельнолитая единица (Co.Cr)  850 грн 
(140КТ) Штампованная коронка  500 грн 
(155КТ) Металлокерамическая коронка (Премиум)  3150 грн 
(156КТ) Снятие коронки  350 грн 
(157КТ) Фиксация  коронок (Фуджи +) за 1 ед  600 грн 
(206КТ) Цельноциркониевая коронка  5000 грн 
(251КТ) Циркониевая вкладка  1000 грн 
(252КТ) Установка формирователя + абатмент  2700 грн 
141КТ) Диагностическая модель за ед. (Wax-up)  150 грн 
(142КТ) Изготовление индивидуальной ложки  245 грн 
(143КТ) Оттиск  (альгината)  150 грн 
(144КТ) Оттиск (оптасил)  200 грн 
(145КТ) Оттиск (панасил)  300 грн 
(146КТ) Оттиск (спидекс)  300 грн 

МИ НАДАЄМО ПОВНИЙ ДІАПАЗОН СТОМАТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Кваліфіковані фахівці

Гарантія на послуги

Індивідуальний підхід

Сучасне оснащення

Імплантація зубів під ключ дозволяє взагалі відмовитися від знімних протезів

протезирование зубов в ОдессеСьогодні в клініці є всі умови для проведення високоякісної операції з імплантації зубів під ключ. Досвід фахівців багаторічний і незмінно успішний, а спеціальна операційна обладнана кращими професіоналами. Що стосується самого зубного імплантату, то їм називається штучний корінь, створений з титану бо іншого матеріалу, дозволеного для подібних цілей. Імплантація зубів під ключ в Одесі - це коли матеріал імплантують в кісткову тканину людської щелепи. Установка такого матеріалу дозволяє взагалі відмовитися від знімних протезів або ж добитися їх надійної стабілізації.

 

Експрес імплантація зубів дуже популярна і затребувана

Імплантація та протезування зубів в стоматологічній клініці - високоспеціалізований метод професійної допомоги, може пропонуватися також експрес імплантація зубів. Це можливість в мінімальний термін, максимум до тижня, відновити жувальну функцію. Можна майже відразу жувати м'яку їжу, а після приживлення імплантату - тверду. При цьому дуже мала травматичність, адже проводиться лише одне хірургічне втручання. Регенерація тканини завдяки відновлюваної функції жування відбувається швидше, ніж звичайно завдяки природним обмінним процесам, яких стимулює пережовування їжі. Ось чому протезування зубів Одеса гірше, ніж імплантація.

Вартість протезування та імплантації зубів

Імплантати пропонуються найсучасніші, виготовлені з титану. Одне з його прекрасних якостей - відмінна біологічна сумісність з тканинами в порожнині рота і кісткою. Титан застосовують також, коли необхідно з'єднати зламані кістки і т. Д. При цьому імплантація зубів вартість передбачає помірну і доступну для широких верств населення. А операційні наслідки самі мінімальні. На пару днів може з'явитися невеликий набряк, але потім він зникає, а біль не виникає взагалі. Тому можна спокійно вивчати в Одесі ціни на протезування зубів, однак краще все-таки імплантація зубів. Ціни на протезування зубів в нашій клініці починаються від 845 гривень.

 

Відмінність між протезування зубів металокерамікою і імплантацією

Використання імплантації на відміну від протезірованіяс, є метою відтворення зубного ряду і дає можливість на місце втраченого зуба зробити установку імпланта, який за естетичними і функціональними характеристиками буде повністю ідентичний справжньому зубу.

Надійність і тривалість терміну служби імпланта істотно перевищує рекомендований період експлуатації мостовидного протеза. До того ж, сама процедура імплантації може проводитися при повній відсутності зубів, тоді як протезування в даному випадку є неможливим. Головна умова для установки імплантів - наявність в необхідній кількості кістки щелепи.

Відгуки наших улюблених клієнтів

Прекрасные специалисты. Доктора от Бога. Рекомендую всем.
Наталья25.04.2018
Я и моя жена уже несколько лет пользуемся услугами данной стоматологии. Чистое помещение, вежливый персонал. Лечение прошло легко и безболезненно. Рекомендуем.
Сергей К.18.06.2020
Просто супер, замечательные и грамотные врачи, люди, знающие и любящие, свое дело. Спасибо, за работу и внимание.
Анна Корнийчук28.08.2018
Была в клинике, делала чистку зубов и договорилась о переделке пломб после предыдущей некачественной работы в другой клинике. Осталась очень довольна после чистки. Видно что стомат
Мария Кихая13.12.2018

Всі відгуки

Поради наших спеціалістів

Вініри - це пластинки, які заміщають собою зовнішній шар зубів і, отже, покращують його вид. Вініри бувають або керамічні, або композитні. Вони коректують колір і форму зубів. Наприклад, особливо часто вініри використовуються тими, хто грає на духових музичних інструментах на зразок флейти, кларнета, труби і так далі.

Таке ортодонтичне лікування, як носіння брекетів, має на увазі розвиток різних стоматологічних захворювань, таких як карієс. Чужорідний предмет у роті, в даному випадку скоби, сприяє розмноженню бактерій в ротовій порожнині, і часто це відбувається через недотримання правил особистої гігієни.

Чистити зубки у дітей треба вже тоді, коли вони прорізалися. Спочатку для цього можна використовувати просто шматочок марлі, змочений в кип'яченій воді, а також спеціальну щітку, яка дозволить очистити зубки дитини. Але коли дитина підросте, він повинен навчитися правильно чистити зуби, і допомогти йому повинні в цьому батьки.

Коронка - це можливість зберегти зламаний або зміцнити пошкоджений карієсом зуб у кращих стоматологів Одеси. Цей вид реставрації вельми популярний, так як дозволяє поліпшити зовнішній вигляд зуба, а також повністю відновити його форму, розмір і функціональність.

Багато людей мріють про ідеальну білосніжною посмішці і у них виникає закономірне питання: «Що призводить до плям на зубах і їх пожовтіння». Знаючи причину, простіше боротися зі слідством, а в ідеалі навіть не дозволити цій проблемі з'явитися. Особливо це важливо по відношенню до дітей, у випадку з дітьми краще відразу звернутися до дитячого стоматолога в Одесі.

Ніщо так не зачаровує, як широка, щира посмішка, що відкриває ряд красивих, доглянутих зубів. Стоматологічні клініки Одеса і серед них - оснащена новітнім обладнанням клініка Phil Dent - пропонують широкий діапазон зуболікарській допомоги, заснованої на використанні сучасних технологій, що дозволяють зробити процедури максимально безболісними.

FAQ

Абсолютно безболісна. Установка імплантатів проводитися, як під місцевою анестезією, так і з застосуванням загального знеболювання, в залежності від кількості імплантатів або побажань пацієнта, що дозволяє виключити будь-яку чутливість при проведенні даної маніпуляції.
При дотриманні належної, адекватної гігієни імплантатів і порожнини рота, відсутності форс-мажорних ситуацій, травм, різкого зниження або погіршення здоров'я і виключення перевантаження ортопедичної конструкції, що спирається на імплантати, термін їх служби не обмежений. Але в середньому термін складає близько 30 років.
Час лікування підбирається кожному індивідуально. Ідеальний пацієнт може розраховувати встановлення імплантатів та за один візит. Якщо ж обсягу кістки недостатньо для установки імплантату, то кінцевий результат займе більше часу. У будь-якому випадку ваш доктор підкаже вам, як буде краще.
Абсолютних протипоказань до імплантації немає. Відносні протипоказання імплантації: недавно перенесений інфаркт; важкий ступінь цукрового діабету; онкологія в області голови та шиї; психічні розлади.

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом

Отменить