Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - СБ: 9.00 - 20.00, СБ - ВС: 9.00 - 14.00 (по запису)

Відбілювання зубів в Одесі

Лазерне відбілювання зубів в Одесі в стоматологічній клініці - це професійно, швидко і, найголовніше, абсолютно безпечно! 

Після нього зуби стають білосніжними і красивими. Так формується здоровий і успішний образ людини, про що свідчить його сліпуча усмішка. В Одесі посмішка особливо важлива, адже це місто знаменитого колоритного гумору, і тут просто неможливо не посміхнутися. Щодня зуби піддаються впливу різних продуктів, які містять барвники. Через це зуби жовтіють, втрачається природний блиск. Також колір емалі погіршується внаслідок порушеного формування зубів або травми, тому відбілювання зубів завжди залишається актуальним.


Яка різниця між професійним відбілюванням зубів та домашнім?


У домашніх умовах самостійне відбілювання досить складне і вимагає витрат часу і все одно виходить гірше. Професійне відбілювання зубів в Одесі в стоматологічній поліклініці просто не зрівняти з відбілюванням дома. Більш того, відбілювання в домашніх умовах небажано, оскільки може завдати ще більшої шкоди зубам.

Одеська стоматологічна клініка Phil Dent пропонує відбілювання зубів за допомогою новітнього обладнання від кращих виробників:

 1. Лазерне відбілювання зубівНаднові технології дозволяють проводити високоякісне відбілювання зубів клініки.
 2. Сьогоднішні методи професіоналів не деформується зубну емаль, проводяться без будь-яких побічних ефектів, а результат гарантується відмінний.
 3. Новітні розробки в галузі естетичної стоматології дозволяють освітлювати колір зубної емалі до восьми тонів.
 4. І замість агресивного гелю перекису водню професіоналами використовується гель пероксиду карбаміду, безболісно і ефективно видаляє пігмент на зубах.

Які ціни на відбілювання зубів в Одесі?


(39КТ) Консультація (огляд) 200 грн
(40КТ) Відбілювання 2200 грн
(41КТ) Відбілювання1 зуб. 500 грн
(43КТ) Покриття флюор-протектором (від 1 до 3 одиниць) 600 грн
(46 КТ) Зняття нальоту, пігментація, полірування апаратом Airflow (за 1 пакетик) 400 грн

При цьому на відбілювання зубів ціни залишаються доступними для більшості жителів Одеси і просто приїжджих.

Перед початком процедури відбілювання рекомендується:

 • провести гігієнічну чистку зубів;
 • зняти зубний наліт з камінням, якщо вони є;
 • запломбувати кожне каріозне освіту.
 
 

МИ НАДАЄМО ПОВНИЙ ДІАПАЗОН СТОМАТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Кваліфіковані фахівці
Гарантія на послуги
Індивідуальний підхід
Сучасне оснащення

Яких рекомендацій слід дотримуватись після лазерного відбілювання зубів в Одесі?


Результат професійного відбілювання зубівПісля процедури лазерне відбілювання зубів в Одесі, протягом п'яти днів слід утримуватися:

 • від такої їжі, як кава або шоколад, тобто від тієї, яка забарвлює зуби, 
 • від куріння,
 • використання зубної пасти з абразивними частинками.

Сама процедура, як правило, триває близько півгодини або трохи більше, до 40 хвилин.

Це абсолютно нешкідливий спосіб зробити свою посмішку яскравіше і красивіше, якщо відбілюванням займається професіонал.

Навіть найтемніші ділянки зубів освітлюються, а ефект зберігається, як мінімум, два роки (зрозуміло, при правильній і щоденного чищення зубів).

Що стосується протипоказань, то зазвичай їх небагато:

 • Так, почекати з відбілюванням варто вагітним і заодно годуючим жінкам.

Необхідно відбілити зуби в Одесі? - Звертайтеся!

Відгуки наших улюблених клієнтів

Лучшая клиника в Одессе! Спасибо доктору Александру Георгиевичу за здоровую улыбку и дружеский подход. Теперь я не боюсь стоматологов :)
Margarita Sorokina13.12.2018
Дуже хороша клініка. Ідеальне поєднання професіоналізму і адекватних цін, та ще й ставлення лікарів до клієнтів позитивне.
Віра28.04.2021
Спасибо за лечение заботливым и внимательным специалистам. Лечимся все - от бабушки до ребенка, довольны. Кроме качества радуют еще и цены. Рекомендую всем.
Анастасия26.06.2020
Дуже хороший лікар
Дмитро28.04.2021

Всі відгуки

Поради наших спеціалістів

Вініри - це пластинки, які заміщають собою зовнішній шар зубів і, отже, покращують його вид. Вініри бувають або керамічні, або композитні. Вони коректують колір і форму зубів. Наприклад, особливо часто вініри використовуються тими, хто грає на духових музичних інструментах на зразок флейти, кларнета, труби і так далі.

Таке ортодонтичне лікування, як носіння брекетів, має на увазі розвиток різних стоматологічних захворювань, таких як карієс. Чужорідний предмет у роті, в даному випадку скоби, сприяє розмноженню бактерій в ротовій порожнині, і часто це відбувається через недотримання правил особистої гігієни.

Чистити зубки у дітей треба вже тоді, коли вони прорізалися. Спочатку для цього можна використовувати просто шматочок марлі, змочений в кип'яченій воді, а також спеціальну щітку, яка дозволить очистити зубки дитини. Але коли дитина підросте, він повинен навчитися правильно чистити зуби, і допомогти йому повинні в цьому батьки.

Коронка - це можливість зберегти зламаний або зміцнити пошкоджений карієсом зуб у кращих стоматологів Одеси. Цей вид реставрації вельми популярний, так як дозволяє поліпшити зовнішній вигляд зуба, а також повністю відновити його форму, розмір і функціональність.

Багато людей мріють про ідеальну білосніжною посмішці і у них виникає закономірне питання: «Що призводить до плям на зубах і їх пожовтіння». Знаючи причину, простіше боротися зі слідством, а в ідеалі навіть не дозволити цій проблемі з'явитися. Особливо це важливо по відношенню до дітей, у випадку з дітьми краще відразу звернутися до дитячого стоматолога в Одесі.

Ніщо так не зачаровує, як широка, щира посмішка, що відкриває ряд красивих, доглянутих зубів. Стоматологічні клініки Одеса і серед них - оснащена новітнім обладнанням клініка Phil Dent - пропонують широкий діапазон зуболікарській допомоги, заснованої на використанні сучасних технологій, що дозволяють зробити процедури максимально безболісними.

FAQ

Професійне відбілювання - це зміна кольору зубів за допомогою професійних відбілюючих систем на основі перекису водню або пероксиду карбаміду. В нашій клініці відбілювання проводиться кваліфікованим стоматологом-терапевтом, що гарантує високий рівень послуги та відсутність ускладнень.
У деяких випадках при відбілюванні може виникати чутливість зубів - як відповідь на проникнення молекул гелю в поверхневі шари зуба. Чутливість зубів при відбілюванні завжди носить тимчасовий характер, і після закінчення процедури обов'язково проходить.
Ступінь відбілювання і тривалість збереження ефекту залежить від вибору методики відбілювання і індивідуальних особливостей кольору зубів пацієнта. Отриманий результат зберігається в середньому 3-5 років, а при правильному догляді - і на більш тривалий термін.
Відбілювання 1 зуб.  - від 500 грн >>>>> Всі ціни дивіться у нас на сайті >>>>>>
Ви отримаєте якісне та безболісне відбілювання зубів. Це абсолютно нешкідливий спосіб зробити свою посмішку яскравіше і красивішою. Навіть найтемніші ділянки зубів освітлюються, а ефект зберігається, як мінімум, два роки (зрозуміло, при правильній і щоденного чищення зубів). Звертайтель! >>>>>>

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом