Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - ПТ: 9:00 - 17:00 (по запису)

Рентген зуба в Одесі

Рентген зуба в клініці Phil Dent: якісна і безпечна діагностика
 • Висока якість зображення. 
 • Ергономіка. 
 • Багатофункціональність.

 

зробити знімок зубів Одеса

Прицільний знімок або візіографія — популярний метод стоматологічної діагностики, завдяки якому можна отримати інформацію про стан тканин зсередини та зовні зуба. Під час обстеження застосовується рентгенівське випромінювання.

Потрібно зробити знімок зубів в Одесі? Звертайтесь до стоматологічної клініки Phil Dent — наші висококваліфіковані фахівці проведуть якісну діагностику і лікування з використанням професійного медичного обладнання. 


Коли призначають зробити знімок зубів в Одесі


Показання для застосування цього методу обстеження:

 • Діагностика стану зуба і тканин, що його оточують. Рентген зуба дозволяє виявити запальний процес або прихований карієс. Адже вірний діагноз — запорука якісного лікування.
 • Планування лікування. На підставі комп’ютерного прицільного знімка в Одесі можна скласти оптимальний план терапії та підібрати методику лікування зубів, що найбільше підходить у кожному конкретному випадку.
 • Контроль. Прицільний знімок зуба необхідний під час лікування зубних каналів, оскільки він дозволяє визначити якість пломбування. Крім того, обстеження дає можливість зрозуміти перебіг запальних процесів.

Рентген зуба -  ціна в Одесі в клініці Phil Dent

Код Наименування Вартість
Загальна стоматологія
92кт. Комп'ютерний дентальний знімок 250.0 грн.

Переваги зробити рентген зуба в Одесі


Метод діагностики має багато переваг:

 • безпека для здоров'я, тому за необхідності призначаються повторні обстеження;
 • висока деталізація та можливість збільшити зображення;
 • швидке отримання результатів;
 • можливість збереження знімків на цифрових носіях, надсилання через інтернет тощо.

Дентальний знімок зубів — гарантія високої інформативності та точності дослідження. Діагностика допомагає виявити захворювання на ранній стадії розвитку і патології, що майже непомітні під час звичайного огляду. 

Записатись на прийом

Заповніть форму онлайн запису і очікуйте на дзвінок адміністратора


Як виконується прицільний знімок зуба в Одесі в клініці Phil Dent


прицільний знімок зуба ОдесаСпеціальний датчик пристрою розміщують у необхідній ділянці ротової порожнини. Обстеження триває лише кілька хвилин. Отримані зображення надійно зберігаються на цифрових носіях. Навіть через великий проміжок часу наші лікарі зможуть побачити необхідні дані про стан ваших зубів.

За допомогою прицільних знімків проводять обстеження 1–2 зубів у двох проєкціях. Коли є необхідність дослідити всю ротову порожнину або отримати дані одразу в трьох проєкціях, зазвичай призначаються інші методи діагностики. 

Потрібно зробити рентген зуба в Одесі? Звертайтесь у Phil Dent, адже у нашій клініці застосовується новітнє оснащення — візіограф Vatech (Південна Корея), що дозволяє звести дозу опромінення під час проведення діагностики до мінімуму. 


Переваги візіографа Vatech 


 1. Висока якість зображення. Завдяки спеціальній технології CMOS APS лікар отримує чіткі зображення з високою роздільною здатністю, що допомагає поставити вірний діагноз і скласти оптимальний план лікування. 
 2. Ергономіка. Датчик приладу має вигляд тонкої пластинки округлої форми, що забезпечує максимальний комфорт для пацієнта впродовж обстеження. 
 3. Багатофункціональність. Спеціальна програма дозволяє продемонструвати пацієнтові послідовність проведення маніпуляцій чи операцій, наприклад, процедуру імплантації

 

 

Види рентгену зуба в Одесі


прицільний знімок зуба ОдесаІнтерпроксимальний прицільний знімок зуба в Одесі — застосовується для виявлення порушень у коронковій частині зубів: 

Також цей вид рентгену використовується для контролю якості прилягання реставраційної пломби.

Періапікальний знімок — використовується для оцінки стану верхівок кореня зуба. За його допомогою можна:


Чому робити комп’ютерний прицільний знімок зуба безпечно 


Варто зазначити, що за встановленими нормами допустима доза радіації для людини не повинна перевищувати 1000 мкЗв (мікрозівертів) на рік.

Під час виконання одного прицільного знімка за допомогою візіографа людина отримує мізерно малу дозу опромінення — лише 2,5 мкЗв. Отже, дослідження є безпечним навіть для дитини.

Якщо ви бажаєте дізнатися вартість рентгену зуба, ціну в Одесі можна дізнатися під час першого відвідування стоматологічної клініки Phil Dent. Також ви можете зателефонувати за вказаними на сайті номерами, й наші спеціалісти нададуть вам професійну консультацію. Звернення у Phil Dent — запорука правильної діагностики стану ваших зубів.

 

Відгуки наших улюблених клієнтів

Юлия Линник
Отличная клиника, врачи профессиналы своего дела, обслуживание на высоком уровне!
13.12.2018
Margarita Sorokina
Лучшая клиника в Одессе! Спасибо доктору Александру Георгиевичу за здоровую улыбку и дружеский подход. Теперь я не боюсь стоматологов :)
13.12.2018

Всі відгуки

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом