Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - ПТ: 9:00 - 17:00 (по запису)

Вініри в Одесі

Вініри в Одесі - це ультратонкі керамічні пластини які фіксуються на поверхні зубів. І це самий сучасні і надійний спосіб зміни зовнішнього вигляду зубів. У наш час голлівудська посмішка - це не розкіш, доступна тільки зіркам кіноекранів, а досить поширена послуга і в Одесі.


Які ціни на встановлення вінірів та коронок?


Ціна на вініри в Одесі в нашій клініці Phil Dent представленні в таблиці

Код Найменування Вартість
Ортопедія. Діагностика
96кт. Діагностична модель за 1од. (Wax-up) 600.0 грн.
97кт. Виготовлення індивидуальної ложки 600.0 грн.
98кт. Відбиток 500.0 грн.
99кт. Капа 4000.0 грн.
Ортопедія. Постійне протезування
110кт. Металокерамічна коронка 150.0 долл.
111кт. Цільноцирконева коронка 180.0 долл.
112кт. Безметалева коронка/накладка 250.0 долл.
113кт. Вінір 300.0 долл.
114кт. Тимчасова коронка (Protemp) 25.0 долл.
115кт. Штампована коронка 50.0 долл.
116кт. Металопластмасова коронка 65.0 долл.
117кт. Суцільнолита коронка (Co.Cr) 70.0 долл.
118кт. Зняття коронки, за од 600.0 грн.
119кт. Фіксація коронок, за од 1000.0 грн.
140кт. Вкладка лабораторний метод 2000.0 грн.
141кт. БШПП 3200.0 грн.
142кт. Встановлення формувача десни + абатмент (Strauman) 150.0 долл.
143кт. Встановлення формувача десни + абатмент 100.0 долл.

Як відбувається встановлення вінірів на зуби в Одесі в клініці Phil Dent?


Встановлення вінірів в Одесі в клініці Phil Dent складається з кількох обов'язкових етапів:

установка виниров в ОдессеПерша фаза - діагностика. Лікар робить безліч фотознімків в різних проекціях (це необхідно для оцінки як внутрішньоротової так і позаротової естетики). Адже нова посмішка повинна гармоніювати з формою особи, розрізом очей, широтою посмішки. Після цього відбувається оцінка естетики в динаміці (знімається відео). Далі відбувається воскова моделювання зубів, на цьому етапі ортопед щільно співпрацює з зубним техніком.

Друга фаза лікування - виготовлення так званого мокап (mockup), за допомогою спеціального ключа і стоматологічного пластика ми робимо тимчасову конструкцію, щоб пацієнт міг оцінити естетично і функціонально майбутню посмішку. З новою посмішкою ви відправляєтеся додому.

Третя фаза лікування - препаровка зубів (обточування), вона не завжди потрібно, це можна з'ясувати під час перших етапів. Зняття відбитків.

Четверта фаза - примірка готових вінірів для зубів в Одесі. І нарешті фіксація!

 

Записатись на прийом

Заповніть форму онлайн запису і очікуйте на дзвінок адміністратора


Найпоширеніші питання про вініри для зубів?


Вініри для зубів, ОдесаЧи потрібні мені вініри для зубів? Якщо у Вас є змінені в кольорі зуби, плями на емалі (наприклад флюороз), відколи, неправильна форма або великі проміжки між зубами, ці проблеми можна вирішити за допомогою установки вінірів в Одесі.

Що таке композитні вініри? Це гра слів. По суті звичайні композитні пломби, що покривають лише передню поверхню зуба. Їх використовують як тимчасову заміну вінірами, так як термін їх служби обмежений і вони вимагають полірування в кріслі стоматолога раз на рік.

Як довго служать вініри? Середній термін служби - 10 років. Однак в деяких випадках вініри встановлюються на 15 і навіть 20 років!

Чому вони вимагають заміни? Найслабше місце будь реставрації це лінія переходу реставрація / зуб, з плином часу цемент на який фіксуються вініри може вимитися. Тому ми так ретельно ставимося до точності прилягання вінірів на етапі примірки.

Чи потрібен особливий догляд за вінірамамі? Ні, потрібно просто чистити зуби 2 рази на день.

Що краще вініри або Люмініри? Керамічний вінір має прозорість, на відміну від Люмініри. Тому виглядає більш природно.

Результат встановлення вінірів


Надійне протезування зубів винирами в Одесі - PhilDent

 

Відгуки наших улюблених клієнтів

Анна К.
Очень приятный персонал,отдельное спасибо Татьяне и её ассистенту за прекрасную работу.
22.02.2023
Наталья
Прекрасные специалисты. Доктора от Бога. Рекомендую всем.
25.04.2018

Всі відгуки

FAQ

Вініри - це ультратонкі керамічні пластини які фіксуються на поверхні зубів. І це самий сучасні і надійний спосіб зміни зовнішнього вигляду зубів.
Композитні вініри - виготовляються в одне відвідування, шляхом нанесення на емаль зуба композитних матеріалів. Керамічні вініри - виготовляється з керамічних матеріалів в 2 етапи. На першому етапі необхідно отримати зліпок зубів або 3D модель на зубний технік моделює керамічний вінір, на другому етапі, виготовлений вінір фіксується на зуб.
Надійне встановлення вінірів на зуби в Одесі  - у клініці PhilDent! Подробиці за тел. +38 (063) 355 38 88
Термін служби керамічних вінірів - 10 років і більше. Термін служби композитних вінірів - до 10 років, кожні 2-4 роки потрібна додаткова полірування. На довговічність вінірів впливає якісна щоденна гігієна порожнини рота, регулярне відвідування стоматолога двічі на рік з виконанням обов'язкову професійну гігієнічної чистки та інших рекомендацій лікаря.
Спочатку стоматолог готує зуб, з передньої частини шліфується шар емалі та знімається відбиток. Поки виготовлятиметься постійний вінір, на зуб потрібно встановити тимчасовий елемент, щоб захистити його від впливу зовнішніх факторів. Фіксація. Другий візит полягає у фіксації вініру на зубі.
Сучасне місцеве знеболення (анестезія) дозволяє виконувати всі процедури, пов'язані з виготовленням виниров без будь-якого дискомфорту.
Термін придатності керамічних вінірів не обмежений, але в середньому вони служать 10-12 років.
Якісний вінір із кераміки коштуватиме пацієнтові близько 7000 гривень за 1 зуб. Вінір із полімеру (пластмаси) коштуватиме близько 3000 гривень за 1 зуб. Висока ціна керамічних вінірів обумовлена тим, що над ними працюють відразу кілька людей.
Ціна вінірів від 300 дол. >>>>  Детальніше на сайті >>>> 
Вартість установки вінів залежить від типу мікропротезів і способу фіксації. Накладки на зуби виготовляють з композитних матеріалів і кераміки. Компониры – це фотополімерні виніри, за складом і ціною ідентичні зубним пломбам. Срок служби цих пластинок – 3–5 років.

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом