Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - ПТ: 9:00 - 17:00 (по запису)

Вініри в Одесі

Вініри в Одесі - це ультратонкі керамічні пластини які фіксуються на поверхні зубів. І це самий сучасні і надійний спосіб зміни зовнішнього вигляду зубів. У наш час голлівудська посмішка - це не розкіш, доступна тільки зіркам кіноекранів, а досить поширена послуга і в Одесі.


Які ціни на встановлення вінірів та коронок?


Ціна на вініри в Одесі в нашій клініці Phil Dent представленні в таблиці

Код Найменування Вартість
Ортопедія
Ортопедія. Діагностика
96кт. Діагностична модель за 1од. (Wax-up) 400.0 грн.
97кт. Виготовлення індивидуальної ложки 400.0 грн.
98кт. Відбиток 400.0 грн.
99кт. Капа 2000.0 грн.
Ортопедія. Постійне протезування
110кт. Металокерамічна коронка 125.0 долл.
111кт. Цільноцирконева коронка 180.0 долл.
112кт. Безметалева коронка/накладка 250.0 долл.
113кт. Вінір 300.0 долл.
114кт. Тимчасова коронка 25.0 долл.
115кт. Штампована коронка 50.0 долл.
116кт. Металопластмасова коронка 65.0 долл.
117кт. Суцільнолита коронка (Co.Cr) 70.0 долл.
118кт. Зняття коронки, за од 400.0 грн.
119кт. Фіксація коронок, за од 600.0 грн.
140кт. Вкладка лабораторний метод 1300.0 грн.
141кт. Цирконева вкладка 35.0 долл.
142кт. Вкладка Inlay/Onlay 250.0 долл.
143кт. Встановлення формувача десни + абатмент 100.0 долл.

Як відбувається встановлення вінірів на зуби в Одесі в клініці Phil Dent?


Встановлення вінірів в Одесі в клініці Phil Dent складається з кількох обов'язкових етапів:

установка виниров в ОдессеПерша фаза - діагностика. Лікар робить безліч фотознімків в різних проекціях (це необхідно для оцінки як внутрішньоротової так і позаротової естетики). Адже нова посмішка повинна гармоніювати з формою особи, розрізом очей, широтою посмішки. Після цього відбувається оцінка естетики в динаміці (знімається відео). Далі відбувається воскова моделювання зубів, на цьому етапі ортопед щільно співпрацює з зубним техніком.

Друга фаза лікування - виготовлення так званого мокап (mockup), за допомогою спеціального ключа і стоматологічного пластика ми робимо тимчасову конструкцію, щоб пацієнт міг оцінити естетично і функціонально майбутню посмішку. З новою посмішкою ви відправляєтеся додому.

Третя фаза лікування - препаровка зубів (обточування), вона не завжди потрібно, це можна з'ясувати під час перших етапів. Зняття відбитків.

Четверта фаза - примірка готових вінірів для зубів в Одесі. І нарешті фіксація!

 

Записатись на прийом

Заповніть форму онлайн запису і очікуйте на дзвінок адміністратора

МИ НАДАЄМО ПОВНИЙ ДІАПАЗОН СТОМАТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Кваліфіковані фахівці
Гарантія на послуги
Індивідуальний підхід
Сучасне оснащення

Найпоширеніші питання про вініри для зубів?


Вініри для зубів, ОдесаЧи потрібні мені вініри для зубів? Якщо у Вас є змінені в кольорі зуби, плями на емалі (наприклад флюороз), відколи, неправильна форма або великі проміжки між зубами, ці проблеми можна вирішити за допомогою установки вінірів в Одесі.

Що таке композитні вініри? Це гра слів. По суті звичайні композитні пломби, що покривають лише передню поверхню зуба. Їх використовують як тимчасову заміну вінірами, так як термін їх служби обмежений і вони вимагають полірування в кріслі стоматолога раз на рік.

Як довго служать вініри? Середній термін служби - 10 років. Однак в деяких випадках вініри встановлюються на 15 і навіть 20 років!

Чому вони вимагають заміни? Найслабше місце будь реставрації це лінія переходу реставрація / зуб, з плином часу цемент на який фіксуються вініри може вимитися. Тому ми так ретельно ставимося до точності прилягання вінірів на етапі примірки.

Чи потрібен особливий догляд за вінірамамі? Ні, потрібно просто чистити зуби 2 рази на день.

Що краще вініри або Люмініри? Керамічний вінір має прозорість, на відміну від Люмініри. Тому виглядає більш природно.

Результат встановлення вінірів


Надійне протезування зубів винирами в Одесі - PhilDent

 

Відгуки наших улюблених клієнтів

Лечила прогрессирующий парадонтит. После самой процедуры подробно обьяснили, как нужно ухаживать за зубами, помимо ежедневной чистки. Все сдалано аккуратно и с заботой.
Марьяна16.06.2020
Была в клинике, делала чистку зубов и договорилась о переделке пломб после предыдущей некачественной работы в другой клинике. Осталась очень довольна после чистки. Видно что стомат
Мария Кихая13.12.2018
Просто супер, замечательные и грамотные врачи, люди, знающие и любящие, свое дело. Спасибо, за работу и внимание.
Анна Корнийчук28.08.2018
Я и моя жена уже несколько лет пользуемся услугами данной стоматологии. Чистое помещение, вежливый персонал. Лечение прошло легко и безболезненно. Рекомендуем.
Сергей К.18.06.2020

Всі відгуки

Поради наших спеціалістів

Вініри - це пластинки, які заміщають собою зовнішній шар зубів і, отже, покращують його вид. Вініри бувають або керамічні, або композитні. Вони коректують колір і форму зубів. Наприклад, особливо часто вініри використовуються тими, хто грає на духових музичних інструментах на зразок флейти, кларнета, труби і так далі.

Таке ортодонтичне лікування, як носіння брекетів, має на увазі розвиток різних стоматологічних захворювань, таких як карієс. Чужорідний предмет у роті, в даному випадку скоби, сприяє розмноженню бактерій в ротовій порожнині, і часто це відбувається через недотримання правил особистої гігієни.

Чистити зубки у дітей треба вже тоді, коли вони прорізалися. Спочатку для цього можна використовувати просто шматочок марлі, змочений в кип'яченій воді, а також спеціальну щітку, яка дозволить очистити зубки дитини. Але коли дитина підросте, він повинен навчитися правильно чистити зуби, і допомогти йому повинні в цьому батьки.

Коронка - це можливість зберегти зламаний або зміцнити пошкоджений карієсом зуб у кращих стоматологів Одеси. Цей вид реставрації вельми популярний, так як дозволяє поліпшити зовнішній вигляд зуба, а також повністю відновити його форму, розмір і функціональність.

Багато людей мріють про ідеальну білосніжною посмішці і у них виникає закономірне питання: «Що призводить до плям на зубах і їх пожовтіння». Знаючи причину, простіше боротися зі слідством, а в ідеалі навіть не дозволити цій проблемі з'явитися. Особливо це важливо по відношенню до дітей, у випадку з дітьми краще відразу звернутися до дитячого стоматолога в Одесі.

Ніщо так не зачаровує, як широка, щира посмішка, що відкриває ряд красивих, доглянутих зубів. Стоматологічні клініки Одеса і серед них - оснащена новітнім обладнанням клініка Phil Dent - пропонують широкий діапазон зуболікарській допомоги, заснованої на використанні сучасних технологій, що дозволяють зробити процедури максимально безболісними.

FAQ

Вініри - це ультратонкі керамічні пластини які фіксуються на поверхні зубів. І це самий сучасні і надійний спосіб зміни зовнішнього вигляду зубів.
Композитні вініри - виготовляються в одне відвідування, шляхом нанесення на емаль зуба композитних матеріалів. Керамічні вініри - виготовляється з керамічних матеріалів в 2 етапи. На першому етапі необхідно отримати зліпок зубів або 3D модель на зубний технік моделює керамічний вінір, на другому етапі, виготовлений вінір фіксується на зуб.
Термін служби керамічних вінірів - 10 років і більше. Термін служби композитних вінірів - до 10 років, кожні 2-4 роки потрібна додаткова полірування. На довговічність вінірів впливає якісна щоденна гігієна порожнини рота, регулярне відвідування стоматолога двічі на рік з виконанням обов'язкову професійну гігієнічної чистки та інших рекомендацій лікаря.
Сучасне місцеве знеболення (анестезія) дозволяє виконувати всі процедури, пов'язані з виготовленням виниров без будь-якого дискомфорту.
Ціна вінірів від 9000 грн >>>>  Детальніше на сайті >>>> 

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом