Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - ПТ: 9:00 - 17:00 (по запису)
ПН - ПТ: 9.00 - 17.00
(по запису)

Вирівнювання зубів в Одесі

Вирівнювання зубів в ОдесіВирівнювання зубів в Одесі - це спеціалізований розділ стоматології, спрямований на вивчення методів виправлення прикусу. Формування зубощелепної системи нерідко відбувається з порушеннями, які згодом можуть стати причиною захворювань зубів і пародонту, а в деяких випадках впливають на загальний стан організму. Зокрема, неправильне розташування зубів і неправильний прикус чинять негативний вплив на жувальні функції зубощелепної системи (що згодом позначається на роботі травної системи), призводять до стирання зубів, розвитку карієсу, захворювань ясен, і навіть можуть викликати хворобливі відчуття в м'язах шиї та обличчя.

Ми проводимо вирівнювання зубів за допомогою таких інструментів:

  • Брекет - системи
  • Капи
  • Пластинки
  • Трейнери

Вирівнювання зубів елайнерами в Одесі і виправлення прикусу рекомендується проводити в дитячому та підлітковому віці. В такому випадку відновлювальні процеси протікають набагато швидше і ефективніше. Проте, сучасні методи вирівнювання зубів дозволяють проводити ортодонтичні заходи в будь-якому віці. Широкий спектр інструментів, таких як брекет-системи, капи, пластинки і трейнери, дозволяють вирішити навіть найскладніші проблеми прикусу і нерівностей зубного ряду. Сучасна ортодонтія відмінно справляється зі своєю ключовим завданням - відновити нормальне функціонування жувальної-мовного апарату і повернути естетично привабливий зовнішній вигляд зубів!


Які ціни на вирівнювання зубів у дорослих та дітей в Одесі в клініці Phil Dent?


Ціни на вирівнювання зубів у дорослих в Одесі - послуги клініки Phil Dent

Код Наименование Стоимость
Ортодонтія
100кт. Консультація/огляд 600.0 грн.
101кт. Ортодонтична діагностика 3000.0 грн.
102кт. Брекети самолігуючі (металеві) 740.0 долл.
103кт. Брекети самолігуючі (керамічні) 890.0 долл.
104кт. Брекети традиційні (металеві) 590.0 долл.
105кт. Брекети традиційні (керамічні) 740.0 долл.
106кт. Замкове з'єднання 800.0 грн.
107кт. Рефіксація бр.(1шт) 300.0 грн.
108кт. Виготовлення пластини 4000.0 грн.
109кт. Зняття брекет-системи 12000.0 грн.

МИ НАДАЄМО ПОВНИЙ ДІАПАЗОН СТОМАТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Кваліфіковані фахівці
Гарантія на послуги
Індивідуальний підхід
Сучасне оснащення

Коли потрібно проводити виправлення прикусу в Одесі?


Своєчасне звернення до лікаря-ортодонта дозволяє зробити виправлення прикусу з найменшими витратами часу, зусиль і коштів.

Порушення розвитку щелепно-лицьової системи стають помітні вже в дитячому, або ранньому підлітковому віці. Неправильний прикус і розташування зубів зазвичай мають досить яскраві зовнішні прояви, виражені в особливостях лицьового скелета. Наприклад, верхня щелепа може бути надмірно висунута вперед, або навпаки, неправильно розташована нижня щелепа; викривлені зуби можуть розташовуватися таким чином, що це не можна приховати, навіть якщо рот зімкнуть.

  1. Саме тому батькам не варто відкладати візит до ортодонта. При прорізуванні постійних зубів у дитини необхідно правильно змоделювати розташування зубів, при необхідності звільнити місце для правильного росту.
  2. На підставі контрольно - діагностичних моделей і рентгенівських знімків (ортопантомографія, телерентгенографія) лікар-ортодонт приймає рішення про можливі методи лікування.
  3. У разі, якщо пацієнт вже в зрілому віці звернувся до ортодонта, в залежності від складності проблеми йому запропонують найбільш оптимальний метод вирівнювання зубів або виправлення прикусу.
  4. Кваліфікований лікар підбере найбільш підходящу і зручну систему, яка згодом забезпечить правильну симетрію щелепи.

У підсумку, Ваша посмішка буде естетичної і гармонійної!


Вирівнювання зубів капами та елайнерами


Вирівнювання зубів капами в Одесі набагато простіше, ефективніше і легше проходить в дитячому та підлітковому періоді, але воно можливо абсолютно в будь-якому віці.

Сучасна ортодонтія пропонує різні варіанти лікування зубів і їх вирівнювання:

Кожен метод має свої плюси і мінуси, а також свої показання і протипоказання, тому перш ніж дізнаватися вирівнювання зубів ціни, варто порадитися зі стоматологом про найбільш прийнятному в вашому випадку способі вирівнювання. Вартість вирівнювання зубів безпосередньо залежить від обраної клініки і фахівця, а також способу вирівнювання.


Вирівнювання зубів без брекетів в Одесі


Вирівнювання зубів пластинками

В нашій клініці можливе вирівнювання зубів без брекетів в Одесі. Це нова американська технологія, яка для вирівнювання положення зубів і виправлення прикусу використовує капи для вирівнювання зубів. Ця технологія поєднує в собі ортодонтію і новітні комп'ютерні 3D-технології.

Капи - це прозорі колодки, які надягають на весь зубний ряд. Виготовляються капи таким чином, щоб їх внутрішня порожнина була врівень з положенням зубів, але на кілька сотень міліметрів менше. Вирівнювання зубів капами відбувається наступним чином - вони роблять деякий тиск на зуби, змушуючи їх переміщатися в певному напрямку.

Капи для вирівнювання зубів вартість може бути різною, оскільки залежить від певних характеристик: клініка, фахівець, догляд.

Сучасна медицина, зокрема, наша стоматологія Phil Dent в Одесі, пропонує прийнятні ціни на капи для вирівнювання зубів, які будуть доступні для кожного пацієнта.

 

Відгуки наших улюблених клієнтів

Спасибо большое клинике Phildent, доктору Александру, ассистенту Светлане и всему персоналу за качественную помощь и отличный сервис. 
Андрей Корнилов31.05.2022
Единственный врач, который мне помог после полгода безуспешного лечения. До нее обращалась к 4-м специалистам, но лечение не давало позитивных результатов либо они были кратковреме
Светлана18.05.2021
Очень порадовала приятная и дружественная атмосфера, все врачи большие профессионалы. Рекомендую!
Анатолий28.08.2018
Дуже хороша клініка. Ідеальне поєднання професіоналізму і адекватних цін, та ще й ставлення лікарів до клієнтів позитивне.
Віра28.04.2021

Всі відгуки

Поради наших спеціалістів

Вініри - це пластинки, які заміщають собою зовнішній шар зубів і, отже, покращують його вид. Вініри бувають або керамічні, або композитні. Вони коректують колір і форму зубів. Наприклад, особливо часто вініри використовуються тими, хто грає на духових музичних інструментах на зразок флейти, кларнета, труби і так далі.

Таке ортодонтичне лікування, як носіння брекетів, має на увазі розвиток різних стоматологічних захворювань, таких як карієс. Чужорідний предмет у роті, в даному випадку скоби, сприяє розмноженню бактерій в ротовій порожнині, і часто це відбувається через недотримання правил особистої гігієни.

Чистити зубки у дітей треба вже тоді, коли вони прорізалися. Спочатку для цього можна використовувати просто шматочок марлі, змочений в кип'яченій воді, а також спеціальну щітку, яка дозволить очистити зубки дитини. Але коли дитина підросте, він повинен навчитися правильно чистити зуби, і допомогти йому повинні в цьому батьки.

Коронка - це можливість зберегти зламаний або зміцнити пошкоджений карієсом зуб у кращих стоматологів Одеси. Цей вид реставрації вельми популярний, так як дозволяє поліпшити зовнішній вигляд зуба, а також повністю відновити його форму, розмір і функціональність.

Багато людей мріють про ідеальну білосніжною посмішці і у них виникає закономірне питання: «Що призводить до плям на зубах і їх пожовтіння». Знаючи причину, простіше боротися зі слідством, а в ідеалі навіть не дозволити цій проблемі з'явитися. Особливо це важливо по відношенню до дітей, у випадку з дітьми краще відразу звернутися до дитячого стоматолога в Одесі.

Ніщо так не зачаровує, як широка, щира посмішка, що відкриває ряд красивих, доглянутих зубів. Стоматологічні клініки Одеса і серед них - оснащена новітнім обладнанням клініка Phil Dent - пропонують широкий діапазон зуболікарській допомоги, заснованої на використанні сучасних технологій, що дозволяють зробити процедури максимально безболісними.

FAQ

Дитина з 6 місяців повинен спостерігатися у дитячого стоматолога - терапевта, якщо доктор терапевт побачив будь-яке відхилення від норми або передумови до розвитку ортодонтичної патології, він повинен направити дитину до ортодонта. Якщо відхилень від норми немає, то найкращий вік для консультації ортодонта - це 6-7 років.
Брекет система або брекети - це ортодонтические незнімні конструкції для корекції положення зубів. Фіксують брекети з зовнішньої або внутрішньої сторони зубного ряду. Зовнішні брекети бувають металеві і прозорі (кераміка або сапфір). В області бічних зубів краще встановлювати металеві брекети. Ще один метод ортодонтичного лікування це елайнери.
Елайнери - це сучасна і досить швидко набирає популярність технологія, в основі якої - набір прозорих кап. Капи виготовляються індивідуально на основі сканування зубних зліпків і 3d- моделювання переміщення зубів. Капи можна знімати під час їжі і чищення зубів.
В основному, час активного лікування становить від 1 року до 2 лет. Але в окремих випадках загальний час лікування може відрізнятися від запланованого.
Брекети металічні (традиційні)  - від 13750 грн >>>>> Всі ціни дивіться у нас на сайті >>>>>>

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом