Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - ПТ: 9:00 - 17:00 (по запису)

Реставрація зубів Одеса

Реставрація зубів в Одесі - це відновлення первісної анатомічної форми, структури, кольору та інших параметрів зуба. Ця процедура робить відреставрований зуб не відрізнятись від сусідніх здорових. Вартість реставрація зубів обійдеться вам набагато дорожче, ніж їх своєчасне лікування, так як реставрація - це часткове відновлення.


Яка ціна на художню реставрацію зубів в Одесі?


Якщо вам необхідна реставрація зубів звертайтесь в нашу клініку. Ви також можете дізнатися у вашого стоматолога, яка ціна на реставрацію зубів в Одесі, і якими знижками ви можете скористатися.

Код Найменування Вартість
Ортопедія
Ортопедія. Діагностика
96кт. Діагностична модель за 1од. (Wax-up) 400.0 грн.
97кт. Виготовлення індивидуальної ложки 400.0 грн.
98кт. Відбиток 400.0 грн.
99кт. Капа 2000.0 грн.
Ортопедія. Постійне протезування
110кт. Металокерамічна коронка 125.0 долл.
111кт. Цільноцирконева коронка 180.0 долл.
112кт. Безметалева коронка/накладка 250.0 долл.
113кт. Вінір 300.0 долл.
114кт. Тимчасова коронка 25.0 долл.
115кт. Штампована коронка 50.0 долл.
116кт. Металопластмасова коронка 65.0 долл.
117кт. Суцільнолита коронка (Co.Cr) 70.0 долл.
118кт. Зняття коронки, за од 400.0 грн.
119кт. Фіксація коронок, за од 600.0 грн.
140кт. Вкладка лабораторний метод 1300.0 грн.
141кт. Цирконева вкладка 35.0 долл.
142кт. Вкладка Inlay/Onlay 250.0 долл.
143кт. Встановлення формувача десни + абатмент 100.0 долл.
Ортопедія. Змінне протезування
160кт. Змінний протез 200.0 долл.
161кт. Нейлоновий змінний протез 250.0 долл.
162кт. Бюгельный протез 350.0 долл.
163кт. Мікропротез до 3 зубів 125.0 долл.
164кт. Кламер із Ацеталія, за од. 700.0 грн.
165кт. Перебазування протезу 1500.0 грн.
166кт. Ремонт протезу 1500.0 грн.
167кт. Приварка зуба/кламера, за од 800.0 грн.

Що таке естетична реставрація зубів в Одесі?


Естетична реставрація зубів в ОдесіЕстетична реставрація зубів в Одесі практично відновлює колір, форму, положення зуба в ряду і його функції, маскує щілини і надмірні міжзубні проміжки, виправляє прикус. Заповнюються отвори, викликані травмою або карієсом. Сучасні матеріали дозволяють відреставрованому зубу нічим не виділятися серед здорових.

Більшість пацієнтів стоматологів потребують реставрації або відновлення одного або декількох зубів. Причинами можуть бути вроджені дефекти розташування зубів, їх форма, надмірні проміжки і щілини між ними, від яких хотілося б позбутися. Травми призводять до різних пошкоджень і відколів, а часто і втрати зуба.

Ми впевнені, що, відвідавши одного разу нашу клініку, ви будете вважати її своєю!


Записатись на прийом

Заповніть форму онлайн запису і очікуйте на дзвінок адміністратора

МИ НАДАЄМО ПОВНИЙ ДІАПАЗОН СТОМАТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Кваліфіковані фахівці
Гарантія на послуги
Індивідуальний підхід
Сучасне оснащення

Як відбувається художня реставрація зубів в Одесі?


У Клініці Phil Dent худозня реставрація зубів проходить з урахуванням усіх індивідуальнихособливостей пацієнта. З урахуванням стану і особливостей вашого здоров'я Вам підберуть оптимальний варіант. Коли показана реставрація зубів ціни можна підібрати доступні для пацієнта.

Для того щоб реставрація зубів не стала для вас причиною болісною проблемою, варто дотримуватися певних першорядних профілактичних заходів:

  • регулярна гігієна ротової порожнини,
  • вживання цукру в допустимих нормах,
  • використання фторосодержащих зубних паст,
  • дотримання правил чищення зубів,
  • використання ксілітосодержащіх жувальних гумок.

Результат: мінімум відвідування стоматологів та красиві і здорові зуби, відповідно, і весь організм.

Важко повірити, але втрата навіть одного зуба веде до проблем з травленням в результаті неповного пережовування і подальшого засвоєння їжі. Порушується дикція, а зміщення зубів в сторону утворився при втраті зуба проміжку, змінює природні пропорції обличчя, візуально додаючи вік. Все це позначається на самооцінці і успішності людини.

Дослідження показали, що патогенні мікроби, розмножуючись в порожнинах, викликаних карієсом або травмою, збільшують ризик інсультів і інфарктів, а також ведуть до збоїв в роботі серцево-судинної та інших систем.

Результат художньої реставрації зубів

З віком відбувається природний знос зубів, а неправильне харчування, стреси і зміни екології, іноді і шкідливі звички, приводять їх до зносу передчасно. Ці ж причини змінюють колір зубів і знижують функціональність. А пальма першості в ураженні зубів все ще належить карієсу, який не щадить ні дітей, ні дорослих.


Послуги реставрації передніх зубів в Одесі


Багато стоматологічних клінік надають послуги з відновлення зубів, таких як реставрація передных зубів в Одесі. Серед них і найкраща стоматологічна клініка міста - Центр Сучасної Стоматології Phil Dent. Тут працює ефективна команда стоматологів Одеси, які використовують найновіші технології та багаторічний досвід кожного у своїй області.

  • постановка пломб і керамічних вкладок
  • косметична реставрація
  • зміна / відновлення кольору, форми зубів

Професіоналізм наших фахівців у поєднанні з новітнім обладнанням від кращих виробників стоматологічної галузі Швейцарії, Фінляндії, Німеччини, Японії, Ізраїлю та найсучаснішими матеріалами - кращий вибір для кожного, хто потребує реставрація зубів Одеса.

Пломбування

Пломбу ставлять при пошкодженні частини зуба. Відновлюється його природна форма і колір. Місце пломби не відрізняється від решти поверхні зуба.

При частковому збереженні коронки зуба, за два відвідування лікаря ставлять керамічну вкладку на пломбувальних матеріалів. При підвищеній стертості, зуби захищають за допомогою вінірів (накладок).

Відгуки наших улюблених клієнтів

Спасибо большое клинике Phildent, доктору Александру, ассистенту Светлане и всему персоналу за качественную помощь и отличный сервис. 
Андрей Корнилов31.05.2022
Была в клинике, делала чистку зубов и договорилась о переделке пломб после предыдущей некачественной работы в другой клинике. Осталась очень довольна после чистки. Видно что стомат
Мария Кихая13.12.2018
Очень приятный персонал,отдельное спасибо Татьяне и её ассистенту за прекрасную работу.
Анна К.22.02.2023
Прекрасные специалисты. Доктора от Бога. Рекомендую всем.
Наталья25.04.2018

Всі відгуки

Поради наших спеціалістів

Відновити красу посмішки та функціональність зубного ряду допоможе встановлення імплантів. З нашої статті ви дізнаєтеся про переваги та етапи імплантації зубів.

Сьогодні кожен охочий може стати власником рівних і білих зубів завдяки вінірам, що дозволяють дуже швидко отримати блискучу посмішку. З нашої статті ви дізнаєтесь, які накладки краще обрати: керамічні вініри чи композитні. 

Вініри - це пластинки, які заміщають собою зовнішній шар зубів і, отже, покращують його вид. Вініри бувають або керамічні, або композитні. Вони коректують колір і форму зубів. Наприклад, особливо часто вініри використовуються тими, хто грає на духових музичних інструментах на зразок флейти, кларнета, труби і так далі.

Таке ортодонтичне лікування, як носіння брекетів, має на увазі розвиток різних стоматологічних захворювань, таких як карієс. Чужорідний предмет у роті, в даному випадку скоби, сприяє розмноженню бактерій в ротовій порожнині, і часто це відбувається через недотримання правил особистої гігієни.

Чистити зубки у дітей треба вже тоді, коли вони прорізалися. Спочатку для цього можна використовувати просто шматочок марлі, змочений в кип'яченій воді, а також спеціальну щітку, яка дозволить очистити зубки дитини. Але коли дитина підросте, він повинен навчитися правильно чистити зуби, і допомогти йому повинні в цьому батьки.

FAQ

Реставрація зубів пропонує відновлення чи зміну зубного ряду з усуненням його дефектів, що погіршують зовнішність. Існують різні види реставрації, націлені на відновлення фізіологічного стану зубів – їх форми, кольору та гарної посмішки. Найнижчі ціни на реставрацію зубів у Одесі від Phil Dent >>>
Для прямої реставрації використовуються пломбувальні композитні матеріали, які тверднуть під дією світла. Плюси застосування цього способу: порівняно невисока вартість послуги; завершення всіх робіт за одне відвідування лікаря; можливість не тільки відновити зуб, але і скоригувати його колір і форму. Найнижчі ціни на реставрацію зубів у Одесі від Phil Dent
Це так зване мікропротезування - відновлення зубного ряду за допомогою вкладок, коронок і вінірів (люмініри). Пряму реставрацію застосовують при значних руйнуваннях коронкової частини зуба, зміні його положення, тріщинах ріжучого краю. Переваги непрямого методу: надійність реставрації; міцність і довговічність мікропротезів; високий естетичний ефект.
Термін служби вінірів значно довше, ніж у композитних реставрацій. Якщо керамічні накладки, при належному дотриманні всіх заходів, можуть бути до 20 років, то композитні реставрації розраховані на 5-7 років. Вартість вінірів значно вища, ніж у прямих методів реставрації.
Якщо лікар бачить, що пломбувати пошкоджений зуб безглуздо, він одразу пропонує поставити коронку. Коли зруйнувалась половина зуба, стоматологи рекомендують ставити вінір. Якщо розвалилося більше половини – зазвичай радять встановлювати коронку.
Лікар готує зуби та порожнину рота та знімає зліпки зубів. У лабораторії по зліпках пацієнта виготовляються елементи реставрації – вкладки, накладки, коронки, вініри/люмініри із вибраних реставраційних матеріалів. На той час, поки пацієнт очікує на виготовлення матеріалів, лікар встановлює тимчасові елементи/пломби.
Зберігається реставрація в середньому до 3-5 років, а при дбайливому догляді та мінімальному навантаженні відновлені зуби можуть прослужити у 2-3 рази довше.
Ціни на художню реставрацію в Phil Dent дуже демократичні та доступні. >>>>> Всі ціни дивіться у нас на сайті >>>>>>
Ціна на реставрацію передніх зубів може бути різною: від 25 дол. за один зуб.
Лікар оглядає на прийомі порожнину рота пацієнта і рекомендує оптимальний для нього метод реставрації. Якщо руйнування зуба настільки значні, що відновити його можна тільки за допомогою коронки. В окремих ситуаціях хороший ефект може дати нарощування обсягу різця, ікла або моляра за допомогою композитних матеріалів.
Вартість фотополімерного відновлення 1 зуба в Україні складає від 1150 до 2090 гривень. Окремо оплачується ціна установки скловолоконного штифта, якщо є така потреба. Яка ціна нарощування зубів на штифт? Наростити 1 зуб фотополімером на зубний штифт коштує від 1410 до 3350 гривень.
Незалежно від методу відновлення показана читка м'якою щіткою і неабразівной пастою двічі в день. Зубочистками користуватися не рекомендується. Для очищення міжзубних проміжків слід використовувати флоси. Відновлені зуби необхідно берегти від ушкоджень: чи не відкушувати ними нитки і дуже тверді продукти, не гризти горіхи і насіннячка.

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом