Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - ПТ: 9:00 - 17:00 (по запису)

Реставрація зубів Одеса

Реставрація зубів в Одесі - це відновлення первісної анатомічної форми, структури, кольору та інших параметрів зуба. Ця процедура робить відреставрований зуб не відрізнятись від сусідніх здорових. Вартість реставрація зубів обійдеться вам набагато дорожче, ніж їх своєчасне лікування, так як реставрація - це часткове відновлення.


Яка ціна на художню реставрацію зубів в Одесі?


Якщо вам необхідна реставрація зубів звертайтесь в нашу клініку. Ви також можете дізнатися у вашого стоматолога, яка ціна на реставрацію зубів в Одесі, і якими знижками ви можете скористатися.

Код Найменування Вартість
Ортопедія
Ортопедія. Діагностика
96кт. Діагностична модель за 1од. (Wax-up) 600.0 грн.
97кт. Виготовлення індивидуальної ложки 600.0 грн.
98кт. Відбиток 500.0 грн.
99кт. Капа 4000.0 грн.
Ортопедія. Постійне протезування
110кт. Металокерамічна коронка 150.0 долл.
111кт. Цільноцирконева коронка 180.0 долл.
112кт. Безметалева коронка/накладка 250.0 долл.
113кт. Вінір 300.0 долл.
114кт. Тимчасова коронка (Protemp) 25.0 долл.
115кт. Штампована коронка 50.0 долл.
116кт. Металопластмасова коронка 65.0 долл.
117кт. Суцільнолита коронка (Co.Cr) 70.0 долл.
118кт. Зняття коронки, за од 600.0 грн.
119кт. Фіксація коронок, за од 1000.0 грн.
140кт. Вкладка лабораторний метод 2000.0 грн.
141кт. БШПП 3200.0 грн.
142кт. Встановлення формувача десни + абатмент (Strauman) 150.0 долл.
143кт. Встановлення формувача десни + абатмент 100.0 долл.
Ортопедія. Змінне протезування
160кт. Змінний протез 200.0 долл.
161кт. Нейлоновий змінний протез 250.0 долл.
162кт. Бюгельный протез 350.0 долл.
163кт. Мікропротез до 3 зубів 125.0 долл.
164кт. Кламер із Ацеталія, за од. 700.0 грн.
165кт. Перебазування протезу 1500.0 грн.
166кт. Ремонт протезу 1500.0 грн.
167кт. Приварка зуба/кламера, за од 800.0 грн.
228кт. Балка на (4-6) імплантах (кераміка) 3600.0 грн
229кт. Балка на (4-6) імплантах (пластик) 2400.0 грн
В ЯКИХ ВИПАДКАХ ПОТРІБНА РЕСТАВРАЦІЯ ЗУБІВ
щілини між зубами
нерівна форма зубів
скол частини зуба або руйнування більше половини зуба
дефекти емалі
пошкодження, знос старих пломб
карієс на більшій частині поверхні зуба
Записатись на прийом

Заповніть форму онлайн запису і очікуйте на дзвінок адміністратора

МИ НАДАЄМО ПОВНИЙ ДІАПАЗОН СТОМАТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Кваліфіковані фахівці
Гарантія на послуги
Індивідуальний підхід
Сучасне оснащення

Що таке естетична реставрація зубів в Одесі?


Естетична реставрація зубів в ОдесіЕстетична реставрація зубів в Одесі практично відновлює колір, форму, положення зуба в ряду і його функції, маскує щілини і надмірні міжзубні проміжки, виправляє прикус. Заповнюються отвори, викликані травмою або карієсом. Сучасні матеріали дозволяють відреставрованому зубу нічим не виділятися серед здорових.

Більшість пацієнтів стоматологів потребують реставрації або відновлення одного або декількох зубів. Причинами можуть бути вроджені дефекти розташування зубів, їх форма, надмірні проміжки і щілини між ними, від яких хотілося б позбутися. Травми призводять до різних пошкоджень і відколів, а часто і втрати зуба.

Ми впевнені, що, відвідавши одного разу нашу клініку, ви будете вважати її своєю!


Як відбувається художня реставрація зубів в Одесі?


У Клініці Phil Dent худозня реставрація зубів проходить з урахуванням усіх індивідуальнихособливостей пацієнта. З урахуванням стану і особливостей вашого здоров'я Вам підберуть оптимальний варіант. Коли показана реставрація зубів ціни можна підібрати доступні для пацієнта.

Для того щоб реставрація зубів не стала для вас причиною болісною проблемою, варто дотримуватися певних першорядних профілактичних заходів:

  • регулярна гігієна ротової порожнини,
  • вживання цукру в допустимих нормах,
  • використання фторосодержащих зубних паст,
  • дотримання правил чищення зубів,
  • використання ксілітосодержащіх жувальних гумок.

Результат: мінімум відвідування стоматологів та красиві і здорові зуби, відповідно, і весь організм.

Важко повірити, але втрата навіть одного зуба веде до проблем з травленням в результаті неповного пережовування і подальшого засвоєння їжі. Порушується дикція, а зміщення зубів в сторону утворився при втраті зуба проміжку, змінює природні пропорції обличчя, візуально додаючи вік. Все це позначається на самооцінці і успішності людини.

Дослідження показали, що патогенні мікроби, розмножуючись в порожнинах, викликаних карієсом або травмою, збільшують ризик інсультів і інфарктів, а також ведуть до збоїв в роботі серцево-судинної та інших систем.

Результат художньої реставрації зубів

З віком відбувається природний знос зубів, а неправильне харчування, стреси і зміни екології, іноді і шкідливі звички, приводять їх до зносу передчасно. Ці ж причини змінюють колір зубів і знижують функціональність. А пальма першості в ураженні зубів все ще належить карієсу, який не щадить ні дітей, ні дорослих.


Послуги реставрації передніх зубів в Одесі


Багато стоматологічних клінік надають послуги з відновлення зубів, таких як реставрація передных зубів в Одесі. Серед них і найкраща стоматологічна клініка міста - Центр Сучасної Стоматології Phil Dent. Тут працює ефективна команда стоматологів Одеси, які використовують найновіші технології та багаторічний досвід кожного у своїй області.

Професіоналізм наших фахівців у поєднанні з новітнім обладнанням від кращих виробників стоматологічної галузі Швейцарії, Фінляндії, Німеччини, Японії, Ізраїлю та найсучаснішими матеріалами - кращий вибір для кожного, хто потребує реставрація зубів Одеса.

Пломбування

Пломбу ставлять при пошкодженні частини зуба. Відновлюється його природна форма і колір. Місце пломби не відрізняється від решти поверхні зуба.

При частковому збереженні коронки зуба, за два відвідування лікаря ставлять керамічну вкладку на пломбувальних матеріалів. При підвищеній стертості, зуби захищають за допомогою вінірів (накладок).

Поради наших спеціалістів
1
Коронка чи імплант: що краще?

Якщо постійно відкладати візит до стоматолога, каріозні процеси в емалі чи інші патології можуть призвести до повного руйнування зуба. В цьому разі відновити його за допомогою пломби вже не вийде. Сучасні методи розв'язання проблеми — встановлення коронки або дентального імпланту. Чим відрізняються ці варіанти, та який з них краще — розберемося детально у статті.

Детальніше
2
Реставрація — швидке і безболісне відновлення функцій та естетики зубів

Реставрація у стоматологічній клініці дозволяє без протезування повернути зубам природні функціональні можливості та привабливий зовнішній вигляд. Застосування сучасних матеріалів і технологій дає змогу приховати ушкодження, відновити нормальну анатомічну форму, довжину, колір і блиск зубних одиниць.

Детальніше
3
Нарощування зуба: за і проти

Нарощуванням називають естетичну реконструкцію, косметичну або художню реставрацію зубного ряду. Процедура спрямована на відновлення анатомічно правильної форми та кольору зубів, що постраждали внаслідок набутих патологій або травм.

Детальніше
4
Що таке нарощування зубів?

Повернути пацієнтам красиву посмішку допоможе естетична, косметична або художня реставрація — відновлення форми зубної одиниці за допомогою сучасних методів. У цьому матеріалі ми розкажемо, що таке нарощування зубів, і які проблеми допоможе розв'язати ця процедура.

Детальніше

Відгуки наших улюблених клієнтів

Мария Кихая
Была в клинике, делала чистку зубов и договорилась о переделке пломб после предыдущей некачественной работы в другой клинике. Осталась очень довольна после чистки. Видно что стоматолог знает свое дело!
13.12.2018
Инна Хабуктанова
Спасибо, делала в октябре 2013 передние зубы, осталась очень довольна.
28.08.2018

Всі відгуки

FAQ

Реставрація зубів пропонує відновлення чи зміну зубного ряду з усуненням його дефектів, що погіршують зовнішність. Існують різні види реставрації, націлені на відновлення фізіологічного стану зубів – їх форми, кольору та гарної посмішки. Найнижчі ціни на реставрацію зубів у Одесі від Phil Dent >>>
Для прямої реставрації використовуються пломбувальні композитні матеріали, які тверднуть під дією світла. Плюси застосування цього способу: порівняно невисока вартість послуги; завершення всіх робіт за одне відвідування лікаря; можливість не тільки відновити зуб, але і скоригувати його колір і форму. Найнижчі ціни на реставрацію зубів у Одесі від Phil Dent
Це так зване мікропротезування - відновлення зубного ряду за допомогою вкладок, коронок і вінірів (люмініри). Пряму реставрацію застосовують при значних руйнуваннях коронкової частини зуба, зміні його положення, тріщинах ріжучого краю. Переваги непрямого методу: надійність реставрації; міцність і довговічність мікропротезів; високий естетичний ефект.
Термін служби вінірів значно довше, ніж у композитних реставрацій. Якщо керамічні накладки, при належному дотриманні всіх заходів, можуть бути до 20 років, то композитні реставрації розраховані на 5-7 років. Вартість вінірів значно вища, ніж у прямих методів реставрації.
Якщо лікар бачить, що пломбувати пошкоджений зуб безглуздо, він одразу пропонує поставити коронку. Коли зруйнувалась половина зуба, стоматологи рекомендують ставити вінір. Якщо розвалилося більше половини – зазвичай радять встановлювати коронку.
Лікар готує зуби та порожнину рота та знімає зліпки зубів. У лабораторії по зліпках пацієнта виготовляються елементи реставрації – вкладки, накладки, коронки, вініри/люмініри із вибраних реставраційних матеріалів. На той час, поки пацієнт очікує на виготовлення матеріалів, лікар встановлює тимчасові елементи/пломби.
Зберігається реставрація в середньому до 3-5 років, а при дбайливому догляді та мінімальному навантаженні відновлені зуби можуть прослужити у 2-3 рази довше.
Ціни на художню реставрацію в Phil Dent дуже демократичні та доступні. >>>>> Всі ціни дивіться у нас на сайті >>>>>>
Ціна на реставрацію передніх зубів може бути різною: від 25 дол. за один зуб.
Лікар оглядає на прийомі порожнину рота пацієнта і рекомендує оптимальний для нього метод реставрації. Якщо руйнування зуба настільки значні, що відновити його можна тільки за допомогою коронки. В окремих ситуаціях хороший ефект може дати нарощування обсягу різця, ікла або моляра за допомогою композитних матеріалів.
Вартість фотополімерного відновлення 1 зуба в Україні складає від 1150 до 2090 гривень. Окремо оплачується ціна установки скловолоконного штифта, якщо є така потреба. Яка ціна нарощування зубів на штифт? Наростити 1 зуб фотополімером на зубний штифт коштує від 1410 до 3350 гривень.
Незалежно від методу відновлення показана читка м'якою щіткою і неабразівной пастою двічі в день. Зубочистками користуватися не рекомендується. Для очищення міжзубних проміжків слід використовувати флоси. Відновлені зуби необхідно берегти від ушкоджень: чи не відкушувати ними нитки і дуже тверді продукти, не гризти горіхи і насіннячка.

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом