Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - СБ: 9.00 - 20.00, СБ - ВС: 9.00 - 14.00 (по запису)

Реставрація зубів Одеса

Реставрація зубів в Одесі - це відновлення первісної анатомічної форми, структури, кольору та інших параметрів зуба. Ця процедура робить відреставрований зуб не відрізнятись від сусідніх здорових. Вартість реставрація зубів обійдеться вам набагато дорожче, ніж їх своєчасне лікування, так як реставрація - це часткове відновлення.


Що таке естетична реставрація зубів в Одесі?


Естетична реставрація зубів в ОдесіЕстетична реставрація зубів в Одесі практично відновлює колір, форму, положення зуба в ряду і його функції, маскує щілини і надмірні міжзубні проміжки, виправляє прикус. Заповнюються отвори, викликані травмою або карієсом. Сучасні матеріали дозволяють відреставрованому зубу нічим не виділятися серед здорових.

Більшість пацієнтів стоматологів потребують реставрації або відновлення одного або декількох зубів. Причинами можуть бути вроджені дефекти розташування зубів, їх форма, надмірні проміжки і щілини між ними, від яких хотілося б позбутися. Травми призводять до різних пошкоджень і відколів, а часто і втрати зуба.


Яка ціна на художню реставрацію зубів в Одесі?


Якщо вам необхідна реставрація зубів звертайтесь в нашу клініку. Ви також можете дізнатися у вашого стоматолога, яка ціна на реставрацію зубів в Одесі, і якими знижками ви можете скористатися.

(110КТ) Корекція пломби 200 грн
(11КТ) Дентин-герметизуючий ліквід -1 зуб 300 грн
(12КТ) Закриття перфоров. дна пульпової камери 700 грн
(150КТ) Вітремер 1 порція 600 грн
(152КТ) Вітремер пломба 200 грн
(15КТ) Переліковування (Розпломбування) за 1 канал 500 грн
(166КТ) Ендовідбілювання 700 грн
(17КТ) Пломба склоіномірна 600 грн
(18КТ) Пломбування каналів з використанням ручних інструментів, за 1 канал 500 грн
(190КТ) Пломбування 1-го каналу із застосуванням нікель-титанових інструментів / методом гарячої гутаперчі  1000 грн
(191КТ) Пломбування 2-х каналів із застосуванням нікель-титанових інструментів / методом гарячої гутаперчі  1000 грн
(192КТ) Пломбування 3-х каналів із застосуванням нікель-титанових інструментів / методом гарячої гутаперчі 1200 грн
(193КТ) Пломбування 4-х каналів із застосуванням нікель-титанових інструментів / методом гарячої гутаперчі 1500 грн
(195КТ) Фотополімерна пломба 1 поверхню (Естелайт) / Філтек / Олідент 1000 грн
(196КТ) Фотополімерна пломба 2 поверхні (Естелайт) / Філтек / Олідент 1200 грн
(197КТ) Фотополімерна пломба 3 поверхні (Естелайт) / Філтек / Олідент 1300 грн
(198КТ) Фотореставрація (нарощування) 1 зуба Естелайт / Філтек / Олідент 1700 грн
(1КТ) Анкерний штифт 400 грн
(200КТ) Фотополімерна пломба "Харизма" 800 грн
(24КТ) Скловолоконний штифт + фіксація 1400 грн
(25КТ) Видалення чужорідного тіла з одного каналу 500 грн
(2КТ) Безінвазівне лікування карієсу за 1 зуб 2500 грн
(4КТ) Відновлення кукси 1200 грн
(5КТ) Тимчасове пломбування 1-го каналу (за 1 канал) 300 грн
(9КТ) Герметизація фісур 1-го зуба 600 грн

Ми впевнені, що, відвідавши одного разу нашу клініку, ви будете вважати її своєю!


 

МИ НАДАЄМО ПОВНИЙ ДІАПАЗОН СТОМАТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Кваліфіковані фахівці
Гарантія на послуги
Індивідуальний підхід
Сучасне оснащення

Як відбувається художня реставрація зубів в Одесі?


У Клініці Phil Dent худозня реставрація зубів проходить з урахуванням усіх індивідуальнихособливостей пацієнта. З урахуванням стану і особливостей вашого здоров'я Вам підберуть оптимальний варіант. Коли показана реставрація зубів ціни можна підібрати доступні для пацієнта.

Для того щоб реставрація зубів не стала для вас причиною болісною проблемою, варто дотримуватися певних першорядних профілактичних заходів:

  • регулярна гігієна ротової порожнини,
  • вживання цукру в допустимих нормах,
  • використання фторосодержащих зубних паст,
  • дотримання правил чищення зубів,
  • використання ксілітосодержащіх жувальних гумок.

Результат: мінімум відвідування стоматологів та красиві і здорові зуби, відповідно, і весь організм.

Важко повірити, але втрата навіть одного зуба веде до проблем з травленням в результаті неповного пережовування і подальшого засвоєння їжі. Порушується дикція, а зміщення зубів в сторону утворився при втраті зуба проміжку, змінює природні пропорції обличчя, візуально додаючи вік. Все це позначається на самооцінці і успішності людини.

Дослідження показали, що патогенні мікроби, розмножуючись в порожнинах, викликаних карієсом або травмою, збільшують ризик інсультів і інфарктів, а також ведуть до збоїв в роботі серцево-судинної та інших систем.

Результат художньої реставрації зубів

З віком відбувається природний знос зубів, а неправильне харчування, стреси і зміни екології, іноді і шкідливі звички, приводять їх до зносу передчасно. Ці ж причини змінюють колір зубів і знижують функціональність. А пальма першості в ураженні зубів все ще належить карієсу, який не щадить ні дітей, ні дорослих.


Послуги реставрації передніх зубів в Одесі


Багато стоматологічних клінік надають послуги з відновлення зубів, таких як реставрація передных зубів в Одесі. Серед них і найкраща стоматологічна клініка міста - Центр Сучасної Стоматології Phil Dent. Тут працює ефективна команда стоматологів Одеси, які використовують найновіші технології та багаторічний досвід кожного у своїй області.

  • постановка пломб і керамічних вкладок
  • косметична реставрація
  • зміна / відновлення кольору, форми зубів

Професіоналізм наших фахівців у поєднанні з новітнім обладнанням від кращих виробників стоматологічної галузі Швейцарії, Фінляндії, Німеччини, Японії, Ізраїлю та найсучаснішими матеріалами - кращий вибір для кожного, хто потребує реставрація зубів Одеса.

Пломбування

Пломбу ставлять при пошкодженні частини зуба. Відновлюється його природна форма і колір. Місце пломби не відрізняється від решти поверхні зуба.

При частковому збереженні коронки зуба, за два відвідування лікаря ставлять керамічну вкладку на пломбувальних матеріалів. При підвищеній стертості, зуби захищають за допомогою вінірів (накладок).

Відгуки наших улюблених клієнтів

Лучшая клиника в Одессе! Спасибо доктору Александру Георгиевичу за здоровую улыбку и дружеский подход. Теперь я не боюсь стоматологов :)
Margarita Sorokina13.12.2018
Очень довольна обслуживанием, внимательный и добрый персонал. Здоровья и успехов! Спасибо.
Анастасия09.08.2019
Очень порадовала приятная и дружественная атмосфера, все врачи большие профессионалы. Рекомендую!
Анатолий28.08.2018
Единственный врач, который мне помог после полгода безуспешного лечения. До нее обращалась к 4-м специалистам, но лечение не давало позитивных результатов либо они были кратковреме
Светлана18.05.2021

Всі відгуки

Поради наших спеціалістів

Вініри - це пластинки, які заміщають собою зовнішній шар зубів і, отже, покращують його вид. Вініри бувають або керамічні, або композитні. Вони коректують колір і форму зубів. Наприклад, особливо часто вініри використовуються тими, хто грає на духових музичних інструментах на зразок флейти, кларнета, труби і так далі.

Таке ортодонтичне лікування, як носіння брекетів, має на увазі розвиток різних стоматологічних захворювань, таких як карієс. Чужорідний предмет у роті, в даному випадку скоби, сприяє розмноженню бактерій в ротовій порожнині, і часто це відбувається через недотримання правил особистої гігієни.

Чистити зубки у дітей треба вже тоді, коли вони прорізалися. Спочатку для цього можна використовувати просто шматочок марлі, змочений в кип'яченій воді, а також спеціальну щітку, яка дозволить очистити зубки дитини. Але коли дитина підросте, він повинен навчитися правильно чистити зуби, і допомогти йому повинні в цьому батьки.

Коронка - це можливість зберегти зламаний або зміцнити пошкоджений карієсом зуб у кращих стоматологів Одеси. Цей вид реставрації вельми популярний, так як дозволяє поліпшити зовнішній вигляд зуба, а також повністю відновити його форму, розмір і функціональність.

Багато людей мріють про ідеальну білосніжною посмішці і у них виникає закономірне питання: «Що призводить до плям на зубах і їх пожовтіння». Знаючи причину, простіше боротися зі слідством, а в ідеалі навіть не дозволити цій проблемі з'явитися. Особливо це важливо по відношенню до дітей, у випадку з дітьми краще відразу звернутися до дитячого стоматолога в Одесі.

Ніщо так не зачаровує, як широка, щира посмішка, що відкриває ряд красивих, доглянутих зубів. Стоматологічні клініки Одеса і серед них - оснащена новітнім обладнанням клініка Phil Dent - пропонують широкий діапазон зуболікарській допомоги, заснованої на використанні сучасних технологій, що дозволяють зробити процедури максимально безболісними.

FAQ

Лікар оглядає на прийомі порожнину рота пацієнта і рекомендує оптимальний для нього метод реставрації. Якщо руйнування зуба настільки значні, що відновити його можна тільки за допомогою коронки. В окремих ситуаціях хороший ефект може дати нарощування обсягу різця, ікла або моляра за допомогою композитних матеріалів.
Для прямої реставрації використовуються пломбувальні композитні матеріали, які тверднуть під дією світла. Плюси застосування цього способу: порівняно невисока вартість послуги; завершення всіх робіт за одне відвідування лікаря; можливість не тільки відновити зуб, але і скоригувати його колір і форму.
Це так зване мікропротезування - відновлення зубного ряду за допомогою вкладок, коронок і вінірів (люмініри). Пряму реставрацію застосовують при значних руйнуваннях коронкової частини зуба, зміні його положення, тріщинах ріжучого краю. Переваги непрямого методу: надійність реставрації; міцність і довговічність мікропротезів; високий естетичний ефект.
Незалежно від методу відновлення показана читка м'якою щіткою і неабразівной пастою двічі в день. Зубочистками користуватися не рекомендується. Для очищення міжзубних проміжків слід використовувати флоси. Відновлені зуби необхідно берегти від ушкоджень: чи не відкушувати ними нитки і дуже тверді продукти, не гризти горіхи і насіннячка.
Ціни на художню реставрацію в Phil Dent дуже демократичні та доступні. >>>>> Всі ціни дивіться у нас на сайті >>>>>>

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом