Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - ПТ: 9:00 - 17:00 (по запису)

«Phil Dent» в Одесі - клініка новітньої стоматології

Про клініку "Phil Dent"

Ми почали свій шлях у 2012 році, зібравши молоду, амбіційну команду. Ретельний підбір персоналу приніс свої плоди і за 9 років склад майже не змінився. Маючи можливість працювати на найсучаснішому обладнанні та використовувати матеріали тільки високої якості, постійно розвиватися відвідуючи різні курси, майстер-класи, конференції, симпозіуми команда клініки Phil Dent гарантує вам найвищий рівень стоматологічних послуг!

Якщо визначити кращі стоматологічні клініки Одеси, безсумнівно, наші фахівці виявляться в перших рядах. Це пояснюється не тільки кращим оснащенням нашої клініки. Наші лікарі - це компетентні фахівці приватної практики, які разом створили сімейну стоматологію в Одесі. Нам довіряють дорослі і діти, тому що кожного клієнта ми приділяємо особливу увагу.

Клініка Phil Dent оснащена новітнім обладнанням кращих виробників стоматологічної галузі Швейцарії, Фінляндії, Німеччини, Японії, Ізраїлю. Використання найновіших технологій дозволяє нам проводить діагностику і лікування стоматологічних захворювань швидко, якісно і абсолютно безболісно! Ми використовуємо технології майбутнього вже сьогодні!

Послуги і перевага нашої стоматологічної клініки

Перевага Phil Dent в тому, що ми пропонуємо повний спектр обслуговування. Послуги стоматологічної клініки включають в себе як простий регулярний огляд, так і багато операційні процедури, наприклад, ортопедія. Крім того, ми пропонуємо профілактику зубів, протезування та імплантацію, відбілювання і реставрацію.

Кожен лікар нашої клініки спеціалізується на певному виді лікування. Саме тому ми пропонуємо високий рівень обслуговування, так як кожен фахівець максимально компетентний у своїй області. І якщо ви шукаєте сімейну надійну стоматологію в Одесі, Phil Dent - це вибір на користь здоров'я зубів і професійного лікування зубів.

Сайти стоматологічних клінік Одеси кажуть про професіоналізм

Лише деякі сайти стоматологічних клінік в Одесі можуть вже на своїй сторінці показати рівень свого професіоналізму і якість обслуговування. Головна перевага Phil Dent - відкритість пацієнтам. На нашому сайті ви зможете детально дізнатися про кожній послузі, методі лікування, фахівцях і новинах нашої клініки. Це дозволяє нам завойовувати довіру з першого «кліка» на нашу сторінку.

Якісні послуги стоматологічної клініки в Одесі - Phil Dent

Коли пацієнт виявляється в нашій клініці, він розуміє, чому ми кращі. Незважаючи на те що ми молода команда на ринку стоматологічних послуг, в нашій роботі зібрано все найкраще -якісне обладнання зарубіжних виробників, сучасні технології, інноваційні методи лікування і діагностики. Але крім цього, ми уважні до кожного пацієнта.

Чому обирають нас?

  • Боремося за кожен міліметр емалі;
  • Якщо є хоч якийсь шанс зберегти зуб - ми це зробимо;
  • Краще лікування - це профгігієни.

До ваших зубах ми поставимося, як до творів мистецтва.

До ваших зубів ми поставимося, як до творів мистецтва.

Відгуки

Рекомендую данную клинику. Записался на осмотр, где врач Александр ясно и четко рассказал о моих проблемах и помог составить план лечения, все процеду
Павел Коваленко
Спасибо большое клинике Phildent, доктору Александру, ассистенту Светлане и всему персоналу за качественную помощь и отличный сервис. 
Андрей Корнилов
Хочу выразить свою благодарность Филиппову Александру. Очень приятный, внимательный, добрый врач-стоматолог. Поддерживал, подбодрял. Спасибо
Головатюк Юлия
Единственный врач, который мне помог после полгода безуспешного лечения. До нее обращалась к 4-м специалистам, но лечение не давало позитивных результ
Светлана
Я и моя жена уже несколько лет пользуемся услугами данной стоматологии. Чистое помещение, вежливый персонал. Лечение прошло легко и безболезненно. Рек
Сергей К.
Прекрасные специалисты. Доктора от Бога. Рекомендую всем.
Наталья

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом