Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - ПТ: 9:00 - 17:00 (по запису)

«Phil Dent» в Одесі - клініка новітньої стоматології

Про клініку "Phil Dent"

Ми почали свій шлях у 2012 році, зібравши молоду, амбіційну команду. Ретельний підбір персоналу приніс свої плоди і за 9 років склад майже не змінився. Маючи можливість працювати на найсучаснішому обладнанні та використовувати матеріали тільки високої якості, постійно розвиватися відвідуючи різні курси, майстер-класи, конференції, симпозіуми команда клініки Phil Dent гарантує вам найвищий рівень стоматологічних послуг!

Якщо визначити кращі стоматологічні клініки Одеси, безсумнівно, наші фахівці виявляться в перших рядах. Це пояснюється не тільки кращим оснащенням нашої клініки. Наші лікарі - це компетентні фахівці приватної практики, які разом створили сімейну стоматологію в Одесі. Нам довіряють дорослі і діти, тому що кожного клієнта ми приділяємо особливу увагу.

Клініка Phil Dent оснащена новітнім обладнанням кращих виробників стоматологічної галузі Швейцарії, Фінляндії, Німеччини, Японії, Ізраїлю. Використання найновіших технологій дозволяє нам проводить діагностику і лікування стоматологічних захворювань швидко, якісно і абсолютно безболісно! Ми використовуємо технології майбутнього вже сьогодні!

Послуги і перевага нашої стоматологічної клініки

Перевага Phil Dent в тому, що ми пропонуємо повний спектр обслуговування. Послуги стоматологічної клініки включають в себе як простий регулярний огляд, так і багато операційні процедури, наприклад, ортопедія. Крім того, ми пропонуємо профілактику зубів, протезування та імплантацію, відбілювання і реставрацію.

Кожен лікар нашої клініки спеціалізується на певному виді лікування. Саме тому ми пропонуємо високий рівень обслуговування, так як кожен фахівець максимально компетентний у своїй області. І якщо ви шукаєте сімейну надійну стоматологію в Одесі, Phil Dent - це вибір на користь здоров'я зубів і професійного лікування зубів.

Сайти стоматологічних клінік Одеси кажуть про професіоналізм

Лише деякі сайти стоматологічних клінік в Одесі можуть вже на своїй сторінці показати рівень свого професіоналізму і якість обслуговування. Головна перевага Phil Dent - відкритість пацієнтам. На нашому сайті ви зможете детально дізнатися про кожній послузі, методі лікування, фахівцях і новинах нашої клініки. Це дозволяє нам завойовувати довіру з першого «кліка» на нашу сторінку.

Якісні послуги стоматологічної клініки в Одесі - Phil Dent

Коли пацієнт виявляється в нашій клініці, він розуміє, чому ми кращі. Незважаючи на те що ми молода команда на ринку стоматологічних послуг, в нашій роботі зібрано все найкраще -якісне обладнання зарубіжних виробників, сучасні технології, інноваційні методи лікування і діагностики. Але крім цього, ми уважні до кожного пацієнта.

Чому обирають нас?

  • Боремося за кожен міліметр емалі;
  • Якщо є хоч якийсь шанс зберегти зуб - ми це зробимо;
  • Краще лікування - це профгігієни.

До ваших зубах ми поставимося, як до творів мистецтва.

До ваших зубів ми поставимося, як до творів мистецтва.

Відгуки

Прекрасные специалисты. Доктора от Бога. Рекомендую всем.
Наталья
Дуже хороша клініка. Ідеальне поєднання професіоналізму і адекватних цін, та ще й ставлення лікарів до клієнтів позитивне.
Віра
Очень приятный персонал,отдельное спасибо Татьяне и её ассистенту за прекрасную работу.
Анна К.
Хочу выразить свою благодарность Филиппову Александру. Очень приятный, внимательный, добрый врач-стоматолог. Поддерживал, подбодрял. Спасибо
Головатюк Юлия
Отличная клиника, врачи профессиналы своего дела, обслуживание на высоком уровне!
Юлия Линник
Единственный врач, который мне помог после полгода безуспешного лечения. До нее обращалась к 4-м специалистам, но лечение не давало позитивных результ
Светлана

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом