Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - ПТ: 9:00 - 17:00 (по запису)

Встановлення брекетів в Одесі

Підготовка до встановлення, можливі протипоказання


Встановлення брекетів в Одесі потребує попередньої підготовки. Вона містить обов'язкову консультацію стоматолога. Лікар повинен оглянути ротову порожнину, оцінити рівень порушення прикусу. Досить часто потрібне проведення рентгенографії верхньої та нижньої щелепи. Після встановлення остаточного діагнозу визначається тактика лікування. Багатьом пацієнтам потрібна санація ротової порожнини. Перш ніж ставити брекети, хворі зуби слід вилікувати. Ті, що не підлягають лікуванню, видаляються.

Лікар разом із пацієнтів підбирає оптимальну за конструкцією та вартістю брекет-систему.


Код Наименование Стоимость
Ортодонтія
100кт. Консультація/огляд 600.0 грн.
101кт. Ортодонтична діагностика 3000.0 грн.
102кт. Брекети самолігуючі (металеві) 740.0 долл.
103кт. Брекети самолігуючі (керамічні) 890.0 долл.
104кт. Брекети традиційні (металеві) 590.0 долл.
105кт. Брекети традиційні (керамічні) 740.0 долл.
106кт. Замкове з'єднання 800.0 грн.
107кт. Рефіксація бр.(1шт) 300.0 грн.
108кт. Виготовлення пластини 4000.0 грн.
109кт. Зняття брекет-системи 12000.0 грн.

Етапи встановлення брекетів у клініці


Ціна брекетів у клініці PhilDent не найвища. Їхній установці передують лікарська консультація, лікування зубів. Встановлювати брекети потрібно правильно, лише в цьому випадку можна розраховувати на позитивний результат.

Після того, як зуби будуть виліковані та обраний тип брекет-системи, лікар знімає зліпки щелеп. Це один із ключових етапів, необхідний для правильного виготовлення зуботехнічної конструкції.

Встановлення брекетів може бути здійснена прямим та непрямим способом.

У першому випадку замочки приклеюють безпосередньо під час установки до кожної коронки.

Непрямий спосіб передбачає виготовлення гіпсового зліпка щелепи, на підставі якої виконується складання готової конструкції, та її встановлення у ротовій порожнині. Цей спосіб швидший і ефективніший у порівнянні з попереднім.

Основні етапи включають:

  1. Встановлення губного та щелепного ретрактора.
  2. Чищення поверхні коронок.
  3. Встановлення замочків.
  4. Встановлення дуги.

Протипоказання до носіння брекетів бувають абсолютними (повна втрата зубів, психічні розлади) і відносними. Докладніше про них розповість лікар на консультації.


Особливості догляду за брекетами та як довго їх носити


Інтервали між відвідинами лікаря стоматолога визначаються типом конструкції. Зазвичай візити до клініки потрібно здійснювати раз на місяць. Це необхідно з метою оцінки ефективності лікування.

Щодо термінів носіння брекетів, то мінімальний період становить 6 місяців. Більшість пацієнтів мають такі системи від 1 року до 2,5 років. Терміни визначаються ступенем порушення прикусу.

Правила догляду за брекет-системами гранично прості: зуби необхідно чистити після кожного їди. Важливо уникати різких механічних впливів, подібне загрожує зсувами та деформаціями конструкції.


 

Записатись на прийом

Заповніть форму онлайн запису і очікуйте на дзвінок адміністратора

МИ НАДАЄМО ПОВНИЙ ДІАПАЗОН СТОМАТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Кваліфіковані фахівці
Гарантія на послуги
Індивідуальний підхід
Сучасне оснащення

Вирівнювання зубів брекетами в Одесі має величезну популярність. Подібні конструкції встановлюють для коригування прикусу. Вони є скоби, які закріплюються із зовнішньої чи внутрішньої боку щелепи. Лікарі стоматологічної клініки використовують такі системи для виправлення серйозних порушень прикусу. Записатися на прийом можна у зручний час.

Послуга встановлення брекетів обійдеться у розумну вартість, за необхідності буде виконано лікування зубів. Носіння брекетів з часом робить посмішку більш привабливою, нівелює дефекти.


Види брекетів та їх особливості


У стоматології PhilDent можна встановити металеві брекети та керамічні брекети у Одесі. Існують також пластикові, сапфірові, титанові та комбіновані системи для виправлення прикусу.

До найпоширеніших видів відносять метал та кераміку. Переваги металевих брекетів полягають у:

  • демократичної вартості;
  • ефективному виправленні прикусу;
  • надійність.

Мінуси таких систем пов'язані з високим ризиком травмування тканин та не надто естетичним виглядом.

Переваги керамічних брекет-систем полягають у:

  • високій естетиці;
  • прийнятної вартості.

Мінуси полягають у крихкості, можливому появі жовтизни з часом.

Доступну вартість мають пластикові брекети. Вони естетично виглядають, але досить тендітні.

Естетикою та прозорістю можуть похвалитися сапфірові брекети. Але в міцності такі системи поступаються металевим аналогам і обходяться в рази дорожче.

Титанові вироби використовують у виняткових випадках, наприклад, коли людина має схильність до алергії.

Комбіновані моделі надійні, доступні за ціною та естетично виглядають. Їхні мінуси пов'язані з помітністю та складним доглядом.

За типом розташування брекети бувають вестибулярними (встановлюють із зовнішнього боку зубів) та лінгвальними (внутрішніми).

У клініці PhilDent можна створити брекет-системи за індивідуальними параметрами. Кваліфіковані лікарі допоможуть визначитись із матеріалом конструкції. На етапі прийняття остаточного рішення до уваги беруться плюси та мінуси різних матеріалів. Існуючі види брекетів відрізняються за вартістю та зовнішнім виглядом.

Відгуки наших улюблених клієнтів

Лечила прогрессирующий парадонтит. После самой процедуры подробно обьяснили, как нужно ухаживать за зубами, помимо ежедневной чистки. Все сдалано аккуратно и с заботой.
Марьяна16.06.2020
Я и моя жена уже несколько лет пользуемся услугами данной стоматологии. Чистое помещение, вежливый персонал. Лечение прошло легко и безболезненно. Рекомендуем.
Сергей К.18.06.2020
При всем моем страхе перед стоматологами, я осталась в восторге от лечения у Александра Георгиевича. Понравился его подход к делу, подробно все объяснил и показал наглядно на снимк
Катерина28.06.2022
Дуже хороший лікар
Дмитро28.04.2021

Всі відгуки

Поради наших спеціалістів

Вініри - це пластинки, які заміщають собою зовнішній шар зубів і, отже, покращують його вид. Вініри бувають або керамічні, або композитні. Вони коректують колір і форму зубів. Наприклад, особливо часто вініри використовуються тими, хто грає на духових музичних інструментах на зразок флейти, кларнета, труби і так далі.

Таке ортодонтичне лікування, як носіння брекетів, має на увазі розвиток різних стоматологічних захворювань, таких як карієс. Чужорідний предмет у роті, в даному випадку скоби, сприяє розмноженню бактерій в ротовій порожнині, і часто це відбувається через недотримання правил особистої гігієни.

Чистити зубки у дітей треба вже тоді, коли вони прорізалися. Спочатку для цього можна використовувати просто шматочок марлі, змочений в кип'яченій воді, а також спеціальну щітку, яка дозволить очистити зубки дитини. Але коли дитина підросте, він повинен навчитися правильно чистити зуби, і допомогти йому повинні в цьому батьки.

Коронка - це можливість зберегти зламаний або зміцнити пошкоджений карієсом зуб у кращих стоматологів Одеси. Цей вид реставрації вельми популярний, так як дозволяє поліпшити зовнішній вигляд зуба, а також повністю відновити його форму, розмір і функціональність.

Багато людей мріють про ідеальну білосніжною посмішці і у них виникає закономірне питання: «Що призводить до плям на зубах і їх пожовтіння». Знаючи причину, простіше боротися зі слідством, а в ідеалі навіть не дозволити цій проблемі з'явитися. Особливо це важливо по відношенню до дітей, у випадку з дітьми краще відразу звернутися до дитячого стоматолога в Одесі.

Ніщо так не зачаровує, як широка, щира посмішка, що відкриває ряд красивих, доглянутих зубів. Стоматологічні клініки Одеса і серед них - оснащена новітнім обладнанням клініка Phil Dent - пропонують широкий діапазон зуболікарській допомоги, заснованої на використанні сучасних технологій, що дозволяють зробити процедури максимально безболісними.

FAQ

Вирівнювання зубів брекетами в Одесі можна зробити в клініці PhilDent. 
Корекцію неправильного прикусу може зробити кожен незалежно від віку.
Сама установка брекетів – безболісна, але потребує терпіння, бо займає близько години. 7-10 днів зуби можуть боліти при надкушуванні.
Встановлення брекетів в Одесі потребує попередньої підготовки, що включає обов'язкову консультацію стоматолога. Лікар разом із пацієнтів підбирає оптимальну за конструкцією та вартістю брекет-систему. Про подроюні етапи встановлення брекетів Ви можете дізнатися за посиланням.
Ціна брекетів у клініці PhilDent в Одесі не найвища. Їхній установці передують лікарська консультація, лікування зубів.

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом