Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - ПТ: 9:00 - 17:00 (по запису)

Встановлення брекетів в Одесі

Підготовка до встановлення, можливі протипоказання


Встановлення брекетів в Одесі потребує попередньої підготовки. Вона містить обов'язкову консультацію стоматолога. Лікар повинен оглянути ротову порожнину, оцінити рівень порушення прикусу. Досить часто потрібне проведення рентгенографії верхньої та нижньої щелепи. Після встановлення остаточного діагнозу визначається тактика лікування. Багатьом пацієнтам потрібна санація ротової порожнини. Перш ніж ставити брекети, хворі зуби слід вилікувати. Ті, що не підлягають лікуванню, видаляються.

Лікар разом із пацієнтів підбирає оптимальну за конструкцією та вартістю брекет-систему.


Код Найменування Вартість
Ортодонтія
100кт. Консультація/огляд 700.0 грн.
101кт. Ортодонтична діагностика 3000.0 грн.
102кт. Брекети самолігуючі (металеві) 750.0 долл.
103кт. Брекети самолігуючі (керамічні) 900.0 долл.
104кт. Брекети традиційні (металеві) 600.0 долл.
105кт. Брекети традиційні (керамічні) 750.0 долл.
106кт. Замкове з'єднання 800.0 грн.
107кт. Рефіксація бр.(1шт) 300.0 грн.
108кт. Виготовлення пластини 4000.0 грн.
109кт. Зняття брекет-системи 12000.0 грн.

Етапи встановлення брекетів у клініці


Ціна брекетів у клініці PhilDent не найвища. Їхній установці передують лікарська консультація, лікування зубів. Встановлювати брекети потрібно правильно, лише в цьому випадку можна розраховувати на позитивний результат.

Після того, як зуби будуть виліковані та обраний тип брекет-системи, лікар знімає зліпки щелеп. Це один із ключових етапів, необхідний для правильного виготовлення зуботехнічної конструкції.

Встановлення брекетів може бути здійснена прямим та непрямим способом.

У першому випадку замочки приклеюють безпосередньо під час установки до кожної коронки.

Непрямий спосіб передбачає виготовлення гіпсового зліпка щелепи, на підставі якої виконується складання готової конструкції, та її встановлення у ротовій порожнині. Цей спосіб швидший і ефективніший у порівнянні з попереднім.

Основні етапи включають:

  1. Встановлення губного та щелепного ретрактора.
  2. Чищення поверхні коронок.
  3. Встановлення замочків.
  4. Встановлення дуги.

Протипоказання до носіння брекетів бувають абсолютними (повна втрата зубів, психічні розлади) і відносними. Докладніше про них розповість лікар на консультації.


Особливості догляду за брекетами та як довго їх носити


Інтервали між відвідинами лікаря стоматолога визначаються типом конструкції. Зазвичай візити до клініки потрібно здійснювати раз на місяць. Це необхідно з метою оцінки ефективності лікування.

Щодо термінів носіння брекетів, то мінімальний період становить 6 місяців. Більшість пацієнтів мають такі системи від 1 року до 2,5 років. Терміни визначаються ступенем порушення прикусу.

Правила догляду за брекет-системами гранично прості: зуби необхідно чистити після кожного їди. Важливо уникати різких механічних впливів, подібне загрожує зсувами та деформаціями конструкції.


 

Записатись на прийом

Заповніть форму онлайн запису і очікуйте на дзвінок адміністратора

МИ НАДАЄМО ПОВНИЙ ДІАПАЗОН СТОМАТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Кваліфіковані фахівці
Гарантія на послуги
Індивідуальний підхід
Сучасне оснащення

Вирівнювання зубів брекетами в Одесі має величезну популярність. Подібні конструкції встановлюють для коригування прикусу. Вони є скоби, які закріплюються із зовнішньої чи внутрішньої боку щелепи. Лікарі стоматологічної клініки використовують такі системи для виправлення серйозних порушень прикусу. Записатися на прийом можна у зручний час.

Послуга встановлення брекетів обійдеться у розумну вартість, за необхідності буде виконано лікування зубів. Носіння брекетів з часом робить посмішку більш привабливою, нівелює дефекти.


Види брекетів та їх особливості


У стоматології PhilDent можна встановити металеві брекети та керамічні брекети у Одесі. Існують також пластикові, сапфірові, титанові та комбіновані системи для виправлення прикусу.

До найпоширеніших видів відносять метал та кераміку. Переваги металевих брекетів полягають у:

  • демократичної вартості;
  • ефективному виправленні прикусу;
  • надійність.

Мінуси таких систем пов'язані з високим ризиком травмування тканин та не надто естетичним виглядом.

Переваги керамічних брекет-систем полягають у:

  • високій естетиці;
  • прийнятної вартості.

Мінуси полягають у крихкості, можливому появі жовтизни з часом.

Доступну вартість мають пластикові брекети. Вони естетично виглядають, але досить тендітні.

Естетикою та прозорістю можуть похвалитися сапфірові брекети. Але в міцності такі системи поступаються металевим аналогам і обходяться в рази дорожче.

Титанові вироби використовують у виняткових випадках, наприклад, коли людина має схильність до алергії.

Комбіновані моделі надійні, доступні за ціною та естетично виглядають. Їхні мінуси пов'язані з помітністю та складним доглядом.

За типом розташування брекети бувають вестибулярними (встановлюють із зовнішнього боку зубів) та лінгвальними (внутрішніми).

У клініці PhilDent можна створити брекет-системи за індивідуальними параметрами. Кваліфіковані лікарі допоможуть визначитись із матеріалом конструкції. На етапі прийняття остаточного рішення до уваги беруться плюси та мінуси різних матеріалів. Існуючі види брекетів відрізняються за вартістю та зовнішнім виглядом.

Відгуки наших улюблених клієнтів

Отличная клиника, врачи профессиналы своего дела, обслуживание на высоком уровне!
Юлия Линник13.12.2018
Очень порадовала приятная и дружественная атмосфера, все врачи большие профессионалы. Рекомендую!
Анатолий28.08.2018
Спасибо, делала в октябре 2013 передние зубы, осталась очень довольна.
Инна Хабуктанова28.08.2018
Просто супер, замечательные и грамотные врачи, люди, знающие и любящие, свое дело. Спасибо, за работу и внимание.
Анна Корнийчук28.08.2018

Всі відгуки

Поради наших спеціалістів

За відсутності протипоказань імплантація вважається максимально ефективним, довговічним і естетичним способом відновлення цілісності зубного ряду. Однак деякі люди досі побоюються встановлення імплантів через невірне уявлення про цю методику відновлення втрачених зубів. Лікарям-стоматологам досить часто доводиться розвінчувати міфи про зубні імпланти, пов'язані з неперевіреними страхами та чутками, що не мають жодного наукового обґрунтування. Розглянувши найпоширеніші з них, ви зможете прийн

Нарощуванням називають естетичну реконструкцію, косметичну або художню реставрацію зубного ряду. Процедура спрямована на відновлення анатомічно правильної форми та кольору зубів, що постраждали внаслідок набутих патологій або травм.

Повернути пацієнтам красиву посмішку допоможе естетична, косметична або художня реставрація — відновлення форми зубної одиниці за допомогою сучасних методів. У цьому матеріалі ми розкажемо, що таке нарощування зубів, і які проблеми допоможе розв'язати ця процедура.

Імплантація — серйозна процедура, що потребує від лікаря-стоматолога досвіду, знань і сумлінності. Перед початком роботи фахівець має ретельно вивчити особливості стану здоров'я пацієнта. Про те, які протипоказання до імплантації зубів можуть стати перешкодою для отримання успішного результату, поговоримо у цій статті.

Реставрація у стоматологічній клініці дозволяє без протезування повернути зубам природні функціональні можливості та привабливий зовнішній вигляд. Застосування сучасних матеріалів і технологій дає змогу приховати ушкодження, відновити нормальну анатомічну форму, довжину, колір і блиск зубних одиниць.

Якщо постійно відкладати візит до стоматолога, каріозні процеси в емалі чи інші патології можуть призвести до повного руйнування зуба. В цьому разі відновити його за допомогою пломби вже не вийде. Сучасні методи розв'язання проблеми — встановлення коронки або дентального імпланту. Чим відрізняються ці варіанти, та який з них краще — розберемося детально у статті.

FAQ

Вирівнювання зубів брекетами в Одесі можна зробити в клініці PhilDent. 
Корекцію неправильного прикусу може зробити кожен незалежно від віку.
Сама установка брекетів – безболісна, але потребує терпіння, бо займає близько години. 7-10 днів зуби можуть боліти при надкушуванні.
Встановлення брекетів в Одесі потребує попередньої підготовки, що включає обов'язкову консультацію стоматолога. Лікар разом із пацієнтів підбирає оптимальну за конструкцією та вартістю брекет-систему. Про подроюні етапи встановлення брекетів Ви можете дізнатися за посиланням.
Ціна брекетів у клініці PhilDent в Одесі не найвища. Їхній установці передують лікарська консультація, лікування зубів.

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом