Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - ПТ: 9:00 - 17:00 (по запису)

Пластинки для вирівнювання зубів

Пластинки для вирівнювання зубів в Одесі є ортодонтичними системами, які встановлюють з метою виправлення прикусу. Ідеальним віком для такої терапії вважають 6-15 років. Після того, як щелепа сформується, прикус виправляють за допомогою брекетів. Пластинки встановлюють на молочні зуби, вони складаються з трьох компонентів:

 • основи;
 • металевого дроту;
 • ключа.

Ретейнери не лише коригують, а й забезпечують профілактику зубощелепних патологій. Платівка для зубі, яку можна встановити у стоматологічній клініці, нівелює міжзубні проміжки, запобігає зміщенню зубів у ряду, моделює контури щелепи.


Код Найменування Вартість
Ортодонтія
100кт. Консультація/огляд 700.0 грн.
101кт. Ортодонтична діагностика 3000.0 грн.
102кт. Брекети самолігуючі (металеві) 750.0 долл.
103кт. Брекети самолігуючі (керамічні) 900.0 долл.
104кт. Брекети традиційні (металеві) 600.0 долл.
105кт. Брекети традиційні (керамічні) 750.0 долл.
106кт. Замкове з'єднання 800.0 грн.
107кт. Рефіксація бр.(1шт) 300.0 грн.
108кт. Виготовлення пластини 4000.0 грн.
109кт. Зняття брекет-системи 12000.0 грн.

Етапи встановлення пластинок для зубів у клініці PhilDent


Установка пластинок у клініці PhilDent виконується у кілька етапів. Перший - підготовчий, що включає консультацію лікаря. Фахівець повинен встановити дефекти прикусу, оцінити розташування зубів, вибрати оптимальну методику, що коригує.

На наступному етапі виконується зняття зліпків із зубів маленького пацієнта. За ними роблять гіпсову версію щелепи.

Після приміряння гіпсового зразка приступають до виготовлення пластини. Цей процес займає від 7 до 14 днів із моменту створення зліпка.

Безпосередньо установка займає близько 10 хвилин. Конструкцію слід підігнати під конкретного пацієнта. Стоматолог встановлює платину, вносить необхідні корективи, які роблять її носіння комфортнішим. Болю пацієнт не відчуває – лікар працює дуже акуратно.

У перші дні носіння пластини може відчуватися легкий дискомфорт, який незабаром минає. У деяких пацієнтів посилюється слиновиділення.

Таким чином, для установки, що коригує прикус конструкції, знадобиться кілька візитів до стоматолога.

Поставивши пластину, лікар пояснює, як правильно її доглядати. Призначає дату повторного прийому. Лікаря доведеться відвідувати кілька разів на місяць. Це необхідно для підкручування конструкції, корекції тиску на щелепу.


Як довго потрібно носити пластини для зубов та особливості догляду за ними


Тривалість носіння пластин, головне призначення яких полягає у корекції прикусу, залежить від віку пацієнта та того, наскільки виражена патологія. У середньому термін становить 1-2 роки.

При носінні таких пластин важливо регулярне чищення зубів, оскільки на них накопичується наліт. Знімні конструкції щодня промивають водою. Для очищення апарату можна використовувати пасту, в якій немає абразивних речовин та щітку з м'якою щетиною.
В ідеалі ротову порожнину потрібно полоскати водою щоразу після їди.

Щотижня пластину обробляють антисептичним засобом.

При утворенні на поверхні нальоту чи зубного каменю виконують професійне очищення в кабінеті стоматолога.

Для досягнення оптимального ефекту коригувальні пластини рекомендується носити до 22 годин на добу. Кожні 12 місяців бажано виконувати їхню заміну. При знятті пластини зберігають у спеціальному контейнері.


 

Записатись на прийом

Заповніть форму онлайн запису і очікуйте на дзвінок адміністратора

МИ НАДАЄМО ПОВНИЙ ДІАПАЗОН СТОМАТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Кваліфіковані фахівці
Гарантія на послуги
Індивідуальний підхід
Сучасне оснащення

 

З чого виготовляють пластини для вирівнювання зубів, плюси та мінуси такого вирівнювання


Ціни на пластини для вирівнювання зубів в Одесі залежать від матеріалу їх виготовлення. Дітям зазвичай ставлять пластиковий апарат, попередньо роблячи зліпки щелепи. Дитина швидко звикає до такої конструкції. Знімні платівки легко одягати та знімати.

Вони можуть бути не тільки пластиковими, а й металевими. Їх виготовляють з титанових або титаново-молібденових металів. Вони не окислюються в агресивному середовищі ротової порожнини. Металеві пластини бувають знімними та незнімними.

Вироби із пластмаси зазвичай знімні. До переваг такого способу корекції прикусу можна віднести:

 • Ефективне вирішення ортодонтичних проблем у дітей.
 • Простоту та комфорт застосування.
 • Швидку та безболісну установку.
 • Простоту догляду (пластинку необхідно регулярно промивати у чистій воді).
 • Безпека.
 • Можливість самостійного надягання та знімання.
 • Доступна вартість.

Матеріали, з яких роблять такі платівки не викликають подразнень слизової оболонки, відрізняються гіпоалергенністю.

Чимало батьків цікавить: скільки коштує поставити платівку на зуби в Одесі? Ця послуга обійдеться в два, а то й утричі дешевше за установку брекет-систем в майбутньому.

До мінусів платівок зараховують:

 • відсутність можливості виправлення серйозних дефектів;
 • необхідність носіння пластин щодня;
 • дискомфорт у період адаптації, що займає 3-5 днів.

Протипоказання до застосування цього способу корекції прикусу включають наявність хвороб органів дихання, індивідуальну непереносимість матеріалів, у тому числі зроблені пластини, пародонтоз з атрофією зубних тканин.

 

Відгуки наших улюблених клієнтів

Сергей К.
Я и моя жена уже несколько лет пользуемся услугами данной стоматологии. Чистое помещение, вежливый персонал. Лечение прошло легко и безболезненно. Рекомендуем.
18.06.2020
Юлия Линник
Отличная клиника, врачи профессиналы своего дела, обслуживание на высоком уровне!
13.12.2018

Всі відгуки

FAQ

Пластинку для зубів в Одесі можна встановити в клініці PhilDent.
Установка пластинок у клініці PhilDent виконується у кілька етапів. Перший - підготовчий, що включає консультацію лікаря. Фахівець повинен встановити дефекти прикусу, оцінити розташування зубів, вибрати оптимальну методику, що коригує. На наступному етапі виконується зняття зліпків із зубів маленького пацієнта. За ними роблять гіпсову версію щелепи. Після приміряння гіпсового зразка приступають до виготовлення пластини. Цей процес займає від 7 до 14 днів із моменту створення зліпка.
Пластинки для вирівнювання зубів можуть бути пластиковими та металевими. Їх виготовляють з титанових або титаново-молібденових металів. Вони не окислюються в агресивному середовищі ротової порожнини. Металеві пластини бувають знімними та незнімними. Вироби із пластмаси зазвичай знімні. Матеріали, з яких роблять такі платівки не викликають подразнень слизової оболонки, відрізняються гіпоалергенністю.  
Це знімні апарати, які зазвичай використовуються у віці 6-11 років. Вони виготовляються індивідуально для кожного пацієнта, залежно від проблем, які потрібно вирішувати. Основна мета використання таких апаратів – корекція порушень прикусу, незначне вирівнювання зубів. Це надійні, міцні та красиві знімні пристрої.
Це залежить від виду конструкції. Апарат однією щелепу зазвичай використовується близько 6 місяців. Потім для утримання результату може знадобитися одягати його на ніч ще протягом 4-6 місяців. Двощелепні застосовуються довше - до 8-12 місяців.
У загальноприйнятій класифікації, з чого починається поділ на — знімний і незнімний. Незнімні скоби на зуби — це мало відомі пацієнтам конструкції, які використовують для лікування досить рідко і тільки для верхньої щелепи. Такий ортодонтичний апарат фіксується за допомогою металевих лапок та кілець на моляри (жувальні зуби). Пластикова основа, в яку закріплений гвинт, який виконує роботу з розширення зубного ряду. А ось знімними пластинами проводитися лікування протягом 12-18 годин на добу.
Ціна залежить від конструкції, кількості відвідувань та тривалості процесу усунення зубощелепних аномалій. Важливе значення має якість матеріалів, і навіть рівень техніка.

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом