Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - СБ: 9.00 - 20.00, СБ - ВС: 9.00 - 14.00 (по запису)

Хірургія

gigienaХірургія в Одесі - самостійна галузь клінічної стоматології, яка спрямована на усунення захворювань і порушень функцій зубного ряду шляхом оперативного втручання на твердих і м'яких тканинах ротової порожнини. Сучасна хірургія не має нічого спільного з застарілими поняттями про неминуче видаленні хворих зубів. Сьогодні основним принципом стоматолога є збереження зубів, і в даному аспекті хірургія грає роль допоміжного інструменту. У більшості випадків оперативне втручання необхідне для видалення вогнищ запалення, тому найбільш поширеною хірургічною процедурою є резекція верхівки кореня. Після нейтралізації вогнища призначається терапевтичне лікування, при необхідності використовуються методи протезування та ортодонтії. Таким чином, хірургія спрямовує всі свої сила не на видалення, а на збереження зубів і відновлення їх функцій. Серед інших стоматологічних проблем, які вирішуються шляхом хірургічного втручання, - видалення зубів мудрості, видалення молочних зубів у дітей.

Які ціни на хірургію в стоматологічній клініці Phil Dent?

(160КТ) Плазмоліфтінг (1 пробірка) 1200 грн
(161КТ) Плазмоліфтінг (2 пробірки) 2000 грн
(194КТ) Установка 1-го імпланта "Straumann" 18200 грн
(255КТ) Плазмотерапія (мезотерапія, в залежності від препарату) 2500 грн
(277КТ) Установка 1-го імпланта "Megan Gen" 12600 грн
(68КТ) Кісткова пластика в області 1-2 зубів 1000 грн
(69КТ) Кісткова пластика в області 3-х і більше зубів 2000 грн
(70КТ) Кюретаж лунки 100 грн
(71КТ) Лікування альвеоліту 300 грн
(72КТ) Клаптева операція (без урахування вартості кістково-пластичного матеріалу) в області 1-3 зубів 1500 грн
(73КТ) Клаптева операція (без урахування вартості кістково-пластичного матеріалу) в області 4-6 зубів 2000 грн
(77КТ)Невідкладна хірургічна допомога: первинна хірургічна обробка рани 500 грн
(79КТ) Розщеплення альвеолярного гребеня (в обл. 1-го зуба) 2000 грн
(80КТ) Резекція верхівки кореня зуба з ретроградною пломбуванням і підсадки кістково-пластичного матеріалу 4000 грн
(81КТ) Сінусліфтінг закритий (в обл. 1 імплантанта) 1000 грн
(82КТ) Сінусліфтінг відкритий (без урахування вартості кістково-пластичного матеріалу) 3000 грн
(83КТ) Видалення атипового зуба 2000 грн
(84КТ) Видалення зуба (просте) 500 грн
(85КТ) Видалення зуба (складне) 1000 грн
(86КТ) Видалення молочного зуба 500 грн
(88КТ) Установка 1-го імплантату "Біогорізонт"
14000 грн
(89КТ) Ушивання лунки одного зуба 200 грн
(90КТ) Френулопластика вуздечки 1000 грн
(91КТ) Ексцизія капюшона при перікоронаріте 500 грн

МИ НАДАЄМО ПОВНИЙ ДІАПАЗОН СТОМАТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Кваліфіковані фахівці
Гарантія на послуги
Індивідуальний підхід
Сучасне оснащення

ВАЖЛИВО!

Розвиток передових технологій в медицині дозволяє сьогодні проводити безболісні методи лікування зубів, а міф про те, що хірург-стоматолог обов'язково повинен що-небудь видалити, вже ніколи не стане реальністю.

Які послуги пропонує хірургія в Одесі?

У сучасній стоматологічній хірургії найбільш перспективним і важливим напрямом є проведення зубозберігаючих операцій: резекція кореня зуба, видалення новоутворень в кісткових або м'яких тканинах ротової порожнини, оперативні методи лікування пародонту. Резекція кореня зуба забезпечує видалення запалення кореня через ясна, без порушення цілісності кісткової тканини. Дана процедура дозволяє зберегти зуб і повністю відновити його природні функції. Але не варто забувати, що навіть будучи досить поширеною стоматологічної процедурою, резекція кореня зуба передбачає проведення оперативного втручання. Тому видалення кореня зуба, як і будь-які інші хірургічні процедури (видалення кісти зуба, видалення повністю пошкоджених зубів, видалення зубів мудрості), слід довіряти тільки висококваліфікованим фахівцям.

Хірургія в ОдесіМи пропонуємо наступні послуги щелепно-лицевої хірургії:

  • діагностика
  • зубозберігаючі операції (резекція кореня зуба)
  • видалення зубів за ортодонтичними показаннями
  • видалення повністю зруйнованих зубів
  • видалення зубів мудрості
  • видалення молочних зубів у дітей
 

Відгуки наших улюблених клієнтів

Лечила прогрессирующий парадонтит. После самой процедуры подробно обьяснили, как нужно ухаживать за зубами, помимо ежедневной чистки. Все сдалано аккуратно и с заботой.
Марьяна16.06.2020
Прекрасные специалисты. Доктора от Бога. Рекомендую всем.
Наталья25.04.2018
Дуже хороший лікар
Дмитро28.04.2021
Очень порадовала приятная и дружественная атмосфера, все врачи большие профессионалы. Рекомендую!
Анатолий28.08.2018

Всі відгуки

Поради наших спеціалістів

Вініри - це пластинки, які заміщають собою зовнішній шар зубів і, отже, покращують його вид. Вініри бувають або керамічні, або композитні. Вони коректують колір і форму зубів. Наприклад, особливо часто вініри використовуються тими, хто грає на духових музичних інструментах на зразок флейти, кларнета, труби і так далі.

Таке ортодонтичне лікування, як носіння брекетів, має на увазі розвиток різних стоматологічних захворювань, таких як карієс. Чужорідний предмет у роті, в даному випадку скоби, сприяє розмноженню бактерій в ротовій порожнині, і часто це відбувається через недотримання правил особистої гігієни.

Чистити зубки у дітей треба вже тоді, коли вони прорізалися. Спочатку для цього можна використовувати просто шматочок марлі, змочений в кип'яченій воді, а також спеціальну щітку, яка дозволить очистити зубки дитини. Але коли дитина підросте, він повинен навчитися правильно чистити зуби, і допомогти йому повинні в цьому батьки.

Коронка - це можливість зберегти зламаний або зміцнити пошкоджений карієсом зуб у кращих стоматологів Одеси. Цей вид реставрації вельми популярний, так як дозволяє поліпшити зовнішній вигляд зуба, а також повністю відновити його форму, розмір і функціональність.

Багато людей мріють про ідеальну білосніжною посмішці і у них виникає закономірне питання: «Що призводить до плям на зубах і їх пожовтіння». Знаючи причину, простіше боротися зі слідством, а в ідеалі навіть не дозволити цій проблемі з'явитися. Особливо це важливо по відношенню до дітей, у випадку з дітьми краще відразу звернутися до дитячого стоматолога в Одесі.

Ніщо так не зачаровує, як широка, щира посмішка, що відкриває ряд красивих, доглянутих зубів. Стоматологічні клініки Одеса і серед них - оснащена новітнім обладнанням клініка Phil Dent - пропонують широкий діапазон зуболікарській допомоги, заснованої на використанні сучасних технологій, що дозволяють зробити процедури максимально безболісними.

FAQ

Рішення про видалення зуба мудрості повинен приймати тільки фахівець, а показаннями до нього є запальні процеси, неправильний ріст і дистопія, ретінірованность зуба і карієс. Якщо ж видалення зуба при запальному процесі не буде проведено своєчасно, може розвинутися абсцес або флегмона в періодонті, що спричинить за собою більш складну хірургічну операцію.
Прорізування зубів мудрості нерідко пов'язане з патологією, тому слід обов'язково звернутися до хірурга. Якщо процес проходить нормально, то вам залишається лише запастися терпінням і знеболюючими препаратами, таким як Кетарол, німефаст, анальгін. Допоможе також і періодичне полоскання відваром ромашки або розчином соди.
Після операції з видалення зуба, розвивається асептичне запалення, при якому присутній набряк. Набряк м'яких тканин формується за рахунок просочування їх кров'ю з рани після припинення дії анестетика. Після видалення зуба набряк держиться до 5 діб. Максимальний набряк, як правило, спостерігається на 3 добу.
Будь-яке видалення зуба проводиться під місцевою анестезією (інфільтраційної або провідникової). Дія анестезії настає вже через кілька секунд і наростає протягом 5-10 хвилин, тривалість дії анестезії варіюється від 1 до декількох годин. Після настання анестезії пацієнт не відчуває больових відчуттів, тільки тактильні.
Видалення зуба (просте) - від 350 грн Видалення зуба (складне) - від 800 грн >>>>> Всі ціни дивіться у нас на сайті >>>>>>

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом