Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - ПТ: 9:00 - 17:00 (по запису)

Хірургія

Сьогодні основним принципом стоматолога є збереження зубів, і в даному аспекті хірургія грає роль допоміжного інструменту. У більшості випадків оперативне втручання необхідне для видалення вогнищ запалення, тому найбільш поширеною хірургічною процедурою є резекція верхівки кореня. Після нейтралізації вогнища призначається терапевтичне лікування, при необхідності використовуються методи протезування та ортодонтії. 


Які ціни на хірургію в стоматологічній клініці Phil Dent?


Код Найменування Вартість
Хірургія
121кт. Імплантація "Straumann" 750.0 долл.
122кт. Імплантація "Biogorizont" 600.0 долл.
123кт. Імплантація"Mega Gen" 500.0 долл.
124кт. Кісткова пластика в області 1-2 зубів 3000.0 грн.
125кт. Кісткова пластика в області 3 і більше зубів 5000.0 грн.
126кт. Лоскутна операція (без вартості материалів) в обл 1-3 зубів 3000.0 грн.
127кт. Лоскутна операція (без вартості материалів) в обл 4-6 зубів 5000.0 грн.
128кт. Невідкладна хірургічна допомога 1000.0 грн.
129кт. Лікування альвеоліту 600.0 грн.
130кт. Сінусліфтинг закритий (в обл. 1 імпланта) 100.0 дол.
131кт. Сінусліфтинг відкритий (без вартості матеріалу) 200.0 дол.
132кт. Резекція верхівки кореня зуба с ретроградним пломбуванням та підсадкою 12000.0 грн.
133кт. Ексцизія капюшона при перикоронариті 1000.0 грн.
134кт. Видалення молочного\рухливого зуба 800.0 грн.
135кт. Видалення зуба, просте 1200.0 грн.
136кт. Видалення зуба, складне 2500.0 грн.
137кт. Видалення зуба, атипове 4000.0 грн.
138кт. Кюретаж лунки 300.0 грн.
139кт. Ушивання лунки, 1 зуба 300.0 грн.

gigienaХірургія в Одесі - самостійна галузь клінічної стоматології, яка спрямована на усунення захворювань і порушень функцій зубного ряду шляхом оперативного втручання на твердих і м'яких тканинах ротової порожнини. Сучасна хірургія не має нічого спільного з застарілими поняттями про неминуче видаленні хворих зубів. 

Хірургія спрямовує всі свої сила не на видалення, а на збереження зубів і відновлення їх функцій. Серед інших стоматологічних проблем, які вирішуються шляхом хірургічного втручання, - видалення зубів мудрості, видалення молочних зубів у дітей.

 
Записатись на прийом

Заповніть форму онлайн запису і очікуйте на дзвінок адміністратора


ВАЖЛИВО!

Розвиток передових технологій в медицині дозволяє сьогодні проводити безболісні методи лікування зубів, а міф про те, що хірург-стоматолог обов'язково повинен що-небудь видалити, вже ніколи не стане реальністю.


Які послуги пропонує хірургія в Одесі?


Хірургія в Одесі

У сучасній стоматологічній хірургії найбільш перспективним і важливим напрямом є проведення зубозберігаючих операцій: резекція кореня зуба, видалення новоутворень в кісткових або м'яких тканинах ротової порожнини, оперативні методи лікування пародонту. Резекція кореня зуба забезпечує видалення запалення кореня через ясна, без порушення цілісності кісткової тканини. Дана процедура дозволяє зберегти зуб і повністю відновити його природні функції. Але не варто забувати, що навіть будучи досить поширеною стоматологічної процедурою, резекція кореня зуба передбачає проведення оперативного втручання. Тому видалення кореня зуба, як і будь-які інші хірургічні процедури (видалення кісти зуба, видалення повністю пошкоджених зубів, видалення зубів мудрості), слід довіряти тільки висококваліфікованим фахівцям.

Ми пропонуємо наступні послуги щелепно-лицевої хірургії:

  • діагностика
  • зубозберігаючі операції (резекція кореня зуба)
  • видалення зубів за ортодонтичними показаннями
  • видалення повністю зруйнованих зубів
  • видалення зубів мудрості
  • видалення молочних зубів у дітей

Відгуки наших улюблених клієнтів

Анна Корнийчук
Просто супер, замечательные и грамотные врачи, люди, знающие и любящие, свое дело. Спасибо, за работу и внимание.
28.08.2018
Сергей К.
Я и моя жена уже несколько лет пользуемся услугами данной стоматологии. Чистое помещение, вежливый персонал. Лечение прошло легко и безболезненно. Рекомендуем.
18.06.2020

Всі відгуки

FAQ

Рішення про видалення зуба мудрості повинен приймати тільки фахівець, а показаннями до нього є запальні процеси, неправильний ріст і дистопія, ретінірованность зуба і карієс. Якщо ж видалення зуба при запальному процесі не буде проведено своєчасно, може розвинутися абсцес або флегмона в періодонті, що спричинить за собою більш складну хірургічну операцію.
Прорізування зубів мудрості нерідко пов'язане з патологією, тому слід обов'язково звернутися до хірурга. Якщо процес проходить нормально, то вам залишається лише запастися терпінням і знеболюючими препаратами, таким як Кетарол, німефаст, анальгін. Допоможе також і періодичне полоскання відваром ромашки або розчином соди.
Після операції з видалення зуба, розвивається асептичне запалення, при якому присутній набряк. Набряк м'яких тканин формується за рахунок просочування їх кров'ю з рани після припинення дії анестетика. Після видалення зуба набряк держиться до 5 діб. Максимальний набряк, як правило, спостерігається на 3 добу.
Будь-яке видалення зуба проводиться під місцевою анестезією (інфільтраційної або провідникової). Дія анестезії настає вже через кілька секунд і наростає протягом 5-10 хвилин, тривалість дії анестезії варіюється від 1 до декількох годин. Після настання анестезії пацієнт не відчуває больових відчуттів, тільки тактильні.
Видалення зуба (просте) - від 350 грн Видалення зуба (складне) - від 800 грн >>>>> Всі ціни дивіться у нас на сайті >>>>>>

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом