Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - СБ: 9.00 - 20.00, СБ - ВС: 9.00 - 14.00 (по запису)
ПН - СБ: 9.00 - 20.00,
СБ - ВС: 9.00 - 14.00 (по запису)

Протезування зубів в Одесі

Послуги протезування зубів в Одесі надаються в клініці «Phil Dent». Втрата навіть одного зуба погіршує якість життя. Стає важко пережовувати їжу, розхитуються сусідні зуби, з'являються проблеми психологічного плану. На щастя, при сучасному рівні розвитку медицини можна відновити втрачене. 

Які ціни на зубне протезування в Одесі?

Ціни на зубне протезування в Одесі дивіться у таблиці

(120КТ) Безметалловая коронка 9000 грн
(121КТ) Вінір 9000 грн
(123КТ) Вкладка лабораторний метод 900 грн
(132КТ) Металопластмасова одиниця 1800 грн
(133КТ) Пластмасова коронка (Естетична) 750 грн
(137КТ) Фіксація коронок за 1 од. 300 грн
(139КТ) Суцільнолита одиниця (Co.Cr) 2000 грн
(140КТ) Штампована коронка 900 грн
(155КТ) Металокерамічна коронка (Преміум) 3600 грн
(156КТ) Зняття коронки 200 грн
(206КТ) Цельноцірконіевая коронка 5200 грн
(251КТ) Цирконієва вкладка 1000 грн
(252КТ) Установка формувача + абатмент 2800 грн
(262 КТ) Вкладка Intel/Onlei 5200 грн

Ціна на зубні протези в Одесі вказані у таблиці

(153КТ) Знімний протез Преміум 3500 грн
(49КТ) Бюгельний протез 9500 грн
(51КТ) Капа для відбілювання 750 грн
(52КТ) Кламер з ацеталів (в базис. Ч.с.п., Бюгель) за од. 500 грн
(53КТ) Мікропротез до 3 зубів (Японія) 1500 грн
(54КТ) Нейлоновий мікропротез до з зубів (Японія) 3500 грн
(55КТ) Нейлоновий знімний протез (Японія) 6000 грн
(56КТ) Нічна капа 750 грн
(57КТ) Перебазування зйомного протезу 1000 грн
(59КТ) Починка протеза 1000 грн
(60КТ) Приварка зуба 500 грн
(61КТ) Приварка кламмера 500 грн

Що розуміється під протезуванням зубів і навіщо воно потрібне?


Протезування зубів, ОдесаПід протезуванням зубів розуміється широкий ряд процедур.

Використання зубних протезів в Одесі дозволяє відновити один зуб або цілу структуру, за рахунок чого вирішується комплекс проблем:

 • відновлення жувальної функції;
 • повернення чіткості мови;
 • відновлення естетичного зовнішнього вигляду.

Методи сучасної стоматології дозволяють заповнювати зубний ряд, якщо власні зуби відсутні частково або повністю. Використовуються знімні протези, незнімні, комбіновані методи, імплантація.

Який протез підійде в конкретному випадку - вирішує лікар. Він розгляне ситуацію пацієнта і запропонує кілька варіантів, однаково ефективних, але різних за ціною. Таким чином, вартість протезування зубів в Одесі доступна широким колам населення.


Які показання та протипоказання до встановлення зубних протезів?


Як у будь-яких медичних маніпуляцій, у процесу відновлення зубів є свої показання і протипоказання.

Встановити протези на зуби в Одесі потрібно при: 

 • повної втрати зуба, декількох зубів;
 • сильному руйнуванні коронки зуба;
 • патологічної стертості зубів.

Кожен окремо взятий вид відновлення має свої протипоказання. Так, до 18 років не ставлять коронки - це пов'язано з особливостями будови дитячих зубів. Людям, які не можуть приділяти достатньо часу гігієну порожнини рота, рекомендують знімні протези і т.д.

Протипоказано протезування:

 • при проблемах згортання крові;
 • хворим на діабет, онкологічні та серцево-судинними захворюваннями в стадії загострення;
 • вагітним;
 • особам на стадії реабілітації після серйозних захворювань і ін.

Як бачимо, не всі протипоказання носять абсолютний характер.

МИ НАДАЄМО ПОВНИЙ ДІАПАЗОН СТОМАТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Кваліфіковані фахівці
Гарантія на послуги
Індивідуальний підхід
Сучасне оснащення

Які бувають види протезування?


Зазвичай лікарі до останнього борються за збереження зуба. Відновлення його тканин відбувається в такому випадку за допомогою незнімних протезів: коронок і мікропротезів.

Але якщо зуб вже втрачено або його лікування неможливо, вдаються до знімного протезування зубів в Одесі або імплантації.


Коронки


Коронка накриває зуб і не дає йому руйнуватися далі. До її переваг відносять:

 • бюджетность;
 • естетичність;
 • довговічність - коронки (при правильній експлуатації) служать до 20 років.

Головний мінус коронок полягає в тому, що для установки деяких видів потрібно дуже серйозна обточування зуба.

Золоті коронки невідворотно відходять у минуле. Сьогодні їх виготовляють з:

 • кераміки;
 • металокераміки;
 • діоксиду цирконію.

Види протезів на зуби

Ці матеріали довговічні, естетичні і не викликають алергії. Ціни на протезування в Одесі з використанням коронок стартують від 2 тис. грн.


Мікропротези


До мікропротези відносять вкладки, вініри і люмініри.

Виберіть - альтернатива пломбування, яка дозволяє реставрувати зуб навіть з великим «дуплом».

Вініри і люмініри - тонкі пластини, які дозволяють відновити тріщину або відкол, прибрати проміжок між зубами. Люмініри роблять з кераміки, вони надзвичайно міцні і служать до 15 років.


Знімні зубні протези


Змінні зубні імплантиПротези такого типу поділяються на умовно-знімні (можна носити цілодобово) і знімні (обов'язково знімати на ніч).

Умовно-знімні встановлюються на вживлені в кісткову тканину штирі. На них потім кріпиться сам протез.

Знімні протези розрізняються матеріалом виготовлення:

 • з акрилу - жорсткий, пористий і алергенний, але недорогий матеріал;
 • з нейлону - протези м'якші, зручні для тривалого носіння;
 • AcryFree - зубні протези останнього покоління, міцні і еластичні.

Знімні протези фіксуються присосками, гачками або за допомогою гелю. Термін їх служби складає 5-7 років, а помірні ціни на протези такого типу в Одесі роблять їх найбільш популярним рішенням.


Імпланти


Конструкція імплантаЩе один вид незнімних протезів - зубні імплантати. На сьогодні це самий передовий спосіб відновлення зубного ряду.

Його переваги:

 1. довговічність - за умови якісного матеріалу і роботи імплант буде служити, як мінімум, 30 років, коронка на ньому - 10-12;
 2. функціональність - імплант завдяки міцності може нести 100% навантаження, після приживлення не вимагає специфічного догляду;
 3. естетичність - він не відрізняється від «рідного» зуба.

По суті, з імплатом пацієнт отримує новий повноцінний зуб. З мінусів можна відзначити дорожнечу процедури і те, що весь цикл установки може зайняти близько року.

Втрата зубів - не вирок, але краще не затягувати зі зверненням до лікаря. Запишіться на консультацію до фахівців приватного стоматологічного центру «Phil Dent» і отримаєте свій план вирішення проблеми.

Відгуки наших улюблених клієнтів

Я и моя жена уже несколько лет пользуемся услугами данной стоматологии. Чистое помещение, вежливый персонал. Лечение прошло легко и безболезненно. Рекомендуем.
Сергей К.18.06.2020
Дуже хороший лікар
Дмитро28.04.2021
Отличная клиника. Лечил здесь свои зубы на протяжении месяца в. Впечатления отличные, грамотный подход к лечению и быстрый результат!
Михаил13.01.2020
Единственный врач, который мне помог после полгода безуспешного лечения. До нее обращалась к 4-м специалистам, но лечение не давало позитивных результатов либо они были кратковреме
Светлана18.05.2021

Всі відгуки

Поради наших спеціалістів

Вініри - це пластинки, які заміщають собою зовнішній шар зубів і, отже, покращують його вид. Вініри бувають або керамічні, або композитні. Вони коректують колір і форму зубів. Наприклад, особливо часто вініри використовуються тими, хто грає на духових музичних інструментах на зразок флейти, кларнета, труби і так далі.

Таке ортодонтичне лікування, як носіння брекетів, має на увазі розвиток різних стоматологічних захворювань, таких як карієс. Чужорідний предмет у роті, в даному випадку скоби, сприяє розмноженню бактерій в ротовій порожнині, і часто це відбувається через недотримання правил особистої гігієни.

Чистити зубки у дітей треба вже тоді, коли вони прорізалися. Спочатку для цього можна використовувати просто шматочок марлі, змочений в кип'яченій воді, а також спеціальну щітку, яка дозволить очистити зубки дитини. Але коли дитина підросте, він повинен навчитися правильно чистити зуби, і допомогти йому повинні в цьому батьки.

Коронка - це можливість зберегти зламаний або зміцнити пошкоджений карієсом зуб у кращих стоматологів Одеси. Цей вид реставрації вельми популярний, так як дозволяє поліпшити зовнішній вигляд зуба, а також повністю відновити його форму, розмір і функціональність.

Багато людей мріють про ідеальну білосніжною посмішці і у них виникає закономірне питання: «Що призводить до плям на зубах і їх пожовтіння». Знаючи причину, простіше боротися зі слідством, а в ідеалі навіть не дозволити цій проблемі з'явитися. Особливо це важливо по відношенню до дітей, у випадку з дітьми краще відразу звернутися до дитячого стоматолога в Одесі.

Ніщо так не зачаровує, як широка, щира посмішка, що відкриває ряд красивих, доглянутих зубів. Стоматологічні клініки Одеса і серед них - оснащена новітнім обладнанням клініка Phil Dent - пропонують широкий діапазон зуболікарській допомоги, заснованої на використанні сучасних технологій, що дозволяють зробити процедури максимально безболісними.

FAQ

При повній відсутності зубів встановлюють знімні протези. У них можна їсти, спати, вести звичний спосіб життя. Протези знімаються тільки для гігієнічної чистки. Коронки, вініри, мостовидні протези - це незнімні протези. Вони не вимагають особливого догляду. Головне щодня, регулярно і ретельно чистити зуби.
Термін служби знімного протезу 5 років. Його виготовляють з пластмаси, тому протез поступово стирається. А під дією харчових барвників втрачає свій зовнішній вигляд. Незнімні протези прослужать набагато довше. Їх виготовляють з металу і кераміки. Термін служби протеза залежить від догляду і його якісної установки.
Все залежить від виду протеза, складності підготовчих процедур. У більшості випадків протезування займає 3-5 тижнів.
Протипоказань до протезування практично не існує. Завжди можна підібрати пацієнтові підходяще протезування з урахуванням його індивідуальних особливостей.
Ціни на протезування в Одесі з використанням коронок стартують від 2 тис. грн.  >>>>> Всі ціни дивіться у нас на сайті >>>>>>

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом