Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - ПТ: 9:00 - 17:00 (по запису)

Лікування пародонтиту в Одесі

Пародонт - це оточуючі зуб тканини, що виконують опорну і захисну функції. При розвитку деструктивних процесів в яснах зуб втрачає опору і стає вразливим для мікробів.

Своєчасне лікування пародонтиту в Одесі вбереже вас від можливих ускладнень.


Які ціни на лікування захворювань пародонта в Одесі?


 Ціни на лікування пародонту в Одесі в клінці Phil Dent вказані в таблиці

Код Найменування Вартість
Парадонтологія
150кт. Vector-терапія (первинна) 200.0 долл.
151кт. Vector-терапія (повторна) 100.0 долл.
152кт. Чистка зубодесневих карманів кюретами Грейсі, 1 щелепа 2600.0 грн.
153кт. Чистка зубодесневих карманів кюретами Грейсі, 2 щелепи 4000.0 грн.
154кт. Чистка зубодесневих карманів кюретами Грейсі (1 зуб) 500.0 грн.
155кт. Повторна чистка 1500.0 грн.
156кт. Плінка "Диплен" 1шт. 500.0 грн.
157кт. Пародонтальна пов'язка 500.0 грн.
158кт. Аплікація: салкосерил, метрогил-дента 200.0 грн.
159кт. Шинування, за од 1000.0 грн.
170кт. Обробка слизової при стоматиті 500.0 грн.

Вартість лікування пародонтиту в Одесі вказана на нашому сайті в розділі Ціни


Як відбувається комплексне лікування пародонтиту в Одесі?


лікування пародонтиту в ОдесіДля лікування пародонтиту в Одесі звертайтеся до фахівців сімейної стоматологічної клініки Phil Dent.

Лікувальня пародонтиту проходить у декілька етапів:

 1. Санація порожнини рота: ін'єкції линкомицина, ручна і ультразвукова чистка вогнищ запалення за допомогою кюрет Грейсі і Vector-терапії.
 2. Місцеве протизапальне лікування шляхом накладення пародонтальной пов'язки, плівки «Диплом» з використанням ефективних медичних препаратів (Креон, метрогил-дента).
 3. Медикаментозне та ортопедичне відновлення пошкоджених тканин пародонту. Для зміцнення зубів застосовують різні види шинування.

Наші досягнення:

 • Клініка удостоєна престижної міжнародної нагороди за високий рівень обслуговування від WhatClinic.com і входить в 2% клінік по всьому світу з високим рівнем обслуговування пацієнтів;
 • Завдяки міжнародному сервісу онлайн-пошуку, нас вибирають пацієнти з Європи, Америки та Австралії. Їх позитивні відгуки спонукають нас працювати ще краще.
 • За результатами акредитації МОЗ сімейна клініка Phil Dent отримала «Вищу категорію».

Лікування пародонтиту в нашій клініці базується на якісній діагностиці і визначенні індивідуальної тактики терапії для кожного пацієнта, усунення причин, що викликали запалення. 

Записатись на прийом

Заповніть форму онлайн запису і очікуйте на дзвінок адміністратора

МИ НАДАЄМО ПОВНИЙ ДІАПАЗОН СТОМАТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Кваліфіковані фахівці
Гарантія на послуги
Індивідуальний підхід
Сучасне оснащення

 

Здоров'я зубів залежить від стану ясен - це аксіома стоматології. Якщо внаслідок запального процесу цілісність зубоясневих з'єднань порушується, стоматолог ставить діагноз пародонтит. 

Чому захворювання пародонту нерідко залишаються поза увагою? Причина - невиражена симптоматика на початкових стадіях захворювання або впевненість, що все «само собою владнається». Така безпечність може спричинити передчасну втрату зубів.


Які причини та симптоми парадонтиту?


Поставити точний діагноз може тільки кваліфікований лікар-пародонтолог.

Ось перелік симптомів, при яких слід негайно звертатися до фахівця:

 • ясна болять і кровоточать при натисканні, чищенні зубів, пережовуванні твердої їжі;
 • колір ясен набуває нездоровий блідо-рожевий або бордовий відтінок;
 • загострюється чутливість слизової на холодне, гаряче, кисле, солодке;
 • постійно присутній неприємний запах з рота.

Вчасно розпочате лікування ясен при пародонтиті в Одесі , спрямоване на усунення причин запалення, займає від 7 до 10 днів. Хронічна стадія захворювання здатна викликати ускладнення, що істотно ускладнює лікування і шанси на відновлення.

Вартість лікування пародонтиту в Одесі залежить від стадії патології, методів і тривалості терапії і цінової політики клініки. В арсеналі приватної стоматологічної клініки Phil Dent - передові технології, якісне сучасне обладнання та ефективні методи лікування захворювань пародонту. На всі види послуг надається гарантія.

Причини виникнення пародонтиту: 

 1. Інфікування і пошкодження ясен внаслідок видалення зуба чи дефектів протезування провокують гострий пародонтит з характерними симптомами і погіршенням загального стану;
 2. Відсутність належного регулярного догляду за порожниною рота призводить до мінералізації зубного нальоту і утворення зубного каменю - основного джерела хронічної інфекції ясен;
 3. Порушення кровопостачання пародонту в результаті куріння або судинних аномалій погіршує харчування опорних тканин зуба.
 4. Поява і запалення порожнин між яснами і зубом внаслідок хронічної інфекції, яка руйнує тканини пародонту.

Лікування ясен при пародонтиті в Одесі

Необхідно враховувати, що пародонтит часто протікає на тлі дефіциту вітамінів і мікроелементів, ослабленого імунітету, супутніх системних захворювань. У цьому випадку паралельно з місцевою терапією необхідно в обов'язковому порядку усувати інші причини патології.


Які бувають види та стадії пародонтиту?


Залежно від характеру протікання хвороби вибирється метод лікування парадонтиту в Одесі.

Розрізняють гостру і хронічну фази захворювання.

Стадії розвитку хронічного пародонтиту

I стадія - при відсутності видимих ​​морфологічних змін тканин пародонта скарги на кровоточивість, набряклість і болючість ясен.

II стадія - ясна втрачають пружність, стають пухкими; утворюються підясенні кишені, збільшуються проміжки між зубами. Посилюється кровоточивість і неприємний запах з рота.

III стадія - підвищена чутливість ясен до зміни температури і смаку їжі. Оголення шийки зуба внаслідок запалення і відшарування ясна призводить до його поступового розхитування.

Лікування локалізованого пародонтиту в Одесі

Розрізняють три види захворювань, які дуже схожі:

Природа цих захворювань однакова: інфекційно-запальне ураження пародонту. Симптоми їх схожі, але причини, ступінь ураження ясен, наслідки та методи лікування відрізняються.

Гінгівіт і пародонтит - ланки одного патологічної ланцюга. Вони мають спільну етіологію, подібні прояви і загальну тактику лікування. При несвоєчасному або неефективному лікуванні хронічний гінгівіт ускладнюється пародонтитом. При цьому опорна і захисна функції пародонту порушуються, а деструктивні процеси поглиблюються.

З десяти пацієнтів, що мають проблеми з яснами, тільки одному ставиться діагноз пародонтоз. Це хронічне захворювання пародонту неінфекційної природи. Якщо при пародонтиті запалення виникає в м'яких тканинах ясен і поширюється на періодонт і кістку, то при пародонтозі все відбувається навпаки. До того моменту, коли починають кровоточити ясна, коріння зуба вже розхитані, і процес стає незворотним.

Достовірні причини пародонтозу медицині невідомі. Серед передбачуваних причин виділяють наступні:

 • порушення харчування тканин біля основи і коренів зуба;
 • наслідок хронічних захворювань, таких як атеросклероз, цукровий діабет, хвороби шлунково-кишкового тракту;
 • спадкова схильність.

Відгуки наших улюблених клієнтів

Дуже хороший лікар
Дмитро28.04.2021
Была в клинике, делала чистку зубов и договорилась о переделке пломб после предыдущей некачественной работы в другой клинике. Осталась очень довольна после чистки. Видно что стомат
Мария Кихая13.12.2018
Спасибо за лечение заботливым и внимательным специалистам. Лечимся все - от бабушки до ребенка, довольны. Кроме качества радуют еще и цены. Рекомендую всем.
Анастасия26.06.2020
Спасибо, делала в октябре 2013 передние зубы, осталась очень довольна.
Инна Хабуктанова28.08.2018

Всі відгуки

Поради наших спеціалістів

Відновити красу посмішки та функціональність зубного ряду допоможе встановлення імплантів. З нашої статті ви дізнаєтеся про переваги та етапи імплантації зубів.

Сьогодні кожен охочий може стати власником рівних і білих зубів завдяки вінірам, що дозволяють дуже швидко отримати блискучу посмішку. З нашої статті ви дізнаєтесь, які накладки краще обрати: керамічні вініри чи композитні. 

Вініри - це пластинки, які заміщають собою зовнішній шар зубів і, отже, покращують його вид. Вініри бувають або керамічні, або композитні. Вони коректують колір і форму зубів. Наприклад, особливо часто вініри використовуються тими, хто грає на духових музичних інструментах на зразок флейти, кларнета, труби і так далі.

Таке ортодонтичне лікування, як носіння брекетів, має на увазі розвиток різних стоматологічних захворювань, таких як карієс. Чужорідний предмет у роті, в даному випадку скоби, сприяє розмноженню бактерій в ротовій порожнині, і часто це відбувається через недотримання правил особистої гігієни.

Чистити зубки у дітей треба вже тоді, коли вони прорізалися. Спочатку для цього можна використовувати просто шматочок марлі, змочений в кип'яченій воді, а також спеціальну щітку, яка дозволить очистити зубки дитини. Але коли дитина підросте, він повинен навчитися правильно чистити зуби, і допомогти йому повинні в цьому батьки.

FAQ

Пародонтит - запальне захворювання, яке виникає через бактеріального ураження тканин пародонта. Джерелом бактерій найчастіше стає зубний наліт, а причиною запалення - неякісна гігієна порожнини рота. При пародонтиті альвеолярна кістка поступово руйнується, формуються глибокі ясеневі кишені, відбувається ослаблення зубів. В результаті нього вони стають рухливими - аж до випадання.
Якщо не зупинити пародонтит на початковій стадії, він може перейти в стадію загострення, що вражає з'єднання та тканини, які тримають зуб. Якщо не лікувати пародонтит він призведе до випадіння зубів, тому вчасно звертайтесь на лікування в клініку Phil Dent!
Для лікування пародонтиту в Одесі звертайтесь в клиніку Phil Dent.
Ціни на лікування пародонтиту в Одесі вказані на нашому сайті в розділі Ціни >>>>>>

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом