Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - ПТ: 9:00 - 17:00 (по запису)

Лікування пародонтиту в Одесі

Пародонт - це оточуючі зуб тканини, що виконують опорну і захисну функції. При розвитку деструктивних процесів в яснах зуб втрачає опору і стає вразливим для мікробів.

Своєчасне лікування пародонтиту в Одесі вбереже вас від можливих ускладнень.


Які ціни на лікування захворювань пародонта в Одесі?


 Ціни на лікування пародонту в Одесі в клінці Phil Dent вказані в таблиці

Код Найменування Вартість
Парадонтологія
150кт. Vector-терапія (первинна) 200.0 долл.
151кт. Vector-терапія (повторна) 100.0 долл.
152кт. Чистка зубодесневих карманів кюретами Грейсі, 1 щелепа 2600.0 грн.
153кт. Чистка зубодесневих карманів кюретами Грейсі, 2 щелепи 4000.0 грн.
154кт. Чистка зубодесневих карманів кюретами Грейсі (1 зуб) 500.0 грн.
155кт. Повторна чистка 1500.0 грн.
156кт. Плінка "Диплен" 1шт. 500.0 грн.
157кт. Пародонтальна пов'язка 500.0 грн.
158кт. Аплікація: салкосерил, метрогил-дента 200.0 грн.
159кт. Шинування, за од 1000.0 грн.
170кт. Обробка слизової при стоматиті 500.0 грн.

Вартість лікування пародонтиту в Одесі вказана на нашому сайті в розділі Ціни


Як відбувається комплексне лікування пародонтиту в Одесі?


лікування пародонтиту в ОдесіДля лікування пародонтиту в Одесі звертайтеся до фахівців сімейної стоматологічної клініки Phil Dent.

Лікувальня пародонтиту проходить у декілька етапів:

 1. Санація порожнини рота: ін'єкції линкомицина, ручна і ультразвукова чистка вогнищ запалення за допомогою кюрет Грейсі і Vector-терапії.
 2. Місцеве протизапальне лікування шляхом накладення пародонтальной пов'язки, плівки «Диплом» з використанням ефективних медичних препаратів (Креон, метрогил-дента).
 3. Медикаментозне та ортопедичне відновлення пошкоджених тканин пародонту. Для зміцнення зубів застосовують різні види шинування.

Наші досягнення:

 • Клініка удостоєна престижної міжнародної нагороди за високий рівень обслуговування від WhatClinic.com і входить в 2% клінік по всьому світу з високим рівнем обслуговування пацієнтів;
 • Завдяки міжнародному сервісу онлайн-пошуку, нас вибирають пацієнти з Європи, Америки та Австралії. Їх позитивні відгуки спонукають нас працювати ще краще.
 • За результатами акредитації МОЗ сімейна клініка Phil Dent отримала «Вищу категорію».

Лікування пародонтиту в нашій клініці базується на якісній діагностиці і визначенні індивідуальної тактики терапії для кожного пацієнта, усунення причин, що викликали запалення. 

Записатись на прийом

Заповніть форму онлайн запису і очікуйте на дзвінок адміністратора

МИ НАДАЄМО ПОВНИЙ ДІАПАЗОН СТОМАТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Кваліфіковані фахівці
Гарантія на послуги
Індивідуальний підхід
Сучасне оснащення

 

Здоров'я зубів залежить від стану ясен - це аксіома стоматології. Якщо внаслідок запального процесу цілісність зубоясневих з'єднань порушується, стоматолог ставить діагноз пародонтит. 

Чому захворювання пародонту нерідко залишаються поза увагою? Причина - невиражена симптоматика на початкових стадіях захворювання або впевненість, що все «само собою владнається». Така безпечність може спричинити передчасну втрату зубів.


Які причини та симптоми парадонтиту?


Поставити точний діагноз може тільки кваліфікований лікар-пародонтолог.

Ось перелік симптомів, при яких слід негайно звертатися до фахівця:

 • ясна болять і кровоточать при натисканні, чищенні зубів, пережовуванні твердої їжі;
 • колір ясен набуває нездоровий блідо-рожевий або бордовий відтінок;
 • загострюється чутливість слизової на холодне, гаряче, кисле, солодке;
 • постійно присутній неприємний запах з рота.

Вчасно розпочате лікування ясен при пародонтиті в Одесі , спрямоване на усунення причин запалення, займає від 7 до 10 днів. Хронічна стадія захворювання здатна викликати ускладнення, що істотно ускладнює лікування і шанси на відновлення.

Вартість лікування пародонтиту в Одесі залежить від стадії патології, методів і тривалості терапії і цінової політики клініки. В арсеналі приватної стоматологічної клініки Phil Dent - передові технології, якісне сучасне обладнання та ефективні методи лікування захворювань пародонту. На всі види послуг надається гарантія.

Причини виникнення пародонтиту: 

 1. Інфікування і пошкодження ясен внаслідок видалення зуба чи дефектів протезування провокують гострий пародонтит з характерними симптомами і погіршенням загального стану;
 2. Відсутність належного регулярного догляду за порожниною рота призводить до мінералізації зубного нальоту і утворення зубного каменю - основного джерела хронічної інфекції ясен;
 3. Порушення кровопостачання пародонту в результаті куріння або судинних аномалій погіршує харчування опорних тканин зуба.
 4. Поява і запалення порожнин між яснами і зубом внаслідок хронічної інфекції, яка руйнує тканини пародонту.

Лікування ясен при пародонтиті в Одесі

Необхідно враховувати, що пародонтит часто протікає на тлі дефіциту вітамінів і мікроелементів, ослабленого імунітету, супутніх системних захворювань. У цьому випадку паралельно з місцевою терапією необхідно в обов'язковому порядку усувати інші причини патології.


Які бувають види та стадії пародонтиту?


Залежно від характеру протікання хвороби вибирється метод лікування парадонтиту в Одесі.

Розрізняють гостру і хронічну фази захворювання.

Стадії розвитку хронічного пародонтиту

I стадія - при відсутності видимих ​​морфологічних змін тканин пародонта скарги на кровоточивість, набряклість і болючість ясен.

II стадія - ясна втрачають пружність, стають пухкими; утворюються підясенні кишені, збільшуються проміжки між зубами. Посилюється кровоточивість і неприємний запах з рота.

III стадія - підвищена чутливість ясен до зміни температури і смаку їжі. Оголення шийки зуба внаслідок запалення і відшарування ясна призводить до його поступового розхитування.

Лікування локалізованого пародонтиту в Одесі

Розрізняють три види захворювань, які дуже схожі:

Природа цих захворювань однакова: інфекційно-запальне ураження пародонту. Симптоми їх схожі, але причини, ступінь ураження ясен, наслідки та методи лікування відрізняються.

Гінгівіт і пародонтит - ланки одного патологічної ланцюга. Вони мають спільну етіологію, подібні прояви і загальну тактику лікування. При несвоєчасному або неефективному лікуванні хронічний гінгівіт ускладнюється пародонтитом. При цьому опорна і захисна функції пародонту порушуються, а деструктивні процеси поглиблюються.

З десяти пацієнтів, що мають проблеми з яснами, тільки одному ставиться діагноз пародонтоз. Це хронічне захворювання пародонту неінфекційної природи. Якщо при пародонтиті запалення виникає в м'яких тканинах ясен і поширюється на періодонт і кістку, то при пародонтозі все відбувається навпаки. До того моменту, коли починають кровоточити ясна, коріння зуба вже розхитані, і процес стає незворотним.

Достовірні причини пародонтозу медицині невідомі. Серед передбачуваних причин виділяють наступні:

 • порушення харчування тканин біля основи і коренів зуба;
 • наслідок хронічних захворювань, таких як атеросклероз, цукровий діабет, хвороби шлунково-кишкового тракту;
 • спадкова схильність.

Відгуки наших улюблених клієнтів

Прекрасные специалисты. Доктора от Бога. Рекомендую всем.
Наталья25.04.2018
Спасибо за лечение заботливым и внимательным специалистам. Лечимся все - от бабушки до ребенка, довольны. Кроме качества радуют еще и цены. Рекомендую всем.
Анастасия26.06.2020
Лечила прогрессирующий парадонтит. После самой процедуры подробно обьяснили, как нужно ухаживать за зубами, помимо ежедневной чистки. Все сдалано аккуратно и с заботой.
Марьяна16.06.2020
Просто супер, замечательные и грамотные врачи, люди, знающие и любящие, свое дело. Спасибо, за работу и внимание.
Анна Корнийчук28.08.2018

Всі відгуки

Поради наших спеціалістів

За відсутності протипоказань імплантація вважається максимально ефективним, довговічним і естетичним способом відновлення цілісності зубного ряду. Однак деякі люди досі побоюються встановлення імплантів через невірне уявлення про цю методику відновлення втрачених зубів. Лікарям-стоматологам досить часто доводиться розвінчувати міфи про зубні імпланти, пов'язані з неперевіреними страхами та чутками, що не мають жодного наукового обґрунтування. Розглянувши найпоширеніші з них, ви зможете прийн

Нарощуванням називають естетичну реконструкцію, косметичну або художню реставрацію зубного ряду. Процедура спрямована на відновлення анатомічно правильної форми та кольору зубів, що постраждали внаслідок набутих патологій або травм.

Повернути пацієнтам красиву посмішку допоможе естетична, косметична або художня реставрація — відновлення форми зубної одиниці за допомогою сучасних методів. У цьому матеріалі ми розкажемо, що таке нарощування зубів, і які проблеми допоможе розв'язати ця процедура.

Імплантація — серйозна процедура, що потребує від лікаря-стоматолога досвіду, знань і сумлінності. Перед початком роботи фахівець має ретельно вивчити особливості стану здоров'я пацієнта. Про те, які протипоказання до імплантації зубів можуть стати перешкодою для отримання успішного результату, поговоримо у цій статті.

Реставрація у стоматологічній клініці дозволяє без протезування повернути зубам природні функціональні можливості та привабливий зовнішній вигляд. Застосування сучасних матеріалів і технологій дає змогу приховати ушкодження, відновити нормальну анатомічну форму, довжину, колір і блиск зубних одиниць.

Якщо постійно відкладати візит до стоматолога, каріозні процеси в емалі чи інші патології можуть призвести до повного руйнування зуба. В цьому разі відновити його за допомогою пломби вже не вийде. Сучасні методи розв'язання проблеми — встановлення коронки або дентального імпланту. Чим відрізняються ці варіанти, та який з них краще — розберемося детально у статті.

FAQ

Пародонтит - запальне захворювання, яке виникає через бактеріального ураження тканин пародонта. Джерелом бактерій найчастіше стає зубний наліт, а причиною запалення - неякісна гігієна порожнини рота. При пародонтиті альвеолярна кістка поступово руйнується, формуються глибокі ясеневі кишені, відбувається ослаблення зубів. В результаті нього вони стають рухливими - аж до випадання.
Якщо не зупинити пародонтит на початковій стадії, він може перейти в стадію загострення, що вражає з'єднання та тканини, які тримають зуб. Якщо не лікувати пародонтит він призведе до випадіння зубів, тому вчасно звертайтесь на лікування в клініку Phil Dent!
Для лікування пародонтиту в Одесі звертайтесь в клиніку Phil Dent.
Ціни на лікування пародонтиту в Одесі вказані на нашому сайті в розділі Ціни >>>>>>

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом