Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - ПТ: 9:00 - 17:00 (по запису)

Чистка зубів в Одесі

Основним методом профілактики, який забезпечує більш виражений ефект, є гігієнічна чистка зубів. Дана процедура дозволяє видалити тверді зубні відкладення, як знаходяться над яснами, так і приховані під нею.

  • Проводити професійну чистку зубів необхідно 1 раз в 4-5 місяців.

Які ціни на професійну чистку зубів в Одесі?


Код Наименування Вартість
Загальна стоматологія
1кт. Консультація (огляд) 300.0 грн.
2кт. Зняття твердих зубних відкладень (скейлинг) 1-го ступеня 1000.0 грн.
3кт. Зняття твердих зубних відкладень (скейлинг) 2-го ступеня 2000.0 грн.
4кт. Зняття нальоту, пігметація, полірування апаратом Airflow 600.0 грн.
5кт. Зняття зубних відкладень (1-го зуба) 300.0 грн.
6кт. Відбілювання ZOOM 7000.0 грн.
7кт. Відбілювання 1 зуб. 2500.0 грн.
8кт. Покриття флюор-протектором 850.0 грн.
91кт. Анестезія 250.0 грн.
92кт. Комп'ютерний дентальний знімок 250.0 грн.
93кт. Надання невідкладної допомоги 1000.0 грн.
9кт. Ремінералізуюча терапія GC"Tooth Mousse" 500.0 грн.

Професійна чистка зубів в Одесі від Phil Dent


Чистка зубівЧистка зубів в Одесі - це комплекс профілактичних заходів, які дозволяють запобігти виникненню захворювань порожнини рота, пародонта, і розвиток карієсу. Найпростіші гігієнічні процедури передбачають використання елементарних засобів по догляду за ротовою порожниною, таких як зубна щітка, зубна нитка (флосс) і зубна паста.

Професійна чистка зубів в Одесі включає наступні етапи:

  • видалення нальоту і твердих відкладень із застосуванням спеціальної техніки, обладнання та матеріалів;
  • професійне полірування зубів - забезпечує гарний зовнішній вигляд і перешкоджає затримці бактерій на зубної тканини;
  • флюоризацію - покриття емалі препаратом для активізації обміну речовин в кістковій тканині;
  • глибоке фторування - нанесення на зубну емаль засобів для зміцнення і мінералізації зубів.
 
Записатись на прийом

Заповніть форму онлайн запису і очікуйте на дзвінок адміністратора


Питаннями профілактики захворювань зубів займається пародонтолог-гігієніст. Поряд з проведення клінічної профілактики, лікар також дає рекомендації щодо повсякденного догляду за порожниною рота, а також правильного раціону харчування. Для визначення особливих показань проводиться ряд діагностичних процедур, в результаті яких лікар може порекомендувати пацієнту індивідуальну дієту. Наприклад, певний набір продуктів дозволяє знизити процентний вміст лактобактерій і стрептококів в слині, що, в свою чергу, перешкоджає розмноженню каріогенних бактерій. Використання сучасної високочутливої ​​апаратури дозволяє діагностувати карієс і пародонтит на ранніх стадіях, що гарантує своєчасну і ефективну профілактику захворювань зубів.

 

Гігієна ротової порожнини

Кожен, хто ретельно стежить за здоров'ям власного організму, знає про тісний взаємозв'язок всіх систем і органів. У той же час, є думки про те, що стан ротової порожнини і зубів не може істотно впливати на окремі органи і загальний стан організму в цілому. Але це немає так. Щоб розвіяти цей міф, слід згадати про безпосередню участь ротової порожнини і зубів в процесі травлення. Незадовільний стан зубів безпосередньо пов'язано з розвитком і поширенням шкідливих бактерій, що тягне за собою не тільки розвиток карієсу, пародонтиту та інших захворювань ротової порожнини, але також впливає на інші життєво важливі органи. 

Адже внаслідок цього процесу утворюється мікросередовище з ідеальними умовами для розвитку інфекцій. Проникаючи в організм через шлунково-кишковий тракт і слизові, інфекції створюють загрозу для всього організму. Таким чином, нехтуючи засобами профілактики та гігієни ротової порожнини, можна завдати шкоди не тільки зубам, але і всьому організму. Ми рекомендуємо проводити своєчасну профілактику захворювань зубів незалежно від віку пацієнта і наявності або відсутності захворювань. Адже навіть здорові зуби потребують захисту!

Відгуки наших улюблених клієнтів

Катерина
При всем моем страхе перед стоматологами, я осталась в восторге от лечения у Александра Георгиевича. Понравился его подход к делу, подробно все объяснил и показал наглядно на снимках. за несколько процедур вылечил все, что мной годами откладывалось :)
28.06.2022
Мария Кихая
Была в клинике, делала чистку зубов и договорилась о переделке пломб после предыдущей некачественной работы в другой клинике. Осталась очень довольна после чистки. Видно что стоматолог знает свое дело!
13.12.2018

Всі відгуки

FAQ

Так, після проведення професійної гігієни порожнини рота зуби стають світлішими завдяки відновленню їх природного кольору і блиску емалі.
У пастах для дітей виключені потенційні алергени (аромати лаурилсульфат натрію). У зв'язку з тим, що малюки часто ковтають до 70% пасти, вона не містить фтор. У зубній пасті для дітей 6-10 років концентрація (F-) = 500 ppm, що в 3 рази менше, ніж зазвичай додають до зубних паст для дорослих.
Найкращою буде вважатися зубна паста, підібрана пацієнту з урахуванням його стоматологічного та гігієнічного статусів на момент звернення до гігієніста. Зазвичай зубна паста підбирається з урахуванням її лікувально-профілактичної або лікувальної спрямованості дії.
Проводити професійну чистку зубів необхідно 1 раз в 4-5 місяців.
Зняття зубних відкладень (1-го зуба) від 200 грн  >>>> Всі ціни дивіться на сайте>>>>>

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом