Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - ПТ: 9:00 - 17:00 (по запису)

Лікування гінгівіту в Одесі

Фахівці приватної клініки Phil Dent пропонують комплексне і безболісне лікування гінгівіту в Одесі. Своєчасне звернення в стоматологічну клініку - гарантія швидкого і ефективного вирішення проблеми. 


Які ціни на лікування гінгівіту в Одесі?


 Ціни на лікування гінгівіту в Одесі у клініці Phil Dent приведені в таблиці, що нижче

Код Найменування Вартість
Парадонтологія
150кт. Vector-терапія (первинна) 200.0 долл.
151кт. Vector-терапія (повторна) 100.0 долл.
152кт. Чистка зубодесневих карманів кюретами Грейсі, 1 щелепа 2600.0 грн.
153кт. Чистка зубодесневих карманів кюретами Грейсі, 2 щелепи 4000.0 грн.
154кт. Чистка зубодесневих карманів кюретами Грейсі (1 зуб) 500.0 грн.
155кт. Повторна чистка 1500.0 грн.
156кт. Плінка "Диплен" 1шт. 500.0 грн.
157кт. Пародонтальна пов'язка 500.0 грн.
158кт. Аплікація: салкосерил, метрогил-дента 200.0 грн.
159кт. Шинування, за од 1000.0 грн.
170кт. Обробка слизової при стоматиті 500.0 грн.

Як лікувати гінгівіту у дорослих в Одесі?


Лікування гінгівіту в ОдесіЯкщо під час чищення зубів кровоточать ясна, а при кусанні відчувається сильний біль, то, швидше за все, це гінгівіт. За даними Всесвітньої організації здоров'я, у 3/4 населення планети діагностуються інфекційно-запальні захворювання пародонту: гінгівіт та пародонтит.

При гінгівіті зберігається цілісність з'єднання зуба з яснами. На початкових етапах захворювання часто розвивається непомітно, без яскраво виражених симптомів, що значно ускладнює його діагностику і лікування. Запущений патологічний процес переходить в хронічну, іноді необоротну форму, коли відновити пошкоджені тканини стає набагато складніше.

Залежно від виду та стадії визначається як лікувати гінгівіт в Одесі у дорослих.

Гінгівіт розрізняють:

 1. За поширеністю: локалізований і генералізований. У першому випадку вражаються ясна навколо одного зуба; при генералізованої формі в патологічний процес втягується вся поверхня ясен.
 2. За ступенем тяжкості: легкий, середній, важкий.
 3. За перебігом: гострий і хронічний.
Записатись на прийом

Заповніть форму онлайн запису і очікуйте на дзвінок адміністратора


Залежно від характеру запального процесу і ступеня ураження тканин пародонта розрізняють наступні форми захворювання:

Види гінгівіту


 • Катаральний гінгівіт

Гострий інфекційний процес, який супроводжується сильною кровотечею ясен. При відсутності адекватного лікування гостра форма переходить в хронічну.

Лікування катарального гінгівіту в Одесі включає видалення зубного нальоту і каменів, антисептичну обробку слизової, застосування протизапальних аплікацій.


 • Гіпертрофічний (гіперпластичний) гінгівіт

Симптоми ті ж, що і при катаральній формі. Характерна ознака - утворення помилкових кишень між зубами і яснами; на пізніх стадіях може з'явитися неприємний запах з рота в результаті гнійного запалення пародонту.

Лікування гіпертрофічного гінгівіту в Одесі вимагає комплексного і диференційованого підходу. Хороші результати дає професійна чистка ясенних кишень кюрет Грейса і ультразвуком на апараті Vector.


 • Виразково-некротичний гінгівіт

Важка форма гінгівіту. Її назва говорить сама за себе: на уражених яснах і між зубами утворюються виразки і ділянки некротичної тканини. Спостерігається збільшення лімфатичних вузлів, можливе підвищення температури тіла, погіршення самопочуття.

Лікування виразкового гінгівіту в Одесі - симптоматичне, повне відновлення структури і функцій пародонту вимагає тривалої і комплексної терапії. На цьому етапі рекомендовані ультразвукова терапія та місцеве введення антибіотиків.


 • Атрофічний гінгівіт

Запущена хронічна форма. Характерні симптоми: витончення краю ясен, оголення шийки зуба, підвищена чутливість, хворобливість. Через порушення структури пародонту зуби починають розхитуватися. У такому випадку застосовується метод шинування. Атрофічна форма гінгівіту - початок пародонтиту і пародонтозу.

 

Які причини та симптоми виникнення гінгівіту?


Найпоширеніша і банальна причина захворювання - недотримання правил гігієни ротової порожнини. Нерегулярний догляд, неправильна техніка чищення зубів призводять до скупчення бактерій на поверхні зуба. В результаті формується зубний наліт і зубний камінь.

Основні причини винекнення гінгівіту:

 • хронічна інфекція в ротовій порожнині;
 • порушення цілісності слизової, травми ясен;
 • дефекти протезування;
 • неякісне харчування, нестача вітамінів і мінералів;
 • ослаблений імунітет;
 • порушення обміну речовин або гормонального фону;
 • нікотинова залежність (куріння);
 • наявність супутніх соматичних захворювань - цукровий діабет, атеросклероз і ін.
Лікування гінгівіту у дорослих, ОдесаІнфекційне запалення ясен часте явище у дітей і молодих людей до 30 років. Згідно зі статистикою ВООЗ, рівень захворюваності в цій віковій групі коливається від 80% до 95%. Ще одна група ризику - вагітні жінки. Гінгівіт вагітних пов'язаний зі зміною гормонального і імунного статусу на тлі загального дефіциту вітамінів і мінералів.

Які симптоми гострого та хронічного гінгівіту?

Типові симптоми гострого гінгівіту:

 • запалення і кровоточивість ясен,
 • підвищена чутливість і печіння слизової,
 • загальне нездужання.

Хронічна форма захворювання протікає практично безсимптомно. Визначити наявність патології і ступінь ураження тканин пародонта може тільки фахівець-стоматолог.

Якщо вчасно не вжити заходів і не погасити вогнище інфекції, захворювання буде прогресувати. При цьому спостерігаються гіперемія, набряклість і потовщення уражених інфекцією ясен, посилюються свербіж і болючість.


Профілактика та лікування гінгівіту в Одесі в клініці Phil Dent!


Ефективність терапії залежить від точності діагностики і якості стоматологічної допомоги. Незалежно від форми захворювання, на першому етапі проводиться антибактеріальна та протизапальна лікування, на наступних - відновна терапія.

В арсеналі клініки Phil Dent - ефективні методи лікування гінгівіту в Одесі та пародонтиту:

 • аплікації лікарськими препаратами (солкосерил, метрогил-дента);
 • ін'єкції линкомицина;
 • антисептична обробка слизових;
 • накладення пародонтальной пов'язки;
 • Vector-терапія - первинна і вторинна;
 • чистка кюрет Грейса зубодесневих кишень;
 • шинування.

Вибір методів і тривалість лікування залежать від форми і ступеня тяжкості захворювання. Якщо лікування розпочато вчасно, здоров'я ясен відновлюється протягом одного курсу лікування. Хронічний гінгівіт ліквідується протягом місяця.

Вартість лікування гінгівіту в Одесі адекватна його якості в сімейному клініці Phil Dent. Вона визначається комплексом терапевтичних методів і високим професіоналізмом фахівців.

Заходи профілактики:

 • дотримання гігієни ротової порожнини;
 • своєчасне лікування карієсу, видалення зубного нальоту і зубного каменю;
 • здорове харчування і зміцнення імунітету.

Відгуки наших улюблених клієнтів

Андрей Корнилов
Спасибо большое клинике Phildent, доктору Александру, ассистенту Светлане и всему персоналу за качественную помощь и отличный сервис. 
31.05.2022
Юлия Линник
Отличная клиника, врачи профессиналы своего дела, обслуживание на высоком уровне!
13.12.2018

Всі відгуки

FAQ

Лікування гінгівіту починають з огляду і комплексної чищення зубів. Зубний камінь знімають ультразвуком.Поверхность емалі полірують спеціальними насадками. Якщо емаль ослаблена (є білі або темні плями, тріщини, відколи, зміна її структури), рекомендована ремотерапія.  Після неї лікар призначає місцеві протизапальні та загоюючі засоби.
При такому типі захворювання рекомендовані ультразвукова терапія та місцеве введення антибіотиків.
Ін'єкції лінкоміцин - 85 грн; Пародонтальна пов'язка - 200 грн; Плівка "Диплен" 1шт. - 100 грн; >>>>> Всі ціни дивіться у нас на сайті >>>>>>
Лікування катарального гінгівіту в Одесі включає видалення зубного нальоту і каменів, антисептичну обробку слизової, застосування протизапальних аплікацій.
Лікування гіпертрофічного гінгівіту в Одесі вимагає комплексного і диференційованого підходу. Хороші результати дає професійна чистка ясенних кишень кюрет Грейса і ультразвуком на апараті Vector.

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом