Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - СБ: 9.00 - 20.00, СБ - ВС: 9.00 - 14.00 (по запису)

Лікування гінгівіту в Одесі

лікування гінгівіту в ОдесіЯкщо під час чищення зубів кровоточать ясна, а при кусанні відчувається сильний біль, то, швидше за все, це гінгівіт. За даними Всесвітньої організації здоров'я, у 3/4 населення планети діагностуються інфекційно-запальні захворювання пародонту: гінгівіт та пародонтит.

Своєчасне звернення в стоматологічну клініку - гарантія швидкого і ефективного вирішення проблеми. Фахівці приватної клініки Phil Dent пропонують комплексне і безболісне лікування гінгівіту в Одесі.

При гінгівіті зберігається цілісність з'єднання зуба з яснами. На початкових етапах захворювання часто розвивається непомітно, без яскраво виражених симптомів, що значно ускладнює його діагностику і лікування. Запущений патологічний процес переходить в хронічну, іноді необоротну форму, коли відновити пошкоджені тканини стає набагато складніше.


Ціни на лікування гінгівіту у клініці Phil Dent


(154КТ) Аплікація: солкосерил, метрогил-дента 85 грн
(158КТ) Vector-терапія (первинна) 5000 грн
(159КТ) Vector-терапія (повторна) 2500 грн
(162КТ) Чистка зубодесневих кишень кюрет Грейсі (1 зуб)
200 грн  
(163КТ) Чистка зубодесневих кишень кюрет Грейсі (1челюсть) 1200 грн
(164КТ) Чистка зубодесневих кишень кюрет Грейсі (2челюсті) 2000 грн
(92КТ) Ін'єкція линкомицин 85 грн
(93КТ) Обробка слизової при стоматиті 100 грн
(94КТ) пародонтальна пов'язка 200 грн
(95КТ) Плівка "Диплен" 1шт. 100 грн
(96КТ) Повторна чистка 500 грн
(97КТ) Шинування від 1-3ед. (за одиницю) 410 грн
(98КТ) Шинування від 4-х од. (за одиницю) 325 грн

Профілактика та лікування гінгівіту в Одесі


Ефективність терапії залежить від точності діагностики і якості стоматологічної допомоги. Незалежно від форми захворювання, на першому етапі проводиться антибактеріальна та протизапальна лікування, на наступних - відновна терапія.

В арсеналі клініки Phil Dent - ефективні методи лікування гінгівіту і пародонтиту:

 • аплікації лікарськими препаратами (солкосерил, метрогил-дента);
 • ін'єкції линкомицина;
 • антисептична обробка слизових;
 • накладення пародонтальной пов'язки;
 • Vector-терапія - первинна і вторинна;
 • чистка кюрет Грейса зубодесневих кишень;
 • шинування.

Вибір методів і тривалість лікування залежать від форми і ступеня тяжкості захворювання. Якщо лікування розпочато вчасно, здоров'я ясен відновлюється протягом одного курсу лікування. Хронічний гінгівіт ліквідується протягом місяця.

Вартість лікування гінгівіту в Одесі адекватна його якості в сімейному клініці Phil Dent. Вона визначається комплексом терапевтичних методів і високим професіоналізмом фахівців.

Заходи профілактики:

 • дотримання гігієни ротової порожнини;
 • своєчасне лікування карієсу, видалення зубного нальоту і зубного каменю;
 • здорове харчування і зміцнення імунітету.

МИ НАДАЄМО ПОВНИЙ ДІАПАЗОН СТОМАТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Кваліфіковані фахівці
Гарантія на послуги
Індивідуальний підхід
Сучасне оснащення

Причини та симптоми виникнення гінгівіту


Найпоширеніша і банальна причина захворювання - недотримання правил гігієни ротової порожнини. Нерегулярний догляд, неправильна техніка чищення зубів призводять до скупчення бактерій на поверхні зуба. В результаті формується зубний наліт і зубний камінь.

Основні причини винекнення гінгівіту:

 • хронічна інфекція в ротовій порожнині;
 • порушення цілісності слизової, травми ясен;
 • дефекти протезування;
 • неякісне харчування, нестача вітамінів і мінералів;
 • ослаблений імунітет;
 • порушення обміну речовин або гормонального фону;
 • нікотинова залежність (куріння);
 • наявність супутніх соматичних захворювань - цукровий діабет, атеросклероз і ін.
лікування гінгівіту у дорослих, Одеса

Групи ризику

Інфекційне запалення ясен часте явище у дітей і молодих людей до 30 років. Згідно зі статистикою ВООЗ, рівень захворюваності в цій віковій групі коливається від 80% до 95%. Ще одна група ризику - вагітні жінки. Гінгівіт вагітних пов'язаний зі зміною гормонального і імунного статусу на тлі загального дефіциту вітамінів і мінералів.


Симптоми гострого та хронічного гінгівіту

Типові симптоми гострого гінгівіту: запалення і кровоточивість ясен, підвищена чутливість і печіння слизової, загальне нездужання.

Хронічна форма захворювання протікає практично безсимптомно. Визначити наявність патології і ступінь ураження тканин пародонта може тільки фахівець-стоматолог.

Якщо вчасно не вжити заходів і не погасити вогнище інфекції, захворювання буде прогресувати. При цьому спостерігаються гіперемія, набряклість і потовщення уражених інфекцією ясен, посилюються свербіж і болючість.

Згодом патологічний процес може трансформуватися в пародонтит, що загрожує руйнуванням тканин пародонта і втратою зубів.


Класифікація та методи лікування гінгівіту у дорослих


Залежно від виду та стадії визначається метод лікування гінгівіту у дорослих. Гінгівіт розрізняють:

За поширеністю: локалізований і генералізований. У першому випадку вражаються ясна навколо одного зуба; при генералізованої формі в патологічний процес втягується вся поверхня ясен.

За ступенем тяжкості: легкий, середній, важкий.

За перебігом: гострий і хронічний.

Залежно від характеру запального процесу і ступеня ураження тканин пародонта розрізняють наступні форми захворювання:

Види гінгівіту


 • Катаральний гінгівіт

Гострий інфекційний процес, який супроводжується сильною кровотечею ясен. При відсутності адекватного лікування гостра форма переходить в хронічну.

Лікування катарального гінгівіту в Одесі включає видалення зубного нальоту і каменів, антисептичну обробку слизової, застосування протизапальних аплікацій.


 • Гіпертрофічний (гіперпластичний) гінгівіт

Симптоми ті ж, що і при катаральній формі. Характерна ознака - утворення помилкових кишень між зубами і яснами; на пізніх стадіях може з'явитися неприємний запах з рота в результаті гнійного запалення пародонту.

Лікування гіпертрофічного гінгівіту в Одесі вимагає комплексного і диференційованого підходу. Хороші результати дає професійна чистка ясенних кишень кюрет Грейса і ультразвуком на апараті Vector.


 • Виразково-некротичний гінгівіт

Важка форма гінгівіту. Її назва говорить сама за себе: на уражених яснах і між зубами утворюються виразки і ділянки некротичної тканини. Спостерігається збільшення лімфатичних вузлів, можливе підвищення температури тіла, погіршення самопочуття. Лікування виразкового гінгівіту в Одесі - симптоматичне, повне відновлення структури і функцій пародонту вимагає тривалої і комплексної терапії. На цьому етапі рекомендовані ультразвукова терапія та місцеве введення антибіотиків.


 • Атрофічний гінгівіт

Запущена хронічна форма. Характерні симптоми: витончення краю ясен, оголення шийки зуба, підвищена чутливість, хворобливість. Через порушення структури пародонту зуби починають розхитуватися. У такому випадку застосовується метод шинування. Атрофічна форма гінгівіту - початок пародонтиту і пародонтозу.

Відгуки наших улюблених клієнтів

Просто супер, замечательные и грамотные врачи, люди, знающие и любящие, свое дело. Спасибо, за работу и внимание.
Анна Корнийчук28.08.2018
Дуже хороша клініка. Ідеальне поєднання професіоналізму і адекватних цін, та ще й ставлення лікарів до клієнтів позитивне.
Віра07.06.2019
Отличная клиника. Лечил здесь свои зубы на протяжении месяца в. Впечатления отличные, грамотный подход к лечению и быстрый результат!
Михаил13.01.2020
Спасибо за лечение заботливым и внимательным специалистам. Лечимся все - от бабушки до ребенка, довольны. Кроме качества радуют еще и цены. Рекомендую всем.
Анастасия26.06.2020

Всі відгуки

Поради наших спеціалістів

Вініри - це пластинки, які заміщають собою зовнішній шар зубів і, отже, покращують його вид. Вініри бувають або керамічні, або композитні. Вони коректують колір і форму зубів. Наприклад, особливо часто вініри використовуються тими, хто грає на духових музичних інструментах на зразок флейти, кларнета, труби і так далі.

Таке ортодонтичне лікування, як носіння брекетів, має на увазі розвиток різних стоматологічних захворювань, таких як карієс. Чужорідний предмет у роті, в даному випадку скоби, сприяє розмноженню бактерій в ротовій порожнині, і часто це відбувається через недотримання правил особистої гігієни.

Чистити зубки у дітей треба вже тоді, коли вони прорізалися. Спочатку для цього можна використовувати просто шматочок марлі, змочений в кип'яченій воді, а також спеціальну щітку, яка дозволить очистити зубки дитини. Але коли дитина підросте, він повинен навчитися правильно чистити зуби, і допомогти йому повинні в цьому батьки.

Коронка - це можливість зберегти зламаний або зміцнити пошкоджений карієсом зуб у кращих стоматологів Одеси. Цей вид реставрації вельми популярний, так як дозволяє поліпшити зовнішній вигляд зуба, а також повністю відновити його форму, розмір і функціональність.

Багато людей мріють про ідеальну білосніжною посмішці і у них виникає закономірне питання: «Що призводить до плям на зубах і їх пожовтіння». Знаючи причину, простіше боротися зі слідством, а в ідеалі навіть не дозволити цій проблемі з'явитися. Особливо це важливо по відношенню до дітей, у випадку з дітьми краще відразу звернутися до дитячого стоматолога в Одесі.

Ніщо так не зачаровує, як широка, щира посмішка, що відкриває ряд красивих, доглянутих зубів. Стоматологічні клініки Одеса і серед них - оснащена новітнім обладнанням клініка Phil Dent - пропонують широкий діапазон зуболікарській допомоги, заснованої на використанні сучасних технологій, що дозволяють зробити процедури максимально безболісними.

FAQ

Лікування гінгівіту починають з огляду і комплексної чищення зубів. Зубний камінь знімають ультразвуком.Поверхность емалі полірують спеціальними насадками. Якщо емаль ослаблена (є білі або темні плями, тріщини, відколи, зміна її структури), рекомендована ремотерапія.  Після неї лікар призначає місцеві протизапальні та загоюючі засоби.
При такому типі захворювання рекомендовані ультразвукова терапія та місцеве введення антибіотиків.
Ін'єкції лінкоміцин - 85 грн; Пародонтальна пов'язка - 200 грн; Плівка "Диплен" 1шт. - 100 грн; >>>>> Всі ціни дивіться у нас на сайті >>>>>>
Лікування катарального гінгівіту в Одесі включає видалення зубного нальоту і каменів, антисептичну обробку слизової, застосування протизапальних аплікацій.
Лікування гіпертрофічного гінгівіту в Одесі вимагає комплексного і диференційованого підходу. Хороші результати дає професійна чистка ясенних кишень кюрет Грейса і ультразвуком на апараті Vector.

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом

Отменить