Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - ПТ: 9:00 - 17:00 (по запису)

Лікування пародонтозу в Одесі

Здоров'ю ясен слід приділяти уваги не менше, ніж стану зубів. При патологіях пародонту можлива повна втрата навіть здорових зубів. У той же час лікування пародонтозу в Одесі можна проводити на початкових стадіях, коли воно максимально ефективно і здатне стримати хворобу на довгі роки. Профілактику та лікування таких захворювань проводять в приватній стоматологічній клініці «Phil Dent».


Ціни на лікування пародонтозу в Одесі


Ціна лікування пародонтозу в Одесі стартує від 100 грн. Врахуйте, що чим раніше проблема буде виявлена, тим більше ефективними виявляться вжиті заходи. Детальніше з цінами можна ознайомитись в таблиці.

Код Найменування Вартість
Парадонтологія
150кт. Vector-терапія (первинна) 200.0 долл.
151кт. Vector-терапія (повторна) 100.0 долл.
152кт. Чистка зубодесневих карманів кюретами Грейсі, 1 щелепа 2600.0 грн.
153кт. Чистка зубодесневих карманів кюретами Грейсі, 2 щелепи 4000.0 грн.
154кт. Чистка зубодесневих карманів кюретами Грейсі (1 зуб) 500.0 грн.
155кт. Повторна чистка 1500.0 грн.
156кт. Плінка "Диплен" 1шт. 500.0 грн.
157кт. Пародонтальна пов'язка 500.0 грн.
158кт. Аплікація: салкосерил, метрогил-дента 200.0 грн.
159кт. Шинування, за од 1000.0 грн.
170кт. Обробка слизової при стоматиті 500.0 грн.

Профілактика включає регулярні огляди фахівця, професійну і якісну повсякденне чистку зубів, гігієну порожнини рота.

Приватна стоматологія «Phil Dent» пропонує скористатися послугами досвідчених пародонтологів. Вони проведуть діагностику і складуть оптимальний план лікування. Записатися на прийом, ознайомитися з відгуками пацієнтів або уточнити ціни на лікування пародонтозу в Одесі можна на сайті або за телефонами клініки. Чекаємо Вас!


Як лікувати пародонтоз в Одесі?


Лікування пародонтозу в ОдесіЯк лікувати парадонтоз в Одесі залежить від симптомів і стадії розвитоку патології.

Наша клініка по лікуванню пародонтозу пропонує наступний комплекс заходів:

 • лікування карієсу, який проявляється на оголених ділянках зубів;
 • ліквідацію зубного каменю, який сприяє поширенню бактерій і погіршення стану хворого;
 • лікування запалень компресами, ін'єкціями, засобами для поліпшення харчування пародонту;
 • антисептичну обробку ясен ультразвуком;
 • шинуваня, яке допомагає зміцнити рухливі зуби і рівномірніше розподілити на них жувальні навантаження.

Але, на жаль, все це тимчасові заходи, які можуть відстрочити втрату зубів на кілька років, але запобігти її повністю не в змозі.

Записатись на прийом

Заповніть форму онлайн запису і очікуйте на дзвінок адміністратора

МИ НАДАЄМО ПОВНИЙ ДІАПАЗОН СТОМАТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Кваліфіковані фахівці
Гарантія на послуги
Індивідуальний підхід
Сучасне оснащення

Які симптоми та причини виникнення парадонтозу?


Пародонтоз - це незапальне ураження пародонту, в результаті якого послаблюється положення зуба, і він може випасти. Якщо при пародонтиті запалення помітно неозброєним оком, то пародонтоз може розвиватися десятиліттями практично безсимптомно. Лікування пародонтозу ясен в Одесі і в будь-якому іншому місті може хіба що на час пригальмувати прогрес хвороби.

Причини виникнення цього захворювання пародонтологією достовірно не визначені. Вважається, що він найчастіше викликається:

 • порушенням харчування пародонту як слідства лікування пародонтиту або атеросклерозу судин;
 • рядом захворювань (зокрема, цукровий діабет, проблемами з боку шлунково-кишкового тракту, онкологією і ін.);
 • спадковістю.

При цьому фахівці відзначають, що класичний вид пародонтозу зустрічається приблизно у 1 пацієнта з 10. В інших випадках це оголення шийки зуба, яке тягне за собою підвищення чутливості зубів, а в перспективі - оголення коренів.

Ознаки пародонтозу все яскравіше і яскравіше проявляються в процесі прогресування хвороби. Рання стадія може проходити взагалі без симптомів і будь-якого почуття дискомфорту.


Друга стадія характеризується:

 • витончення міжзубних перегородок;
 • кровоточивістю ясен під час чищення зубів;
 • сверблячкою в яснах.

Незважаючи на те що проблема стосується пародонту, ясна не змінюють колір як при пародонтиті, але можуть стати болючими.

На третій стадії кровоточивість посилюється, зуби розхитуються. А больові відчуття збільшуються. Втрата зубів на цьому етапі стає неминучою.

Відгуки наших улюблених клієнтів

Очень приятный персонал,отдельное спасибо Татьяне и её ассистенту за прекрасную работу.
Анна К.22.02.2023
Лучшая клиника в Одессе! Спасибо доктору Александру Георгиевичу за здоровую улыбку и дружеский подход. Теперь я не боюсь стоматологов :)
Margarita Sorokina13.12.2018
Очень порадовала приятная и дружественная атмосфера, все врачи большие профессионалы. Рекомендую!
Анатолий28.08.2018
Очень довольна обслуживанием, внимательный и добрый персонал. Здоровья и успехов! Спасибо.
Анастасия09.08.2019

Всі відгуки

Поради наших спеціалістів

Вініри - це пластинки, які заміщають собою зовнішній шар зубів і, отже, покращують його вид. Вініри бувають або керамічні, або композитні. Вони коректують колір і форму зубів. Наприклад, особливо часто вініри використовуються тими, хто грає на духових музичних інструментах на зразок флейти, кларнета, труби і так далі.

Таке ортодонтичне лікування, як носіння брекетів, має на увазі розвиток різних стоматологічних захворювань, таких як карієс. Чужорідний предмет у роті, в даному випадку скоби, сприяє розмноженню бактерій в ротовій порожнині, і часто це відбувається через недотримання правил особистої гігієни.

Чистити зубки у дітей треба вже тоді, коли вони прорізалися. Спочатку для цього можна використовувати просто шматочок марлі, змочений в кип'яченій воді, а також спеціальну щітку, яка дозволить очистити зубки дитини. Але коли дитина підросте, він повинен навчитися правильно чистити зуби, і допомогти йому повинні в цьому батьки.

Коронка - це можливість зберегти зламаний або зміцнити пошкоджений карієсом зуб у кращих стоматологів Одеси. Цей вид реставрації вельми популярний, так як дозволяє поліпшити зовнішній вигляд зуба, а також повністю відновити його форму, розмір і функціональність.

Багато людей мріють про ідеальну білосніжною посмішці і у них виникає закономірне питання: «Що призводить до плям на зубах і їх пожовтіння». Знаючи причину, простіше боротися зі слідством, а в ідеалі навіть не дозволити цій проблемі з'явитися. Особливо це важливо по відношенню до дітей, у випадку з дітьми краще відразу звернутися до дитячого стоматолога в Одесі.

Ніщо так не зачаровує, як широка, щира посмішка, що відкриває ряд красивих, доглянутих зубів. Стоматологічні клініки Одеса і серед них - оснащена новітнім обладнанням клініка Phil Dent - пропонують широкий діапазон зуболікарській допомоги, заснованої на використанні сучасних технологій, що дозволяють зробити процедури максимально безболісними.

FAQ

Найчастіше пародонтоз виникає через неправильне догляду за зубами, скупчення нальоту поруч з яснами. Можуть бути й інші причини: від системних захворювань до неправильного стоматологічного лікування. Якщо пародотноз не лікувати то це може призвести до втрати зуба.
Пародонтоз не є заразним. Схильність до нього може передаватися у спадок.
Лікування має бути комплексним: санація порожнини рота, видалення нальоту з зубів, покриття антибактеріальним лаком, використання місцевих антибіотиків і т.п. Конкретні методи підбирає і призначає лікар з урахуванням анамнезу пацієнта, стадії хвороби, причин, які її викликали.
Апплікація: салкосерил, метрогіл-дента - 85 грн; Чистка зубоясневих карманів кюретами Грейсі (1 зуб) - 200 грн; Чистка зубоясневих карманів кюретами Грейсі (1челюсть) - 1200 грн; Пародонтальна пов'язка - 200 грн =>>>>>> Всі ціни дивіться у нас на сайті =>>>>>>

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом