Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - ПТ: 9:00 - 17:00 (по запису)

Мезотерапія в Одесі

мезотерапия в Одессе

Мезотерапія - це введення поєднань медикаментів в невеликих дозах безпосередньо під шкірний покрив. Ефект від мезотерапії полягає як у впливі самих лікувальних препаратів, так і в стимулюванні біологічно активних точок, які розташовуються на нашій шкірі. Причому для їх стимулювання на конкретній ділянці зовсім не обов'язково працювати безпосередньо з ним, можлива і дистанційна мезотерапія.

У будь-якому випадку, це дуже корисна лікувальна, профілактична та косметична процедура. Важко уявити сучасні медицину і косметологію без такого явища, як мезотерапія.

(255КТ) Плазмотерапія (мезотерапія, в залежності від препарату) 2500 грн

В естетичній медицині за допомогою мезотерапії лікують шкіру обличчя і тіла, позбавляються від розтяжок, рубців і шрамів, зайвого підшкірного жиру. Мезотерапія показана при целюліті, для профілактики старіння шкіри і гальмування цього процесу, для усунення будь-яких типів рубців (атрофізіческіе, келоїдні, гіпертрофічні), для лікування акне і алопедіі, а також - під час попередньої підготовки до операцій або в післяопераційний період, при наданні таких послуг, як механічний і хімічний пілінг, мезоліфтінг і лазерне шліфування шкіри.

Мезотерапія дійсно здатна допомогти пацієнтам не тільки виглядати красивими і молодими, але і бути здоровими, щоб зберегти ці красу і молодість надовго, позбутися від наслідків вікових змін шкіри - зморшок, пігментації; відновити тонус шкіри обличчя; прибрати друге підборіддя; відтворити чіткі контури овалу обличчя; позбутися від темних кіл під очима і «мішків»; вирівняти колір обличчя, зробити шкіру гладкою, зволоженою, молодий, а тіло - пружним і підтягнутим. Але досягається цей ефект тільки правильно підібраним коктейлем і високою кваліфікацією мезотерапевта.

Записатись на прийом

Заповніть форму онлайн запису і очікуйте на дзвінок адміністратора

МИ НАДАЄМО ПОВНИЙ ДІАПАЗОН СТОМАТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Кваліфіковані фахівці
Гарантія на послуги
Індивідуальний підхід
Сучасне оснащення

Ін'єкції мезотерапії в Одесі


Ін'єкції містять тільки невеликі дози лікарських препаратів. Максимум - це 0,2 мл речовини.

Ін'єкції потрібні не так часто. Курс мезотерапії завжди підбирається строго індивідуально, але в середньому це тиждень - дві інтенсивної мезотерапії і підтримує курс через період близько півроку. Окремі завдання і цілі можуть зажадати разової мезотерапії або 2-3 сеансу.

Ін'єкції мезотерапії транспортують препарат в потрібне місце. Глибина проникнення голки при мезотерапії становить близько половини сантиметра. Осередок поширення ліки строго позначений і контролюється.

процедура мезотерапии в Одессе


Природно, головним аргументом на користь мезотерапії є той чудовий ефект, який вона дає. Серед інших достоїнств методу також відзначають його физиологичность, так як часто використовуються ін'єкції натуральних речовин; тривалий стійкий ефект; відсутність обмежень за віком і протипоказань; мінімальний ризик виникнення небажаних наслідків і побічних ефектів, а також - відмінну сполучуваність методу мезотерапії з іншими методами, які можуть одночасно використовуватися для лікування захворювань. Також, у нас Ви зможете зробити плазмоліфтінг для підтримки шкіри в тонусі і зробити її пружною.

 

Відгуки наших улюблених клієнтів

Віра
Дуже хороша клініка. Ідеальне поєднання професіоналізму і адекватних цін, та ще й ставлення лікарів до клієнтів позитивне.
28.04.2021
Анатолий
Очень порадовала приятная и дружественная атмосфера, все врачи большие профессионалы. Рекомендую!
28.08.2018

Всі відгуки

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом