Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - СБ: 9.00 - 20.00, СБ - ВС: 9.00 - 14.00 (по запису)

Послуги клініки

МИ НАДАЄМО ПОВНИЙ ДІАПАЗОН СТОМАТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Кваліфіковані фахівці
Гарантія на послуги
Індивідуальний підхід
Сучасне оснащення

Важливим етапом в будь-якому стоматологічному лікуванні є терапія. Заснована її мета - правильно визначити проблему і скласти чіткий план лікування, що виключає рецидиви. Терапія - це вузькопрофільна основа будь-якої стоматологічної дисципліни, наприклад, протезування, ортодонтії, імплантації, хірургії і так далі.

Хірургічна стоматологія - самостійна галузь клінічної стоматології, яка спрямована на усунення захворювань і порушень функцій зубного ряду шляхом оперативного втручання на твердих і м'яких тканинах ротової порожнини. Сучасна хірургія не має нічого спільного з застарілими поняттями про неминуче видаленні хворих зубів.

Гігієна і профілактика зубів - це комплекс профілактичних заходів, які дозволяють запобігти виникненню захворювань порожнини рота, пародонта, і розвиток карієсу. Найпростіші гігієнічні процедури передбачають використання елементарних засобів по догляду за ротовою порожниною, таких як зубна щітка, зубна нитка (флосс) і зубна паста. Основним методом профілактики, який забезпечує більш виражений ефект, є професійна чистка зубів.

Відбілювання зубів, яке робиться професійно в стоматологічній поліклініці, відбувається швидко і, найголовніше, абсолютно безпечно. Після нього зуби стають білосніжними і красивими. Так формується здоровий і успішний образ людини, про що свідчить його сліпуча усмішка.

Реставрація зубів - це відновлення первісної анатомічної форми, структури, кольору та інших параметрів зуба. Ця процедура робить відреставрований зуб не відрізнятись від сусідніх здорових. Вартість реставрація зубів обійдеться вам набагато дорожче, ніж їх своєчасне лікування, так як реставрація - це часткове відновлення.

Ортодонтія - це спеціалізований розділ стоматології, спрямований на вивчення методів виправлення прикусу і вирівнювання зубів. Формування зубощелепної системи нерідко відбувається з порушеннями, які згодом можуть стати причиною захворювань зубів і пародонту, а в деяких випадках впливають на загальний стан організму.

Пародонтологія - це галузь в стоматології, яка включає в себе вивчення різних методів діагностики, профілактики та лікування даного захворювання. Головне завдання даного напрямку - лікування таких проблем, як пародонтоз, пародонтит, гінгівіт і так далі. Детальніше про симптоми і лікування пародонтозу ми вам зараз розповімо.

На сьогоднішній день імплантологія переживає бурхливий період розвитку. Досвідчені та кваліфіковані стоматологи застосовують імплантати, оскільки завдяки цьому досягається прекрасний лікувальний результат. Про це говорить і задоволення пацієнтів, що насолоджуються не тільки відновленої жувальної функцією, але і поліпшеною естетикою.

Під протезуванням зубів розуміється широкий ряд процедур. Використання протезів дозволяє відновити один зуб або цілу структуру, за рахунок чого вирішується комплекс проблем.

Вініри - це ультратонкі керамічні пластини які фіксуються на поверхні зубів. І це самий сучасні і надійний спосіб зміни зовнішнього вигляду зубів.

Записатись на прийом