Одеса, вул. Тополева, 22

Відбілювання зубів в Одесі

Принципи роботи клініки "Phil Dent"

Детальна консультація
Широкий спектр стоматологічних послуг
Точна діагностика і комфортність лікування
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта
Використання сучасних методик і устаткування
Висококваліфіковані фахівці

Відбілювання зубів в Одесі, яке робиться професійно в стоматологічній поліклініці, відбувається швидко і, найголовніше, абсолютно безпечно. Після нього зуби стають білосніжними і красивими. Так формується здоровий і успішний образ людини, про що свідчить його сліпуча усмішка. В Одесі посмішка особливо важлива, адже це місто знаменитого колоритного гумору, і тут просто неможливо не посміхнутися. Відбілювання зубів в Одесі завжди актуально і на високому рівні за якістю.

Любительське відбілювання зубів ніколи не зрівняється з професійним

Щодня зуби піддаються впливу різних продуктів, які містять барвники. Через це зуби жовтіють, втрачається природний блиск. Також колір емалі погіршується внаслідок порушеного формування зубів або травми. У домашніх умовах самостійне відбілювання досить складне і вимагає витрат часу ... і все одно виходить гірше. Любительське відбілювання зубів ніколи не зможе зрівнятися з професійним обслуговуванням в стоматологічній поліклініці. Більш того, відбілювання в домашніх умовах небажано, оскільки може завдати ще більшої шкоди зубам. Одеська стоматологічна клініка Phil Dent пропонує відбілювання зубів за допомогою новітнього обладнання від кращих виробників. Наднові технології дозволяють проводити високоякісне відбілювання зубів клініки. Сьогоднішні методи професіоналів не деформується зубну емаль, проводяться без будь-яких побічних ефектів, а результат гарантується відмінний. Новітні розробки в галузі естетичної стоматології дозволяють освітлювати колір зубної емалі до восьми тонів. І замість агресивного гелю перекису водню професіоналами використовується гель пероксиду карбаміду, безболісно і ефективно видаляє пігмент на зубах.

Ціни на відбілювання зубів

При цьому на відбілювання зубів ціни залишаються доступними для більшості жителів Одеси і просто приїжджих.

(40КТ) Отбеливание 1800 грн
(41КТ) Отбеливание 1 зуб. 500 грн

Перед початком процедури відбілювання рекомендується:

  • провести гігієнічну чистку зубів;
  • зняти зубний наліт з камінням, якщо вони є;
  • запломбувати кожне каріозне освіту.

Що стосується протипоказань, то зазвичай їх небагато. Так, почекати з відбілюванням варто вагітним і заодно годуючим жінкам. Після процедури відбілювання зубів, ціни Одеси вас приємно здивують, протягом п'яти днів слід утримуватися від такої їжі, як кава або шоколад, тобто від тієї, в якій є фарбувальні елементи. Слід утримуватися в ці дні і від куріння, а заодно - використання зубної пасти з абразивними частинками. Сама процедура, як правило, триває близько півгодини або трохи більше, до 40 хвилин. Це абсолютно нешкідливий спосіб зробити свою посмішку яскравіше і красивіше, якщо відбілюванням займається професіонал. Навіть найтемніші ділянки зубів освітлюються, а ефект зберігається, як мінімум, два роки (зрозуміло, при правильній і щоденного чищення зубів). Звертайтеся!

 
 

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом

Отменить