Одеса, вул. Тополева, 22

Відбілювання зубів в Одесі

Принципи роботи клініки "Phil Dent"

Детальна консультація
Широкий спектр стоматологічних послуг
Точна діагностика і комфортність лікування
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта
Використання сучасних методик і устаткування
Висококваліфіковані фахівці

Відбілювання зубів в Одесі, яке робиться професійно в стоматологічній поліклініці, відбувається швидко і, найголовніше, абсолютно безпечно. Після нього зуби стають білосніжними і красивими. Так формується здоровий і успішний образ людини, про що свідчить його сліпуча усмішка. В Одесі посмішка особливо важлива, адже це місто знаменитого колоритного гумору, і тут просто неможливо не посміхнутися. Відбілювання зубів в Одесі завжди актуально і на високому рівні за якістю.

Любительське відбілювання зубів ніколи не зрівняється з професійним

Щодня зуби піддаються впливу різних продуктів, які містять барвники. Через це зуби жовтіють, втрачається природний блиск. Також колір емалі погіршується внаслідок порушеного формування зубів або травми. У домашніх умовах самостійне відбілювання досить складне і вимагає витрат часу ... і все одно виходить гірше. Любительське відбілювання зубів ніколи не зможе зрівнятися з професійним обслуговуванням в стоматологічній поліклініці. Більш того, відбілювання в домашніх умовах небажано, оскільки може завдати ще більшої шкоди зубам. Одеська стоматологічна клініка Phil Dent пропонує відбілювання зубів за допомогою новітнього обладнання від кращих виробників. Наднові технології дозволяють проводити високоякісне відбілювання зубів клініки. Сьогоднішні методи професіоналів не деформується зубну емаль, проводяться без будь-яких побічних ефектів, а результат гарантується відмінний. Новітні розробки в галузі естетичної стоматології дозволяють освітлювати колір зубної емалі до восьми тонів. І замість агресивного гелю перекису водню професіоналами використовується гель пероксиду карбаміду, безболісно і ефективно видаляє пігмент на зубах.

Ціни на відбілювання зубів

При цьому на відбілювання зубів ціни залишаються доступними для більшості жителів Одеси і просто приїжджих.

(40КТ) Отбеливание 1800 грн
(41КТ) Отбеливание 1 зуб. 500 грн

Перед початком процедури відбілювання рекомендується:

  • провести гігієнічну чистку зубів;
  • зняти зубний наліт з камінням, якщо вони є;
  • запломбувати кожне каріозне освіту.

Що стосується протипоказань, то зазвичай їх небагато. Так, почекати з відбілюванням варто вагітним і заодно годуючим жінкам. Після процедури відбілювання зубів, ціни Одеси вас приємно здивують, протягом п'яти днів слід утримуватися від такої їжі, як кава або шоколад, тобто від тієї, в якій є фарбувальні елементи. Слід утримуватися в ці дні і від куріння, а заодно - використання зубної пасти з абразивними частинками. Сама процедура, як правило, триває близько півгодини або трохи більше, до 40 хвилин. Це абсолютно нешкідливий спосіб зробити свою посмішку яскравіше і красивіше, якщо відбілюванням займається професіонал. Навіть найтемніші ділянки зубів освітлюються, а ефект зберігається, як мінімум, два роки (зрозуміло, при правильній і щоденного чищення зубів). Звертайтеся!

 
 

Відгуки наших улюблених клієнтів

Очень порадовала приятная и дружественная атмосфера, все врачи большие профессионалы. Рекомендую!
Анатолий28.08.2018
Отличная клиника, врачи профессиналы своего дела, обслуживание на высоком уровне!
Юлия Линник13.12.2018
Спасибо, делала в октябре 2013 передние зубы, осталась очень довольна.
Инна Хабуктанова28.08.2018
Отличная клиника. Лечил здесь свои зубы на протяжении месяца в. Впечатления отличные, грамотный подход к лечению и быстрый результат!
Михаил13.01.2020

Всі відгуки

Поради наших спеціалістів

Вініри - це пластинки, які заміщають собою зовнішній шар зубів і, отже, покращують його вид. Вініри бувають або керамічні, або композитні. Вони коректують колір і форму зубів. Наприклад, особливо часто вініри використовуються тими, хто грає на духових музичних інструментах на зразок флейти, кларнета, труби і так далі.

Таке ортодонтичне лікування, як носіння брекетів, має на увазі розвиток різних стоматологічних захворювань, таких як карієс. Чужорідний предмет у роті, в даному випадку скоби, сприяє розмноженню бактерій в ротовій порожнині, і часто це відбувається через недотримання правил особистої гігієни.

Чистити зубки у дітей треба вже тоді, коли вони прорізалися. Спочатку для цього можна використовувати просто шматочок марлі, змочений в кип'яченій воді, а також спеціальну щітку, яка дозволить очистити зубки дитини. Але коли дитина підросте, він повинен навчитися правильно чистити зуби, і допомогти йому повинні в цьому батьки.

Коронка - це можливість зберегти зламаний або зміцнити пошкоджений карієсом зуб у кращих стоматологів Одеси. Цей вид реставрації вельми популярний, так як дозволяє поліпшити зовнішній вигляд зуба, а також повністю відновити його форму, розмір і функціональність.

Багато людей мріють про ідеальну білосніжною посмішці і у них виникає закономірне питання: «Що призводить до плям на зубах і їх пожовтіння». Знаючи причину, простіше боротися зі слідством, а в ідеалі навіть не дозволити цій проблемі з'явитися. Особливо це важливо по відношенню до дітей, у випадку з дітьми краще відразу звернутися до дитячого стоматолога в Одесі.

Ніщо так не зачаровує, як широка, щира посмішка, що відкриває ряд красивих, доглянутих зубів. Стоматологічні клініки Одеса і серед них - оснащена новітнім обладнанням клініка Phil Dent - пропонують широкий діапазон зуболікарській допомоги, заснованої на використанні сучасних технологій, що дозволяють зробити процедури максимально безболісними.

FAQ

Дослідження показують, що до 10 років діти не здатні свідомо проводити чистку зуби. Чисті зуби не уражаються карієсом. Батьки повинні брати цю відповідальність на себе. Як це зробити ми вас навчимо!
За умови дотримання всіх правил підготовки зуба і фіксації коронки, особливий догляд не потрібно.
Відбілювання можна робити тільки після санації ротової порожнини. І потрібно бути уважним з реставраціями фронтальної групи зубів, так як вони не отбеливаются.
Абсолютним протипоказанням є тільки злоякісна пухлина в планованому місці. Всі інші протипоказання є відносними (цукровий діабет, гіпертензія, паління)
Починаючи з 18 років (коли скелет вже сформований). Обмежень «до» не існує.

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом

Отменить