Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - ПТ: 9:00 - 17:00 (по запису)

Чи розвивається карієс під брекетами

Таке ортодонтичне лікування, як носіння брекетів, має на увазі розвиток різних стоматологічних захворювань, таких як карієс. Чужорідний предмет у роті, в даному випадку скоби, сприяє розмноженню бактерій в ротовій порожнині, і часто це відбувається через недотримання правил особистої гігієни.

Брекети схожі на замочки, з'єднані між собою дугою. Вони щільно прилягають до поверхні зубів. Але дуги сприяють накопиченню залишків їжі між ними та зубами. Якщо нетщательно вичистити все частинки їжі, це призводить до утворення зубного нальоту. Через деякий час він перетворюється на зубний камінь, який провокує появу карієсу.

Для того, щоб уникнути карієсу під брекетами, необхідно підтримувати ідеальну чистоту зубів. Зубної щітки та пасти для цього мало. Також треба використовувати суперфлосси, йоржики, іригатори та інші спеціальні пристрої. Важливо дотримуватися дієти та не вживати іриски, жувальні гумки, насіння, горіхи, гарячу і холодну їжу, а фрукти та овочі різати на невеликі шматочки.

Важливе правило при носінні брекетів - регулярне відвідування стоматолога. І якщо ви поставили брекети в стоматологічній клініці Phil Dent, не забувайте регулярно, а також при появі плям, звертатися до стоматолога. Багато часу у вас це не займе, так як наші стоматологи, які також займаються вирівнюванням зубів працюють швидко і професійно, зате ви будете впевнені в тому, що таке ортодонтичне лікування не викличе ускладнень.

Записатись на прийом

Заповніть форму онлайн запису і очікуйте на дзвінок адміністратора

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом