Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - ПТ: 9:00 - 17:00 (по запису)

Особливості протезування зубів

Відновлення структури і функцій частково або повністю втрачених зубів - це лікування і протезування зубів. Існує кілька способів протезування: установка коронок, штифтових конструкцій, повне відновлення втраченого зуба за допомогою різних технологій протезування. Також існує так зване мікропротезування - відновлення часткової втрати коронки зуба або захист поверхні зуба від руйнування, свого роду реставрація зуба.

Сучасне протезування - це поєднання сучасних технологій, матеріалів і багатого досвіду професіоналів. Для того щоб повернути втрачені зуби, досить встановити протези - стоматологічні конструкції, що відновлюють анатомію і фізіологію зубощелепної системи. Протезування зубів буває трьох видів: знімне, незнімне, умовно-знімне.

Знімні протези - це звичайна справа. Вважається, що такий вид протезування зустрічається в 80% випадків. Для знімного протезування використовують часткові або повністю пластичні протези, які можна зняти або ввести самостійно. Ставляться такі протези при повній або частковій втраті зуба, іноді навіть в разі втрати одного жувального зуба.

Незнімне протезування використовують тоді, коли зубочелюстная система ще досить міцна і надійна для установки системи протезів: мостів, бюгельних конструкцій та інших. Найбільш популярний вид незнімного протезування - коронки. Зазвичай вони встановлюються на частково зруйнований зуб. Але можна встановити кореневої імплантат, і на нього встановити коронку. І навіть якщо залишився тільки корінь зуба, можна в корінь вставити спеціальний штифт, який використовують для формування і кріплення коронки.

Ще одне питання - матеріали і технології в протезуванні. Для цього використовують багатий арсенал засобів, серед яких найбільш популярні метали, кераміка і фарфор, пластмаси, фотополімери і композитні матеріали. Найбільш популярний матеріал при протезуванні зубів - металокераміка.

Металокераміка пропонує великий ряд переваг: можливість протезування зубів зі складними деформаціями зубощелепної системи, отримати «натуральні» зуби, можливість комфортного пережовування їжі, довговічність конструкції. Природно, протезування зубів металокераміка ціни не будуть низькими, зате ви зможете насолоджуватися новими чудовими зубами.

Вартість буде залежати від різних факторів, і не завжди можна передбачити, які саме будуть необхідні процедури. Для цього можна вибрати процедуру «під ключ». Звичайно ж, ціни буду залежати і від стоматологічної клініки, де ви робите протезування, від матеріалів, і від складності роботи.

Записатись на прийом

Заповніть форму онлайн запису і очікуйте на дзвінок адміністратора

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом