Одеса, вул. Тополева, 22

Лікування пародонтиту в Одесі

Принципи роботи клініки "Phil Dent"

Детальна консультація
Широкий спектр стоматологічних послуг
Точна діагностика і комфортність лікування
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта
Використання сучасних методик і устаткування
Висококваліфіковані фахівці

лікування пародонтиту в ОдесіЗдоров'я зубів залежить від стану ясен - це аксіома стоматології. Якщо внаслідок запального процесу цілісність зубоясневих з'єднань порушується, стоматолог ставить діагноз пародонтит. Своєчасне лікування пародонтиту в Одесі вбереже вас від можливих ускладнень.

Пародонт - це оточуючі зуб тканини, що виконують опорну і захисну функції. При розвитку деструктивних процесів в яснах зуб втрачає опору і стає вразливим для мікробів.

Чому захворювання пародонту нерідко залишаються поза увагою? Причина - невиражена симптоматика на початкових стадіях захворювання або впевненість, що все «само собою владнається». Така безпечність може спричинити передчасну втрату зубів.

Коли необхідно почати лікувати ясна при пародонтиті: тривожні симптоми

Поставити точний діагноз може тільки кваліфікований лікар-пародонтолог. Ось перелік симптомів, при яких слід негайно звертатися до фахівця:

 • ясна болять і кровоточать при натисканні, чищенні зубів, пережовуванні твердої їжі;
 • колір ясен набуває нездоровий блідо-рожевий або бордовий відтінок;
 • загострюється чутливість слизової на холодне, гаряче, кисле, солодке;
 • постійно присутній неприємний запах з рота.

Вчасно розпочате лікування ясен при пародонтиті в Одесі , спрямоване на усунення причин запалення, займає від 7 до 10 днів. Хронічна стадія захворювання здатна викликати ускладнення, що істотно ускладнює лікування і шанси на відновлення.

Вартість лікування пародонтиту в Одесі залежить від стадії патології, методів і тривалості терапії і цінової політики клініки. В арсеналі приватної стоматологічної клініки Phil Dent - передові технології, якісне сучасне обладнання та ефективні методи лікування захворювань пародонту. На всі види послуг надається гарантія.

Причини виникнення пародонтиту

 1. Інфікування і пошкодження ясен внаслідок видалення зуба чи дефектів протезування провокують гострий пародонтит з характерними симптомами і погіршенням загального стану;
 2. Відсутність належного регулярного догляду за порожниною рота призводить до мінералізації зубного нальоту і утворення зубного каменю - основного джерела хронічної інфекції ясен;
 3. Порушення кровопостачання пародонту в результаті куріння або судинних аномалій погіршує харчування опорних тканин зуба.
 4. Поява і запалення порожнин між яснами і зубом внаслідок хронічної інфекції, яка руйнує тканини пародонту.

лікування ясен при пародонтиті в Одесі

Необхідно враховувати, що пародонтит часто протікає на тлі дефіциту вітамінів і мікроелементів, ослабленого імунітету, супутніх системних захворювань. У цьому випадку паралельно з місцевою терапією необхідно в обов'язковому порядку усувати інші причини патології.

Класифікація пародонтиту: види і стадії

Залежно від характеру протікання розрізняють гостру і хронічну фази захворювання.

Стадії розвитку хронічного пародонтиту

I стадія - при відсутності видимих ​​морфологічних змін тканин пародонта скарги на кровоточивість, набряклість і болючість ясен.

II стадія - ясна втрачають пружність, стають пухкими; утворюються підясенні кишені, збільшуються проміжки між зубами. Посилюється кровоточивість і неприємний запах з рота.

III стадія - підвищена чутливість ясен до зміни температури і смаку їжі. Оголення шийки зуба внаслідок запалення і відшарування ясна призводить до його поступового розхитування.

лікування локалізованого пародонтиту в Одесі

Розрізняють три види захворювань, які дуже схожі:

Природа цих захворювань однакова: інфекційно-запальне ураження пародонту. Симптоми їх схожі, але причини, ступінь ураження ясен, наслідки та методи лікування відрізняються.

Гінгівіт і пародонтит - ланки одного патологічної ланцюга. Вони мають спільну етіологію, подібні прояви і загальну тактику лікування. При несвоєчасному або неефективному лікуванні хронічний гінгівіт ускладнюється пародонтитом. При цьому опорна і захисна функції пародонту порушуються, а деструктивні процеси поглиблюються.

З десяти пацієнтів, що мають проблеми з яснами, тільки одному ставиться діагноз пародонтоз. Це хронічне захворювання пародонту неінфекційної природи. Якщо при пародонтиті запалення виникає в м'яких тканинах ясен і поширюється на періодонт і кістку, то при пародонтозі все відбувається навпаки. До того моменту, коли починають кровоточити ясна, коріння зуба вже розхитані, і процес стає незворотним.

Достовірні причини пародонтозу медицині невідомі. Серед передбачуваних причин виділяють наступні:

 • порушення харчування тканин біля основи і коренів зуба;
 • наслідок хронічних захворювань, таких як атеросклероз, цукровий діабет, хвороби шлунково-кишкового тракту;
 • спадкова схильність.

Комплексне лікування пародонтиту в Одесі

Для лікування пародонтиту в Одесі звертайтеся до фахівців сімейної стоматологічної клініки Phil Dent. Наші досягнення:

 • Клініка удостоєна престижної міжнародної нагороди за високий рівень обслуговування від WhatClinic.com і входить в 2% клінік по всьому світу з високим рівнем обслуговування пацієнтів;
 • Завдяки міжнародному сервісу онлайн-пошуку, нас вибирають пацієнти з Європи, Америки та Австралії. Їх позитивні відгуки спонукають нас працювати ще краще.
 • За результатами акредитації МОЗ сімейна клініка Phil Dent отримала «Вищу категорію».

Лікування пародонтиту в нашій клініці базується на якісній діагностиці і визначенні індивідуальної тактики терапії для кожного пацієнта, усунення причин, що викликали запалення. Ціни на лікування пародонтиту в Одесі вказані на нашому сайті в розділі Ціни.

Лікувальня пародонтиту проходить у декілька етапів:

 1. Санація порожнини рота: ін'єкції линкомицина, ручна і ультразвукова чистка вогнищ запалення за допомогою кюрет Грейсі і Vector-терапії.
 2. Місцеве протизапальне лікування шляхом накладення пародонтальной пов'язки, плівки «Диплом» з використанням ефективних медичних препаратів (Креон, метрогил-дента).
 3. Медикаментозне та ортопедичне відновлення пошкоджених тканин пародонту. Для зміцнення зубів застосовують різні види шинування.
 
 

Відгуки наших улюблених клієнтів

Была в клинике, делала чистку зубов и договорилась о переделке пломб после предыдущей некачественной работы в другой клинике. Осталась очень довольна после чистки. Видно что стомат
Мария Кихая13.12.2018
Отличная клиника. Лечил здесь свои зубы на протяжении месяца в. Впечатления отличные, грамотный подход к лечению и быстрый результат!
Михаил13.01.2020
Отличная клиника, врачи профессиналы своего дела, обслуживание на высоком уровне!
Юлия Линник13.12.2018
Спасибо, делала в октябре 2013 передние зубы, осталась очень довольна.
Инна Хабуктанова28.08.2018

Всі відгуки

Поради наших спеціалістів

Вініри - це пластинки, які заміщають собою зовнішній шар зубів і, отже, покращують його вид. Вініри бувають або керамічні, або композитні. Вони коректують колір і форму зубів. Наприклад, особливо часто вініри використовуються тими, хто грає на духових музичних інструментах на зразок флейти, кларнета, труби і так далі.

Таке ортодонтичне лікування, як носіння брекетів, має на увазі розвиток різних стоматологічних захворювань, таких як карієс. Чужорідний предмет у роті, в даному випадку скоби, сприяє розмноженню бактерій в ротовій порожнині, і часто це відбувається через недотримання правил особистої гігієни.

Чистити зубки у дітей треба вже тоді, коли вони прорізалися. Спочатку для цього можна використовувати просто шматочок марлі, змочений в кип'яченій воді, а також спеціальну щітку, яка дозволить очистити зубки дитини. Але коли дитина підросте, він повинен навчитися правильно чистити зуби, і допомогти йому повинні в цьому батьки.

Коронка - це можливість зберегти зламаний або зміцнити пошкоджений карієсом зуб у кращих стоматологів Одеси. Цей вид реставрації вельми популярний, так як дозволяє поліпшити зовнішній вигляд зуба, а також повністю відновити його форму, розмір і функціональність.

Багато людей мріють про ідеальну білосніжною посмішці і у них виникає закономірне питання: «Що призводить до плям на зубах і їх пожовтіння». Знаючи причину, простіше боротися зі слідством, а в ідеалі навіть не дозволити цій проблемі з'явитися. Особливо це важливо по відношенню до дітей, у випадку з дітьми краще відразу звернутися до дитячого стоматолога в Одесі.

Ніщо так не зачаровує, як широка, щира посмішка, що відкриває ряд красивих, доглянутих зубів. Стоматологічні клініки Одеса і серед них - оснащена новітнім обладнанням клініка Phil Dent - пропонують широкий діапазон зуболікарській допомоги, заснованої на використанні сучасних технологій, що дозволяють зробити процедури максимально безболісними.

FAQ

Пародонтит - запальне захворювання, яке виникає через бактеріального ураження тканин пародонта. Джерелом бактерій найчастіше стає зубний наліт, а причиною запалення - неякісна гігієна порожнини рота. При пародонтиті альвеолярна кістка поступово руйнується, формуються глибокі ясеневі кишені, відбувається ослаблення зубів. В результаті нього вони стають рухливими - аж до випадання.

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом

Отменить