Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - ПТ: 9:00 - 17:00 (по запису)

Як знайти хорошого стоматолога в Одесі

Стоматолог в ОдессеНайчастіше відвідування стоматологічного кабінету відкладається пацієнтом до тих пір, поки не заболить зуб, коли вже немає часу шукати. Тоді вже необхідно терміново позбуватися від болю. Тому більшість пацієнтів до сих пір відвідують першого-ліпшого стоматолога і, на жаль, не завжди хорошого. Так відбувається і при наступній зубного болю, а між тим важливо задуматися, як знайти хорошого стоматолога в Одесі?

Поширеним методом пошуку залишається «сарафанне радіо», бліц-опитування рідних, знайомих, а також колег. Крім того, в інтернет-форумах можна знайти відгуки про той чи інший стоматолога, вивчити рекламу. Можна обдзвонити найближчі клініки або ж обійти їх. Однак, на жаль, всі дані методи допомагають не завжди, оскільки поради важливо перевіряти, дивлячись на зуби. Саме стан зубів порадника підказує, як знайти хорошого стоматолога в Одесі: прислухатися до поради або ж продовжити пошук. Зрозуміло, віртуальні порадники, які пишуть тексти, не можуть показати свої зуби, а реальні - не завжди є об'єктивними. Що одному підходить, іншому може не підходити зовсім. І все ж найбільш поширене «сарафанне радіо», але при ньому важливо оцінювати зуби порадника. Красиві і оновлені, блискучі, вони найкраща рекомендація. Хороший стоматолог надає сучасні стоматологічні послуги на вищому рівні: вирівнювання зубів без брекетів, лікування пародонтиту, протезування зубів металокерамікою в Одесі.

Якщо ж у поліклініки досить багато агресивної реклами, це сигнал, що стоматологів тієї клініки друзі і близькі навряд чи рекомендують найближчому оточенню. Тому і у даного методу свій мінус.

Найбільш вірний метод: вникнути самому в проблему зубів і, виходячи зі своїх знань про неї, вибирати грамотного стоматолога, якому можете довіряти.

Записатись на прийом

Заповніть форму онлайн запису і очікуйте на дзвінок адміністратора

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом