Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - ПТ: 9:00 - 17:00 (по запису)

Чи можливо вилікувати глибокий карієс?

Лечение глубоко кариесаСтоматологія сьогодні розвивається швидко. З'являється новітня техніка, завдяки якій вирішуються проблеми зубів, які раніше вважалися нерозв'язними. До них відноситься і глибокий карієс. Це небезпека, оскільки через несвоєчасне лікування можна навіть позбутися ураженого карієсом зуба. Варто зрозуміти, що глибокий карієс - вже остання стадія хворого зуба. Тому у багатьох головне питання, чи можливо вилікувати глибокий карієс.

Як вже говорилося, лікування карієсу в Одесі можливо завдяки розвитку стоматології. І перш за все лікування починається з знеболювання, оскільки потім каріозна порожнина в зубі очищається, починаючи з м'якого дентину. Після вже робиться пломбування, і на кожному етапі необхідно знеболююче. Якщо випадок більш важкий, коли вже вражений зубної нерв, то відповіддю на питання, чи можна вилікувати глибокий карієс, служить депульпірування зуба. Тобто видаляються з зубним нервом м'які тканини пульпи.

Таким чином, якщо лікування проводиться вчасно і кваліфіковано, то навіть після глибокого карієсу може залишитися живою зуб. Тоді він реставрується, і до нього повертаються всі потрібні функції. Якщо ж лікування запізніле, то, на жаль, проблемний зуб, уражений глибоким карієсом, вже доводиться видаляти. Також проводиться лікування карієсу молочних зубів. Стоматологи клініки PhilDent завдяки досвіду виліковують навіть глибокий карієс, якщо клієнт, зрозуміло, звертається вчасно. Бережіть зуби разом з нами!

Записатись на прийом

Заповніть форму онлайн запису і очікуйте на дзвінок адміністратора

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом