Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - ПТ: 9:00 - 17:00 (по запису)

Вініри - за і проти

Вініри - це пластинки, які заміщають собою зовнішній шар зубів і, отже, покращують його вид. Вініри бувають або керамічні, або композитні. Вони коректують колір і форму зубів. Наприклад, особливо часто вініри використовуються тими, хто грає на духових музичних інструментах на зразок флейти, кларнета, труби і так далі. Вініри можуть замінювати собою відбілювання зубів. Винирами прикрашені і знамениті голлівудські посмішки. Більш того, вініри придумав і винайшов голлівудський дантист спочатку для того, щоб їх спеціально одягали під час зйомок, а потім знімали. Тільки з часом з'явилися технології, що дозволяють створювати керамічні вініри, які можуть приклеюватися на довгі роки. Такі вініри приклеюються на композитні цементи, і вельми надійно. Ні лікування гінгівіту (запалення ясен), ні будь-яка інша стоматологічна операція не зустрічає перешкод через виниров.

Недоліки вінірів

Однак у виниров, як і у будь-якого іншого предмета є продовження достоїнств. Тобто недоліки, які цілком компенсуються позитивними властивостями, проте повинні бути відомі кожному, хто вирішив скористатися винирами.

Вініри (особливо композитні) неміцні, це по-перше. По-друге, якщо колір зубів змінюється дуже сильно, вініри маскують це погано. Керамічні вініри коштують дорого. Але, крім цього, додаткових витрат зажадає реставрація зубів, чия емаль обточується винирами, які, до того ж, регулярно повинні переустановлюватися.

Білосніжних усмішок!

Записатись на прийом

Заповніть форму онлайн запису і очікуйте на дзвінок адміністратора

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом