Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - ПТ: 9:00 - 17:00 (по запису)

Чи потрібен спеціальний догляд для зубів з коронкою

Коронка - це можливість зберегти зламаний або зміцнити пошкоджений карієсом зуб у кращих стоматологів Одеси. Цей вид реставрації вельми популярний, так як дозволяє поліпшити зовнішній вигляд зуба, а також повністю відновити його форму, розмір і функціональність.

Види коронок, в залежності від застосовуваних матеріалів:

  • металева
  • керамічна
  • металокерамічна

Також коронки можна поділити на тимчасові і постійні.

Чи потрібен спеціальний догляд для зубів з коронкою? - закономірне питання, що виникають у тих, хто скористався цією стоматологічної процедурою. Спеціальний догляд потрібно тільки зубам з тимчасової коронкою, тобто тієї, яка стоїть в той час, поки виготовляється постійна. Зазвичай це період в декілька тижнів.

У цей час необхідно максимально дбайливо ставитися до коронки: виключаємо тверду їжу, намагаємося пережовувати іншою стороною рота і уникаємо будь липкою їжі. Всі ці заходи дозволять не зламати і не змістити коронку, а значить ви уникнете додаткового відвідування стоматолога.

Таку ж обережність дотримуємося і при очищенні зубів. Після постановки постійної коронки дотримуємося звичайних правил з гігієни ротової порожнини: чистимо зуби вранці і ввечері, використовуємо зубну нитку для обробки зони між зубами і яснами, застосовуємо полоскання рота і не забуваємо про обов'язкове стоматологічному огляді раз на пів року.

Записатись на прийом

Заповніть форму онлайн запису і очікуйте на дзвінок адміністратора

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом