Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - ПТ: 9:00 - 17:00 (по запису)

Нові технології лікування карієсу

Ніщо так не зачаровує, як широка, щира посмішка, що відкриває ряд красивих, доглянутих зубів. Стоматологічні клініки Одеса і серед них - оснащена новітнім обладнанням клініка Phil Dent - пропонують широкий діапазон зуболікарській допомоги, заснованої на використанні сучасних технологій, що дозволяють зробити процедури максимально безболісними.

Нове покоління бормашин і знеболюючих препаратів дозволило звести до мінімуму неприємні відчуття під час лікування такої поширеної хвороби зубів, як карієс. Більш того, в даний час вже існують методики, за якими карієс лікується повністю без бормашини, що перевело послуги стоматологічних клінік на якісно новий рівень.

Хіміко-механічний метод - один з новітніх - дозволяє абсолютно не травмувати здорові ділянки зубної тканини. Пошкоджена карієсом тканину видаляється після нанесення на неї спеціального гелю, в складі якого гіпохлорид натрію і три амінокислоти. Потім пошкоджений дентин видаляється за допомогою спеціальних інструментів. Метод повністю безболісний, безшумний, порожнину під пломбу виходить набагато менше.

При повітряно-кінетичному методі інструмент не контактує з хворим зубом, пошкоджені тканини вимиваються що подається під великим тиском потоком повітря, води і абразивних частинок.

Порожнина зуба ідеально готується до лікування і пломбування.

Лазерний метод. Спеціально відрегульований лазерний промінь максимально точно вибірково видаляє м'якші інфіковані тканини, абсолютно не пошкоджуючи здорові, і при цьому одночасно дезінфікує порожнину.

Метод обробки озоном найбільш щадний і особливо привабливий для дітей. Озон подається на каріозну область через силіконову чашечку. Процедура триває менше хвилини, мікроорганізми, що руйнують зуб, повністю знищуються. Потім тканини зуба в порожнині зміцнюються спеціальним складом і пломбу можна взагалі не ставити, - за вибором пацієнта.

На лікування карієсу ціни можна дізнатися на сайті клініки Phil Dent. Вибирайте нові технології для здоров'я і краси Ваших зубів.

Записатись на прийом

Заповніть форму онлайн запису і очікуйте на дзвінок адміністратора

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом