Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - ПТ: 9:00 - 17:00 (по запису)

Особливості лікування дитячого карієсу

Карієс молочних зубів - найчастіша причина приходу до дитячого стоматолога. У ранньому віці його легше запобігти, ніж лікувати. Багато хто помилково вважає, що стан і здоров'я молочних зубів не дуже важливо. Але практика показує, що якщо з'явився карієс молочних зубів лікування його має бути своєчасним, це - запорука міцних постійних корінних зубів у майбутньому.

Карієс часто призводить до втрати молочного зуба. Це негативно позначається на здоров'ї та самопочутті дитини: порушується робота травної і дихальної систем, формування щелеп і розвиток мови ...

Зберегти молочні зуби до їх природного випадання дуже важливо! Батьки повинні на особистому прикладі показувати, як правильно чистити зубки. Також важливий плановий огляд стоматолога з самого раннього віку. Він допоможе своєчасно виявити хворобу і зупинити її розвиток.

Небезпека карієсу для дитячих зубів в тому, що з початком захворювання відбувається демінералізація емалі нижче ураженого поверхневого шару, де утворюється об'ємний пористий шар. Він пропускає «карієсогенні кислоти», які розчиняють мінерали емалі і сприяють розвитку процесу.

На емалі не видно пошкоджень, але вкрай необхідне лікування, щоб розвиток карієсу не дало ускладнень. При запізнілому лікуванні відбувається рання втрата зубів, що викликає неправильне функціонування всієї зубощелепної системи дитини. Тому лікування гінгвіта у дітей краще починати ніж раніше.

На ранньому етапі лікування карієсу у дітей включає обробку спеціальним фторосодержащее розчином (фторування). Він припиняє подальший розвиток хвороби і зміцнює зубну емаль. Але при прогресуючому карієсі фторування неефективне. На більш пізніх етапах не обійтися без механічного впливу. При неможливості відновити зуб, потрібно його видалення. Потрібно зробити все, щоб уникнути цього.

Для маленького пацієнта будь-яка зустріч з лікарем - це стрес. Тому дуже важливий індивідуальний підхід і максимально комфортні умови при перших відвідинах кабінету стоматолога. У стоматологічній клініці Phil Dent юні пацієнти можуть отримати комплексні стоматологічні послуги. Не хвилюйтеся, якщо у вашої дитини карієс молочних зубів лікування проводиться тут під наглядом висококваліфікованої команди фахівців. Добрі, веселі й уважні лікарі обов'язково сподобаються вашій дитині. В арсеналі клініки є цілий ряд методик, що дозволяють швидко і безболісно провести діагностику і лікування карієсу молочного зуба.

Одна з них - інноваційна технологія Icon - лікування карієсу у дітей без болю. Це максимально ефективний метод лікування карієсу на основі передових німецьких технологій. Компанією DMG в тісній співпраці з інститутом Charite (Берлін) і Університетом м Кіль розроблена унікальна методика інфільтрації карієсу. Таке лікування здатне зупинити його розвиток без препарування, без втрати здорових тканин зуба, просто і безболісно, ​​в одне відвідування. За цією технологією використовується особливий матеріал, який заповнює утворилися каріозні порожнини і запобігає подальшому руйнуванню зубів.

Лікарі дадуть маленьким пацієнтам навик правильно і регулярно проводити гігієну порожнини рота, що не допустить розвиток карієсу в майбутньому.

Ми допоможемо вашим дітям вирости здоровими і усміхненими!

Записатись на прийом

Заповніть форму онлайн запису і очікуйте на дзвінок адміністратора

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом