Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - ПТ: 9:00 - 17:00 (по запису)

Особливості імплантації зубів

Про важливість здорових зубів годі й казати, це зрозуміло і так - вони є невід'ємною частиною якості життя і соціальної активності людини, його здоров'я. За зубами треба стежити, правильно вести гігієну порожнини рота, бути обережним у виборі харчування. Але іноді як би ми не старалися стежити за здоров'ям зубів, деякі все ж «примудряються» випадати. І втрата зубів - це серйозна медична і соціальна проблема. При адентії порушується функція жування, що сприяє розвитку захворювань шлунка і кишечника. При втраті зубів можлива зміна зовнішнього вигляду, пропорції обличчя і порушення мови. Видалення навіть одного зуба може привести до ряду проблем через зсув сусідніх - неправильне змикання і співвідношення зубних рядів при жуванні, функціональне перевантаження, хвороби сусідніх зубів і так далі. Це своєрідна ланцюгова реакція, і втрата одного зуба може привести до втрати ще кількох.

І як же медицина пропонує відновити зуби, повернути здоров'я і красу усмішці? Імплантація зубів - вірний спосіб для цього. Це відновлення дефекту зубного ряду, яке раціонально здійснює протезування і допомагає уникнути препарування зубів і знімних протезів навіть при повній їх втрати. Імплантат - це штучна опора, що складається з біосумісного з тканинами організму титанового гвинта, імплантувати в кістку верхньої або нижньої щелепи, і коронки, що фіксується на титановому гвинті. Це і є заміна втраченого зуба. Сама конструкція імплантату складається з двох основних частин - самого імплантата і абатмента, який виготовляється з титану і є сполучною ланкою між імплантатом і сверхлежащіх мостовидні протезом.

Імплантація зубів перед традиційними методами протезування має певний ряд переваг. Найголовніше - це аналог здорового і міцного зуби, не відрізняється за зовнішнім виглядом і за функціями від власних. У вас є можливість зберегти всі сусідні зуби, без обточування і коригування, уникнути проблем знімних протезів, пов'язаних з їх зберіганням і експлуатацією, а також замінити будь-який зуб в будь-якому місці. «То можливість пройти процедуру в сучасній стоматологічній клініці з використанням нових технологій, професіоналізму і різних методик: класична і експрес імплантація зубів. Експрес імплантація - це більш швидкий спосіб процедури. На першому етапі встановлюються імплантати, верхівка яких залишається відразу під яснами. Вже на другу добу можна ставити протези. Навантажувати такі протези можна відразу ж, але приживаються вони кілька місяців. Імплантація зубів під ключ - відмінна можливість для того, щоб заощадити на процесі відновлення зубів.

Імплантація зубів ціни в основному залежать від матеріалів, з яких виготовлені імплантати. Але на здоров'ї економити не можна, тому варто вибрати дійсно якісні імплантати і якісну установку. І якщо вибрати процедуру «під ключ», вартість буде трохи нижче і включати саму імплантацію і можливі додаткові процедури.

Записатись на прийом

Заповніть форму онлайн запису і очікуйте на дзвінок адміністратора

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом