Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - ПТ: 9:00 - 17:00 (по запису)

До якого віку батьки повинні допомагати чистити зуби дітям

Чистити зубки у дітей треба вже тоді, коли вони прорізалися. Спочатку для цього можна використовувати просто шматочок марлі, змочений в кип'яченій воді, а також спеціальну щітку, котра дозволить очистити зубки дитини. Але коли дитина підросте, він повинен навчитися правильно чистити зуби, і допомогти йому повинні в цьому батьки.

Діти повинні чистити зуби спеціальною зубною щіткою з маленькою голівкою і м'якою щетиною, а зубну пасту потрібно вибирати без фтору і відповідно до віку дитини. Дитина повинна чистити зуби два рази в день, як і дорослі. Але так як у дитини поки ще недосконала моторика і зуби він чистить неякісно, ​​батьки повинні допомагати йому видаляти наліт з зубів повністю.

Батьки повинні допомагати дітям чистити зуби до того моменту, поки це не стане для дитини звичкою. Найчастіше це відбувається до 6-8 років. Також дитина повинна пам'ятати, що зуби треба чистити двічі на день, а після їжі - полоскати. Особливо важливо, щоб він навчився чистити зуби правильно - спочатку передні зубки, потім задні, і не забути пройтися по поверхні язика. При цьому чистка зубів повинна бути акуратною і безболісною.

Важливо пам'ятати, що догляд за молочними зубами не менш важливий, ніж за постійними. У стоматологічній клініці Phil Dent стоматологи розкажуть вам і вашим дітям, як правильно доглядати за зубами, правильно їх чистити і як привчити дитину до таких правил особистої гігієни. Якщо доглядати за зубами в ранньому віці, тоді і в майбутньому проблем з ними буде менше.

Записатись на прийом

Заповніть форму онлайн запису і очікуйте на дзвінок адміністратора

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом