Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - ПТ: 9:00 - 17:00 (по запису)

Новинки в сфері зубних імплантів

Чудовою альтернативою традиційному протезуванню є зубні імплантати, які набувають все більшої популярності завдяки стрімкому розвитку технологій імплантації. Удосконалюється також конструкція самих імплантів.

У клініці Phil Dent проводиться поетапна імплантація зубів під ключ - починається обстеженням, лікуванням, підбором конструкції і завершується імплантацією імпланта і установкою коронки. Якщо у Вас тонка кістка, недостатня для установки імпланта, її можна наростити. Залежно від конкретного випадку, процес може зайняти кілька місяців.

Завдяки сучасним технологіям процес можна значно прискорити. Новітня методика експрес-імплантації передбачає вживлення імпланта безпосередньо після видалення зуба в утворену лунку. Тимчасова коронка встановлюється відразу. У період загоєння ранки і приживлення імпланта пацієнт може пережовувати легку їжу.

Серед новинок провідних світових виробників можна виділити технології, при яких процес імплантації зуба повністю автоматизується, що дозволяє уникнути найменшої лікарської помилки. Обстеження проводиться автоматично, спеціальними найтоншими голками, які передають дані на комп'ютер, де відбувається обробка даних і 3D- моделювання конструкції імпланту і розташування його в щелепи. Далі відбувається автоматичне напрямок свердел в потрібні точки і свердління.

Варто згадати і про новітні матеріалах, які створені завдяки нанотехнологій, практично ідентичні кісткової тканини людини і зводять ризик відторгнення імпланта до мінімуму.

Вартість імплантів досить висока, тому як і раніше залишається актуальною металокераміка. Завдяки естетичності і міцності сучасних композитних матеріалів і досконалості технологій, металокерамічні протези і реставрація зубів піднялися на якісно новий рівень.

Приватна стоматологічна клініка Phil Dent надає всі види послуг з лікування, імплантації, протезування та реставрації зубів.

Записатись на прийом

Заповніть форму онлайн запису і очікуйте на дзвінок адміністратора

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом