Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - ПТ: 9:00 - 17:00 (по запису)

Новини в стоматологічному світі

Сучасні приватні стоматологічні клініки мають арсеналом новітнього обладнання для надання всілякої допомоги по лікуванню, реставрації, ортопедії зубів, і все-таки більшість пацієнтів до останнього відкладають відвідування стоматолога. Причини залишаються незмінними: боязнь бормашини, хворобливі відчуття ... Новітні розробки в галузі стоматології дозволять зробити лікування зубів максимально простий і бажаною процедурою.

Безконтактна обробка каріозної порожнини

При цьому застосовується не свердління бормашиною, а спеціальні апарати, що виробляють бездоганне і безболісне видалення ушкодженої тканини зуба за допомогою шліфування повітрям або водно-абразивної сумішшю. Сучасна стоматологія лікування карієсу переводить на абсолютно новий рівень.

Удосконалення лазерних технологій

Новітній лазерний інструментарій разюче відрізняється від своїх попередників - це зовсім інші технології. Прикладом - інноваційна система Alta-ST, зовсім недавно впроваджена в Клініці Бостонського інституту естетичної стоматології (США). Крім лікування карієсу, видалення новоутворень, пластики вуздечки і т.д. за допомогою цієї лазерної системи швидко і ефективно лікують герпес і пародонтоз.

Новітні матеріали: смоли, композити

Саме цим останнім розробкам належить майбутнє. Спеціальними смолами-герметиками заповнюють каріозні порожнини, зміцнюють тріщини зубної емалі і відколи зубів, надійно зупиняють прогресування карієсу. Композитні матеріали імітують природну структуру зуба - це нова ера в реставрації та протезуванні зубів.

Стоматологічні роботи

В недалекому майбутньому сайти стоматологічних клінік зможуть запропонувати послуги робота-дантиста. Перша подібна машина вже створена і є розробкою ізраїльської фірми Tactile Technologies. Вона кріпиться на щелепи пацієнта і дозволяє лікареві ідеально точно провести імплантацію імпланта. Проводиться зондування щелепи, відправка даних в комп'ютер, складання моделі щелепи, а потім автоматичне напрямок свердел в потрібну точку.

Слідкуйте за новинками стоматології. І не забувайте: чим раніше Ви звернетеся до стоматолога, тим ефективніше буде лікування.

Записатись на прийом

Заповніть форму онлайн запису і очікуйте на дзвінок адміністратора

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом