Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - ПТ: 9:00 - 17:00 (по запису)

Ціни у стоматологічних клініках

Одеса - прекрасний порт на Чорному морі, з прекрасною архітектурою, мальовничою природою, стародавніми традиціями і мільйонним населенням, різного достатку, яке влітку-восени збільшується в кілька разів за рахунок туристів, відпочиваючих і рідних, які приїхали побачити малу батьківщину.

Серед сервісу Одеси, значне місце займають безліч стоматологічних клінік, які надають якісні стоматологічні, косметичні, естетичні та СПА послуги гостям та корінним жителям. Відповідно до значним переліком і, відповідно, дуже широким діапазоном цін, будь-які стоматологічні проблеми вирішуються фахівцями високої кваліфікації, будь то реставрація зубів, протезування, професійна чистка або відбілювання зубів. Хочете вирівняти зуби або придбати голлівудську посмішку - в цьому місті можливо все! Ціни залежать від якості використовуваних матеріалів, від віддаленості від центральних частин міста, його основних районів і місць, легко доступних жителям, туристам і відпочиваючим.

Он-лайн довідник стоматологічні клініки ціни в Одесі дає назви клінік, адреси та телефони, вказує і сайти, щоб можна було з'ясувати перелік і вартість стоматологічних послуг в Одесі.

Однією з кращих приватних стоматологічних клінік Одеси за всіма критеріями РІА Новини в 2012 -13гг названий - Центр Сучасної стоматології Phil Dent. Тут кожен знайде рішення своєї проблеми. Від пломби до найскладніших реставраційних робіт і протезування, від цін економ класу і знижок до VIP-стоматології кращих європейських зразків. Наша клініка - доступна для всіх.

Дорослі і діти зустрінуть тут затишну обстановку, різноманітність і високу якість лікування зубів в Одесі послуг, що надаються, прекрасне співвідношення ціна / якість, високу кваліфікацію фахівців, новітнє обладнання та технології. А індивідуальний підхід до пацієнтів не дозволить вам покаятися в такому виборі.

Записатись на прийом

Заповніть форму онлайн запису і очікуйте на дзвінок адміністратора

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом