Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - ПТ: 9:00 - 17:00 (по запису)

Рейтинг RIA 2012-2013 серед стоматологій міста

Зміна умов і темпу життя, часті стреси - погіршили здоров'я населення і загострили проблеми з зубами. У всіх містах країни з'явилася велика кількість стоматологий. Як же визначити, де кращі стоматологічні клініки?

Одеське РІА Новини в 2012 -13гг дало рейтинги стоматологий в Одесі за критеріями: кваліфікація фахівців (з сайтів клінік), послуги стоматологічних клінік та відгуки пацієнтів.

В Одесі сайти стоматологічних клінік показують різноманітність профілів клінік, кваліфікації лікарів-стоматологів, умов і устаткування, використовуваних технологій і матеріалів, наборів послуг і розцінок і багато чого іншого.

Помірними цінами державних клінік, на превеликий жаль, супроводжує відсутність новітніх матеріалів, висококласного обладнання, а отже, і сучасних технологій. Лікарі кваліфіковані та досвідчені, але внаслідок великої завантаженості не мають можливості здійснити глибоко індивідуальний підхід до пацієнта.

Мережі респектабельних приватних клінік, маючи в своєму розпорядженні новітнім обладнанням кращих зарубіжних фірм, орієнтовані на надання послуг пацієнтам певного класу. Тут вузька спрямованість часто диктується попитом на естетичну стоматологію і косметологію, а також дитячу стоматологію.

За критеріями РІА, у невеликих приватних стоматологий більше шансів для високого рейтингу. Прикладом може бути одна з найкращих приватних Одеських клінік Центр Сучасної Стоматології Phil Dent.

Затишна обстановка, фахівці високої кваліфікації з багаторічним досвідом і чудовими профільними навичками, готові надати пацієнтові доступні за ціною комплексні стоматологічні послуги. Phil Dent - клініка для всіх.
У переліку:

  • профілактика і лікування карієсу
  • естетична стоматологія
  • лікування пародонтозу
  • реставрація зубів
  • протезування та імплантація
  • дитяча стоматологія

Створено комфортні умови для дорослих і дітей, з індивідуальним підходом до кожного пацієнта. Це справжній Центр Сучасної Сімейної Стоматології, готовий лікувати і надавати стоматологічне супровід від першого молочного, до останнього натурального зуба.

Все це - найкраща клініка Одеси - Phil Dent!

Записатись на прийом

Заповніть форму онлайн запису і очікуйте на дзвінок адміністратора

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом