Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - ПТ: 9:00 - 17:00 (по запису)

Як добитися білосніжної усмішки

Не у кожного з нас від природи голлівудська посмішка, і навіть якщо у вас дійсно красиві зуби, з часом вони можуть потемніти, і посмішка стає не такою вже чарівною. Крім того, в вас можуть перестати бачити успішної людини. Вся справа в тому, що білосніжні зуби можуть багато чого сказати про спосіб життя людини, здоров'я, генетиці, харчування та догляд за собою. Відбілювання зубів Одеса - це відмінний спосіб для того, щоб повернути своїм зубам блиск, а вам - захоплені погляди знайомих і перехожих.

Така процедура, як відбілювання зубів - це швидко і безболісно. Необхідно тільки вибрати спосіб відбілювання - з кожним роком медицина і технології пропонують більш нові, більш прості та ефективні методи отримання по-справжньому сліпучої усмішки. Що ще більш важливо, такі способи не шкодять емалі зубів.

Звичайно ж, ви можете вибрати і домашнє відбілювання, але якщо вас цікавить професійне відбілювання зубів клініки міста запропонують вам передові технології, якісну роботу та професіоналізм. Вам потрібно всього лише вибрати відповідну клініку. В Одесі для цього немає перешкод: численні стоматологічні клініки візьмуть вас на високому рівні і допоможуть вирішити всі ваші «зубні» проблеми.

Найбільш знайомий і простий метод відбілювання зубів - зняття зубного нальоту і каменю шляхом впливу ультразвуку або повітряно-порошкового каменю. В цьому випадку відбілювання зубів ефективно, якщо на зубах багаторічний зубний наліт: він віддаляється, а зуби поліруються. Такий метод необхідний в якості першого етапу для будь-якого відбілювання зубів, так як він допомагає відбілити зуби тільки частково.

Сьогодні популярно лазерне відбілювання зубів. Під час процедури ви спокійно сидите в кріслі, а лікар наносить на поверхню зуба перекис водню, засвічує безпосередньо на кожен зуб променем лазера. Це дозволяє отримати безумовно кращий ефект відбілювання зубів за короткий термін, в порівнянні з іншими методами відбілювання. Загальний час впливу на кожен зуб - не більше 2-х хвилин. Відбілювання зубів відбувається за рахунок дії перекису і здатності лазера розщеплювати пігменти. І вже через 1-3 сеансу ви отримаєте довгоочікувану голлівудську посмішку.

На професійне відбілювання зубів ціни можуть здатися вам досить високими, але це тільки лише в тому випадку, якщо не знати про всіх його позитивних моментах. Таке відбілювання проводитися лікарем, що передбачає безпеку і професіоналізм процедури. Він використовує відбілюючий гель, що виключає пошкодження емалі. І придбана білизна зберігається на тривалий час, і особливо на тривалий, якщо дотримуватися певних умов харчування і пиття.

Записатись на прийом

Заповніть форму онлайн запису і очікуйте на дзвінок адміністратора

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом