Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - ПТ: 9:00 - 17:00 (по запису)

Різноманіття стоматологічних клінік

В Одесі, як і в будь-якому іншому місті, можна зустріти безліч стоматологічних клінік: це може бути і міська поліклініка, і приватна стоматологічна клініка. Природно, вибирати, в який саме клініці лікувати зуби, тільки вам - деякі вважають за краще міські установи, інші люблять, коли їх обслуговують по вищому розряду. Але сучасна стоматологія Одеса - це те, що допоможе вам вирішити будь-які зубні проблеми.

Сучасні клініки - це величезні переваги для вас і вашої родини. По-перше, вони пропонують повний спектр стоматологічних послуг, можна сказати, від «А» до «Я». По-друге, вас чекає індивідуальний підхід до кожного клієнта. Наприклад, для дітей є іграшки і розважальні ігри, особлива увага приділяється вагітним. По-третє, гарантія безпеки лікування пацієнтів і суворе виконання програми інфекційного контролю.

Послуги

Стоматологічні клініки пропонують дійсно найрізноманітніші послуги: імплантація, лікування зубів, протезування, дитяча стоматологія, хірургія, парадонтологія, ортодонтія, а також естетична стоматологія, яка включає відбілювання і реставрацію зубів. Ви можете прийти в будь-який момент в лікаря і отримати якісну консультацію про всіх необхідних процедурах і лікуванні, а також дізнаєтеся про необхідні заходи профілактики.

Природно, сучасні клініки міста - це просто повний спектр послуг. Мало того, що вам тут зроблять все необхідне, це ще й буде зроблено на якісному суперсучасному обладнанні. Тому не дивуйтеся, що в багатьох клініках вам запропонують унікальне цифрове рентгенологічне обстеження щелепно-лицевої ділянки з можливістю миттєвої передачі діагностичних даних з екрану монітора, лікування на високотехнологічному обладнанні якісними стоматологічними матеріалами від провідних світових виробників, і, звичайно ж, лікування кваліфікованими лікарями-стоматологами , які досконало володіють передовими медичними технологіями, а також «всесильні» в гігієни і профілактики, терапевти чеський і дитячої стоматології, ортопедії, ортодонтії, пародонтології, хірургії та дентальної імплантації.

Якщо раніше до стоматолога боялися ходити не тільки діти, але і дорослі, то сьогодні таке відвідування не викличе страху ні у кого. Сучасна медицина дозволяє повністю знеболити ту ділянку, який потрібно лікувати, тому ви зможете просто розслабитися в кріслі і довіритися фахівцям. Це досить приємно - знати, що тебе обслужать на високому професійному рівні, допоможуть після піклуватися про зуби і просто візьмуть вас як гарного друга.

Записатись на прийом

Заповніть форму онлайн запису і очікуйте на дзвінок адміністратора

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом