Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - ПТ: 9:00 - 17:00 (по запису)

Кілька способів зробити ваші зуби рівними

Кожен хоче, щоб його посмішка притягувала погляди, але не кожному дано красиві й рівні зуби. Викривлення прикусу з'являється ще в дитинстві, але багато батьків вважають, що з віком це пройде. Це помилка, причому, поширена. Насправді необхідно своєчасне вирівнювання зубів. Сьогодні це одна з найпоширеніших ортодонтичних процедур, але в той же час досить непроста.

На вирівнювання зубів ціни залежать від виду ортодонтичного апарату і матеріалу, з якого він зроблений. Сьогодні найбільш поширеними варіантами вирівнювання є знімні і незнімні ортодонтичні апарати. Незнімними системами називають брекети, знімними - капи. Але також можливо вирівнювання без брекетів - ця система називається Инвизилайн.

Брекети

Отже, брекети - це спеціальні замки, які фіксуються безпечним для емалі композитним матеріалом на внутрішню або зовнішню поверхню зубів. Паз такого замку містить в собі інформацію про стан кожного зуба в індивідуальності. Після фіксації в брекети дуги з пам'яттю форми починається процес вирівнювання зубів. Цей процес повинен проходити під постійним контролем лікаря, а термін лікування встановлюється залежно від складності аномалії.

Капи

Також є ще один метод - вирівнювання зубів капами. Це тонкі прозорі пластинки, конструкція яких передбачає незначне переміщення зубів. Капи для вирівнювання зубів повністю охоплюють всі зуби, і в той же час практично непомітні. Але для досягнення результату їх потрібно носити щодня, цілодобово, знімаючи лише перед їжею і чищенням зубів.

Звичайно ж, якщо ви вибрали капи, коштувати вони будуть трохи більше, ніж вартість брекетів. Це пояснюється тим, що капи - це більш складний апарат, ніж брекети, і більш естетичний. І навіть якщо враховувати, що зняття брекетів вже входить в вартістю самого апарату, на ціни все одно вище. Проте ті переваги, які дають знімні ортодонтние апарати, безсумнівно стоять своїх грошей.

Останній метод не такий популярний в Україні, досить дорогий, але тим неї менш має місце бути в цьому списку - вирівнювання зубів за системою Invisalign. Це також використання кап, тільки виготовлені вони з біополімера. Носити такі капи потрібно протягом доби, знімаючи тільки для їжі та чищення зубів, і при цьому міняти капи необхідно кожні два тижні.

Записатись на прийом

Заповніть форму онлайн запису і очікуйте на дзвінок адміністратора

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом