Одеса, вул. Тополева, 22

Вініри для зубів в Одесі

Принципи роботи клініки "Phil Dent"

Детальна консультація
Широкий спектр стоматологічних послуг
Точна діагностика і комфортність лікування
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта
Використання сучасних методик і устаткування
Висококваліфіковані фахівці

Вініри - це ультратонкі керамічні пластини які фіксуються на поверхні зубів. І це самий сучасні і надійний спосіб зміни зовнішнього вигляду зубів.

У наш час голлівудська посмішка - це не розкіш, доступна тільки зіркам кіноекранів, а досить поширена послуга і в Одесі.

Установка вінірів в Одесі: поширені питання

виниры для зубов в ОдессеЧи потрібні мені вініри для зубів? Якщо у Вас є змінені в кольорі зуби, плями на емалі (наприклад флюороз), відколи, неправильна форма або великі проміжки між зубами, ці проблеми можна вирішити за допомогою установки вінірів в Одесі.

Що таке композитні вініри? Це гра слів. По суті звичайні композитні пломби, що покривають лише передню поверхню зуба. Їх використовують як тимчасову заміну вінірами, так як термін їх служби обмежений і вони вимагають полірування в кріслі стоматолога раз на рік.

Як довго служать вініри? Середній термін служби - 10 років. Однак в деяких випадках вініри встановлюються на 15 і навіть 20 років!

Чому вони вимагають заміни? Найслабше місце будь реставрації це лінія переходу реставрація / зуб, з плином часу цемент на який фіксуються вініри може вимитися. Тому ми так ретельно ставимося до точності прилягання вінірів на етапі примірки.

Чи потрібен особливий догляд за вінірамамі? Ні, потрібно просто чистити зуби 2 рази на день.

Що краще винир або Люмініри? Керамічний вінір має прозорість, на відміну від Люмініри. Тому виглядає більш природно.

Вініри для зубів в Одесі: процес виготовлення

установка виниров в ОдессеПервая фаза - діагностика. Лікар робить безліч фотознімків в різних проекціях (це необхідно для оцінки як внутрішньоротової так і позаротової естетики). Адже нова посмішка повинна гармоніювати з формою особи, розрізом очей, широтою посмішки. Після цього відбувається оцінка естетики в динаміці (знімається відео). Далі відбувається воскова моделювання зубів, на цьому етапі ортопед щільно співпрацює з зубним техніком.

Друга фаза лікування - виготовлення так званого мокап (mockup), за допомогою спеціального ключа і стоматологічного пластика ми робимо тимчасову конструкцію, щоб пацієнт міг оцінити естетично і функціонально майбутню посмішку. З новою посмішкою ви відправляєтеся додому.

Третя фаза лікування - препаровка зубів (обточування), вона не завжди потрібно, це можна з'ясувати під час перших етапів. Зняття відбитків.

Четверта фаза - примірка готових виниров для зубів в Одесі. І нарешті фіксація!

Надійне протезування зубів винирами в Одесі - PhilDent

 
 

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом

Отменить