Одеса, вул. Тополева, 22

Вініри для зубів в Одесі

Принципи роботи клініки "Phil Dent"

Детальна консультація
Широкий спектр стоматологічних послуг
Точна діагностика і комфортність лікування
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта
Використання сучасних методик і устаткування
Висококваліфіковані фахівці

Вініри - це ультратонкі керамічні пластини які фіксуються на поверхні зубів. І це самий сучасні і надійний спосіб зміни зовнішнього вигляду зубів.

У наш час голлівудська посмішка - це не розкіш, доступна тільки зіркам кіноекранів, а досить поширена послуга і в Одесі.

Установка вінірів в Одесі: поширені питання

виниры для зубов в ОдессеЧи потрібні мені вініри для зубів? Якщо у Вас є змінені в кольорі зуби, плями на емалі (наприклад флюороз), відколи, неправильна форма або великі проміжки між зубами, ці проблеми можна вирішити за допомогою установки вінірів в Одесі.

Що таке композитні вініри? Це гра слів. По суті звичайні композитні пломби, що покривають лише передню поверхню зуба. Їх використовують як тимчасову заміну вінірами, так як термін їх служби обмежений і вони вимагають полірування в кріслі стоматолога раз на рік.

Як довго служать вініри? Середній термін служби - 10 років. Однак в деяких випадках вініри встановлюються на 15 і навіть 20 років!

Чому вони вимагають заміни? Найслабше місце будь реставрації це лінія переходу реставрація / зуб, з плином часу цемент на який фіксуються вініри може вимитися. Тому ми так ретельно ставимося до точності прилягання вінірів на етапі примірки.

Чи потрібен особливий догляд за вінірамамі? Ні, потрібно просто чистити зуби 2 рази на день.

Що краще винир або Люмініри? Керамічний вінір має прозорість, на відміну від Люмініри. Тому виглядає більш природно.

Вініри для зубів в Одесі: процес виготовлення

установка виниров в ОдессеПервая фаза - діагностика. Лікар робить безліч фотознімків в різних проекціях (це необхідно для оцінки як внутрішньоротової так і позаротової естетики). Адже нова посмішка повинна гармоніювати з формою особи, розрізом очей, широтою посмішки. Після цього відбувається оцінка естетики в динаміці (знімається відео). Далі відбувається воскова моделювання зубів, на цьому етапі ортопед щільно співпрацює з зубним техніком.

Друга фаза лікування - виготовлення так званого мокап (mockup), за допомогою спеціального ключа і стоматологічного пластика ми робимо тимчасову конструкцію, щоб пацієнт міг оцінити естетично і функціонально майбутню посмішку. З новою посмішкою ви відправляєтеся додому.

Третя фаза лікування - препаровка зубів (обточування), вона не завжди потрібно, це можна з'ясувати під час перших етапів. Зняття відбитків.

Четверта фаза - примірка готових виниров для зубів в Одесі. І нарешті фіксація!

Надійне протезування зубів винирами в Одесі - PhilDent

 
 

Відгуки наших улюблених клієнтів

Очень довольна обслуживанием, внимательный и добрый персонал. Здоровья и успехов! Спасибо.
Анастасия09.08.2019
Просто супер, замечательные и грамотные врачи, люди, знающие и любящие, свое дело. Спасибо, за работу и внимание.
Анна Корнийчук28.08.2018
Дуже хороша клініка. Ідеальне поєднання професіоналізму і адекватних цін, та ще й ставлення лікарів до клієнтів позитивне.
Віра07.06.2019
Очень порадовала приятная и дружественная атмосфера, все врачи большие профессионалы. Рекомендую!
Анатолий28.08.2018

Всі відгуки

Поради наших спеціалістів

Вініри - це пластинки, які заміщають собою зовнішній шар зубів і, отже, покращують його вид. Вініри бувають або керамічні, або композитні. Вони коректують колір і форму зубів. Наприклад, особливо часто вініри використовуються тими, хто грає на духових музичних інструментах на зразок флейти, кларнета, труби і так далі.

Таке ортодонтичне лікування, як носіння брекетів, має на увазі розвиток різних стоматологічних захворювань, таких як карієс. Чужорідний предмет у роті, в даному випадку скоби, сприяє розмноженню бактерій в ротовій порожнині, і часто це відбувається через недотримання правил особистої гігієни.

Чистити зубки у дітей треба вже тоді, коли вони прорізалися. Спочатку для цього можна використовувати просто шматочок марлі, змочений в кип'яченій воді, а також спеціальну щітку, яка дозволить очистити зубки дитини. Але коли дитина підросте, він повинен навчитися правильно чистити зуби, і допомогти йому повинні в цьому батьки.

Коронка - це можливість зберегти зламаний або зміцнити пошкоджений карієсом зуб у кращих стоматологів Одеси. Цей вид реставрації вельми популярний, так як дозволяє поліпшити зовнішній вигляд зуба, а також повністю відновити його форму, розмір і функціональність.

Багато людей мріють про ідеальну білосніжною посмішці і у них виникає закономірне питання: «Що призводить до плям на зубах і їх пожовтіння». Знаючи причину, простіше боротися зі слідством, а в ідеалі навіть не дозволити цій проблемі з'явитися. Особливо це важливо по відношенню до дітей, у випадку з дітьми краще відразу звернутися до дитячого стоматолога в Одесі.

Ніщо так не зачаровує, як широка, щира посмішка, що відкриває ряд красивих, доглянутих зубів. Стоматологічні клініки Одеса і серед них - оснащена новітнім обладнанням клініка Phil Dent - пропонують широкий діапазон зуболікарській допомоги, заснованої на використанні сучасних технологій, що дозволяють зробити процедури максимально безболісними.

FAQ

Дослідження показують, що до 10 років діти не здатні свідомо проводити чистку зуби. Чисті зуби не уражаються карієсом. Батьки повинні брати цю відповідальність на себе. Як це зробити ми вас навчимо!
За умови дотримання всіх правил підготовки зуба і фіксації коронки, особливий догляд не потрібно.
Відбілювання можна робити тільки після санації ротової порожнини. І потрібно бути уважним з реставраціями фронтальної групи зубів, так як вони не отбеливаются.
Абсолютним протипоказанням є тільки злоякісна пухлина в планованому місці. Всі інші протипоказання є відносними (цукровий діабет, гіпертензія, паління)
Починаючи з 18 років (коли скелет вже сформований). Обмежень «до» не існує.

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом

Отменить