Одеса, вул. Тополева, 22

Реставрація зубів Одеса

Принципи роботи клініки "Phil Dent"

Детальна консультація
Широкий спектр стоматологічних послуг
Точна діагностика і комфортність лікування
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта
Використання сучасних методик і устаткування
Висококваліфіковані фахівці

Реставрація зубів - це відновлення первісної анатомічної форми, структури, кольору та інших параметрів зуба. Ця процедура робить відреставрований зуб не відрізнятись від сусідніх здорових. Вартість реставрація зубів обійдеться вам набагато дорожче, ніж їх своєчасне лікування, так як реставрація - це часткове відновлення.

Що має на увазі під собою реставрація зубів в Одесі і яка вартість

Більшість пацієнтів стоматологів потребують реставрації або відновлення одного або декількох зубів. Причинами можуть бути вроджені дефекти розташування зубів, їх форма, надмірні проміжки і щілини між ними, від яких хотілося б позбутися. Травми призводять до різних пошкоджень і відколів, а часто і втрати зуба.

Реставрація зубів в Одесі практично відновлює колір, форму, положення зуба в ряду і його функції, маскує щілини і надмірні міжзубні проміжки, виправляє прикус. Заповнюються отвори, викликані травмою або карієсом. Сучасні матеріали дозволяють відреставрованому зубу нічим не виділятися серед здорових.

ВАЖЛИВО!

Для того щоб лікування зубів не стало для вас причиною болісною проблемою, варто дотримуватися певних першорядних профілактичних заходів: регулярна гігієна ротової порожнини, вживання цукру в допустимих нормах, використання фторосодержащих зубних паст, дотримання правил чищення зубів, використання ксілітосодержащіх жувальних гумок. Результат: мінімум відвідування стоматологів та красиві і здорові зуби, відповідно, і весь організм.

Важко повірити, але втрата навіть одного зуба веде до проблем з травленням в результаті неповного пережовування і подальшого засвоєння їжі. Порушується дикція, а зміщення зубів в сторону утворився при втраті зуба проміжку, змінює природні пропорції обличчя, візуально додаючи вік. Все це позначається на самооцінці і успішності людини.

Дослідження показали, що патогенні мікроби, розмножуючись в порожнинах, викликаних карієсом або травмою, збільшують ризик інсультів і інфарктів, а також ведуть до збоїв в роботі серцево-судинної та інших систем.

У Клініці Phil Dent головний принцип роботи - індивідуальний підхід до кожного пацієнта. З урахуванням стану і особливостей вашого здоров'я Вам підберуть оптимальний варіант. Коли показана реставрація зубів ціни можна підібрати доступні для пацієнта.

З віком відбувається природний знос зубів, а неправильне харчування, стреси і зміни екології, іноді і шкідливі звички, приводять їх до зносу передчасно. Ці ж причини змінюють колір зубів і знижують функціональність. А пальма першості в ураженні зубів все ще належить карієсу, який не щадить ні дітей, ні дорослих.

Послуги реставрації зубів в Одесі

Багато стоматологічні клініки надають послуги з відновлення зубів, включаючи реставрація зубів Одеса за доступними цінами. Серед них і найкраща стоматологічна клініка міста - Центр Сучасної Стоматології Phil Dent. Тут працює ефективна команда стоматологів Одеси, які використовують найновіші технології та багаторічний досвід кожного у своїй області.

Професіоналізм наших фахівців у поєднанні з новітнім обладнанням від кращих виробників стоматологічної галузі Швейцарії, Фінляндії, Німеччини, Японії, Ізраїлю та найсучаснішими матеріалами - кращий вибір для кожного, хто потребує реставрація зубів Одеса.

Пломбування

Пломбу ставлять при пошкодженні частини зуба. Відновлюється його природна форма і колір. Місце пломби не відрізняється від решти поверхні зуба.

При частковому збереженні коронки зуба, за два відвідування лікаря ставлять керамічну вкладку на пломбувальних матеріалів. При підвищеній стертості, зуби захищають за допомогою вінірів (накладок).

Скільки коштує реставрація зубів

Якщо вам необхідна реставрація зубів вартість можна дізнатися на нашому сайті. Ви також можете дізнатися у вашого стоматолога, скільки коштує реставрація зубів, і якими знижками ви можете скористатися.

Ми впевнені, що, відвідавши одного разу нашу клініку, ви будете вважати її своєю!

  • постановка пломб і керамічних вкладок
  • косметична реставрація
  • зміна / відновлення кольору, форми зубів

 

 

Відгуки наших улюблених клієнтів

Отличная клиника. Лечил здесь свои зубы на протяжении месяца в. Впечатления отличные, грамотный подход к лечению и быстрый результат!
Михаил13.01.2020
Прекрасные специалисты. Доктора от Бога. Рекомендую всем.
Наталья25.04.2018
Очень довольна обслуживанием, внимательный и добрый персонал. Здоровья и успехов! Спасибо.
Анастасия09.08.2019
Спасибо, делала в октябре 2013 передние зубы, осталась очень довольна.
Инна Хабуктанова28.08.2018

Всі відгуки

Поради наших спеціалістів

Вініри - це пластинки, які заміщають собою зовнішній шар зубів і, отже, покращують його вид. Вініри бувають або керамічні, або композитні. Вони коректують колір і форму зубів. Наприклад, особливо часто вініри використовуються тими, хто грає на духових музичних інструментах на зразок флейти, кларнета, труби і так далі.

Таке ортодонтичне лікування, як носіння брекетів, має на увазі розвиток різних стоматологічних захворювань, таких як карієс. Чужорідний предмет у роті, в даному випадку скоби, сприяє розмноженню бактерій в ротовій порожнині, і часто це відбувається через недотримання правил особистої гігієни.

Чистити зубки у дітей треба вже тоді, коли вони прорізалися. Спочатку для цього можна використовувати просто шматочок марлі, змочений в кип'яченій воді, а також спеціальну щітку, яка дозволить очистити зубки дитини. Але коли дитина підросте, він повинен навчитися правильно чистити зуби, і допомогти йому повинні в цьому батьки.

Коронка - це можливість зберегти зламаний або зміцнити пошкоджений карієсом зуб у кращих стоматологів Одеси. Цей вид реставрації вельми популярний, так як дозволяє поліпшити зовнішній вигляд зуба, а також повністю відновити його форму, розмір і функціональність.

Багато людей мріють про ідеальну білосніжною посмішці і у них виникає закономірне питання: «Що призводить до плям на зубах і їх пожовтіння». Знаючи причину, простіше боротися зі слідством, а в ідеалі навіть не дозволити цій проблемі з'явитися. Особливо це важливо по відношенню до дітей, у випадку з дітьми краще відразу звернутися до дитячого стоматолога в Одесі.

Ніщо так не зачаровує, як широка, щира посмішка, що відкриває ряд красивих, доглянутих зубів. Стоматологічні клініки Одеса і серед них - оснащена новітнім обладнанням клініка Phil Dent - пропонують широкий діапазон зуболікарській допомоги, заснованої на використанні сучасних технологій, що дозволяють зробити процедури максимально безболісними.

FAQ

Дослідження показують, що до 10 років діти не здатні свідомо проводити чистку зуби. Чисті зуби не уражаються карієсом. Батьки повинні брати цю відповідальність на себе. Як це зробити ми вас навчимо!
За умови дотримання всіх правил підготовки зуба і фіксації коронки, особливий догляд не потрібно.
Відбілювання можна робити тільки після санації ротової порожнини. І потрібно бути уважним з реставраціями фронтальної групи зубів, так як вони не отбеливаются.
Абсолютним протипоказанням є тільки злоякісна пухлина в планованому місці. Всі інші протипоказання є відносними (цукровий діабет, гіпертензія, паління)
Починаючи з 18 років (коли скелет вже сформований). Обмежень «до» не існує.

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом

Отменить