Одеса, вул. Тополева, 22

Лікування ясен

Принципи роботи клініки "Phil Dent"

Детальна консультація
Широкий спектр стоматологічних послуг
Точна діагностика і комфортність лікування
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта
Використання сучасних методик і устаткування
Висококваліфіковані фахівці

Пародонтологія - це галузь в стоматології, яка включає в себе вивчення різних методів діагностики, профілактики та лікування даного захворювання. Головне завдання даного напрямку - лікування таких проблем, як пародонтоз, пародонтит, гінгівіт і так далі. Детальніше про симптоми і лікування пародонтозу ми вам зараз розповімо.

Лікування ясен у дорослих в Одесі: причини заболіваній

Лечение пародонтозаЛікування пародонтозаНазвать точні причини розвитку захворювання ясен, але деякі з них відомі. На точної діагностики та будується лікування ясен в Одесі в кращій стоматологічній клініці PhilDent. Перш за все, це порушення діяльності внутрішньої секреції, ураження кісток і деякі інші моменти. Причиною атрофії тканин ясен також може бути спадковість, особливості кровообігу в тканинах, цукровий діабет, системні захворювання і так далі. У деяких випадках хвороба розвивається через атеросклероз, дефіциту вітамінів або мікроелементів.

Симптоми при захворюванні ясен

Найбільш поширені симптоми захворювань ясен, пародонтозу - хворобливі відчуття при вживанні гарячої або холодної їжі, солодких або кислих продуктів. Така висока чутливість пояснюється оголенням шийки зуба, яке призводить не тільки до підвищеної чутливості, а й розхитування зуба. Без своєчасного лікування ясен, ціни якого часто залежать від симптомів, можлива втрата зуба, тому краще відразу звернутися в стоматологічну клініку.

 

Своєчасне лікування ясен в Одесі

Лікування пародонтиту в ОдессеПрі виявленні порушення кровотоку в ясенних тканинах, при високій чутливості і при нездоровому блідо-рожевому кольорі ясен необхідно відразу ж звертатися за консультацією до пародонтологу. Деструктивні захворювання пародонту розрізняються між собою ступенями тяжкості. І в залежності від ступеня пародонтозу, симптомів, лікування призначається в індивідуальному порядку. Сучасні послуги стоматологічних клінік поліпшать стан ваших зубів і ясен.

Лечение пародонтита в ОдессеЛікування симптомів пародонтозу повинно бути комплексним і складатися з терапії та медикаментозного втручання. Терапія включає в себе спеціальні методи для поліпшення місцевого кровообігу. Медикаментозне лікування передбачає використання вітамінних, а іноді і гормональних препаратів. Можливий також масаж ясен для поліпшення кровотоку.

Ціни на лікування ясен в Одесі

Звичайно ж, ціни лікування ясен в Одесі залежать від ступеня тяжкості захворювання. Якщо це рання стадії, набагато легше запобігти поширенню і розвиток проблеми, будь то лікування пародонтиту, пародонтозу або гінгівіту. Але і при важкій формі захворювання профілактика дає позитивні результати.

Наименование услуги Цена
(154КТ) Аппликация: салкосерил, метрогил-дента 85 грн
(158КТ) Vector-терапия (первичная) 5000 грн
(159КТ) Vector-терапия (повторная) 2500 грн
(162КТ) Чистка зубодесневых карманов кюретами Грейси (1 зуб)
200 грн  
(163КТ) Чистка зубодесневых карманов кюретами Грейси (1челюсть) 1200 грн
(164КТ) Чистка зубодесневых карманов кюретами Грейси (2челюсти) 2000 грн
(92КТ) Иньекция линкомицин 85 грн
(93КТ) Обработка слизистой при стоматите 100 грн
(94КТ) Пародонтальная повязка 200 грн
(95КТ) Плёнка "Диплен" 1шт.  100 грн
(96КТ) Повторная чистка 500 грн
(97КТ) Шинирование от 1-3ед.(за единицу) 410 грн
(98КТ) Шинирование от 4-х ед.(за единицу) 325 грн
 
За лікуванням пародонтиту, пародонтозу та гінгівіту в Одесі звертайтеся в клініку Phil Dent!
 
 

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом

Отменить