Одеса, вул. Тополева, 22

Лікування молочних зубів в Одесі

Принципи роботи клініки "Phil Dent"

Детальна консультація
Широкий спектр стоматологічних послуг
Точна діагностика і комфортність лікування
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта
Використання сучасних методик і устаткування
Висококваліфіковані фахівці

Хоча молочні зуби служать відносно недовго, їх здоров'я надзвичайно важливо. Молочні зуби беруть активну участь у формуванні та розвитку щелепно-лицьового апарату, а їх своєчасна зміна - запорука того, що постійні стануть на місце. Грамотне і професійне лікування зубів у дітей в Одесі пропонують фахівці стоматології «Phil Dent».

Чому потрібно лікувати молочні зуби

Ставитися до дитячих зубах як до «тренувальним» і не лікувати їх на цій підставі в корені невірно. Адже карієс не буває «дитячим»!

Крім того:

 • у молочних зубів є нерви, і вони болять;
 • хворі зуби - це вогнище інфекції в організмі;
 • раннє видалення молочних зубів веде до порушення прорізування постійних. А це і нерівний зубний ряд, і дефекти дикції, і формування косметичних недоліків.

Особливості лікування дитячих зубів

Надавати стоматологічні послуги дітям повинен лікар відповідної кваліфікації. Молочні зуби відрізняються від постійних за багатьма параметрами. Тому лікування молочних зубів у дітей в Одесі необхідно довірити фахівцям.

Також важливий психологічний комфорт дитини. Якщо зустрічі з лікарем будуть проходити позитивно, це сформує у малюка правильне ставлення до відвідування стоматолога на все життя.

Щоб зробити візит до лікаря веселою пригодою, в стоматологічних клініках багато уваги приділяють облаштуванню кабінету для дитячого прийому. Сюди входить:

 • оформлення в яскравих тонах;
 • показ мультфільмів під час маніпуляцій;
 • традиція після прийому дарувати дитині медальки, корисні солодощі і т.д.

Особливий підхід формує ціни на лікування зубів у дітей в Одесі. Однак не варто забувати, що в даному випадку мова йде про запобігання цілого комплексу проблем - від боязні стоматологів до необхідності дорогого протезування.

Лікування зубів уві сні

Цей метод з успіхом використовують на Заході. До нього вдаються, якщо ніяк не виходить вмовити дитину посидіти спокійно, а також при:

 • розладах аутичного спектру;
 • пороці серця;
 • алергії на місцеву знеболювальну.

Перед самим лікуванням необхідна консультація анестезіолога, який розрахує час перебування дитини в медикаментозному сні в залежності від його стану і обсягу лікування.

Як правило, дитина виходить з такого наркозу легко, без побічних ефектів. Повторний візит до стоматолога призначають через 10 днів. Він необхідний для того, щоб переконатися в якості лікування.

В Одесі також практикується лікування карієсу у дітей в стані медикаментозного сну.

Наименование услуги Цена
(111КТ) Оказание неотложной помощи детям 300 грн
(112КТ) Пломбирование 1-го канала в молочном зубе 250 грн
(113 КТ) Пломбирование 2-х каналов в молочном зубе 350 грн
(114КТ) Пломбирование 3-х каналов в молочном зубе 450 грн
(115КТ) Пломбирование 4-х каналов в молочном зубе 550 грн
(116КТ) Серебрение (1-го зуба) 75 грн
(117КТ) Снятие налёта, полировка  у детей 300 грн
Фотополимерная пломба до 2 поверхностей у детей (Естелайт)  
500 грн
(118КТ) Фотополимерная пломба до 2 поверхности в молочном зубе (Естелайт) 500 грн
(119 КТ) Фотополимерная пломба 3 поверхности в молочном зубе (Естелайт)

 

Як зрозуміти, що пора до лікаря?

Карієс у дітей розвивається повільно. Уважні і регулярні огляди допоможуть виявити його на ранніх стадіях.

Початкова стадія. Карієс на початковій стадії видно як маленькі цятки на емалі, які з часом набувають коричневий відтінок. Методи їх лікування - самі безболісні і швидкі.

Сріблення. На зуб наносять розчин срібла, яке здатне припинити подальший розвиток карієсу завдяки своїм антибактеріальним властивостям. Єдиний недолік - зуб темніє, і повернути його білизну не можна.

Реминерализация. По суті, в зуб «додаються» кальцій, фтор і фосфор. Цю процедуру проходять курсом, і вона здатна не тільки загальмувати розвиток карієсу, але і повернути процес назад.
Озонотерапія. У зуб подається озон, який в лічені секунди робить його практично стерильним. Потім поверхню обробляється зміцнює складом.
Ці методи не вимагають анестезії, доступні, ефективні і добре переносяться дітьми.

Середній і глибокий карієс

Коли емаль зруйнована, потрібно більш серйозне втручання. Лікування карієсу молочних зубів у Одесі в таких випадках передбачає:

Пломбування. Для ніжних дитячих зубів не застосовуються багато «дорослі» матеріали: силікатні цементи, деякі композити, пластмаси зі смолами і т.п. Дитині можна поставити селіконофосфатную або стеклоїономерниє пломбу з фтором, який буде засвоюватися тканинами зуба, пломбу з блискітками та ін.

Препарування. На зуб впливає потужна, але тонкий струмінь води, повітря або спеціального абразиву. Це більш щадний метод, ніж використання бормашини. Очищену порожнину закривають пломбою.

Лікування середнього і глибокого карієсу може проходити сеансами. Оскільки ці процедури вимагають часу, дитина може просто не всидіти в стоматологічному кріслі стільки, скільки потрібно для повного вирішення проблеми.

Що робити для профілактики карієсу у дитини?

Виникнення карієсу провокують неправильне харчування і недостатня гігієна порожнини рота.

Що стосується харчування, тут слід:

 • Віддавати перевагу овочам, фруктам, сиру, сирів, риби і інших продуктів, що містять фтор, кальцій, вітамін Д.
 • Обмежити солодке.
 • Давати дитині тверду їжу - яблука, моркву та ін. Так зуби будуть отримувати необхідне навантаження, а при розжовування з них видаляються залишки їжі.

Також з ранніх років слід привчити дитину чистити зуби. Відвідувати стоматолога з дитиною потрібно кожні півроку. Професійний огляд дозволить виявити проблему на ранній стадії і вчасно вжити заходів для її усунення.

Фахівці стоматологічної клініки «Phil Dent» добре знайомі з особливостями лікування молочних зубів. Тут ви знайдете теплу атмосферу, увагу і високий професіоналізм. Підтвердження тому - позитивні відгуки маленьких пацієнтів та їхніх батьків. Записатися на консультацію можна прямо з сайту. Не втрачайте часу, адже здоров'я дитини безцінне!

 
 
 

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом

Отменить