Одеса, вул. Тополева, 22

Лікування молочних зубів в Одесі

Принципи роботи клініки "Phil Dent"

Детальна консультація
Широкий спектр стоматологічних послуг
Точна діагностика і комфортність лікування
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта
Використання сучасних методик і устаткування
Висококваліфіковані фахівці

Хоча молочні зуби служать відносно недовго, їх здоров'я надзвичайно важливо. Молочні зуби беруть активну участь у формуванні та розвитку щелепно-лицьового апарату, а їх своєчасна зміна - запорука того, що постійні стануть на місце. Грамотне і професійне лікування молочних зубів у дітей в Одесі пропонують фахівці стоматології «Phil Dent».

Чому потрібно лікувати молочні зуби?

Ставитися до дитячих зубах як до «тренувальним» і не лікувати їх на цій підставі в корені невірно. Адже карієс не буває «дитячим»!

Крім того:

 • у молочних зубів є нерви, і вони болять;
 • хворі зуби - це вогнище інфекції в організмі;
 • раннє видалення молочних зубів веде до порушення прорізування постійних. А це і нерівний зубний ряд, і дефекти дикції, і формування косметичних недоліків.

Особливості лікування карієсу у дітей в Одесі

Надавати стоматологічні послуги дітям повинен лікар відповідної кваліфікації. Молочні зуби відрізняються від постійних за багатьма параметрами. Тому лікування карієсу у дітей в Одесі необхідно довірити фахівцям.

лікування молочних зубів в ОдесіТакож важливий психологічний комфорт дитини. Якщо зустрічі з лікарем будуть проходити позитивно, це сформує у малюка правильне ставлення до відвідування стоматолога на все життя.

Щоб зробити візит до дитячого стоматолога веселою пригодою, в стоматологічних клініках багато уваги приділяють облаштуванню кабінету для дитячого прийому. Сюди входить:

 • оформлення в яскравих тонах;
 • показ мультфільмів під час маніпуляцій;
 • традиція після прийому дарувати дитині медальки, корисні солодощі і т.д.

Особливий підхід формує ціни на лікування зубів у дітей в Одесі. Однак не варто забувати, що в даному випадку мова йде про запобігання цілого комплексу проблем - від боязні стоматологів до необхідності дорогого протезування.

Лікування зубів у дитини уві сні

Цей метод лікування зубів у дітей з успіхом використовують на Заході. До нього вдаються, якщо ніяк не виходить вмовити дитину посидіти спокійно, а також при:

 • розладах аутичного спектру;
 • пороці серця;
 • алергії на місцеву знеболювальну.

Перед самим лікуванням необхідна консультація анестезіолога, який розрахує час перебування дитини в медикаментозному сні в залежності від його стану і обсягу лікування.

Як правило, дитина виходить з такого наркозу легко, без побічних ефектів. Повторний візит до стоматолога призначають через 10 днів. Він необхідний для того, щоб переконатися в якості лікування.

В Одесі також практикується лікування карієсу у дітей в стані медикаментозного сну.

Ціни на лікування зубів у дітей в Одесі

Назва послуги Ціна
(111КТ) Оказание неотложной помощи детям 300 грн
(112КТ) Пломбирование 1-го канала в молочном зубе 250 грн
(113 КТ) Пломбирование 2-х каналов в молочном зубе 350 грн
(114КТ) Пломбирование 3-х каналов в молочном зубе 450 грн
(115КТ) Пломбирование 4-х каналов в молочном зубе 550 грн
(116КТ) Серебрение (1-го зуба) 75 грн
(117КТ) Снятие налёта, полировка  у детей 300 грн
Фотополимерная пломба до 2 поверхностей у детей (Естелайт)  
500 грн
(118КТ) Фотополимерная пломба до 2 поверхности в молочном зубе (Естелайт) 500 грн
(119 КТ) Фотополимерная пломба 3 поверхности в молочном зубе (Естелайт)

 

Як зрозуміти, що пора лікувати зуби в дитини?

Карієс у дітей розвивається повільно. Уважні і регулярні огляди допоможуть виявити його на ранніх стадіях.

Початкова стадія. Карієс на початковій стадії видно як маленькі цятки на емалі, які з часом набувають коричневий відтінок. Методи їх лікування - самі безболісні і швидкі.

Сріблення. На зуб наносять розчин срібла, яке здатне припинити подальший розвиток карієсу завдяки своїм антибактеріальним властивостям. Єдиний недолік - зуб темніє, і повернути його білизну не можна.

Реминерализация. По суті, в зуб «додаються» кальцій, фтор і фосфор. Цю процедуру проходять курсом, і вона здатна не тільки загальмувати розвиток карієсу, але і повернути процес назад.
Озонотерапія. У зуб подається озон, який в лічені секунди робить його практично стерильним. Потім поверхню обробляється зміцнюючим складом.
Ці методи не вимагають анестезії, доступні, ефективні і добре переносяться дітьми.

Лікування карієсу молочних зубів в Одесі

Клікування карієсу молочних зубів в Одессіоли емаль зруйнована, потрібно більш серйозне втручання. Лікування карієсу молочних зубів у Одесі в таких випадках передбачає:

Пломбування. Для ніжних дитячих зубів не застосовуються багато «дорослих» матеріалів: силікатні цементи, деякі композити, пластмаси зі смолами і т.п. Дитині можна поставити силіконофосфатну або стіклоіономірну пломбу з фтором, який буде засвоюватися тканинами зуба, пломбу з блискітками та ін.

Препарування. На зуб впливає потужний, але тонкий струмінь води, повітря або спеціального абразиву. Це більш щадний метод, ніж використання бормашини. Очищену порожнину закривають пломбою.

Лікування середнього і глибокого карієсу може проходити сеансами. Оскільки ці процедури вимагають часу, дитина може просто не всидіти в стоматологічному кріслі стільки, скільки потрібно для повного вирішення проблеми.

Профілактика карієсу у дитини

Виникнення карієсу провокують неправильне харчування і недостатня гігієна порожнини рота.

Що стосується харчування, тут слід:

 • Віддавати перевагу овочам, фруктам, сиру, рибі та іншим продуктам, що містять фтор, кальцій, вітамін Д.
 • Обмежити солодке.
 • Давати дитині тверду їжу - яблука, моркву та ін. Так зуби будуть отримувати необхідне навантаження, а при розжовування з них видаляються залишки їжі.

Також з ранніх років слід привчити дитину чистити зуби. Відвідувати стоматолога з дитиною потрібно кожні півроку. Професійний огляд дозволить виявити проблему на ранній стадії і вчасно вжити заходів для її усунення.

Фахівці стоматологічної клініки «Phil Dent» добре знайомі з особливостями лікування молочних зубів. Тут ви знайдете теплу атмосферу, увагу і високий професіоналізм. Підтвердження тому - позитивні відгуки маленьких пацієнтів та їхніх батьків. Записатися на консультацію можна прямо з сайту. Не втрачайте часу, адже здоров'я дитини безцінне!

Відгуки наших улюблених клієнтів

Очень порадовала приятная и дружественная атмосфера, все врачи большие профессионалы. Рекомендую!
Анатолий28.08.2018
Просто супер, замечательные и грамотные врачи, люди, знающие и любящие, свое дело. Спасибо, за работу и внимание.
Анна Корнийчук28.08.2018
Хочу выразить свою благодарность Филиппову Александру. Очень приятный, внимательный, добрый врач-стоматолог. Поддерживал, подбодрял. Спасибо!
Головатюк Юлия21.12.2018
Прекрасные специалисты. Доктора от Бога. Рекомендую всем.
Наталья25.04.2018

Всі відгуки

Поради наших спеціалістів

Вініри - це пластинки, які заміщають собою зовнішній шар зубів і, отже, покращують його вид. Вініри бувають або керамічні, або композитні. Вони коректують колір і форму зубів. Наприклад, особливо часто вініри використовуються тими, хто грає на духових музичних інструментах на зразок флейти, кларнета, труби і так далі.

Таке ортодонтичне лікування, як носіння брекетів, має на увазі розвиток різних стоматологічних захворювань, таких як карієс. Чужорідний предмет у роті, в даному випадку скоби, сприяє розмноженню бактерій в ротовій порожнині, і часто це відбувається через недотримання правил особистої гігієни.

Чистити зубки у дітей треба вже тоді, коли вони прорізалися. Спочатку для цього можна використовувати просто шматочок марлі, змочений в кип'яченій воді, а також спеціальну щітку, яка дозволить очистити зубки дитини. Але коли дитина підросте, він повинен навчитися правильно чистити зуби, і допомогти йому повинні в цьому батьки.

Коронка - це можливість зберегти зламаний або зміцнити пошкоджений карієсом зуб у кращих стоматологів Одеси. Цей вид реставрації вельми популярний, так як дозволяє поліпшити зовнішній вигляд зуба, а також повністю відновити його форму, розмір і функціональність.

Багато людей мріють про ідеальну білосніжною посмішці і у них виникає закономірне питання: «Що призводить до плям на зубах і їх пожовтіння». Знаючи причину, простіше боротися зі слідством, а в ідеалі навіть не дозволити цій проблемі з'явитися. Особливо це важливо по відношенню до дітей, у випадку з дітьми краще відразу звернутися до дитячого стоматолога в Одесі.

Ніщо так не зачаровує, як широка, щира посмішка, що відкриває ряд красивих, доглянутих зубів. Стоматологічні клініки Одеса і серед них - оснащена новітнім обладнанням клініка Phil Dent - пропонують широкий діапазон зуболікарській допомоги, заснованої на використанні сучасних технологій, що дозволяють зробити процедури максимально безболісними.

FAQ

Дослідження показують, що до 10 років діти не здатні свідомо проводити чистку зуби. Чисті зуби не уражаються карієсом. Батьки повинні брати цю відповідальність на себе. Як це зробити ми вас навчимо!
За умови дотримання всіх правил підготовки зуба і фіксації коронки, особливий догляд не потрібно.
Відбілювання можна робити тільки після санації ротової порожнини. І потрібно бути уважним з реставраціями фронтальної групи зубів, так як вони не отбеливаются.
Абсолютним протипоказанням є тільки злоякісна пухлина в планованому місці. Всі інші протипоказання є відносними (цукровий діабет, гіпертензія, паління)
Починаючи з 18 років (коли скелет вже сформований). Обмежень «до» не існує.

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом

Отменить