Одеса, вул. Тополева, 22

Хірургія

Принципи роботи клініки "Phil Dent"

Детальна консультація
Широкий спектр стоматологічних послуг
Точна діагностика і комфортність лікування
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта
Використання сучасних методик і устаткування
Висококваліфіковані фахівці

gigienaХірургічна стоматологія - самостійна галузь клінічної стоматології, яка спрямована на усунення захворювань і порушень функцій зубного ряду шляхом оперативного втручання на твердих і м'яких тканинах ротової порожнини. Сучасна хірургія не має нічого спільного з застарілими поняттями про неминуче видаленні хворих зубів. Сьогодні основним принципом стоматолога є збереження зубів, і в даному аспекті хірургія грає роль допоміжного інструменту. У більшості випадків оперативне втручання необхідне для видалення вогнищ запалення, тому найбільш поширеною хірургічною процедурою є резекція верхівки кореня. Після нейтралізації вогнища призначається терапевтичне лікування, при необхідності використовуються методи протезування та ортодонтії. Таким чином, хірургія спрямовує всі свої сила не на видалення, а на збереження зубів і відновлення їх функцій. Серед інших стоматологічних проблем, які вирішуються шляхом хірургічного втручання, - видалення зубів мудрості, видалення молочних зубів у дітей.

Ціни на хірургію в стоматологічній клініці Phil Dent

Наименование услуги Цена
(160КТ) Плазмолифтинг (1 пробирка) 1200 грн
(161КТ) Плазмолифтинг (2 пробирки) 2000 грн
(194КТ) Установка 1-го импланта "Straumann" 21600 грн
(255КТ) Плазмотерапия (мезотерапия, в зависимости от препарата) от 800 грн
(65КТ) Вскрытие абсцесса
200 грн  
(67КТ) Забор и фиксация костного блока 6500 грн
(68КТ) Костная пластика в области 1-2 зубов 975 грн
(69КТ) Костная пластика в области 3-х и более зубов 1950 грн
(70КТ) Кюретаж лунки 100 грн
(71КТ) Лечение альвеолита 300 грн
(72КТ) Лоскутная операция (без учета стоимости костно-пластического материала) в области 1-3 зубов 1000 грн
(73КТ) Лоскутная операция (без учета стоимости костно-пластического материала) в области 4-6 зубов 1600 грн
(74КТ) Наложение швов до 3-х зубов 200 грн
(75КТ) Наложение швов до 6-х зубов 305 грн
(76КТ) Наложение швов свыше 6-ти зубов 390 грн
(77КТ) Неотложная хирургическая помощь:первичная хирургическая обработка раны 490 грн
(79КТ) Расщепление альвеолярного гребня (в обл. 1-го зуба) 1625 грн
(80КТ) Резекция верхушки корня зуба с ретроградной пломбировкой и подсадкой костно-пластического материала 4000 грн
(81КТ) Синуслифтинг закрытый (в обл. 1 имплантанта) 975 грн
(82КТ) Синуслифтинг открытый (без учета стоимости костно-пластического материала) 3000 грн
(83КТ) Удаление атипического зуба 1400 грн
(84КТ) Удаление зуба (простое) 350 грн
(85КТ) Удаление зуба (сложное) 800 грн
(86КТ) Удаление молочного зуба 300 грн
(87КТ) Удаление парадонтозного зуба 200 грн
(88КТ) Установка 1-го имлантата
13500 грн
(89КТ) Ушивание лунки одного зуба 150 грн
(90КТ) Френулопластика уздечки 800 грн
(91КТ) Эксцизия копюшона при перикоронарите 250 грн

 

ВАЖЛИВО!

gigiena2Розвиток передових технологій в медицині дозволяє сьогодні проводити безболісні методи лікування зубів, а міф про те, що хірург-стоматолог обов'язково повинен що-небудь видалити, вже ніколи не стане реальністю. У сучасній стоматологічній хірургії найбільш перспективним і важливим напрямом є проведення зубозберігаючих операцій: резекція кореня зуба, видалення новоутворень в кісткових або м'яких тканинах ротової порожнини, оперативні методи лікування пародонту. Резекція кореня зуба забезпечує видалення запалення кореня через ясна, без порушення цілісності кісткової тканини. Дана процедура дозволяє зберегти зуб і повністю відновити його природні функції. Але не варто забувати, що навіть будучи досить поширеною стоматологічної процедурою, резекція кореня зуба передбачає проведення оперативного втручання. Тому видалення кореня зуба, як і будь-які інші хірургічні процедури (видалення кісти зуба, видалення повністю пошкоджених зубів, видалення зубів мудрості), слід довіряти тільки висококваліфікованим фахівцям.

Ми пропонуємо наступні послуги щелепно-лицевої хірургії:

  • діагностика
  • зубозберігаючі операції (резекція кореня зуба)
  • видалення зубів за ортодонтичними показаннями
  • видалення повністю зруйнованих зубів
  • видалення зубів мудрості
  • видалення молочних зубів у дітей
 
 

Відгуки наших улюблених клієнтів

Хочу выразить свою благодарность Филиппову Александру. Очень приятный, внимательный, добрый врач-стоматолог. Поддерживал, подбодрял. Спасибо!
Головатюк Юлия21.12.2018
Очень довольна обслуживанием, внимательный и добрый персонал. Здоровья и успехов! Спасибо.
Анастасия09.08.2019
Лучшая клиника в Одессе! Спасибо доктору Александру Георгиевичу за здоровую улыбку и дружеский подход. Теперь я не боюсь стоматологов :)
Margarita Sorokina13.12.2018
Дуже хороша клініка. Ідеальне поєднання професіоналізму і адекватних цін, та ще й ставлення лікарів до клієнтів позитивне.
Віра07.06.2019

Всі відгуки

Поради наших спеціалістів

Вініри - це пластинки, які заміщають собою зовнішній шар зубів і, отже, покращують його вид. Вініри бувають або керамічні, або композитні. Вони коректують колір і форму зубів. Наприклад, особливо часто вініри використовуються тими, хто грає на духових музичних інструментах на зразок флейти, кларнета, труби і так далі.

Таке ортодонтичне лікування, як носіння брекетів, має на увазі розвиток різних стоматологічних захворювань, таких як карієс. Чужорідний предмет у роті, в даному випадку скоби, сприяє розмноженню бактерій в ротовій порожнині, і часто це відбувається через недотримання правил особистої гігієни.

Чистити зубки у дітей треба вже тоді, коли вони прорізалися. Спочатку для цього можна використовувати просто шматочок марлі, змочений в кип'яченій воді, а також спеціальну щітку, яка дозволить очистити зубки дитини. Але коли дитина підросте, він повинен навчитися правильно чистити зуби, і допомогти йому повинні в цьому батьки.

Коронка - це можливість зберегти зламаний або зміцнити пошкоджений карієсом зуб у кращих стоматологів Одеси. Цей вид реставрації вельми популярний, так як дозволяє поліпшити зовнішній вигляд зуба, а також повністю відновити його форму, розмір і функціональність.

Багато людей мріють про ідеальну білосніжною посмішці і у них виникає закономірне питання: «Що призводить до плям на зубах і їх пожовтіння». Знаючи причину, простіше боротися зі слідством, а в ідеалі навіть не дозволити цій проблемі з'явитися. Особливо це важливо по відношенню до дітей, у випадку з дітьми краще відразу звернутися до дитячого стоматолога в Одесі.

Ніщо так не зачаровує, як широка, щира посмішка, що відкриває ряд красивих, доглянутих зубів. Стоматологічні клініки Одеса і серед них - оснащена новітнім обладнанням клініка Phil Dent - пропонують широкий діапазон зуболікарській допомоги, заснованої на використанні сучасних технологій, що дозволяють зробити процедури максимально безболісними.

FAQ

Дослідження показують, що до 10 років діти не здатні свідомо проводити чистку зуби. Чисті зуби не уражаються карієсом. Батьки повинні брати цю відповідальність на себе. Як це зробити ми вас навчимо!
За умови дотримання всіх правил підготовки зуба і фіксації коронки, особливий догляд не потрібно.
Відбілювання можна робити тільки після санації ротової порожнини. І потрібно бути уважним з реставраціями фронтальної групи зубів, так як вони не отбеливаются.
Абсолютним протипоказанням є тільки злоякісна пухлина в планованому місці. Всі інші протипоказання є відносними (цукровий діабет, гіпертензія, паління)
Починаючи з 18 років (коли скелет вже сформований). Обмежень «до» не існує.

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом

Отменить