Одеса, вул. Тополева, 22

Дитяча стоматологія в Одесі

Принципи роботи клініки "Phil Dent"

Детальна консультація
Широкий спектр стоматологічних послуг
Точна діагностика і комфортність лікування
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта
Використання сучасних методик і устаткування
Висококваліфіковані фахівці

Дитяча стоматологія в Одесі дозволяє вирішити безліч проблем у дітей. Вона включає в себе кілька спеціалізованих областей стоматології, напрямок яких - лікування та попередження захворювань молочних зубів. Головна відмінність дитячої стоматології в тому, що вона дозволяє попередити захворювання в майбутньому, і тому є фундаментом для інших областей стоматології.

Дитячий стоматолог в Одесі: без нього не обійтися

детский стоматолог в ОдессеДля того щоб стежити за ростом і розвитком зубощелепної системи, потрібно регулярно відвідувати дитячого стоматолога в Одесі. Саме він проводить необхідну терапію і профілактику різних захворювань порожнини рота і зубів. Дитячий стоматолог в Одесі може на ранніх стадіях виправити порушення росту зубів, помітити і призначити лікування карієсу молочного зуба, а також прищепити культуру гігієни порожнини рота.

Одного разу відвідавши дитячу стоматологічну клініку, дитина надовго збереже враження про різні небезпечних зубощелепних захворюваннях, про безпеку відвідування лікаря і проходження таких процедур. Тому варто особливо ретельно підходити до вибору фахівця. Адже важливий не тільки професіоналізм, але й ставлення до маленьких пацієнтів, які можуть злякатися інструментів стоматолога, а також призначеного через карієсу молочних зубів лікування.

Дитяча стоматологія - ціни в Одесі

Отже, якою має бути дитяча стоматологія? Ціни кожної клініки залежать від рівня фахівців і обслуговування. І багато батьків вибирають приватні заклади, професіоналам яких можна довірити здоров'я зубів своїх дітей. Тим більше що багато хто з них сімейні, а значить, пропонують знижки і акції. Тому навіть при регулярному відвідуванні фахівця такі візити будуть доступні за ціною. Але зате фахівець зможе на ранній стадії помітити гінгівіт у дітей, лікування якого вимагає індивідуального підходу.

(111КТ) Оказание неотложной помощи детям  300 грн 
(112КТ) Пломбирование 1-го канала в молочном зубе  250 грн 
(113 КТ) Пломбирование 2-х каналов в молочном зубе  350 грн 
(114КТ) Пломбирование 3-х каналов в молочном зубе  450 грн 
(115КТ) Пломбирование 4-х каналов в молочном зубе  550 грн 
(116КТ) Серебрение (1-го зуба)  75 грн 
(117КТ) Снятие налёта, полировка  у детей  300 грн 
Фотополимерная пломба до 2 поверхностей у детей (Естелайт)  
 500 грн 
(118КТ) Фотополимерная пломба до 2 поверхности в молочном зубе (Естелайт)  500 грн 
(119 КТ) Фотополимерная пломба 3 поверхности в молочном зубе (Естелайт)  600 грн 

 

PhilDent - стоматологічна захист вашої родини

детская стоматологическая клиника в ОдессеСреді дитячих стоматологічних клінік Одеси PhilDent - це професіонали в своїй області. Спектр наших послуг дозволяє стежити за станом здоров'я зубів у дитини і виявляти захворювання на ранній стадії. Особливо це відноситься до лікування карієсу у дітей. Таке захворювання не можна випустити з виду, інакше, коли з'являться постійні зуби, можуть виникнути проблеми з їх здоров'ям.

Наша стоматологічна клініка пропонує повну діагностику розвитку зубощелепної системи. Фахівці PhilDent можуть провести реминерализующую терапію, лікування карієсу у дітей за допомогою герметизації фісур, пломбування та видалення молочних зубів, а також професійну гігієну порожнини рота. Дитячий стоматолог нашої клініки знає, як зробити візити дитини до лікаря безтурботними і безболісними, як заспокоїти його і як правильно навчити стежити за своїми зубами.

Про зуби не забувай - до дитячого стоматолога завітай!

 
 
 
 

Відгуки наших улюблених клієнтів

Лучшая клиника в Одессе! Спасибо доктору Александру Георгиевичу за здоровую улыбку и дружеский подход. Теперь я не боюсь стоматологов :)
Margarita Sorokina13.12.2018
Прекрасные специалисты. Доктора от Бога. Рекомендую всем.
Наталья25.04.2018
Очень порадовала приятная и дружественная атмосфера, все врачи большие профессионалы. Рекомендую!
Анатолий28.08.2018
Хочу выразить свою благодарность Филиппову Александру. Очень приятный, внимательный, добрый врач-стоматолог. Поддерживал, подбодрял. Спасибо!
Головатюк Юлия21.12.2018

Всі відгуки

Поради наших спеціалістів

Вініри - це пластинки, які заміщають собою зовнішній шар зубів і, отже, покращують його вид. Вініри бувають або керамічні, або композитні. Вони коректують колір і форму зубів. Наприклад, особливо часто вініри використовуються тими, хто грає на духових музичних інструментах на зразок флейти, кларнета, труби і так далі.

Таке ортодонтичне лікування, як носіння брекетів, має на увазі розвиток різних стоматологічних захворювань, таких як карієс. Чужорідний предмет у роті, в даному випадку скоби, сприяє розмноженню бактерій в ротовій порожнині, і часто це відбувається через недотримання правил особистої гігієни.

Чистити зубки у дітей треба вже тоді, коли вони прорізалися. Спочатку для цього можна використовувати просто шматочок марлі, змочений в кип'яченій воді, а також спеціальну щітку, яка дозволить очистити зубки дитини. Але коли дитина підросте, він повинен навчитися правильно чистити зуби, і допомогти йому повинні в цьому батьки.

Коронка - це можливість зберегти зламаний або зміцнити пошкоджений карієсом зуб у кращих стоматологів Одеси. Цей вид реставрації вельми популярний, так як дозволяє поліпшити зовнішній вигляд зуба, а також повністю відновити його форму, розмір і функціональність.

Багато людей мріють про ідеальну білосніжною посмішці і у них виникає закономірне питання: «Що призводить до плям на зубах і їх пожовтіння». Знаючи причину, простіше боротися зі слідством, а в ідеалі навіть не дозволити цій проблемі з'явитися. Особливо це важливо по відношенню до дітей, у випадку з дітьми краще відразу звернутися до дитячого стоматолога в Одесі.

Ніщо так не зачаровує, як широка, щира посмішка, що відкриває ряд красивих, доглянутих зубів. Стоматологічні клініки Одеса і серед них - оснащена новітнім обладнанням клініка Phil Dent - пропонують широкий діапазон зуболікарській допомоги, заснованої на використанні сучасних технологій, що дозволяють зробити процедури максимально безболісними.

FAQ

Дослідження показують, що до 10 років діти не здатні свідомо проводити чистку зуби. Чисті зуби не уражаються карієсом. Батьки повинні брати цю відповідальність на себе. Як це зробити ми вас навчимо!
За умови дотримання всіх правил підготовки зуба і фіксації коронки, особливий догляд не потрібно.
Відбілювання можна робити тільки після санації ротової порожнини. І потрібно бути уважним з реставраціями фронтальної групи зубів, так як вони не отбеливаются.
Абсолютним протипоказанням є тільки злоякісна пухлина в планованому місці. Всі інші протипоказання є відносними (цукровий діабет, гіпертензія, паління)
Починаючи з 18 років (коли скелет вже сформований). Обмежень «до» не існує.

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом

Отменить