Одеса, вул. Тополева, 22

Дитяча стоматологія в Одесі

Принципи роботи клініки "Phil Dent"

Детальна консультація
Широкий спектр стоматологічних послуг
Точна діагностика і комфортність лікування
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта
Використання сучасних методик і устаткування
Висококваліфіковані фахівці

Дитяча стоматологія в Одесі дозволяє вирішити безліч проблем у дітей. Вона включає в себе кілька спеціалізованих областей стоматології, напрямок яких - лікування та попередження захворювань молочних зубів. Головна відмінність дитячої стоматології в тому, що вона дозволяє попередити захворювання в майбутньому, і тому є фундаментом для інших областей стоматології.

Дитячий стоматолог в Одесі: без нього не обійтися

детский стоматолог в ОдессеДля того щоб стежити за ростом і розвитком зубощелепної системи, потрібно регулярно відвідувати дитячого стоматолога в Одесі. Саме він проводить необхідну терапію і профілактику різних захворювань порожнини рота і зубів. Дитячий стоматолог в Одесі може на ранніх стадіях виправити порушення росту зубів, помітити і призначити лікування карієсу молочного зуба, а також прищепити культуру гігієни порожнини рота.

Одного разу відвідавши дитячу стоматологічну клініку, дитина надовго збереже враження про різні небезпечних зубощелепних захворюваннях, про безпеку відвідування лікаря і проходження таких процедур. Тому варто особливо ретельно підходити до вибору фахівця. Адже важливий не тільки професіоналізм, але й ставлення до маленьких пацієнтів, які можуть злякатися інструментів стоматолога, а також призначеного через карієсу молочних зубів лікування.

Дитяча стоматологія - ціни в Одесі

Отже, якою має бути дитяча стоматологія? Ціни кожної клініки залежать від рівня фахівців і обслуговування. І багато батьків вибирають приватні заклади, професіоналам яких можна довірити здоров'я зубів своїх дітей. Тим більше що багато хто з них сімейні, а значить, пропонують знижки і акції. Тому навіть при регулярному відвідуванні фахівця такі візити будуть доступні за ціною. Але зате фахівець зможе на ранній стадії помітити гінгівіт у дітей, лікування якого вимагає індивідуального підходу.

(111КТ) Оказание неотложной помощи детям  300 грн 
(112КТ) Пломбирование 1-го канала в молочном зубе  250 грн 
(113 КТ) Пломбирование 2-х каналов в молочном зубе  350 грн 
(114КТ) Пломбирование 3-х каналов в молочном зубе  450 грн 
(115КТ) Пломбирование 4-х каналов в молочном зубе  550 грн 
(116КТ) Серебрение (1-го зуба)  75 грн 
(117КТ) Снятие налёта, полировка  у детей  300 грн 
Фотополимерная пломба до 2 поверхностей у детей (Естелайт)  
 500 грн 
(118КТ) Фотополимерная пломба до 2 поверхности в молочном зубе (Естелайт)  500 грн 
(119 КТ) Фотополимерная пломба 3 поверхности в молочном зубе (Естелайт)  600 грн 

 

PhilDent - стоматологічна захист вашої родини

детская стоматологическая клиника в ОдессеСреді дитячих стоматологічних клінік Одеси PhilDent - це професіонали в своїй області. Спектр наших послуг дозволяє стежити за станом здоров'я зубів у дитини і виявляти захворювання на ранній стадії. Особливо це відноситься до лікування карієсу у дітей. Таке захворювання не можна випустити з виду, інакше, коли з'являться постійні зуби, можуть виникнути проблеми з їх здоров'ям.

Наша стоматологічна клініка пропонує повну діагностику розвитку зубощелепної системи. Фахівці PhilDent можуть провести реминерализующую терапію, лікування карієсу у дітей за допомогою герметизації фісур, пломбування та видалення молочних зубів, а також професійну гігієну порожнини рота. Дитячий стоматолог нашої клініки знає, як зробити візити дитини до лікаря безтурботними і безболісними, як заспокоїти його і як правильно навчити стежити за своїми зубами.

Про зуби не забувай - до дитячого стоматолога завітай!

 
 
 
 

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом

Отменить