Одеса, вул. Тополева, 22

Мезотерапія в Одесі

Принципи роботи клініки "Phil Dent"

Детальна консультація
Широкий спектр стоматологічних послуг
Точна діагностика і комфортність лікування
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта
Використання сучасних методик і устаткування
Висококваліфіковані фахівці

мезотерапия в ОдессеМезотерапія - це введення поєднань медикаментів в невеликих дозах безпосередньо під шкірний покрив. Ефект від мезотерапії полягає як у впливі самих лікувальних препаратів, так і в стимулюванні біологічно активних точок, які розташовуються на нашій шкірі. Причому для їх стимулювання на конкретній ділянці зовсім не обов'язково працювати безпосередньо з ним, можлива і дистанційна мезотерапія.

У будь-якому випадку, це дуже корисна лікувальна, профілактична та косметична процедура. Важко уявити сучасні медицину і косметологію без такого явища, як мезотерапія.

В естетичній медицині за допомогою мезотерапії лікують шкіру обличчя і тіла, позбавляються від розтяжок, рубців і шрамів, зайвого підшкірного жиру. Мезотерапія показана при целюліті, для профілактики старіння шкіри і гальмування цього процесу, для усунення будь-яких типів рубців (атрофізіческіе, келоїдні, гіпертрофічні), для лікування акне і алопедіі, а також - під час попередньої підготовки до операцій або в післяопераційний період, при наданні таких послуг, як механічний і хімічний пілінг, мезоліфтінг і лазерне шліфування шкіри.
Мезотерапія дійсно здатна допомогти пацієнтам не тільки виглядати красивими і молодими, але і бути здоровими, щоб зберегти ці красу і молодість надовго, позбутися від наслідків вікових змін шкіри - зморшок, пігментації; відновити тонус шкіри обличчя; прибрати друге підборіддя; відтворити чіткі контури овалу обличчя; позбутися від темних кіл під очима і «мішків»; вирівняти колір обличчя, зробити шкіру гладкою, зволоженою, молодий, а тіло - пружним і підтягнутим. Але досягається цей ефект тільки правильно підібраним коктейлем і високою кваліфікацією мезотерапевта.

Ін'єкції мезотерапії в Одесі

Ін'єкції містять тільки невеликі дози лікарських препаратів. Максимум - це 0,2 мл речовини.

Ін'єкції потрібні не так часто. Курс мезотерапії завжди підбирається строго індивідуально, але в середньому це тиждень - дві інтенсивної мезотерапії і підтримує курс через період близько півроку. Окремі завдання і цілі можуть зажадати разової мезотерапії або 2-3 сеансу.

Ін'єкції мезотерапії транспортують препарат в потрібне місце. Глибина проникнення голки при мезотерапії становить близько половини сантиметра. Осередок поширення ліки строго позначений і контролюється.

процедура мезотерапии в Одессе

Природно, головним аргументом на користь мезотерапії є той чудовий ефект, який вона дає. Серед інших достоїнств методу також відзначають його физиологичность, так як часто використовуються ін'єкції натуральних речовин; тривалий стійкий ефект; відсутність обмежень за віком і протипоказань; мінімальний ризик виникнення небажаних наслідків і побічних ефектів, а також - відмінну сполучуваність методу мезотерапії з іншими методами, які можуть одночасно використовуватися для лікування захворювань. Також, у нас Ви зможете зробити плазмоліфтінг для підтримки шкіри в тонусі і зробити її пружною.

 

Відгуки наших улюблених клієнтів

Лучшая клиника в Одессе! Спасибо доктору Александру Георгиевичу за здоровую улыбку и дружеский подход. Теперь я не боюсь стоматологов :)
Margarita Sorokina13.12.2018
Была в клинике, делала чистку зубов и договорилась о переделке пломб после предыдущей некачественной работы в другой клинике. Осталась очень довольна после чистки. Видно что стомат
Мария Кихая13.12.2018
Очень довольна обслуживанием, внимательный и добрый персонал. Здоровья и успехов! Спасибо.
Анастасия09.08.2019
Спасибо, делала в октябре 2013 передние зубы, осталась очень довольна.
Инна Хабуктанова28.08.2018

Всі відгуки

Поради наших спеціалістів

Вініри - це пластинки, які заміщають собою зовнішній шар зубів і, отже, покращують його вид. Вініри бувають або керамічні, або композитні. Вони коректують колір і форму зубів. Наприклад, особливо часто вініри використовуються тими, хто грає на духових музичних інструментах на зразок флейти, кларнета, труби і так далі.

Таке ортодонтичне лікування, як носіння брекетів, має на увазі розвиток різних стоматологічних захворювань, таких як карієс. Чужорідний предмет у роті, в даному випадку скоби, сприяє розмноженню бактерій в ротовій порожнині, і часто це відбувається через недотримання правил особистої гігієни.

Чистити зубки у дітей треба вже тоді, коли вони прорізалися. Спочатку для цього можна використовувати просто шматочок марлі, змочений в кип'яченій воді, а також спеціальну щітку, яка дозволить очистити зубки дитини. Але коли дитина підросте, він повинен навчитися правильно чистити зуби, і допомогти йому повинні в цьому батьки.

Коронка - це можливість зберегти зламаний або зміцнити пошкоджений карієсом зуб у кращих стоматологів Одеси. Цей вид реставрації вельми популярний, так як дозволяє поліпшити зовнішній вигляд зуба, а також повністю відновити його форму, розмір і функціональність.

Багато людей мріють про ідеальну білосніжною посмішці і у них виникає закономірне питання: «Що призводить до плям на зубах і їх пожовтіння». Знаючи причину, простіше боротися зі слідством, а в ідеалі навіть не дозволити цій проблемі з'явитися. Особливо це важливо по відношенню до дітей, у випадку з дітьми краще відразу звернутися до дитячого стоматолога в Одесі.

Ніщо так не зачаровує, як широка, щира посмішка, що відкриває ряд красивих, доглянутих зубів. Стоматологічні клініки Одеса і серед них - оснащена новітнім обладнанням клініка Phil Dent - пропонують широкий діапазон зуболікарській допомоги, заснованої на використанні сучасних технологій, що дозволяють зробити процедури максимально безболісними.

FAQ

Дослідження показують, що до 10 років діти не здатні свідомо проводити чистку зуби. Чисті зуби не уражаються карієсом. Батьки повинні брати цю відповідальність на себе. Як це зробити ми вас навчимо!
За умови дотримання всіх правил підготовки зуба і фіксації коронки, особливий догляд не потрібно.
Відбілювання можна робити тільки після санації ротової порожнини. І потрібно бути уважним з реставраціями фронтальної групи зубів, так як вони не отбеливаются.
Абсолютним протипоказанням є тільки злоякісна пухлина в планованому місці. Всі інші протипоказання є відносними (цукровий діабет, гіпертензія, паління)
Починаючи з 18 років (коли скелет вже сформований). Обмежень «до» не існує.

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом

Отменить